# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sani Dump Dordrecht Lions | 18 | 13 | 2 | 2 | 1 | 45 | 93 - 41 |
2 | GIJS Groningen | 18 | 11 | 1 | 0 | 6 | 35 | 85 - 47 |
3 | Hijs Hokij Den Haag | 18 | 7 | 4 | 3 | 4 | 32 | 81 - 67 |
4 | Talententeam High Techs | 18 | 6 | 2 | 3 | 6 | 26 | 59 - 62 |
5 | Nijmegen Devils | 18 | 7 | 1 | 1 | 8 | 25 | 60 - 67 |
6 | Zoetermeer Panters | 18 | 5 | 2 | 2 | 9 | 21 | 56 - 75 |
7 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 18 | 1 | 0 | 1 | 16 | 4 | 28 - 103 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | 18 | 14 | 1 | 2 | 1 | 46 | 163 - 39 |
2 | DESTIL Trappers Toekomstteam | 18 | 13 | 2 | 0 | 3 | 43 | 138 - 48 |
3 | Smoke Eaters Geleen | 18 | 12 | 0 | 1 | 5 | 37 | 125 - 53 |
4 | Friesland Flyers Heerenveen | 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 29 | 75 - 74 |
5 | Dordrecht Lions | 18 | 5 | 2 | 1 | 10 | 20 | 65 - 90 |
6 | Zoetermeer Panters | 18 | 3 | 0 | 0 | 15 | 9 | 50 - 147 |
7 | GIJS Seahawks | 18 | 1 | 1 | 0 | 16 | 5 | 31 - 196 |
Halve finale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Game 3 | Stand |
---|---|---|---|---|
GIJS Groningen | 8 | 1 | 4 | 2 |
Hijs Hokij Den Haag | 1 | 3 | 1 | 1 |
Halve finale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Sani Dump Dordrecht Lions | 4 | 6 | 2 |
Talententeam High Techs | 3 | 2 | 0 |
Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Sani Dump Dordrecht Lions | 6 | 3 | 2 |
GIJS Groningen | 3 | 2 | 0 |
Friday 5 October 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Tilburg | DESTIL Trappers Toekomstteam | Dordrecht Lions | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | - | 6 - 4 |
Saturday 6 October 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | GIJS Seahawks | 8 - 0 | 4 - 2 | 3 - 0 | - | 15 - 2 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Zoetermeer Panters | 1 - 0 | 4 - 0 | 2 - 0 | - | 7 - 0 |
Friday 12 October 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | - | 7 - 0 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | DESTIL Trappers Toekomstteam | 0 - 5 | 1 - 2 | 3 - 1 | - | 4 - 8 |
Saturday 13 October 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Talententeam High Techs | 1 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | - | 6 - 3 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | Friesland Flyers Heerenveen | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 4 | - | 1 - 6 |
Sunday 14 October 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Eindhoven | Talententeam High Techs | Sani Dump Dordrecht Lions | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 4 - 5 |
18:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | GIJS Seahawks | 4 - 0 | 2 - 0 | 7 - 0 | - | 13 - 0 |
20:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | 1 - 3 | 1 - 5 | 1 - 1 | - | 3 - 9 |
20:30 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Zoetermeer Panters | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 3 - 4 |
Saturday 20 October 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Nijmegen Devils | 4 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | - | 9 - 1 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | - | 7 - 1 |
Sunday 21 October 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen | Dordrecht Lions | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 3 | - | 5 - 0 * |
19:00 | Tilburg | DESTIL Trappers Toekomstteam | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | - | 5 - 4 |
*) Reglementair | ||||||||
Friday 26 October 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | - | 2 - 5 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Friesland Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 0 - 3 | 1 - 3 | - | 1 - 7 |
Saturday 27 October 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | 1 - 4 | 2 - 1 | 4 - 2 | 0 - 1 | 7 - 8 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 4 | - | 0 - 6 |
20:30 | Dordrecht | Dordrecht Lions | GIJS Seahawks | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | - | 7 - 1 |
Sunday 28 October 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Zoetermeer Panters | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 4 - 5 |
17:30 | Eindhoven | Talententeam High Techs | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | - | 3 - 0 |
Saturday 3 November 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen | Smoke Eaters Geleen | 0 - 1 | 0 - 2 | 4 - 0 | - | 4 - 3 |
17:00 | Eindhoven | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | DESTIL Trappers Toekomstteam | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 0 | - | 1 - 4 |
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | GIJS Groningen | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | - | 1 - 0 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | - | 1 - 5 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Talententeam High Techs | 1 - 0 | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 1 | 3 - 4 |
