Kwartfinale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Nijmegen Devils | 1 | 1 | 0 |
Eindhoven Kemphanen | 5 | 7 | 2 |
Kwartfinale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Hijs Hokij Den Haag | 3 | 2 | 1 |
Dordrecht Lions | 5 | 2 | 2 |
Kwartfinale Serie C Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 3 | 1 | 0 |
Tilburg Trappers | 8 | 3 | 2 |
Kwartfinale Serie D Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
GIJS HEPRO Groningen | 10 | 5 | 2 |
OrangeGas Capitals Leeuwarden | 0 | 4 | 0 |
Halve finale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Tilburg Trappers | 2 | 4 | 0 |
Eindhoven Kemphanen | 11 | 13 | 2 |
Halve finale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Dordrecht Lions | 4 | 3 | 1 |
GIJS HEPRO Groningen * | 3 | 7 | 1 |
Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
GIJS HEPRO Groningen | 0 | 2 | 0 |
Eindhoven Kemphanen | 9 | 6 | 2 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GIJS HEPRO Groningen | 22 | 17 | 1 | 0 | 4 | 53 | 129 - 69 |
2 | Eindhoven Kemphanen | 22 | 17 | 0 | 1 | 4 | 52 | 183 - 52 |
3 | UNIS Flyers Heerenveen | 22 | 13 | 2 | 3 | 4 | 46 | 127 - 79 |
4 | Dordrecht Lions | 22 | 14 | 1 | 1 | 6 | 45 | 107 - 67 |
5 | Hijs Hokij Den Haag | 22 | 13 | 0 | 3 | 6 | 42 | 87 - 76 |
6 | Tilburg Trappers | 22 | 11 | 3 | 0 | 8 | 39 | 91 - 83 |
7 | Nijmegen Devils | 22 | 9 | 3 | 2 | 8 | 35 | 99 - 91 |
8 | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 22 | 9 | 1 | 0 | 12 | 29 | 77 - 115 |
9 | Smoke Eaters Geleen | 22 | 9 | 0 | 2 | 11 | 29 | 83 - 108 |
10 | Zoetermeer Panters | 22 | 3 | 2 | 0 | 17 | 13 | 59 - 124 |
11 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 22 | 2 | 1 | 0 | 19 | 8 | 34 - 128 |
12 | Amsterdam Tigers | 22 | 1 | 0 | 2 | 19 | 5 | 52 - 136 |
Friday 28 September 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | Amsterdam Tigers | 2 - 0 | 4 - 4 | 0 - 0 | - | 6 - 4 |
Saturday 29 September 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Dordrecht Lions | 1 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | - | 3 - 4 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | - | 1 - 4 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Zoetermeer Panters | 2 - 1 | 4 - 1 | 6 - 0 | - | 12 - 2 |
Friday 5 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0PS | 4 - 3 |
Saturday 6 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Tilburg Trappers | 2 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1PS | 4 - 5 |
18:00 | Utrecht | Amsterdam Tigers | GIJS HEPRO Groningen | 0 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | - | 2 - 9 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | - | 4 - 2 |
Sunday 7 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Eindhoven Kemphanen | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | 2 - 1 |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | - | 5 - 2 |
Saturday 13 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Dordrecht Lions | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Amsterdam Tigers | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | - | 6 - 1 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Zoetermeer Panters | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | - | 0 - 3 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | - | 6 - 5 |
Sunday 14 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Nijmegen Devils | 4 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | - | 7 - 4 |
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 2 - 0 | 3 - 0 | 5 - 1 | - | 10 - 1 |
Friday 19 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Eindhoven Kemphanen | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | - | 3 - 2 |
Saturday 20 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Smoke Eaters Geleen | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | - | 9 - 1 |
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | - | 3 - 7 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | GIJS HEPRO Groningen | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 4 | - | 2 - 7 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | - | 5 - 0 |
Sunday 21 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Tilburg Trappers | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1PS | 3 - 4 |
Saturday 27 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Amsterdam Tigers | 3 - 0 | 4 - 2 | 2 - 0 | - | 9 - 2 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 0 - 2 | 0 - 3 | 2 - 3 | - | 2 - 8 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | - | 2 - 0 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 3 | 1 - 6 | 0 - 2 | - | 1 - 11 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Tilburg Trappers | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 3 | - | 3 - 5 |
Sunday 28 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Zoetermeer Panters | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | - | 7 - 2 |
Friday 2 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | GIJS HEPRO Groningen | 0 - 1 | 2 - 3 | 1 - 2 | - | 3 - 6 |
Saturday 3 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Eindhoven Kemphanen | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | 6 - 3 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 2 | - | 8 - 2 |
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Dordrecht Lions | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | - | 2 - 4 |
Sunday 4 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | - | 2 - 4 |
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | - | 6 - 3 |
Friday 9 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Nijmegen Devils | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | - | 2 - 5 |
Saturday 10 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 3 - 0 | 5 - 1 | 2 - 0 | - | 10 - 1 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | GIJS HEPRO Groningen | 0 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | - | 4 - 3 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Amsterdam Tigers | 2 - 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | - | 7 - 1 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Tilburg Trappers | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 3 | - | 0 - 7 |
Sunday 11 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | - | 2 - 8 |
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Eindhoven Kemphanen | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | - | 2 - 4 |
