Tussenronde Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Dordrecht Lions | 5 | 5 | 2 |
Zoetermeer Panters | 0 | 0 | 0 |
Tussenronde Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Hijs Hokij Den Haag | 9 | 4 | 2 |
Tilburg Trappers | 6 | 2 | 0 |
Tussenronde Serie C Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Nijmegen Devils | 6 | 1 | 1 |
OrangeGas Capitals Leeuwarden * | 4 | 4 | 1 |
Tussenronde Serie D Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 14 | 5 | 2 |
Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 | 0 | 0 |
Tussenronde Serie E Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Smoke Eaters Geleen | 5 | 0 | 0 |
GIJS HEPRO Groningen | 8 | 5 | 2 |
Tussenronde Serie F Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
IJCU Dragons Utrecht | 0 | 3 | 0 |
Yeti's Breda | 4 | 11 | 2 |
Kwartfinale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 6 | 4 | 2 |
Yeti's Breda | 2 | 3 | 0 |
Kwartfinale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Amsterdam Tigers | 11 | 11 | 2 |
OrangeGas Capitals Leeuwarden | 0 | 0 | 0 |
Kwartfinale Serie C Eindstand | Game 1 | Game 2 | Game 3 | Stand |
---|---|---|---|---|
GIJS HEPRO Groningen | 4 | 2 | 7 | 2 |
Dordrecht Lions | 3 | 4 | 3 | 1 |
Kwartfinale Serie D Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Eindhoven Kemphanen | 8 | 5 | 2 |
Hijs Hokij Den Haag | 3 | 4 | 0 |
Halve finale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Amsterdam Tigers | 5 | 7 | 2 |
GIJS HEPRO Groningen | 1 | 1 | 0 |
Halve finale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Eindhoven Kemphanen | 5 | 2 | 2 |
UNIS Flyers Heerenveen | 4 | 1 | 0 |
Finale Tussenstand | Game 1 | Game 2 | Game 3¹ | Stand |
---|---|---|---|---|
Eindhoven Kemphanen | 3 | 0 | ||
Amsterdam Tigers | 8 | 1 |
¹) Indien noodzakelijk.
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smoke Eaters Geleen | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | 17 - 10 |
2 | Tilburg Trappers | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | 17 - 16 |
3 | IJCU Dragons Utrecht | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 14 - 17 |
4 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9 - 14 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eindhoven Kemphanen | 19 | 15 | 3 | 0 | 1 | 51 | 143 - 55 |
2 | Dordrecht Lions | 19 | 12 | 1 | 2 | 4 | 40 | 123 - 68 |
3 | Yeti's Breda | 19 | 12 | 0 | 2 | 5 | 38 | 92 - 72 |
4 | Nijmegen Devils | 19 | 10 | 2 | 2 | 5 | 36 | 107 - 79 |
5 | Tilburg Trappers | 19 | 5 | 2 | 1 | 11 | 20 | 77 - 102 |
6 | Smoke Eaters Geleen | 19 | 3 | 0 | 0 | 16 | 9 | 42 - 123 |
7 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 19 | 2 | 0 | 0 | 17 | 6 | 38 - 117 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam Tigers | 19 | 16 | 1 | 0 | 2 | 50 | 129 - 48 |
2 | UNIS Flyers Heerenveen | 19 | 11 | 2 | 1 | 5 | 38 | 131 - 61 |
3 | GIJS HEPRO Groningen | 19 | 11 | 0 | 2 | 6 | 35 | 99 - 70 |
4 | Hijs Hokij Den Haag | 19 | 9 | 0 | 1 | 9 | 28 | 85 - 85 |
5 | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 19 | 7 | 2 | 1 | 9 | 26 | 78 - 73 |
6 | IJCU Dragons Utrecht | 19 | 7 | 0 | 0 | 12 | 21 | 76 - 104 |
7 | Zoetermeer Panters | 19 | 0 | 0 | 1 | 18 | 1 | 53 - 216 |
Saturday 28 September 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 3 - 2 |
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | IJCU Dragons Utrecht | 1 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | - | 7 - 2 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Eindhoven Kemphanen | 0 - 2 | 0 - 6 | 0 - 1 | - | 0 - 9 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Yeti's Breda | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | - | 7 - 2 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Hijs Hokij Den Haag | 3 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | - | 8 - 2 |
Sunday 29 September 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Smoke Eaters Geleen | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | - | 8 - 2 |
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Zoetermeer Panters | 3 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 7 - 6 |
Saturday 5 October 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Dordrecht Lions | 1 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | - | 6 - 5 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | - | 4 - 2 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Amsterdam Tigers | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 2 | - | 1 - 4 |
20:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht | Zoetermeer Panters | 3 - 1 | 4 - 0 | 4 - 1 | - | 11 - 2 |
Sunday 6 October 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Nijmegen Devils | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | - | 2 - 3 |
15:00 | Breda | Yeti's Breda | GIJS HEPRO Groningen | 4 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | - | 5 - 2 |
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 8 | - | 4 - 9 |
Friday 11 October 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 2 - 3 | 3 - 3 | 1 - 1 | - | 6 - 7 |
Saturday 12 October 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | GIJS HEPRO Groningen | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | - | 2 - 4 |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | - | 3 - 0 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Tilburg Trappers | 1 - 4 | 0 - 3 | 1 - 1 | - | 2 - 8 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Smoke Eaters Geleen | 2 - 1 | 1 - 0 | 4 - 0 | - | 7 - 1 |
20:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht | Nijmegen Devils | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | - | 3 - 8 |
Friday 18 October 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | Dordrecht Lions | 0 - 1 | 1 - 3 | 2 - 2 | - | 3 - 6 |
Saturday 19 October 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Yeti's Breda | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | - | 3 - 5 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | IJCU Dragons Utrecht | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 3 | - | 3 - 6 |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | - | 5 - 1 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Amsterdam Tigers | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 2 | - | 3 - 5 |
Sunday 20 October 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Zoetermeer Panters | 4 - 2 | 3 - 1 | 3 - 0 | - | 10 - 3 |
17:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 1 | 5 - 0 | 4 - 1 | - | 9 - 2 |
Friday 25 October 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | IJCU Dragons Utrecht | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | - | 5 - 1 |
Saturday 26 October 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Yeti's Breda | 0 - 3 | 1 - 1 | 4 - 2 | - | 5 - 6 |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Amsterdam Tigers | 4 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | - | 8 - 3 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | - | 3 - 5 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Dordrecht Lions | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1PS | 2 - 3 |
Sunday 27 October 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Breda | Yeti's Breda | Eindhoven Kemphanen | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1PS | 5 - 6 |
17:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 |
18:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Zoetermeer Panters | 1 - 1 | 0 - 0 | 5 - 4 | - | 6 - 5 |
Friday 1 November 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Yeti's Breda | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 4 | - | 3 - 10 |
Saturday 2 November 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 4 - 0 | 5 - 0 | 3 - 1 | - | 12 - 1 |
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Dordrecht Lions | 0 - 3 | 1 - 2 | 3 - 1 | - | 4 - 6 |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | IJCU Dragons Utrecht | 3 - 1 | 6 - 1 | 3 - 0 | - | 12 - 2 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Smoke Eaters Geleen | 0 - 2 | 4 - 0 | 3 - 0 | - | 7 - 2 |
Sunday 3 November 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Tilburg Trappers | 0 - 1 | 3 - 1 | 4 - 0 | - | 7 - 2 |
17:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | GIJS HEPRO Groningen | 1 - 1 | 0 - 3 | 2 - 3 | - | 3 - 7 |
Friday 8 November 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Yeti's Breda | Tilburg Trappers | 2 - 0 | 2 - 4 | 3 - 0 | - | 7 - 4 |
Saturday 9 November 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Smoke Eaters Geleen | 6 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | - | 14 - 0 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | - | 4 - 2 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Nijmegen Devils | 0 - 4 | 3 - 1 | 1 - 2 | - | 4 - 7 |
20:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | - | 2 - 3 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 5 - 1 | 3 - 1 | - | 10 - 2 |
Saturday 16 November 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Zoetermeer Panters | 5 - 0 | 4 - 0 | 5 - 2 | - | 14 - 2 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Amsterdam Tigers | 0 - 3 | 0 - 5 | 0 - 1 | - | 0 - 9 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Dordrecht Lions | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | - | 1 - 5 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | IJCU Dragons Utrecht | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | - | 5 - 4 |
Sunday 17 November 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | - | 3 - 5 |
17:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Yeti's Breda | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | - | 3 - 4 |
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Eindhoven Kemphanen | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | - | 2 - 5 |
Friday 22 November 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Amsterdam Tigers | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 5 | - | 4 - 12 |
Saturday 23 November 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Tilburg | Yeti's Breda | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | - | 3 - 1 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Tilburg Trappers | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | - | 4 - 5 |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Nijmegen Devils | 1 - 1 | 1 - 2 | 4 - 3 | 1 - 0PS | 7 - 6 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | GIJS HEPRO Groningen | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 6 - 5 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | - | 5 - 3 |
20:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 0 | - | 4 - 5 |