Sunday 4 November 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:15 | Groningen | GIJS Groningen | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | - | 1 - 4 |
Friday 9 November 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Dordrecht Lions | 2 - 0 | 3 - 4 | 1 - 3 | - | 6 - 7 |
Sunday 11 November 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Tilburg | DESTIL Trappers Toekomstteam | Friesland Flyers Heerenveen | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | - | 2 - 5 |
Saturday 17 November 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Eindhoven | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | Zoetermeer Panters | 5 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | - | 10 - 3 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | DESTIL Trappers Toekomstteam | 1 - 7 | 1 - 1 | 0 - 2 | - | 2 - 10 |
Sunday 18 November 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Smoke Eaters Geleen | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 4 | - | 2 - 5 |
Friday 23 November 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Smoke Eaters Geleen | 1 - 2 | 0 - 4 | 0 - 3 | - | 1 - 9 |
Saturday 24 November 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Nijmegen Devils | 3 - 2 | 3 - 0 | 4 - 0 | - | 10 - 2 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | 0 - 3 | 0 - 5 | 1 - 6 | - | 1 - 14 |
Sunday 25 November 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | GIJS Groningen | 0 - 1 | 1 - 4 | 4 - 0 | 0 - 1 | 5 - 6 |
17:30 | Eindhoven | Talententeam High Techs | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 2 - 1 |
20:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions | DESTIL Trappers Toekomstteam | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 2 - 4 |
Saturday 1 December 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen | GIJS Seahawks | 6 - 0 | 6 - 0 | 2 - 0 | - | 14 - 0 |
17:00 | Eindhoven | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | Dordrecht Lions | 2 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | - | 7 - 2 |
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Nijmegen Devils | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | - | 3 - 4 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Talententeam High Techs | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | - | 5 - 1 |
Sunday 2 December 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Eindhoven | Talententeam High Techs | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 2 | 1 - 3 | 3 - 0 | 0 - 1 | 5 - 6 |
19:00 | Tilburg | DESTIL Trappers Toekomstteam | Zoetermeer Panters | 3 - 1 | 1 - 1 | 5 - 1 | - | 9 - 3 |
Friday 7 December 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | 1 - 5 | 0 - 4 | 0 - 5 | - | 1 - 14 |
Saturday 8 December 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Sani Dump Dordrecht Lions | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | - | 2 - 3 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | DESTIL Trappers Toekomstteam | 2 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 | - | 7 - 4 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Nijmegen Devils | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | 1 - 2 |
20:30 | Eindhoven | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | GIJS Seahawks | 5 - 0 | 8 - 0 | 6 - 0 | - | 19 - 0 |
Sunday 9 December 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Zoetermeer Panters | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 |
20:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Friesland Flyers Heerenveen | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 5 - 4 |
Friday 14 December 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | GIJS Groningen | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | - | 0 - 2 |
Saturday 15 December 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen | Zoetermeer Panters | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | - | 4 - 2 |
17:00 | Eindhoven | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | Smoke Eaters Geleen | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | - | 5 - 3 |
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | - | 6 - 3 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | Dordrecht Lions | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 5 - 4 |
Friday 21 December 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Talententeam High Techs | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | GIJS Seahawks | 4 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | - | 8 - 4 |
Saturday 22 December 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Friesland Flyers Heerenveen | 3 - 3 | 2 - 0 | 1 - 1 | - | 6 - 4 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 0 | 5 - 0 | 1 - 0 | - | 7 - 0 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 1 - 1 | 7 - 0 | - | 10 - 1 |
Sunday 23 December 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | DESTIL Trappers Toekomstteam | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 0 | 4 - 3 |
Saturday 29 December 2012 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | GIJS Groningen | - | - | - | - | 3 - 5◊) |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | - | 5 - 3 |
