# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NIJA Talent team | 7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 12 | 48 - 19 |
2 | Dolphin Kemphanen | 7 | 5 | 0 | 1 | 1 | 11 | 39 - 23 |
3 | GIJS Groningen | 7 | 5 | 0 | 0 | 2 | 10 | 36 - 16 |
4 | Hijs Hokij Den Haag | 7 | 4 | 0 | 1 | 2 | 9 | 35 - 20 |
5 | Zoetermeer Panters | 7 | 2 | 1 | 1 | 3 | 7 | 25 - 29 |
6 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 7 | 1 | 2 | 0 | 4 | 6 | 20 - 26 |
7 | Nijmegen Devils | 7 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | 18 - 36 |
8 | Sani Dump Dordrecht Lions | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 10 - 62 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GIJS Groningen | 14 | 8 | 3 | 0 | 3 | 22 | 74 - 47 |
2 | Nijmegen Devils | 14 | 9 | 1 | 0 | 4 | 20 | 68 - 48 |
3 | Hijs Hokij Den Haag | 14 | 8 | 2 | 0 | 4 | 20 | 67 - 40 |
4 | NIJA Talent team | 14 | 9 | 0 | 1 | 4 | 19 | 67 - 39 |
5 | Silverdome Panters Zoetermeer | 14 | 6 | 2 | 2 | 4 | 18 | 63 - 52 |
6 | Dolphin Kemphanen | 14 | 6 | 0 | 2 | 6 | 14 | 55 - 52 |
7 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 14 | 2 | 0 | 2 | 10 | 6 | 38 - 71 |
8 | Sani Dump Dordrecht Lions | 14 | 0 | 0 | 1 | 13 | 1 | 18 - 101 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tilburg Trappers | 14 | 12 | 1 | 0 | 1 | 26 | 110 - 19 |
2 | UNIS Flyers Heerenveen | 14 | 11 | 0 | 0 | 3 | 22 | 92 - 41 |
3 | Utrecht Dragons | 14 | 10 | 0 | 1 | 3 | 19 | 71 - 41 |
4 | Smoke Eaters Geleen | 14 | 8 | 0 | 1 | 5 | 17 | 79 - 48 |
5 | Eindhoven Kemphanen | 14 | 5 | 1 | 0 | 8 | 12 | 73 - 82 |
6 | Zoetermeer Panters | 14 | 4 | 0 | 0 | 10 | 8 | 52 - 83 |
7 | GIJS Seahawks | 14 | 2 | 0 | 1 | 11 | 5 | 28 - 110 |
8 | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 14 | 1 | 1 | 0 | 12 | 4 | 27 - 108 |
Utrecht Dragons heeft 2 punten in mindering gekregen.
Halve finale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Nijmegen Devils * | 4 | 2 | 1 |
Hijs Hokij Den Haag | 3 | 5 | 1 |
Halve finale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
GIJS Groningen * | 3 | 2 | 1 |
NIJA Talent team | 1 | 6 | 1 |
Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Nijmegen Devils | 2 | 2 | 0 |
GIJS Groningen | 3 | 3 | 2 |
Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Tilburg Trappers | 10 | 12 | 2 |
Sani Dump Dordrecht Lions | 3 | 1 | 0 |
Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 3 | 1 | 0 |
Red Eagles 's-Hertogenbosch | 5 | 7 | 2 |
Saturday 5 October 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 2 - 0 | 5 - 1 | 2 - 1 | - | 9 - 2 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Utrecht Dragons | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | - | 5 - 0 * |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Dolphin Kemphanen | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | 2 - 3 |
20:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Nijmegen Devils | 0 - 1 | 4 - 3 | 1 - 2 | - | 5 - 6 |
*) Reglementair | ||||||||
Sunday 6 October 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | NIJA Talent team | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 0 | 4 - 0 | 1 - 2 | - | 5 - 2 |
18:15 | Groningen | GIJS Seahawks | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | - | 6 - 2 |
20:00 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | - | 1 - 4 |
Friday 11 October 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 2 | - | 2 - 6 |
Saturday 12 October 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Tilburg Trappers | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 0 | - | 6 - 2 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | NIJA Talent team | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 0 | - | 2 - 4 |
Sunday 13 October 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | GIJS Groningen | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | - | 2 - 3 |
17:00 | Eindhoven | Dolphin Kemphanen | Zoetermeer Panters | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | - | 6 - 3 |
17:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | - | 4 - 3 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Eindhoven Kemphanen | 1 - 3 | 0 - 4 | 0 - 1 | - | 1 - 8 |
Saturday 19 October 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | GIJS Seahawks | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | - | 8 - 3 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Zoetermeer Panters | 2 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | - | 5 - 7 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 0 | 3 - 1 | 4 - 1 | - | 8 - 2 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | - | 2 - 7 |
Sunday 20 October 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Dolphin Kemphanen | 5 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | 8 - 3 |
17:00 | Eindhoven | NIJA Talent team | Nijmegen Devils | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | - | 7 - 2 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Utrecht Dragons | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 |
Friday 25 October 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | GIJS Groningen | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 6 | - | 2 - 9 |
Saturday 26 October 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | NIJA Talent team | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 4 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Smoke Eaters Geleen | 3 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | - | 5 - 3 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | 2 - 4 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | Eindhoven Kemphanen | 1 - 1 | 2 - 3 | 0 - 3 | - | 3 - 7 |
Sunday 27 October 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Dolphin Kemphanen | Sani Dump Dordrecht Lions | 2 - 0 | 4 - 0 | 5 - 0 | - | 11 - 0 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Tilburg Trappers | 0 - 1 | 0 - 3 | 1 - 4 | - | 1 - 8 |