Friday 29 November 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | - | 5 - 4 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Eindhoven Kemphanen | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 4 | - | 1 - 8 |
Saturday 30 November 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Yeti's Breda | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | - | 5 - 1 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | IJCU Dragons Utrecht | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | - | 2 - 4 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | GIJS HEPRO Groningen | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | - | 2 - 3 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | UNIS Flyers Heerenveen | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | - | 7 - 4 |
Sunday 1 December 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Hijs Hokij Den Haag | 3 - 2 | 3 - 0 | 0 - 3 | - | 6 - 5 |
Friday 6 December 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Nijmegen Devils | 1 - 5 | 1 - 5 | 1 - 3 | - | 3 - 13 |
Saturday 7 December 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Yeti's Breda | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | - | 5 - 2 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Dordrecht Lions | 2 - 2 | 0 - 5 | 0 - 1 | - | 2 - 8 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 4 |
20:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht | Amsterdam Tigers | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | - | 5 - 6 |
Sunday 8 December 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | - | 3 - 0 |
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | GIJS HEPRO Groningen | 2 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | - | 6 - 5 |
Friday 13 December 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Breda | Yeti's Breda | Smoke Eaters Geleen | 4 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | 7 - 3 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | IJCU Dragons Utrecht | 0 - 2 | 4 - 1 | 1 - 3 | - | 5 - 6 |
Saturday 14 December 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 4 | 1 - 0 | 7 - 6 |
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 1 - 1 | 4 - 0 | 2 - 1 | - | 7 - 2 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Tilburg Trappers | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 4 | 0 - 1 | 6 - 7 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Eindhoven Kemphanen | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 4 | - | 2 - 8 |
Friday 20 December 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Dordrecht Lions | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 | - | 6 - 3 |
Saturday 21 December 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | - | 1 - 4 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Zoetermeer Panters | 3 - 0 | 6 - 0 | 4 - 0 | - | 13 - 0 |
20:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 1 | 1 - 3 | 5 - 0 | - | 6 - 4 |
Sunday 22 December 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Yeti's Breda | 2 - 4 | 0 - 0 | 2 - 2 | - | 4 - 6 |
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Amsterdam Tigers | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 6 | - | 4 - 8 |
19:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Eindhoven Kemphanen | 1 - 1 | 0 - 4 | 0 - 1 | - | 1 - 6 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Nijmegen Devils | 3 - 3 | 0 - 1 | 0 - 2 | - | 3 - 6 |
Saturday 28 December 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Nijmegen Devils | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | - | 5 - 4 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | IJCU Dragons Utrecht | 3 - 1 | 3 - 4 | 2 - 0 | - | 8 - 5 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Smoke Eaters Geleen | 2 - 0 | 1 - 1 | 5 - 0 | - | 8 - 1 |
Sunday 29 December 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Eindhoven Kemphanen | 0 - 0 | 2 - 0 | 5 - 2 | - | 7 - 2 |
17:00 | Breda | Yeti's Breda | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 2 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | - | 6 - 3 |
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 1 - 4 | 1 - 3 | - | 2 - 8 |
20:30 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Zoetermeer Panters | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | - | 7 - 5 |
Friday 3 January 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | - | 3 - 6 |
Saturday 4 January 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | GIJS HEPRO Groningen | 1 - 1 | 2 - 0 | 5 - 0 | - | 8 - 1 |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Tilburg Trappers | 4 - 1 | 6 - 4 | 1 - 1 | - | 11 - 6 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 1 | 3 - 0 | 5 - 1 | - | 9 - 2 |
20:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | - | 4 - 2 |
Sunday 5 January 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Breda | Yeti's Breda | Nijmegen Devils | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 3 | 0 - 1 | 5 - 6 |
Friday 10 January 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | GIJS HEPRO Groningen | 0 - 5 | 0 - 3 | 0 - 6 | - | 0 - 14 |
Saturday 11 January 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Amsterdam Tigers | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | - | 2 - 3 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Dordrecht Lions | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | 4 - 3 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Yeti's Breda | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | - | 0 - 3 |