◊) De uitslag wordt overgenomen van de wedstrijd GIJS Groningen vs Red Eagles 's-Hertogenbosch van 29 Dec 2012 | ||||||||
Saturday 5 January 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen | DESTIL Trappers Toekomstteam | 1 - 3 | 0 - 7 | 0 - 4 | - | 1 - 14 |
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Talententeam High Techs | 5 - 3 | 0 - 3 | 2 - 1 | 0 - 1 | 7 - 8 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | GIJS Groningen | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | - | 3 - 2 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | Smoke Eaters Geleen | 1 - 5 | 0 - 7 | 0 - 4 | - | 1 - 16 |
Sunday 6 January 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 5 - 0 | 4 - 0 | 2 - 1 | - | 11 - 1 |
20:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | 4 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | - | 9 - 2 |
Friday 11 January 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Tilburg | DESTIL Trappers Toekomstteam | GIJS Seahawks | - | - | - | - | 18 - 0◊) |
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 1 | 2 - 1 | 4 - 5 | - | 6 - 7 |
◊) De uitslag wordt overgenomen van de wedstrijd GIJS Seahawks vs DESTIL Trappers Toekomstteam van 03 Mar 2013 | ||||||||
Saturday 12 January 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Dordrecht Lions | 1 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | - | 8 - 0 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Talententeam High Techs | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 1 | - | 1 - 6 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Hijs Hokij Den Haag | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | - | 6 - 1 |
20:30 | Eindhoven | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | Friesland Flyers Heerenveen | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | - | 4 - 1 |
Sunday 13 January 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Nijmegen Devils | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 3 | - | 7 - 6 |
17:30 | Eindhoven | Talententeam High Techs | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | - | 5 - 1 |
Friday 18 January 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Zoetermeer Panters | 0 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | - | 4 - 3 |
Saturday 19 January 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | - | 2 - 3 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Zoetermeer Panters | 3 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | - | 8 - 3 |
Sunday 20 January 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | - | 2 - 5 |
17:30 | Eindhoven | Talententeam High Techs | GIJS Groningen | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | - | 2 - 4 |
19:00 | Tilburg | DESTIL Trappers Toekomstteam | Dordrecht Lions | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | - | 7 - 3 |
Friday 25 January 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | 4 - 0 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | DESTIL Trappers Toekomstteam | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 5 | - | 1 - 10 |
Saturday 26 January 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Talententeam High Techs | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | - | 3 - 2 |
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | - | 2 - 5 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | Friesland Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | - | 3 - 4 |
Sunday 27 January 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Eindhoven | Talententeam High Techs | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | - | 4 - 2 |
18:15 | Groningen | GIJS Seahawks | Zoetermeer Panters | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | - | 6 - 2 |
20:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 6 | - | 0 - 11 |
Saturday 2 February 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen | Dordrecht Lions | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 3 |
17:00 | Eindhoven | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | Zoetermeer Panters | 9 - 0 | 8 - 0 | 2 - 0 | - | 19 - 0 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Zoetermeer Panters | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | - | 4 - 3 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Talententeam High Techs | 2 - 1 | 1 - 0 | 4 - 0 | - | 7 - 1 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | - | 2 - 3 |
Sunday 3 February 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Tilburg | DESTIL Trappers Toekomstteam | Smoke Eaters Geleen | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | - | 3 - 4 |
Friday 8 February 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 3 | 0 - 1 | 5 - 6 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Friesland Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 5 | - | 1 - 8 |
