Halve finale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Hijs Hokij Den Haag | 1 | 0 | 0 |
Tilburg Trappers | 2 | 4 | 2 |
Halve finale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
GIJS Groningen | 10 | 7 | 2 |
Smoke Eaters Geleen | 2 | 0 | 0 |
Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Tilburg Trappers | 7 | 4 | 1 |
GIJS Groningen * | 6 | 5 | 1 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GIJS Groningen | 24 | 21 | 0 | 0 | 2 | 64 | 260 - 58 |
2 | Tilburg Trappers | 24 | 19 | 0 | 0 | 5 | 57 | 129 - 53 |
3 | Hijs Hokij Den Haag | 24 | 18 | 0 | 1 | 5 | 55 | 148 - 93 |
4 | Smoke Eaters Geleen | 24 | 14 | 3 | 0 | 7 | 48 | 113 - 85 |
5 | Tilburg Trappers U19 | 24 | 12 | 1 | 3 | 8 | 41 | 107 - 101 |
6 | UNIS Flyers Heerenveen | 24 | 12 | 0 | 1 | 11 | 37 | 99 - 99 |
7 | Eindhoven Kemphanen | 24 | 10 | 2 | 1 | 11 | 35 | 117 - 116 |
8 | Dordrecht Lions | 24 | 10 | 0 | 0 | 14 | 28 | 73 - 117 |
9 | Amsterdam Tigers | 24 | 7 | 2 | 2 | 13 | 27 | 80 - 137 |
10 | Zoetermeer Panters | 24 | 8 | 1 | 0 | 15 | 26 | 88 - 105 |
11 | Nijmegen Devils | 24 | 7 | 1 | 1 | 14 | 25 | 88 - 127 |
12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 24 | 5 | 0 | 2 | 17 | 17 | 64 - 124 |
13 | Nationale Vrouwen Team | 24 | 1 | 1 | 0 | 22 | 5 | 33 - 184 |
Dordrecht Lions heeft 2 punten in mindering gekregen.
Saturday 26 September 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Tilburg Trappers U19 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | - | 2 - 5 |
Sunday 27 September 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | GIJS Groningen | 1 - 4 | 1 - 7 | 3 - 5 | - | 5 - 16 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Nijmegen Devils | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | - | 7 - 2 |
Saturday 3 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | GIJS Groningen | 0 - 3 | 1 - 3 | 0 - 6 | - | 1 - 12 |
20:15 | Maaseik (B) | Smoke Eaters Geleen | Tilburg Trappers | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | - | 1 - 4 |
Sunday 4 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Amsterdam Tigers | 4 - 0 | 1 - 1 | 4 - 0 | - | 9 - 1 |
17:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 2 - 0 | 0 - 0 | - | - | 2 - 4 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U19 | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | - | 5 - 2 |
Friday 9 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 2 | - | 2 - 6 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Tilburg Trappers U19 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | - | 2 - 4 |
Saturday 10 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Dordrecht Lions | 8 - 1 | 4 - 1 | 1 - 0 | - | 13 - 2 |
Sunday 11 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Eindhoven Kemphanen | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 6 - 7 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Smoke Eaters Geleen | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | 4 - 5 |
Friday 16 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 3 - 0 | 7 - 0 | 2 - 0 | - | 12 - 0 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Eindhoven Kemphanen | 0 - 3 | 0 - 4 | 4 - 4 | - | 4 - 11 |
Saturday 17 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Zoetermeer Panters | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 3 - 2 |
21:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Amsterdam Tigers | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | - | 3 - 4 |
Sunday 18 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U19 | GIJS Groningen | 1 - 2 | 0 - 2 | 2 - 4 | - | 3 - 8 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Tilburg Trappers | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 5 | - | 3 - 8 |
18:15 | Maaseik (B) | Smoke Eaters Geleen | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 4 - 0 | 3 - 1 | - | 8 - 1 |
Friday 23 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | - | 4 - 5 |
Saturday 24 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Nationale Vrouwen Team | 4 - 0 | 2 - 0 | 4 - 2 | - | 10 - 2 |
Sunday 25 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Nationale Vrouwen Team | 4 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | - | 10 - 0 |
17:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | - | 2 - 5 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Dordrecht Lions | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | - | 7 - 3 |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Tilburg Trappers U19 | 0 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | - | 4 - 3 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Eindhoven Kemphanen | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 3 | - | 3 - 5 |
Friday 30 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | Nationale Vrouwen Team | 6 - 0 | 5 - 0 | 4 - 0 | - | 15 - 0 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Dordrecht Lions | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | - | 4 - 2 |
Saturday 31 October 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | GIJS Groningen | 0 - 4 | 2 - 3 | 0 - 3 | - | 2 - 10 |
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Amsterdam Tigers | 1 - 1 | 2 - 3 | 0 - 2 | - | 3 - 6 |
20:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | - | 5 - 2 |
21:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | - | 4 - 3 |
Sunday 1 November 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 4 | - | 4 - 5 |
Friday 6 November 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers U19 | Nijmegen Devils | 4 - 0 | 3 - 0 | 0 - 3 | - | 7 - 3 |