Saturday 17 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Nijmegen Devils | 1 - 2 | 4 - 0 | 3 - 0 | - | 8 - 2 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 1 - 3 | 3 - 0 | - | 4 - 5 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 0 | 4 - 0 | 0 - 1 | - | 6 - 1 |
Sunday 18 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Smoke Eaters Geleen | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | - | 5 - 0 |
19:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Zoetermeer Panters | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | - | 3 - 4 |
Friday 23 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 1 | 0 - 4 | 0 - 2 | - | 2 - 7 |
Saturday 24 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | GIJS HEPRO Groningen | 4 - 2 | 4 - 0 | 3 - 1 | - | 11 - 3 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 4 | - | 5 - 6 |
Sunday 25 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Tilburg Trappers | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | - | 4 - 0 |
17:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Dordrecht Lions | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | - | 7 - 5 |
19:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Nijmegen Devils | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 4 | - | 0 - 7 |
Saturday 1 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Amsterdam Tigers | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | - | 5 - 1 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Eindhoven Kemphanen | 0 - 5 | 1 - 5 | 0 - 1 | - | 1 - 11 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | - | 4 - 3 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | - | 4 - 2 |
21:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | - | 4 - 1 |
Sunday 2 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Dordrecht Lions | 1 - 4 | 0 - 2 | 0 - 1 | - | 1 - 7 |
Friday 7 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Tilburg Trappers | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 4 | - | 5 - 6 |
Saturday 8 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 4 - 0 | 5 - 1 | 1 - 0 | - | 10 - 1 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | GIJS HEPRO Groningen | 0 - 4 | 1 - 0 | 2 - 2 | - | 3 - 6 |
Sunday 9 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | - | 3 - 5 |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 |
19:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | - | 1 - 3 |
Friday 14 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | GIJS HEPRO Groningen | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | - | 2 - 5 |
Saturday 15 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Smoke Eaters Geleen | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 3 | - | 6 - 4 |
Sunday 16 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Eindhoven Kemphanen | 0 - 2 | 2 - 3 | 2 - 5 | - | 4 - 10 |
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | - | 5 - 1 |
19:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Tilburg Trappers | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 0 | - | 3 - 7 |
Saturday 22 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Nijmegen Devils | 2 - 4 | 1 - 4 | 1 - 3 | - | 4 - 11 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Zoetermeer Panters | 2 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | - | 7 - 2 |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | - | 8 - 0 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Dordrecht Lions | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | - | 0 - 6 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Amsterdam Tigers | 3 - 0 | 1 - 2 | 2 - 3 | - | 6 - 5 |
Friday 28 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0PS | 5 - 4 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | - | 0 - 2 |
Saturday 29 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Groningen | UNIS Flyers Heerenveen | GIJS HEPRO Groningen | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | - | 2 - 4 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Tilburg Trappers | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | - | 1 - 4 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Eindhoven Kemphanen | 2 - 0 | 2 - 2 | 3 - 3 | - | 7 - 5 |
Sunday 30 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Smoke Eaters Geleen | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | - | 3 - 4 |
Saturday 5 January 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | UNIS Flyers Heerenveen | 3 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 4 - 5 |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Zoetermeer Panters | 3 - 0 | 4 - 0 | 5 - 0 | - | 12 - 0 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Amsterdam Tigers | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | - | 5 - 2 |
Sunday 6 January 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Dordrecht Lions | 0 - 3 | 5 - 2 | 2 - 0 | - | 7 - 5 |
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Nijmegen Devils | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 4 - 3 |
Saturday 12 January 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 1 | - | 4 - 6 |
20:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | - | 5 - 4 |
Sunday 13 January 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Dordrecht Lions | 2 - 3 | 2 - 1 | 0 - 2 | - | 4 - 6 |
17:45 | Alkmaar | UNIS Flyers Heerenveen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 3 | - | 5 - 3 |
19:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Eindhoven Kemphanen | 2 - 5 | 0 - 3 | 0 - 8 | - | 2 - 16 |
Friday 18 January 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | GIJS HEPRO Groningen | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 4 | - | 3 - 5 |
Saturday 19 January 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Tilburg Trappers | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | - | 6 - 1 |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | UNIS Flyers Heerenveen | 4 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | - | 12 - 5 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | - | 1 - 4 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | 3 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | - | 8 - 1 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Nijmegen Devils | 4 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | - | 9 - 2 |