Saturday 9 February 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | GIJS Groningen | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | - | 4 - 3 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 3 | - | 3 - 6 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 3 | 0 - 6 | 1 - 2 | - | 1 - 11 |
Sunday 10 February 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions | GIJS Seahawks | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 6 - 0 |
Saturday 16 February 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | - | 2 - 4 |
17:00 | Eindhoven | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | DESTIL Trappers Toekomstteam | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 |
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | - | 1 - 3 |
20:30 | Eindhoven | Talententeam High Techs | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 1 - 2 | - | - | 2 - 2†) |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 0 | 8 - 1 | 2 - 3 | - | 12 - 4 |
†) De wedstrijd is afgelast. | ||||||||
Sunday 17 February 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:15 | Groningen | GIJS Seahawks | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 3 - 4 | 0 - 4 | - | 5 - 8 |
Friday 22 February 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | DESTIL Trappers Toekomstteam | Friesland Flyers Heerenveen | 3 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | - | 9 - 2 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Dordrecht Lions | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | - | 4 - 3 |
Saturday 23 February 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | GIJS Seahawks | 3 - 0 | 5 - 0 | 6 - 0 | - | 14 - 0 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | - | 1 - 5 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | - | 0 - 2 |
Sunday 24 February 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Nijmegen Devils | 1 - 2 | 0 - 4 | 0 - 0 | - | 1 - 6 |
Saturday 2 March 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen | S.S.IJ. Eindhoven Kemphanen | 0 - 1 | 0 - 8 | 0 - 4 | - | 0 - 13 |
20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Nijmegen Devils | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | - | 4 - 3 |
20:30 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 0 | 3 - 3 | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 5 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Talententeam High Techs | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 2 | - | 5 - 3 |
Sunday 3 March 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | GIJS Groningen | 2 - 3 | 1 - 3 | 3 - 2 | - | 6 - 8 |
17:30 | Eindhoven | Talententeam High Techs | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | - | 2 - 1 |
18:15 | Groningen | GIJS Seahawks | DESTIL Trappers Toekomstteam | 0 - 6 | 0 - 5 | 0 - 7 | - | 0 - 18 |
20:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Smoke Eaters Geleen | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 2 | - | 5 - 4 |
Friday 8 March 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
21:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | DESTIL Trappers Toekomstteam | 0 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | - | 4 - 3 |
Saturday 9 March 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | - | 8 - 1 |
Sunday 10 March 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | GIJS Groningen | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | - | 3 - 1 |
Saturday 16 March 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | - | 4 - 1 |
Sunday 17 March 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:15 | Tilburg | DESTIL Trappers Toekomstteam | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | - | 0 - 5 |
20:00 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | Talententeam High Techs | 2 - 0 | 2 - 3 | 0 - 0 | - | 4 - 3 |
Saturday 23 March 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Eindhoven | Talententeam High Techs | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 4 | - | 2 - 6 |
Sunday 24 March 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | GIJS Groningen | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | - | 6 - 3 |
21:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | DESTIL Trappers Toekomstteam | - | - | - | - | - ‡) |
‡) De wedstrijd is gestaakt. | ||||||||
Wednesday 27 March 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Groningen | GIJS Groningen | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | - | 2 - 3 |
Sunday 31 March 2013 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Dordrecht | Sani Dump Dordrecht Lions | GIJS Groningen | - | - | - | - | - |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Deelnemende teams
Dordrecht LionsÂ
Talententeam High TechsÂ
GIJS Bears GroningenÂ
Hijs Hokij Den HaagÂ
IJCU Dragons UtrechtÂ
Red Eagles 's-HertogenboschÂ
Romijnders Devils Nijmegen
Zoetermeer Panters
Competitie Eerste divisieÂ
De 8 teams spelen een anderhalve competitie (ieder team speelt uit en thuis tegen elke tegenstander én de teams ontmoeten elkaar nogmaals uit of thuis), waardoor elk team 21 wedstrijden speelt in de reguliere competitie.
