# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talententeam High Techs | 21 | 13 | 2 | 2 | 4 | 45 | 101 - 63 |
2 | Hijs Hokij Den Haag | 21 | 11 | 3 | 3 | 4 | 42 | 103 - 52 |
3 | Sani Dump Dordrecht Lions | 21 | 12 | 2 | 1 | 6 | 41 | 92 - 54 |
4 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 21 | 9 | 2 | 5 | 5 | 36 | 107 - 79 |
5 | GIJS Groningen | 21 | 8 | 4 | 2 | 7 | 34 | 65 - 58 |
6 | Utrecht Dragons | 21 | 9 | 1 | 1 | 10 | 30 | 78 - 91 |
7 | Zoetermeer Panters | 21 | 5 | 1 | 0 | 15 | 17 | 72 - 131 |
8 | DESTIL Trappers Toekomstteam | 21 | 2 | 0 | 1 | 18 | 7 | 50 - 140 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nijmegen Devils | 18 | 17 | 0 | 0 | 1 | 51 | 183 - 23 |
2 | Friesland Flyers Heerenveen | 18 | 12 | 0 | 2 | 4 | 38 | 148 - 53 |
3 | Dordrecht Lions | 18 | 11 | 0 | 0 | 7 | 33 | 92 - 53 |
4 | Smoke Eaters Geleen | 18 | 9 | 2 | 0 | 6 | 32 | 124 - 66 |
5 | GIJS Seahawks | 18 | 6 | 0 | 0 | 11 | 19 | 60 - 179 |
6 | Amstel Tijgers Amsterdam | 18 | 5 | 0 | 0 | 13 | 11 | 68 - 108 |
7 | Zoetermeer Panters | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 22 - 215 |
Amstel Tijgers Amsterdam heeft 4 punten in mindering gekregen.
Halve finale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Hijs Hokij Den Haag | 3 | 8 | 2 |
Sani Dump Dordrecht Lions | 2 | 4 | 0 |
Halve finale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Talententeam High Techs | 6 | 6 | 2 |
Red Eagles 's-Hertogenbosch | 4 | 3 | 0 |
Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Game 3 | Stand |
---|---|---|---|---|
Talententeam High Techs | 3 | 4 | 6 | 1 |
Hijs Hokij Den Haag | 4 | 3 | 7 | 2 |
Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Zoetermeer Panters | 5 | 7 | 2 |
Friesland Flyers Heerenveen | 1 | 3 | 0 |
Sunday 2 October 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | Zoetermeer Panters | Friesland Flyers Heerenveen | 0 - 8 | 0 - 2 | 0 - 7 | - | 0 - 17 |
20:00 | Dordrecht Lions | Amstel Tijgers Amsterdam | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 0 | - | 5 - 2 |
Saturday 8 October 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Nijmegen Devils | 1 - 4 | 0 - 3 | 1 - 3 | - | 2 - 10 |
20:15 | GIJS Groningen | Utrecht Dragons | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | - | 2 - 3 |
20:30 | Sani Dump Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | 1 - 2 | 5 - 0 | 2 - 0 | - | 8 - 2 |
Sunday 9 October 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Zoetermeer Panters | Smoke Eaters Geleen | 0 - 8 | 0 - 5 | 1 - 4 | - | 1 - 17 |
18:15 | GIJS Seahawks | Dordrecht Lions | 0 - 3 | 0 - 1 | 1 - 1 | - | 1 - 5 |
19:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | - | 0 - 6 |
Friday 14 October 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Nijmegen Devils | Zoetermeer Panters | 7 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | - | 14 - 0 |
Saturday 15 October 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer Panters | GIJS Groningen | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | 2 - 3 |
20:00 | Smoke Eaters Geleen | GIJS Seahawks | 7 - 0 | 6 - 0 | 4 - 1 | - | 17 - 1 |
20:15 | Utrecht Dragons | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | - | 6 - 4 |
Sunday 16 October 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Talententeam High Techs | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | - | 1 - 4 |
18:15 | GIJS Groningen | DESTIL Trappers Toekomstteam | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | 4 - 1 |
20:00 | Dordrecht Lions | Friesland Flyers Heerenveen | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | - | 3 - 0 |
Friday 21 October 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 1 - 7 | 2 - 2 | - | 3 - 10 |
20:45 | Zoetermeer Panters | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 8 | - | 0 - 11 |
Saturday 22 October 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | Smoke Eaters Geleen | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 4 |
20:15 | Utrecht Dragons | Talententeam High Techs | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 3 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | GIJS Groningen | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 |
20:15 | GIJS Seahawks | Nijmegen Devils | 0 - 3 | 1 - 7 | 1 - 9 | - | 2 - 19 |
20:30 | Sani Dump Dordrecht Lions | DESTIL Trappers Toekomstteam | 1 - 1 | 3 - 0 | 6 - 0 | - | 10 - 1 |
Sunday 23 October 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Hijs Hokij Den Haag | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 4 |