Sunday 20 January 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Amsterdam Tigers | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | - | 3 - 1 |
19:30 | Leeuwarden | UNIS Flyers Heerenveen | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | - | 3 - 5 |
Friday 25 January 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | - | 5 - 3 |
Saturday 26 January 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Eindhoven Kemphanen | 0 - 1 | 1 - 5 | 1 - 6 | - | 2 - 12 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | - | 6 - 2 |
Sunday 27 January 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Zoetermeer Panters | 3 - 0 | 2 - 4 | 2 - 1 | - | 7 - 5 |
18:15 | Alkmaar | UNIS Flyers Heerenveen | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0PS | 4 - 3 |
19:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Dordrecht Lions | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 6 | - | 2 - 11 |
Friday 1 February 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Amsterdam Tigers | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 |
Saturday 2 February 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Nijmegen Devils | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 0 | - | 4 - 5 |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Tilburg Trappers | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | - | 5 - 0 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | GIJS HEPRO Groningen | 0 - 3 | 0 - 4 | 0 - 2 | - | 0 - 9 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | - | 3 - 5 |
Sunday 3 February 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Tilburg | Tilburg Trappers | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 2 | - | 3 - 6 |
Friday 8 February 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | - | 2 - 5 |
Saturday 9 February 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Zoetermeer Panters | 7 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | - | 10 - 3 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Dordrecht Lions | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | - | 1 - 3 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | - | 7 - 0 |
Sunday 10 February 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Amsterdam Tigers | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | - | 2 - 5 |
18:15 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Eindhoven Kemphanen | 4 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | - | 4 - 5 |
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 1 - 5 | 0 - 0 | - | 2 - 6 |
Friday 15 February 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
21:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 2 - 1 | 2 - 0 | 6 - 0 | - | 10 - 1 |
Saturday 16 February 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | - | 2 - 8 |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Smoke Eaters Geleen | 5 - 1 | 7 - 0 | 3 - 0 | - | 15 - 1 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Nijmegen Devils | 0 - 4 | 1 - 5 | 0 - 0 | - | 1 - 9 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Tilburg Trappers | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | - | 3 - 4 |
Sunday 17 February 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Zoetermeer Panters | 4 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | - | 6 - 4 |
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | GIJS HEPRO Groningen | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 3 |
19:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 2 | - | 2 - 5 |
Saturday 23 February 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Nijmegen Devils | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 3 | 0 - 1 | 4 - 5 |
20:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | Amsterdam Tigers | 3 - 3 | 3 - 0 | 4 - 3 | - | 10 - 6 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | - | 6 - 1 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Eindhoven Kemphanen | 0 - 5 | 0 - 4 | 1 - 3 | - | 1 - 12 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Dordrecht Lions | 2 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | - | 8 - 4 |
Friday 1 March 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Eindhoven Kemphanen | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 1 | - | 1 - 5 |
20:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Dordrecht Lions | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 4 | - | 3 - 5 |
Saturday 2 March 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
13:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Tilburg Trappers | 0 - 3 | 2 - 2 | 1 - 3 | - | 3 - 8 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 2 - 2 |
20:30 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | OrangeGas Capitals Leeuwarden | 4 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | - | 10 - 0 |
Sunday 3 March 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
11:15 | Tilburg | Tilburg Trappers | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | - | 3 - 1 |
17:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden | GIJS HEPRO Groningen | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | - | 4 - 5 |
18:30 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Nijmegen Devils | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | - | 7 - 1 |
Friday 8 March 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
21:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Eindhoven Kemphanen | 0 - 5 | 2 - 4 | 0 - 2 | - | 2 - 11 |
Saturday 9 March 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Tilburg Trappers | 3 - 1 | 4 - 0 | 6 - 3 | - | 13 - 4 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | GIJS HEPRO Groningen | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 |
Sunday 10 March 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:15 | Groningen | GIJS HEPRO Groningen | Dordrecht Lions | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 3 | - | 7 - 3 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Eerste divisie (12 teams)
Amsterdam Tigers
Red Eagles 's-Hertogenbosch
Hijs Hokij Den Haag
Nijmegen Devils
Dordrecht Lions
Eindhoven Kemphanen
Smoke Eaters Geleen
GIJS Groningen
UNIS Flyers Heerenveen
Capitals Leeuwarden
Tilburg Trappers
Zoetermeer Panters
Tijdens het voorjaarsoverleg Eerste divisie en jeugdclubs is besloten om de teamnamen in de Eerste divisie uniform aan te passen, dus geen toevoeging te gebruiken.