Halve finale play-offs kampioenschap van Nederland Eerste divisieÂ
In de halve finale play-offs spelen de nummers 1 en 4 en de nummers 2 en 3 van de (reguliere) competitie een best-of-three-serie tegen elkaar. In beide halve finales heeft het team met de hoogste rangschikking uit de competitie het thuisvoordeel.
Finale play-offs kampioenschap van Nederland Eerste divisie
De winnaars van de halve finales spelen in de finale een best-of-three-serie. In de finale heeft het team met de hoogste rangschikking uit de competitie het thuisvoordeel.
Promotie/degradatie tussen Eerste divisie en Promotiedivisie
De nummer 8 uit de Eerste divisie en de nummer 1 uit de Promotiedivisie spelen in een best-of-three-serie tegen elkaar. Ook de nummer 7 uit de Eerste divisie en de nummer 2 uit de Promotiedivisie spelen in een best-of-three serie tegen elkaar. De winnaars spelen het seizoen 2013-2014 in de Eerste divisie; de verliezers spelen in het seizoen 2013-2014 in de Promotiedivisie. Bij deze wedstrijden hebben de teams uit de Eerste divisie het thuisvoordeel.
Beker Eerste divisie
De 8 teams in de Eerste divisie poule A nemen deel aan de bekercompetitie samen met de 6 Nederlandse Eredivisieteams. Zie voor de competitieopzet onder Eredivisie.
Deelnemende teams
DESTIL Trappers Tilburg Toekomstteam
Dordrecht Lions ToekomstteamÂ
Eindhoven Kemphanen
Friesland Flyers Heerenveen
GIJS Bears Groningen Toekomstteam
Smoke Eaters GeleenÂ
Zoetermeer Panters Toekomstteam
Competitie Promotiedivisie
De 7 teams spelen een anderhalve competitie (ieder team speelt uit en thuis tegen elke tegenstander én de teams ontmoeten elkaar nogmaals uit of thuis), waardoor elk team 18 wedstrijden speelt in de reguliere competitie. Het team dat na 18wedstrijden het hoogste in de rangschikking staat, is kampioen van Nederland.
Promotie/degradatie tussen Eerste divisie en Promotiedivisie
De nummer 8 uit de Eerste divisie en de nummer 1 uit de Promotiedivisie spelen in een best-of-three-serie tegen elkaar. Ook de nummer 7 uit de Eerste divisie en de nummer 2 uit de Promotiedivisie spelen in een best-of-three serie tegen elkaar. De winnaars spelen het seizoen 2013-2014 in de Eerste divisie; de verliezers spelen in het seizoen 2013-2014 in de Promotiedivisie. Bij deze wedstrijden hebben de teams uit de Eerste divisie het thuisvoordeel.
Deelnemende teams
Poule A
Hijs Hokij Den Haag
Dordrecht Lions
Eindhoven High Techs
Gijs Bears Groningen
Red Eagles 's-Hertogenbosch
DESTIL Trappers Tilburg Toekomstteam
IJCU Dragons Utrecht
Zoetermeer Panters
Poule B
Amstel Tijgers Amsterdam
Dordrecht Lions Toekomstteam
Smoke Eaters GeleenÂ
Gijs Bears Groningen
Friesland Flyers Heerenveen
Romijnders Devils Nijmegen
Zoetermeer Panters Toekomstteam
Competitie Eerste divisie
De 8 teams in poule A spelen een anderhalve competitie (ieder team speelt uit en thuis tegen elke tegenstander én de teams ontmoeten elkaar nogmaals uit of thuis), waardoor elk team 21 wedstrijden speelt in de reguliere competitie.
De 7 teams in poule B spelen een anderhalve competitie (ieder team speelt uit en thuis tegen elke tegenstander én de teams ontmoeten elkaar nogmaals uit of thuis), waardoor in de reguliere competitie elk team 18 wedstrijden speelt.