17:30 | Talententeam High Techs | Zoetermeer Panters | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | - | 7 - 2 |
Saturday 29 October 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | Amstel Tijgers Amsterdam | 4 - 1 | 7 - 1 | 3 - 2 | - | 14 - 4 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Sani Dump Dordrecht Lions | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | - | 2 - 7 |
20:15 | Utrecht Dragons | Zoetermeer Panters | 1 - 3 | 0 - 0 | 2 - 1 | - | 3 - 4 |
20:15 | GIJS Seahawks | Zoetermeer Panters | 1 - 0 | 3 - 3 | 2 - 1 | - | 6 - 4 |
20:30 | Dordrecht Lions | Nijmegen Devils | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | - | 3 - 2 |
Sunday 30 October 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Hijs Hokij Den Haag | GIJS Groningen | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | - | 6 - 2 |
17:30 | Talententeam High Techs | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 |
20:10 | Sani Dump Dordrecht Lions | Utrecht Dragons | 4 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | - | 7 - 1 |
Friday 4 November 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen Devils | Friesland Flyers Heerenveen | 3 - 0 | 8 - 0 | 3 - 0 | - | 14 - 0 |
Saturday 5 November 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer Panters | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 5 | - | 1 - 8 |
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Dordrecht Lions | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 4 | - | 4 - 8 |
20:15 | GIJS Groningen | Sani Dump Dordrecht Lions | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | - | 5 - 2 |
Sunday 6 November 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Talententeam High Techs | 1 - 3 | 1 - 6 | 0 - 3 | - | 2 - 12 |
20:00 | Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | 5 - 0 | 5 - 1 | 4 - 0 | - | 14 - 1 |
21:00 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Utrecht Dragons | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 2 | - | 4 - 5 |
Friday 11 November 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Nijmegen Devils | Smoke Eaters Geleen | 4 - 2 | 5 - 1 | 3 - 0 | - | 12 - 3 |
20:30 | Amstel Tijgers Amsterdam | Dordrecht Lions | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | - | 5 - 1 |
20:45 | Zoetermeer Panters | Friesland Flyers Heerenveen | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 4 | - | 0 - 9 |
Saturday 12 November 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | GIJS Seahawks | 6 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | - | 11 - 1 |
20:00 | Zoetermeer Panters | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 2 | 3 - 2 | 0 - 3 | - | 4 - 7 |
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Amstel Tijgers Amsterdam | 4 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | - | 6 - 1 |
20:15 | Utrecht Dragons | DESTIL Trappers Toekomstteam | 3 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | 4 - 3 |
Sunday 13 November 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Talententeam High Techs | Utrecht Dragons | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | - | 5 - 3 |
20:10 | Sani Dump Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | - | 3 - 2 |
Friday 18 November 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Zoetermeer Panters | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 0 | - | 5 - 3 |
Saturday 19 November 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer Panters | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 3 | 1 - 3 | 0 - 3 | - | 1 - 9 |
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Amstel Tijgers Amsterdam | 2 - 0 | 3 - 0 | 5 - 1 | - | 10 - 1 |
20:15 | Utrecht Dragons | GIJS Groningen | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | - | 2 - 3 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | DESTIL Trappers Toekomstteam | 4 - 0 | 6 - 0 | 3 - 0 | - | 13 - 0 |
20:30 | Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | 3 - 0 | 7 - 0 | 1 - 1 | - | 11 - 1 |
Sunday 20 November 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Friesland Flyers Heerenveen | GIJS Seahawks | 4 - 0 | 2 - 1 | 5 - 0 | - | 11 - 1 |
18:15 | GIJS Groningen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | - | 1 - 2 |
20:10 | Sani Dump Dordrecht Lions | Talententeam High Techs | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | - | 0 - 1 |
Friday 25 November 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Nijmegen Devils | Amstel Tijgers Amsterdam | 3 - 1 | 4 - 0 | 2 - 0 | - | 9 - 1 |