Saturday 7 November 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Zoetermeer Panters | 4 - 1 | 4 - 2 | 6 - 1 | - | 14 - 4 |
21:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Smoke Eaters Geleen | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | - | 5 - 1 |
Sunday 8 November 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Dordrecht Lions | 2 - 2 | 4 - 1 | 0 - 1 | - | 6 - 4 |
18:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Eindhoven Kemphanen | 0 - 1 | 3 - 3 | 2 - 0 | - | 5 - 4 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Amsterdam Tigers | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 2 - 1 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Tilburg Trappers U19 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 1 | 5 - 6 |
Friday 13 November 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Dordrecht Lions | 4 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | - | 9 - 1 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Amsterdam Tigers | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 4 | - | 3 - 5 |
Saturday 14 November 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 0 - 2 | 0 - 8 | 0 - 1 | - | 0 - 11 |
17:15 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Nijmegen Devils | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | - | 7 - 2 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Tilburg Trappers U19 | 0 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | - | 7 - 0 |
Sunday 15 November 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | Zoetermeer Panters | 2 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | - | 6 - 3 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Hijs Hokij Den Haag | 4 - 4 | 2 - 3 | 3 - 3 | - | 9 - 10 |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | GIJS Groningen | 0 - 7 | 1 - 2 | 0 - 3 | - | 1 - 12 |
Friday 20 November 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers U19 | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | - | 4 - 2 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | - | 2 - 1 |
Saturday 21 November 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Dordrecht Lions | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | - | 2 - 4 |
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Smoke Eaters Geleen | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | - | 2 - 4 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Tilburg Trappers | 1 - 0 | 2 - 0 | 3 - 2 | - | 6 - 2 |
Sunday 22 November 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 5 | - | 1 - 8 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Eindhoven Kemphanen | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 3 | - | 4 - 3 |
Saturday 28 November 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Tilburg Trappers U19 | 2 - 4 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0PS | 7 - 6 |
18:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Smoke Eaters Geleen | 0 - 4 | 1 - 0 | 0 - 3 | - | 1 - 7 |
Sunday 29 November 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | Tilburg Trappers U19 | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | - | 6 - 0 |
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Nationale Vrouwen Team | 3 - 2 | 6 - 0 | 6 - 0 | - | 15 - 2 |
17:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Zoetermeer Panters | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | - | 3 - 8 |
18:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 0 | 4 - 4 | 1 - 1 | - | 6 - 5 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | GIJS Groningen | 0 - 4 | 0 - 2 | 1 - 2 | - | 1 - 8 |
Friday 4 December 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | - | 2 - 5 |
Sunday 6 December 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U19 | Dordrecht Lions | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | - | 6 - 1 |
18:15 | Groningen | GIJS Groningen | Nijmegen Devils | 3 - 0 | 4 - 0 | 2 - 1 | - | 9 - 1 |
Friday 11 December 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Zoetermeer Panters | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1PS | 1 - 2 |
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Amsterdam Tigers | 4 - 1 | 2 - 5 | 0 - 3 | - | 6 - 9 |
Saturday 12 December 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | - | 5 - 3 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | GIJS Groningen | 2 - 3 | 2 - 5 | 1 - 3 | - | 5 - 11 |
Sunday 13 December 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Eindhoven Kemphanen | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 4 | - | 0 - 8 |
17:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 3 | 0 - 0 | 2 - 2 | - | 4 - 5 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Tilburg Trappers | 0 - 6 | 1 - 1 | 0 - 2 | - | 1 - 9 |
Friday 18 December 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Tilburg Trappers | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 2 | - | 1 - 7 |
Saturday 19 December 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Zoetermeer Panters | 0 - 1 | 2 - 2 | 3 - 3 | - | 5 - 6 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Amsterdam Tigers | 5 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | - | 11 - 2 |
Sunday 20 December 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U19 | Nationale Vrouwen Team | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | - | 6 - 1 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | - | 4 - 1 |
Sunday 27 December 2015 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Tilburg Trappers U19 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | - | 3 - 4 |