Saturday 2 November 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 3 | 4 - 3 | 1 - 5 | - | 5 - 11 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 5 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | - | 11 - 2 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Dolphin Kemphanen | 0 - 2 | 1 - 3 | 4 - 0 | 1 - 0 | 6 - 5 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | - | 6 - 0 |
Sunday 3 November 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | - | 6 - 0 |
17:00 | Eindhoven | NIJA Talent team | Sani Dump Dordrecht Lions | 8 - 0 | 5 - 0 | 8 - 0 | - | 21 - 0 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Zoetermeer Panters | 4 - 0 | 5 - 0 | 4 - 0 | - | 13 - 0 |
Friday 8 November 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 3 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Smoke Eaters Geleen | 0 - 3 | 3 - 2 | 1 - 0 | - | 4 - 5 |
Saturday 9 November 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 0 | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 0 | 5 - 4 |
20:15 | Eindhoven | Dolphin Kemphanen | NIJA Talent team | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | - | 8 - 2 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | GIJS Groningen | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 2 | - | 2 - 6 |
21:00 | Groningen | GIJS Seahawks | Tilburg Trappers | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 6 | - | 0 - 9 |
Sunday 10 November 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Utrecht Dragons | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 2 | - | 0 - 8 |
Saturday 16 November 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | GIJS Seahawks | 2 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | - | 9 - 0 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Zoetermeer Panters | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | - | 6 - 0 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Zoetermeer Panters | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | - | 1 - 2 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | NIJA Talent team | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 3 | - | 2 - 5 |
Sunday 17 November 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Sani Dump Dordrecht Lions | 2 - 0 | 3 - 1 | 4 - 1 | - | 9 - 2 |
17:00 | Eindhoven | Dolphin Kemphanen | Nijmegen Devils | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | 3 - 2 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | UNIS Flyers Heerenveen | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | - | 6 - 0 |
Friday 22 November 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | - | 3 - 2 |
Saturday 23 November 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | Utrecht Dragons | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 3 | - | 3 - 6 |
Sunday 24 November 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Smoke Eaters Geleen | 0 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | - | 5 - 2 |
Saturday 30 November 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Eindhoven Kemphanen | 4 - 0 | 3 - 1 | 5 - 1 | - | 12 - 2 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | - | 6 - 2 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | - | 0 - 1 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Dolphin Kemphanen | 3 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | - | 5 - 3 |
Sunday 1 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Nijmegen Devils | 4 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | - | 7 - 2 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | GIJS Seahawks | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 5 - 4 |
Friday 6 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | GIJS Groningen | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 1 | - | 4 - 3 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | GIJS Seahawks | 2 - 1 | 5 - 1 | 8 - 0 | - | 15 - 2 |
Saturday 7 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | NIJA Talent team | 1 - 2 | 1 - 3 | 0 - 4 | - | 2 - 9 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Eindhoven Kemphanen | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | - | 6 - 2 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Zoetermeer Panters | 3 - 2 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 7 - 6 |
Sunday 8 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | NIJA Talent team | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | - | 3 - 2 |
17:00 | Eindhoven | Dolphin Kemphanen | Sani Dump Dordrecht Lions | 3 - 4 | - | - | - | 5 - 0 * |
21:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 3 | 0 - 7 | 1 - 7 | - | 1 - 17 |
*) Reglementair | ||||||||
Friday 13 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Zoetermeer Panters | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | - | 4 - 1 |
Saturday 14 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Zoetermeer Panters | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | 4 - 2 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 2 - 1 | 3 - 0 | 4 - 1 | - | 9 - 2 |
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Hijs Hokij Den Haag | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | - | 4 - 2 |
20:15 | Eindhoven | Dolphin Kemphanen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | - | 6 - 2 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Nijmegen Devils | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 4 | - | 1 - 6 |
Sunday 15 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Smoke Eaters Geleen | 2 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | - | 8 - 1 |
Friday 20 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Dolphin Kemphanen | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 3 - 2 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Eindhoven Kemphanen | 2 - 4 | 2 - 1 | 6 - 3 | - | 10 - 8 |