Sunday 12 January 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Smoke Eaters Geleen | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 2 | - | 2 - 3 |
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | IJCU Dragons Utrecht | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 0 | - | 4 - 5 |
17:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Eindhoven Kemphanen | 0 - 1 | 1 - 5 | 4 - 4 | - | 5 - 10 |
Friday 17 January 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 5 | 1 - 7 | 1 - 10 | - | 2 - 22 |
Saturday 18 January 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 5 - 0 | 4 - 0 | 2 - 0 | - | 11 - 0 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Nijmegen Devils | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | - | 1 - 6 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | - | 4 - 2 |
20:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht | GIJS HEPRO Groningen | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | - | 2 - 7 |
Sunday 19 January 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
15:00 | Breda | Yeti's Breda | Dordrecht Lions | 2 - 4 | 1 - 2 | 2 - 0 | - | 5 - 6 |
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Tilburg Trappers | 0 - 1 | 6 - 0 | 4 - 0 | - | 10 - 1 |
Saturday 25 January 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Nijmegen Devils | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | - | 7 - 2 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Eindhoven Kemphanen | 2 - 2 | 0 - 3 | 2 - 1 | - | 4 - 6 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Amsterdam Tigers | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 2 | - | 0 - 8 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | 7 - 0 | 7 - 0 | 8 - 0 | - | 22 - 0 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Tilburg Trappers | 2 - 2 | 4 - 2 | 3 - 2 | - | 9 - 6 |
20:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht | Yeti's Breda | 0 - 3 | 2 - 1 | 0 - 3 | - | 2 - 7 |
Sunday 26 January 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | - | 4 - 2 |
Saturday 1 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | IJCU Dragons Utrecht | 2 - 1 | 4 - 0 | 3 - 1 | - | 9 - 2 |
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Zoetermeer Panters | 5 - 1 | 6 - 0 | 7 - 0 | - | 18 - 1 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Smoke Eaters Geleen | 4 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | - | 6 - 4 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Eindhoven Kemphanen | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 3 - 4 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | - | 3 - 1 |
Sunday 2 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
12:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 4 | - | 1 - 10 |
17:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Tilburg Trappers | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 |
18:30 | Tilburg | Yeti's Breda | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | - | 3 - 4 |
Thursday 6 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | - | - | - | - | 5 - 0 * |
*) Reglementair | ||||||||
Friday 7 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 3 - 0 | 2 - 3 | 1 - 1 | - | 6 - 4 |
20:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Dordrecht Lions | - | - | - | - | 0 - 5 * |
20:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Tilburg Trappers | 4 - 1 | 3 - 2 | 2 - 3 | - | 9 - 6 |
*) Reglementair | ||||||||
Saturday 8 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 3 - 0 | 5 - 0 | 6 - 0 | - | 14 - 0 |
18:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | GIJS HEPRO Groningen | 2 - 4 | 1 - 3 | 2 - 1 | - | 5 - 8 |
20:15 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht | Yeti's Breda | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 0 | - | 0 - 4 |
Sunday 9 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Smoke Eaters Geleen | - | - | - | - | 5 - 0 * |
20:30 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | UNIS Flyers Heerenveen | - | - | - | - | 0 - 5 * |
*) Reglementair | ||||||||
Thursday 13 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
21:00 | Breda | Yeti's Breda | IJCU Dragons Utrecht | 4 - 1 | 4 - 1 | 3 - 1 | - | 11 - 3 |
Friday 14 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Smoke Eaters Geleen | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 |
20:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Nijmegen Devils | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 4 - 1 |
Saturday 15 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
13:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | - | 2 - 4 |
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Yeti's Breda | 3 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | - | 6 - 2 |
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 1 - 0 | 6 - 0 | 4 - 0 | - | 11 - 0 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Dordrecht Lions | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | - | 4 - 3 |
Sunday 16 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Hijs Hokij Den Haag | 4 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | - | 8 - 3 |
20:00 | Tilburg | Yeti's Breda | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 4 |