18:15 | Groningen | GIJS Groningen | Eindhoven Kemphanen | 2 - 1 | 3 - 1 | 6 - 2 | - | 11 - 4 |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 0 - 3 | 2 - 5 | - | 2 - 10 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | - | 6 - 4 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Nijmegen Devils | 0 - 3 | 1 - 4 | 2 - 1 | - | 3 - 8 |
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | Smoke Eaters Geleen | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | - | 5 - 0 |
Saturday 2 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | - | 3 - 1 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Amsterdam Tigers | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | - | 1 - 4 |
21:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | GIJS Groningen | 1 - 6 | 1 - 2 | 0 - 4 | - | 2 - 12 |
Sunday 3 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Tilburg Trappers | 2 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | - | 6 - 2 |
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | - | 1 - 2 |
18:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | - | 5 - 3 |
Friday 8 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Nationale Vrouwen Team | 6 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | - | 9 - 0 |
Saturday 9 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Tilburg Trappers | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 2 - 1 |
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 1 - 5 | 0 - 5 | - | 2 - 10 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Tilburg Trappers U19 | 3 - 1 | 7 - 0 | 6 - 1 | - | 16 - 2 |
Sunday 10 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U19 | Zoetermeer Panters | 0 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | 3 - 5 |
16:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Smoke Eaters Geleen | 0 - 1 | 3 - 3 | 1 - 0 | 0 - 1 | 4 - 5 |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Dordrecht Lions | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | 3 - 2 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Eindhoven Kemphanen | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 3 | - | 3 - 7 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | - | 2 - 6 |
Friday 15 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Tilburg Trappers U19 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 3 | - | 4 - 7 |
Saturday 16 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Zoetermeer Panters | 1 - 3 | 1 - 0 | 3 - 0 | - | 5 - 3 |
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | GIJS Groningen | 0 - 6 | 0 - 3 | 1 - 6 | - | 1 - 15 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | - | 2 - 3 |
Sunday 17 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Nijmegen Devils | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | - | 8 - 0 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | - | 3 - 2 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U19 | Amsterdam Tigers | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 4 - 5 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Tilburg Trappers | 1 - 4 | 0 - 4 | 1 - 2 | - | 2 - 10 |
Friday 22 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers U19 | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | - | 7 - 0 |
Saturday 23 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Smoke Eaters Geleen | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | - | 0 - 3 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | UNIS Flyers Heerenveen | 4 - 2 | 1 - 4 | 2 - 3 | - | 7 - 9 |
Sunday 24 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Eindhoven Kemphanen | 0 - 1 | 0 - 0 | 4 - 3 | 1 - 0PS | 5 - 4 |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Nationale Vrouwen Team | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1PS | 2 - 3 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Dordrecht Lions | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | - | 4 - 1 |
Friday 29 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers U19 | Eindhoven Kemphanen | 1 - 1 | 6 - 0 | 3 - 3 | - | 10 - 4 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | GIJS Groningen | 1 - 3 | 1 - 2 | 0 - 1 | - | 2 - 6 |
Sunday 31 January 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Eindhoven Kemphanen | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | - | 5 - 3 |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Zoetermeer Panters | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | - | 2 - 5 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | 2 - 0 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Nationale Vrouwen Team | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | 3 - 0 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 2 | - | 6 - 3 |
Friday 5 February 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Tilburg Trappers | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | - | 1 - 2 |
Saturday 6 February 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 3 | - | 4 - 3 |
21:15 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Nationale Vrouwen Team | 3 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | - | 8 - 1 |
Sunday 7 February 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:15 | Groningen | GIJS Groningen | Amsterdam Tigers | 5 - 0 | 4 - 1 | 6 - 1 | - | 15 - 2 |
Friday 12 February 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Tilburg Trappers U19 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | 6 - 3 |
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | - | 5 - 4 |
