# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bulldogs Groningen | 11 | 10 | 0 | 1 | 20 | 119 - 37 |
2 | Slapping Studs Enschede | 12 | 9 | 1 | 2 | 19 | 97 - 30 |
3 | Buccaneers Utrecht | 11 | 5 | 1 | 5 | 11 | 48 - 48 |
4 | Radboud Saints Nijmegen | 12 | 5 | 0 | 7 | 10 | 56 - 89 |
5 | Icehawks Eindhoven | 12 | 5 | 0 | 7 | 10 | 51 - 63 |
6 | Firebirds Delft | 12 | 4 | 1 | 7 | 9 | 51 - 90 |
7 | Thor Amsterdam | 12 | 1 | 1 | 10 | 3 | 30 - 95 |
Saturday 6 October 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | Nijmegen | Radboud Saints Nijmegen | Icehawks Eindhoven | 1 - 0 | 4 - 1 | 3 - 0 | 8 - 1 |
Sunday 7 October 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Groningen | Bulldogs Groningen | Thor Amsterdam | 7 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | 15 - 0 |
Sunday 14 October 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
21:00 | Leiden | Firebirds Delft | Buccaneers Utrecht | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | 9 - 2 |
Saturday 20 October 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:15 | Nijmegen | Radboud Saints Nijmegen | Firebirds Delft | 1 - 2 | 2 - 5 | 1 - 3 | 4 - 10 |
Sunday 21 October 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:45 | Utrecht | Buccaneers Utrecht | Icehawks Eindhoven | 0 - 0 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 4 |
Sunday 28 October 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
21:05 | Leiden | Firebirds Delft | Bulldogs Groningen | 1 - 2 | 0 - 6 | 0 - 4 | 1 - 12 |
Friday 2 November 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
21:30 | Amsterdam | Thor Amsterdam | Firebirds Delft | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 4 |
Sunday 4 November 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Eindhoven | Icehawks Eindhoven | Slapping Studs Enschede | 1 - 4 | 0 - 3 | 2 - 2 | 3 - 9 |
Sunday 11 November 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Groningen | Bulldogs Groningen | Radboud Saints Nijmegen | 3 - 3 | 4 - 4 | 7 - 0 | 14 - 7 |
Saturday 17 November 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:45 | Nijmegen | Radboud Saints Nijmegen | Thor Amsterdam | 3 - 1 | 2 - 1 | 5 - 0 | 10 - 2 |
Sunday 18 November 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
21:05 | Leiden | Firebirds Delft | Slapping Studs Enschede | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 8 |
Friday 23 November 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
21:20 | Amsterdam | Thor Amsterdam | Slapping Studs Enschede | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 7 |
Sunday 25 November 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede | Buccaneers Utrecht | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 6 - 1 |
Sunday 2 December 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Eindhoven | Icehawks Eindhoven | Thor Amsterdam | 2 - 0 | 5 - 0 | 5 - 2 | 12 - 2 |
Saturday 8 December 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:45 | Nijmegen | Radboud Saints Nijmegen | Slapping Studs Enschede | 0 - 3 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 6 |
Sunday 9 December 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:45 | Utrecht | Buccaneers Utrecht | Thor Amsterdam | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 4 - 2 |
20:30 | Groningen | Bulldogs Groningen | Icehawks Eindhoven | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 1 | 8 - 3 |
Sunday 16 December 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Enschede | Slapping Studs Enschede | Bulldogs Groningen | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 5 | 6 - 8 |
20:15 | Eindhoven | Icehawks Eindhoven | Firebirds Delft | 2 - 1 | 0 - 3 | 4 - 1 | 6 - 5 |
Friday 21 December 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
21:20 | Amsterdam | Thor Amsterdam | Buccaneers Utrecht | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 5 |
Sunday 23 December 2012 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:45 | Utrecht | Buccaneers Utrecht | Bulldogs Groningen | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 8 |
Sunday 13 January 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Eindhoven | Icehawks Eindhoven | Radboud Saints Nijmegen | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 5 |
Friday 18 January 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
21:20 | Amsterdam | Thor Amsterdam | Bulldogs Groningen | 1 - 5 | 1 - 6 | 3 - 3 | 5 - 14 |
Saturday 19 January 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:15 | Nijmegen | Radboud Saints Nijmegen | Buccaneers Utrecht | 3 - 3 | 4 - 1 | 1 - 3 | 8 - 7 |
Sunday 27 January 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Eindhoven | Icehawks Eindhoven | Buccaneers Utrecht | - | - | - | 0 - 5 * |
21:05 | Leiden | Firebirds Delft | Thor Amsterdam | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 4 - 4 |
*) Reglementair | |||||||
Friday 1 February 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
21:20 | Amsterdam | Thor Amsterdam | Radboud Saints Nijmegen | 2 - 3 | 0 - 1 | 3 - 2 | 5 - 6 |
Sunday 3 February 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:45 | Utrecht | Buccaneers Utrecht | Slapping Studs Enschede | 3 - 3 | 1 - 1 | 2 - 2 | 6 - 6 |
Saturday 9 February 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:45 | Nijmegen | Radboud Saints Nijmegen | Bulldogs Groningen | 1 - 4 | 0 - 4 | 0 - 2 | 1 - 10 |
Sunday 10 February 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede | Thor Amsterdam | 2 - 0 | 4 - 0 | 5 - 0 | 11 - 0 |
Saturday 16 February 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Utrecht | Buccaneers Utrecht | Firebirds Delft | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 5 - 2 |
Sunday 17 February 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede | Radboud Saints Nijmegen | 4 - 0 | 6 - 0 | 5 - 0 | 15 - 0 |
Sunday 24 February 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Groningen | Bulldogs Groningen | Slapping Studs Enschede | 2 - 2 | 2 - 1 | 4 - 1 | 8 - 4 |
21:05 | Leiden | Firebirds Delft | Radboud Saints Nijmegen | 6 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 8 - 3 |
Friday 1 March 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
21:20 | Amsterdam | Thor Amsterdam | Icehawks Eindhoven | 0 - 1 | 3 - 2 | 4 - 0 | 7 - 3 |
Sunday 3 March 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede | Icehawks Eindhoven | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 |
20:30 | Groningen | Bulldogs Groningen | Firebirds Delft | 10 - 0 | 5 - 0 | 4 - 2 | 19 - 2 |
Sunday 10 March 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Utrecht | Buccaneers Utrecht | Radboud Saints Nijmegen | 1 - 2 | 6 - 0 | 1 - 1 | 8 - 3 |
20:15 | Eindhoven | Icehawks Eindhoven | Bulldogs Groningen | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | 6 - 3 |
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede | Firebirds Delft | 2 - 0 | 7 - 0 | 5 - 1 | 14 - 1 |
Sunday 17 March 2013 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Groningen | Bulldogs Groningen | Buccaneers Utrecht | - | - | - | - |
21:05 | Leiden | Firebirds Delft | Icehawks Eindhoven | 2 - 3 | 0 - 3 | 1 - 4 | 3 - 10 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Deelnemende teams
Buccaneers UtrechtÂ
Bulldogs Groningen 1
Firebirds DelftÂ
Icehawks Eindhoven
Radboud Saints NijmegenÂ
Slapping Studs EnschedeÂ
Thor Amsterdam 1
Winnaar Studentencompetitie
De zeven teams spelen twee keer tegen elkaar (één keer thuis en één keer uit). Een team speelt 12 wedstrijden (zes thuis en zes uit). Het hoogst eindigende team is winnaar van de Studentencompetitie.