Tuesday 18 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Eindhoven Kemphanen | 1 - 2 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 4 - 5 |
Saturday 22 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Amsterdam Tigers | 0 - 4 | 0 - 2 | 0 - 5 | - | 0 - 11 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | GIJS HEPRO Groningen | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | - | 4 - 2 |
20:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht | Tilburg Trappers | 0 - 3 | 4 - 2 | 1 - 2 | - | 5 - 7 |
Sunday 23 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions | GIJS HEPRO Groningen | 0 - 1 | 1 - 3 | 2 - 3 | - | 3 - 7 |
Saturday 29 February 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | GIJS HEPRO Groningen | 3 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | - | 5 - 1 |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 5 - 4 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Tilburg Trappers | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | - | 3 - 4 |
20:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | IJCU Dragons Utrecht | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | - | 6 - 2 |
Sunday 1 March 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:45 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Amsterdam Tigers | 0 - 0 | 0 - 3 | 1 - 4 | - | 1 - 7 |
20:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Eindhoven Kemphanen | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | - | 1 - 2 |
Saturday 7 March 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Amsterdam Tigers | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 2 | - | 3 - 8 |
20:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 0 | 2 - 2 | 4 - 2 | - | 7 - 4 |
Sunday 8 March 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Smoke Eaters Geleen | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | - | 6 - 8 |
Saturday 21 March 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Eindhoven Kemphanen | - | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | ||||||||
Saturday 28 March 2020 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Amsterdam Tigers | - | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Eerste divisie (14 teams) ingedeeld in 2 poules
Poule A
Yeti's Breda
Red Eagles 's-Hertogenbosch
Dordrecht Lions
Eindhoven Kemphanen
Smoke Eaters Geleen
Nijmegen Devils
Tilburg Trappers
Poule B
Amsterdam Tigers
Hijs Hokij Den Haag
GIJS Groningen
UNIS Flyers Heerenveen
OrangeGas Capitals Leeuwarden
IJCU Dragons Utrecht
Zoetermeer Panters
Competitieopzet Eerste divisie
De 14 teams zijn opgedeeld in poule A en B. Zij spelen een enkele competitie (1 keer thuis, 1 keer uit) in hun respectievelijke poule. Tevens spelen de teams uit Poule A en B eenmaal uit of eenmaal thuis tegen elk team uit de andere poule. Dit komt neer op 19 wedstrijden per team (9 of 10 thuiswedstrijden per team afhankelijk van de indeling). De laatste speelronde wordt gespeeld in het weekend van 31 januari, 1 februari en 2 februari 2020
Opzet Play offs
Tussenronde Play offs (best of two)
Weekend van 7, 8 en 9 februari 2020.
In de 1e play-off ronde (tussenronde) zijn de beide poulewinnaars vrij, zij stromen pas in bij de kwartfinale.
#1 poule A vrij
#1 poule B vrij
#2 poule A vs # 7 poule B (Q1)
#2 poule B vs # 7 poule A (Q2)
#3 poule A vs # 6 poule B (Q3)
#3 poule B vs # 6 poule A (Q4)
#4 poule A vs # 5 poule B (Q5)
#4 poule B vs # 5 poule A (Q6)
Kwartfinale (best of three)
Weekend van 14, 15 en 16 februari 2020 en 21, 22 en 23 februari 2020.
#1 poule A vs winnaar Q6 (D)
#1 poule B vs winnaar Q5 (E)
Winnaar Q1 vs Winnaar Q4 (F)
Winnaar Q2 vs Winnaar Q3 (G)
Halve finales (best of three)
Weekend van 28, 29 februari en 1 maart 2020 en 6, 7 en 8 maart 2020.
Winnaar D vs Winnaar G (H)
Winnaar E vs Winnaar F(I)
Finale (best of three)
Weekend van 13, 14 en 15 maart 2020 en 20, 21, 22 maart 2020.
Winnaar H vs Winnaar I
Nacompetitie
De teams die na de tussenronde zijn uitgeschakeld zullen deelnemen aan de nacompetitie. De teams spelen een halve competitie (eenmaal uit of eenmaal thuis tegen elk team). De laatste speelronde wordt gespeeld in het weekend van 20, 21, 22 maart 2020. De volgende teams hebben - indien van toepassing - vooraf deelname aan de nacompetitie toegezegd:
Amsterdam Tigers
Red Eagles 's-Hertogenbosch
Hijs Hokij Den Haag
Eindhoven Kemphanen
Smoke Eaters Geleen
GIJS Groningen
UNIS Flyers Heerenveen
OrangeGas Capitals Leeuwarden
Tilburg Trappers
IJCU Dragons Utrecht
Zoetermeer Panters
Competitie met verlenging
Als de stand na de reguliere speeltijd gelijk is, volgt een drie-tegen-drie overtime periode van maximaal vijf minuten. Het team dat scoort wint de wedstrijd. Als in de overtime periode niet wordt gescoord, volgen beslissende penalty shots. Elk team neemt vijf penalty shots. Als de stand na de serie van vijf penalty shots nog gelijk is, wordt om en om een penalty shot genomen totdat de beslissing is gevallen.
Puntentelling Eerste divisie
3 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd in de reguliere tijd wint
2 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd na verlenging of na het nemen van allesbeslissende penalty shots wint
1 wedstrijdpunt voor het team dat de wedstrijd na verlenging of na het nemen van allesbeslissende penalty shots verliest
0 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd in reguliere tijd verliest