Saturday 13 February 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Dordrecht Lions | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | - | 2 - 1 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Hijs Hokij Den Haag | 4 - 0 | 8 - 0 | 9 - 0 | - | 21 - 0 |
Sunday 14 February 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Amsterdam Tigers | 0 - 2 | 2 - 1 | 4 - 2 | - | 6 - 5 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | GIJS Groningen | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | 3 - 2 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Zoetermeer Panters | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 | - | 1 - 6 |
Friday 19 February 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Nijmegen Devils | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | - | 2 - 4 |
Saturday 20 February 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Smoke Eaters Geleen | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 3 - 4 |
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | - | 1 - 3 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 2 - 0 | 7 - 0 | 5 - 0 | - | 14 - 0 |
Sunday 21 February 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 0 | 0 - 4 | 0 - 2 | - | 2 - 6 |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Nationale Vrouwen Team | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 7 - 2 |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Tilburg Trappers | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | - | 0 - 4 |
Tuesday 23 February 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U19 | Tilburg Trappers | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | - | 3 - 4 |
Saturday 27 February 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Tilburg Trappers | 2 - 1 | 1 - 9 | 0 - 6 | - | 3 - 16 |
21:15 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Zoetermeer Panters | 3 - 0 | 3 - 1 | 0 - 1 | - | 6 - 2†) |
21:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Tilburg Trappers U19 | 0 - 3 | 0 - 2 | 1 - 2 | - | 1 - 7 |
†) De wedstrijd is afgelast. | ||||||||
Sunday 28 February 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | UNIS Flyers Heerenveen | 3 - 2 | 2 - 2 | 6 - 1 | - | 11 - 5 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U19 | Smoke Eaters Geleen | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1PS | 2 - 3 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Nationale Vrouwen Team | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | - | 6 - 3 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Amsterdam Tigers | 3 - 3 | 3 - 1 | 1 - 0 | - | 7 - 4 |
Friday 4 March 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | - | 3 - 5 |
Saturday 5 March 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Dordrecht Lions | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | - | 1 - 2 |
17:15 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Eindhoven Kemphanen | 1 - 3 | 0 - 3 | 2 - 1 | - | 3 - 7 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Smoke Eaters Geleen | 4 - 0 | 2 - 2 | 6 - 2 | - | 12 - 4 |
Sunday 6 March 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | 2 - 0 |
17:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Dordrecht Lions | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | - | 3 - 5 |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Nijmegen Devils | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 3 | - | 4 - 7 |
Saturday 12 March 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Tilburg Trappers | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | 1 - 2 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Smoke Eaters Geleen | 3 - 0 | 2 - 1 | 5 - 1 | - | 10 - 2 |
Sunday 13 March 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | GIJS Groningen | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 3 | - | 0 - 7 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Nationale Vrouwen Team | 4 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | - | 9 - 0 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | - | 4 - 0 |
Friday 18 March 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Nijmegen | Nijmegen Devils | GIJS Groningen | - | - | - | - | 0 - 0 |
20:15 | Tilburg | Tilburg Trappers | GIJS Groningen | 3 - 2 | 3 - 0 | 0 - 4 | 1 - 0PS | 7 - 6 |
Saturday 19 March 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Tilburg Trappers | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 2 | - | 5 - 4 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Deelnemende teams
Amstel Tijgers Amsterdam
Dordrecht Lions
Eindhoven Kemphanen
GIJS Groningen
HIJS Hokij Den Haag
Nijmegen Devils
Red Eagles Den Bosch
Smoke Eaters Geleen
UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam
Zoetermeer Panters
Tilburg Trappers 3
Tilburg Trappers Promotieteam
Nationale vrouwenteam
Competitie Eerste divisie
De 13 teams spelen een enkele competitie (ieder team speelt uit en thuis tegen elke tegenstander) waardoor elk team 24 wedstrijden speelt in de reguliere competitie.
Halve finale play-offs kampioenschap van Nederland Eerste divisie
In de halve finales spelen de nrs 1 en 4 en de nrs. 2 en 3 tegen elkaar in een best-of-two serie om een plaats in de finale.
Finale play-offs kampioenschap van Nederland Eerste divisie
De winnaars van de halve finales spelen in de finale een best-of-two serie. In de finale heeft het team met de hoogste rangschikking uit de competitie het thuisvoordeel.
Zie voor leeftijdsbepaling, meespelen in andere competities, best-of-two serie, indeling scheidsrechters, wedstrijdtijden, richtlijnen m.b.t. dweilen en warming-up het sportreglement of de bijlage daarvan (of ga naar tabblad: reglementen).