Voorronde Eerste divisie
De 12 teams in de Eerste divisie spelen in de voorronde een enkele competitie (1 keer thuis, 1 keer uit). Dit komt neer op 22 wedstrijden.
Kwartfinales Eerste divisie
De nummers 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 spelen kwartfinales (best-of-two).
Halve finales Eerste divisie
De winnaars spelen na de kwartfinales een halve finale (best-of-two).
Finales Eerste divisie
De winnaars spelen in een best-of-three serie om het kampioenschap van Nederland in de Eerste divisie. (Indien onvoldoende ijstijd beschikbaar is, wordt gekozen voor een best-of-two.) De finalewedstrijden worden uiterlijk in het weekend van 22, 23 en 24 maart 2019 afgerond.
Kwartfinales
A: ranking 1 vs ranking 8
B: ranking 4 vs ranking 5
C: ranking 3 vs ranking 6
D: ranking 2 vs ranking 7
Halve finales
E: winnaar wedstrijd A vs winnaar wedstrijd B
F: winnaar wedstrijd C vs winnaar wedstrijd D
Finale
G: winnaar wedstrijd E vs winnaar wedstrijd F
Voorwaarden competitieopzet Eerste divisie
- Structureel 1 wedstrijd per weekeinde
- Aanvang competitie 29 september
- Geen kerstvakantie. De competitie loopt door tussen kerst en oud en nieuw, met 1 wedstrijd in het weekeinde van 22/23 december en 1 in het weekend van 29/30 december.
- Play-offs worden gespeeld in best-of-two, inclusief finale, elke ronde af te werken in 1 weekeinde. Volgorde uit/thuis op basis van beschikbare ijstijd.
- Clubs moeten garantie geven dat ze, als ze de play-offs halen, met carnaval een thuiswedstrijd kunnen spelen en dat ze beide dagen beschikbaar zijn. Zo niet, dan begint de competitie op 22 september.
- Clubs moeten de garantie geven dat ze, als ze de play-offs halen in maart zowel op zaterdag als zondag (eventueel vrijdag) een thuiswedstrijd kunnen spelen (best-of-two in één weekeinde). Zo niet zal de thuiswedstrijd mogelijk op neutraal terrein gepland moeten worden.
- Teams mogen niet meer dan 4 weekeinden 'totaaluitval' hebben, dat wil zeggen weekeinden waarin ze geen thuiswedstrijden kunnen spelen.
- Teams mogen geen 'uitverhinderingen' opgeven, dat wil zeggen dagen of weekeinden waarop ze geen uitwedstrijden willen spelen.
- Eventuele uitval wordt gecompenseerd door een weekeinde waarin 2 wedstrijden gespeeld moeten worden.
Competitie met verlenging
Indien de stand na de reguliere speeltijd gelijk is, volgt een 3 tegen 3 verlenging van maximaal 5 minuten met sudden victory en zo nodig een shoot-out.
Puntentelling Eerste divisie
3 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd in de reguliere tijd wint
2 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd na verlenging of na het nemen van allesbeslissende penalty shots wint
1 wedstrijdpunt voor het team dat de wedstrijd na verlenging of na het nemen van allesbeslissende penalty shots verliest
0 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd in reguliere tijd verliest
Zie voor leeftijdsbepaling, meespelen in andere competities, indeling scheidsrechters, wedstrijdtijden, richtlijnen met betrekking tot dweilen en warming-up het sportreglement of de bijlage daarvan (of ga naar tabblad: reglementen).