Saturday 26 November 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer Panters | DESTIL Trappers Toekomstteam | 2 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | - | 8 - 3 |
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Zoetermeer Panters | 1 - 1 | 6 - 0 | 2 - 1 | - | 9 - 2 |
20:15 | GIJS Groningen | Talententeam High Techs | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 |
20:15 | Utrecht Dragons | Sani Dump Dordrecht Lions | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | - | 6 - 5 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 |
Sunday 27 November 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Hijs Hokij Den Haag | Utrecht Dragons | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 |
19:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | GIJS Groningen | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | 1 - 2 |
20:00 | Dordrecht Lions | GIJS Seahawks | 2 - 0 | 8 - 0 | 4 - 0 | - | 14 - 0 |
Friday 2 December 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen Devils | GIJS Seahawks | 4 - 0 | 9 - 0 | 8 - 0 | - | 21 - 0 |
Saturday 3 December 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Zoetermeer Panters | 3 - 0 | 1 - 0 | 8 - 1 | - | 12 - 1 |
20:15 | Utrecht Dragons | Talententeam High Techs | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 3 | - | 3 - 7 |
20:15 | GIJS Groningen | Zoetermeer Panters | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 5 |
Sunday 4 December 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Hijs Hokij Den Haag | DESTIL Trappers Toekomstteam | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | - | 8 - 2 |
17:30 | Talententeam High Techs | GIJS Groningen | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 4 - 0 |
17:45 | Smoke Eaters Geleen | Friesland Flyers Heerenveen | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 5 - 4 |
20:10 | Sani Dump Dordrecht Lions | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 3 | - | 1 - 4 |
Friday 9 December 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer Panters | Nijmegen Devils | 1 - 3 | 0 - 8 | 0 - 4 | - | 1 - 15 |
Saturday 10 December 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | Dordrecht Lions | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | - | 5 - 1 |
20:00 | Zoetermeer Panters | Utrecht Dragons | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | - | 3 - 4 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Talententeam High Techs | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 3 | - | 4 - 5 |
20:15 | GIJS Groningen | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | - | 1 - 5 |
Sunday 11 December 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Hijs Hokij Den Haag | Zoetermeer Panters | 0 - 0 | 4 - 0 | 3 - 0 | - | 7 - 0 |
18:15 | GIJS Seahawks | Smoke Eaters Geleen | 0 - 4 | 2 - 8 | 0 - 5 | - | 2 - 17 |
19:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | - | 3 - 6 |
Saturday 17 December 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | Nijmegen Devils | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | - | 1 - 5 |
20:15 | GIJS Seahawks | Amstel Tijgers Amsterdam | - | - | - | - | 5 - 0#) * |
*) Reglementair | |||||||
#) Team B niet opgekomen. | |||||||
Sunday 18 December 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Dordrecht Lions | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 1 - 3 | 0 - 1 | - | 2 - 4 |
Friday 23 December 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen Devils | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | - | 6 - 2 |
Friday 6 January 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen Devils | Dordrecht Lions | 2 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | - | 7 - 0 |
20:30 | Amstel Tijgers Amsterdam | Friesland Flyers Heerenveen | 0 - 4 | 0 - 2 | 0 - 9 | - | 0 - 15 |
20:45 | Zoetermeer Panters | Talententeam High Techs | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | - | 5 - 3 |
Saturday 7 January 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer Panters | GIJS Seahawks | 3 - 3 | 2 - 4 | 1 - 1 | - | 6 - 8 |
20:15 | Utrecht Dragons | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 3 | 2 - 2 | 1 - 3 | - | 5 - 8 |
20:30 | Sani Dump Dordrecht Lions | GIJS Groningen | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | - | 2 - 0 |
20:30 | Talententeam High Techs | DESTIL Trappers Toekomstteam | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 3 | 1 - 0 | 5 - 4 |
Sunday 8 January 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Hijs Hokij Den Haag | Sani Dump Dordrecht Lions | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | - | 3 - 2 |
19:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Utrecht Dragons | 0 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | - | 1 - 6 |
21:00 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Zoetermeer Panters | 4 - 0 | 3 - 0 | 4 - 1 | - | 11 - 1 |
Saturday 14 January 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Dordrecht Lions | 4 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | - | 5 - 4 |
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Nijmegen Devils | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | 1 - 3 |
20:15 | GIJS Groningen | Utrecht Dragons | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | - | 2 - 3 |
20:30 | Sani Dump Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | - | 3 - 2 |
Sunday 15 January 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Hijs Hokij Den Haag | Talententeam High Techs | 2 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | - | 8 - 2 |
19:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | - | 4 - 2 |
Friday 20 January 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Amstel Tijgers Amsterdam | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | - | 4 - 5 |
20:45 | Zoetermeer Panters | Dordrecht Lions | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 0 | - | 0 - 5 |
Saturday 21 January 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | Zoetermeer Panters | 6 - 0 | 7 - 0 | 5 - 0 | - | 18 - 0 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | GIJS Groningen | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 4 - 5 |
20:15 | Utrecht Dragons | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | - | 1 - 4 |
20:30 | Talententeam High Techs | Sani Dump Dordrecht Lions | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | - | 3 - 2 |
Sunday 22 January 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Hijs Hokij Den Haag | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 5 - 4 |
18:15 | GIJS Groningen | DESTIL Trappers Toekomstteam | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | - | 9 - 1 |
Friday 27 January 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Hijs Hokij Den Haag | Talententeam High Techs | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 2 | - | 3 - 4 |
Saturday 28 January 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Nijmegen Devils | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | - | 0 - 3 |
20:00 | Zoetermeer Panters | GIJS Groningen | 2 - 2 | 3 - 2 | 0 - 4 | - | 5 - 8 |
20:15 | GIJS Seahawks | Dordrecht Lions | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 5 | - | 3 - 9 |
20:30 | Sani Dump Dordrecht Lions | Utrecht Dragons | 2 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | - | 6 - 4 |
Sunday 29 January 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Talententeam High Techs | Zoetermeer Panters | 4 - 0 | 1 - 2 | 6 - 0 | - | 11 - 2 |
17:30 | Zoetermeer Panters | Smoke Eaters Geleen | 0 - 6 | 0 - 0 | 1 - 6 | - | 1 - 12 |
18:15 | GIJS Seahawks | Friesland Flyers Heerenveen | 1 - 4 | 1 - 5 | 0 - 6 | - | 2 - 15 |
19:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | - | 3 - 5 |
Friday 3 February 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer Panters | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 4 | 1 - 5 | 0 - 1 | - | 1 - 10 |
Saturday 4 February 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Sani Dump Dordrecht Lions | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 4 |
20:15 | Utrecht Dragons | Zoetermeer Panters | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 4 | - | 4 - 7 |
20:30 | Dordrecht Lions | Friesland Flyers Heerenveen | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 3 | - | 0 - 6 |
Sunday 5 February 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Hijs Hokij Den Haag | GIJS Groningen | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 |
17:45 | Smoke Eaters Geleen | GIJS Seahawks | - | - | - | - | 0 - 0 |
20:10 | Sani Dump Dordrecht Lions | DESTIL Trappers Toekomstteam | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | - | 5 - 4 |
Friday 10 February 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Talententeam High Techs | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 2 | - | 2 - 6 |
20:30 | Nijmegen Devils | Zoetermeer Panters | 5 - 0 | 4 - 0 | 3 - 0 | - | 12 - 0 |
Saturday 11 February 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:45 | Friesland Flyers Heerenveen | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 4 - 2 | 5 - 2 | - | 10 - 5 |