Saturday 21 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Sani Dump Dordrecht Lions | 3 - 1 | 3 - 0 | 5 - 1 | - | 11 - 2 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Tilburg Trappers | 0 - 4 | 0 - 3 | 0 - 2 | - | 0 - 9 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | 5 - 4 |
Sunday 22 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:15 | Groningen | GIJS Seahawks | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 3 | 0 - 4 | 0 - 3 | - | 0 - 10 |
20:00 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | GIJS Groningen | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | - | 2 - 4 |
Friday 27 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Sani Dump Dordrecht Lions | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | - | 9 - 1 |
Saturday 28 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | NIJA Talent team | GIJS Groningen | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 3 - 4 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Nijmegen Devils | 0 - 0 | 1 - 5 | 2 - 2 | - | 3 - 7 |
20:15 | Eindhoven | Dolphin Kemphanen | Zoetermeer Panters | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 3 | - | 1 - 6 |
Sunday 29 December 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:15 | Groningen | GIJS Groningen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | - | 5 - 1 |
20:00 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | NIJA Talent team | 0 - 5 | 0 - 6 | 1 - 2 | - | 1 - 13 |
Saturday 4 January 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | NIJA Talent team | Sani Dump Dordrecht Lions | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 5 - 0 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 1 - 4 | 2 - 3 | - | 4 - 7 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | GIJS Groningen | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | - | 3 - 5 |
Sunday 5 January 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | NIJA Talent team | Silverdome Panters Zoetermeer | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 3 | - | 3 - 5 |
20:00 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 2 | - | 0 - 8 |
20:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Tilburg Trappers | 0 - 3 | 3 - 2 | 2 - 3 | - | 5 - 8 |
Saturday 11 January 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Dolphin Kemphanen | NIJA Talent team | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | - | 2 - 1 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 2 | 2 - 2 | 4 - 0 | - | 6 - 4 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Utrecht Dragons | 1 - 1 | 2 - 3 | 0 - 4 | - | 3 - 8 |
21:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | GIJS Groningen | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | - | 5 - 3 |
Sunday 12 January 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Dolphin Kemphanen | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | - | 3 - 4 |
17:00 | Eindhoven | NIJA Talent team | Nijmegen Devils | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | - | 5 - 2 |
18:15 | Groningen | GIJS Groningen | Sani Dump Dordrecht Lions | 4 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | - | 12 - 2 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 3 - 0 | 4 - 0 | 3 - 0 | - | 10 - 0 |
21:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Silverdome Panters Zoetermeer | 0 - 2 | 4 - 0 | 1 - 3 | 0 - 1 | 5 - 6 |
Friday 17 January 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Hijs Hokij Den Haag | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 7 - 1 |
20:45 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | NIJA Talent team | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | - | 2 - 3 |
Saturday 18 January 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Eindhoven Kemphanen | 2 - 0 | 5 - 1 | 3 - 2 | - | 10 - 3 |
17:00 | Eindhoven | NIJA Talent team | Dolphin Kemphanen | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | - | 3 - 2 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Sani Dump Dordrecht Lions | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | - | 3 - 0 |
Sunday 19 January 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | - | 7 - 2 |
17:00 | Eindhoven | Dolphin Kemphanen | GIJS Groningen | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 4 - 5 |
18:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Tilburg Trappers | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 4 | - | 2 - 6 |
21:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Smoke Eaters Geleen | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 3 | - | 0 - 6 |
Friday 24 January 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | NIJA Talent team | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 5 | - | 2 - 5 |
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers | GIJS Seahawks | 5 - 0 | 3 - 0 | 9 - 0 | - | 17 - 0 |
Saturday 25 January 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | NIJA Talent team | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | - | 7 - 4 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | - | 4 - 1 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Dolphin Kemphanen | 2 - 4 | 0 - 3 | 1 - 4 | - | 3 - 11 |
21:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Silverdome Panters Zoetermeer | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 |
Sunday 26 January 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Dolphin Kemphanen | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 3 | 3 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 5 - 6 |
18:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Zoetermeer Panters | 5 - 0 | 4 - 1 | 2 - 1 | - | 11 - 2 |
Friday 31 January 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Sani Dump Dordrecht Lions | 2 - 0 | 4 - 0 | 4 - 4 | - | 10 - 4 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Utrecht Dragons | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | - | 2 - 3 |
Saturday 1 February 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Tilburg Trappers | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 0 | - | 1 - 4 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | GIJS Groningen | 2 - 4 | 1 - 3 | 1 - 1 | - | 4 - 8 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 4 - 1 | 3 - 2 | 3 - 0 | - | 10 - 3 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | Smoke Eaters Geleen | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | - | 1 - 4 |
Sunday 2 February 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | NIJA Talent team | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 4 | - | 3 - 6 |
21:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Dolphin Kemphanen | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | - | 3 - 4 |
Friday 7 February 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 5 - 4 |
20:45 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | Dolphin Kemphanen | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | - | 4 - 2 |
Saturday 8 February 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | - | 2 - 4 |
20:30 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | - | 1 - 4 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | NIJA Talent team | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | - | 4 - 5 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Silverdome Panters Zoetermeer | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 |
20:45 | Utrecht | Utrecht Dragons | GIJS Seahawks | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 1 | - | 8 - 1 |
Sunday 9 February 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Dolphin Kemphanen | Nijmegen Devils | 3 - 3 | 0 - 1 | 1 - 4 | - | 4 - 8 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Eindhoven Kemphanen | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | - | 7 - 1 |
21:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | - | 6 - 1 |
Friday 14 February 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 3 | - | 4 - 3 |
21:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Sani Dump Dordrecht Lions | 1 - 1 | 5 - 1 | 4 - 1 | - | 10 - 3 |
Saturday 15 February 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Utrecht Dragons | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | - | 5 - 3 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Smoke Eaters Geleen | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 5 - 4 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | NIJA Talent team | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | - | 3 - 1 |
Sunday 16 February 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | NIJA Talent team | GIJS Groningen | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 6 - 2 |
17:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Nijmegen Devils | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 5 - 2 |
Friday 21 February 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | GIJS Groningen | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | 2 - 3 |
Saturday 22 February 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Nijmegen Devils | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 0 | - | 3 - 2 |
Sunday 23 February 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | GIJS Seahawks | 5 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | - | 8 - 1 |
20:00 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Tilburg Trappers | 0 - 6 | 0 - 3 | 1 - 3 | - | 1 - 12 |
Friday 28 February 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 | - | 3 - 5 |
Saturday 1 March 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | UNIS Flyers Heerenveen | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | - | 7 - 1 |
Sunday 9 March 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:15 | Groningen | GIJS Seahawks | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | - | 4 - 2 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Deelnemende teams
Dolphin Eindhoven Kemphanen
Sanidump Dordrecht LionsÂ
NIJA TalentteamÂ
GIJS Bears GroningenÂ
Hijs Hokij Den HaagÂ
Red Eagles 's-Hertogenbosch
Nijmegen Devils
Hotwing Zoetermeer Panters
Competitie Eerste divisie
De 8 teams spelen een enkele competitie (ieder team speelt uit en thuis tegen elke tegenstander), waardoor elk team 14 wedstrijden speelt in de reguliere competitie.
De beker begint in de Eerste Divisie met een halve competitie. De top-3 van deze competitie speelt in het weekeinde van 22, 23 en 24 november de eerste ronde. De vierde deelnemer is het in de Jack's Casino Eredivisie uitkomende Dordrecht Lions. Die ploeg neemt het op tegen het team dat in de bekercompetitie in de Eerste Divisie op de derde plaats is geëindigd. De nummers één en twee spelen de andere serie. Deze wedstrijden worden in een best-of-two beslist.
NB: De wedstrijden uit de eerste ronde worden op de competitiepagina onder de kop 'Eerste divisie' geplaatst.
MeerDe nummers 5,6 en 7 (A1, A2, A3) uit de Jack's Casino Eredivisie spelen na de reguliere competitie met de bovenste drie teams (B1, B2, B3) uit de reguliere eerste divisie competitie om de Larry van Wieren Cup.
MeerDeelnemende teams
Amstel Tijgers AmsterdamÂ
Tilburg Trappers Toekomstteam
UNIS Flyers Heerenveen 2
GIJS Bears Groningen 2
IJCU Dragons UtrechtÂ
Red Eagles 's-Hertogenbosch 2
Smoke Eaters GeleenÂ
Zoetermeer Panters Toekomstteam
Eindhoven Kemphanen 2
Competitie Promotiedivisie
De 9 teams spelen een enkele competitie (ieder team speelt uit en thuis tegen elke tegenstander, waardoor elk team 18wedstrijden speelt in de reguliere competitie. Het team dat na 16 wedstrijden het hoogste in de rangschikking staat, is kampioen van Nederland.