20:00 | Zoetermeer Panters | DESTIL Trappers Toekomstteam | 4 - 0 | 2 - 3 | 4 - 1 | - | 10 - 4 |
20:15 | GIJS Groningen | Sani Dump Dordrecht Lions | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 3 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Utrecht Dragons | 4 - 1 | 1 - 0 | 3 - 3 | - | 8 - 4 |
Sunday 12 February 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Talententeam High Techs | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 0 | 0 - 1 | 3 - 1 | - | 3 - 2 |
18:00 | Zoetermeer Panters | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 4 | 1 - 6 | 0 - 2 | - | 1 - 12 |
18:15 | GIJS Seahawks | Nijmegen Devils | 1 - 9 | 0 - 7 | 0 - 3 | - | 1 - 19 |
Friday 17 February 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Amstel Tijgers Amsterdam | GIJS Seahawks | - | - | - | - | 4 - 7◊) |
20:30 | Nijmegen Devils | Friesland Flyers Heerenveen | 3 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | - | 8 - 4 |
◊) De uitslag wordt overgenomen van de wedstrijd Amstel Tijgers Amsterdam vs GIJS Seahawks van 18 Feb 2012 | |||||||
Saturday 18 February 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | GIJS Seahawks | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | - | 4 - 7 |
20:00 | Zoetermeer Panters | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 2 | 0 - 7 | 2 - 0 | - | 4 - 9 |
20:15 | Utrecht Dragons | DESTIL Trappers Toekomstteam | 1 - 0 | 3 - 2 | 2 - 1 | - | 6 - 3 |
20:30 | Talententeam High Techs | GIJS Groningen | 1 - 0 | 1 - 3 | 0 - 1 | - | 2 - 4 |
20:30 | Sani Dump Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 4 |
Saturday 25 February 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | Amstel Tijgers Amsterdam | - | - | - | - | 5 - 0 * |
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Dordrecht Lions | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 4 | - | 3 - 5 |
20:15 | GIJS Seahawks | Zoetermeer Panters | 6 - 2 | 4 - 1 | 3 - 0 | - | 13 - 3 |
*) Reglementair | |||||||
Sunday 26 February 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Dordrecht Lions | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 3 | - | 2 - 4 |
20:15 | Talententeam High Techs | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 4 - 2 | 3 - 0 | 5 - 2 | - | 12 - 4 |
Saturday 3 March 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer Panters | Friesland Flyers Heerenveen | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | - | 5 - 1 |
Sunday 4 March 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Hijs Hokij Den Haag | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 |
17:30 | Friesland Flyers Heerenveen | Zoetermeer Panters | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 3 | - | 3 - 7 |
17:30 | Talententeam High Techs | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 2 | 0 - 1 | 5 - 1 | - | 6 - 4 |
Saturday 10 March 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Talententeam High Techs | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 3 | - | 3 - 6 |
20:35 | Sani Dump Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 4 | - | 4 - 8 |
Saturday 17 March 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Talententeam High Techs | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | - | 3 - 4 |
Sunday 18 March 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Hijs Hokij Den Haag | Talententeam High Techs | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 3 - 4 |
Saturday 24 March 2012 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Talententeam High Techs | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 0 | 1 - 4 | 5 - 2 | 0 - 1 | 6 - 7 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Deelnemende teams
Poule A
Hijs Hokij Den Haag
Dordrecht Lions
Eindhoven High Techs
Gijs Bears Groningen
Red Eagles 's-Hertogenbosch
DESTIL Trappers Tilburg Toekomstteam
IJCU Dragons Utrecht
Zoetermeer Panters
Poule B
Amstel Tijgers Amsterdam
Dordrecht Lions Toekomstteam
Smoke Eaters GeleenÂ
Gijs Bears Groningen
Friesland Flyers Heerenveen
Romijnders Devils Nijmegen
Zoetermeer Panters Toekomstteam
Competitie Eerste divisie
De 8 teams in poule A spelen een anderhalve competitie (ieder team speelt uit en thuis tegen elke tegenstander én de teams ontmoeten elkaar nogmaals uit of thuis), waardoor elk team 21 wedstrijden speelt in de reguliere competitie.
De 7 teams in poule B spelen een anderhalve competitie (ieder team speelt uit en thuis tegen elke tegenstander én de teams ontmoeten elkaar nogmaals uit of thuis), waardoor in de reguliere competitie elk team 18 wedstrijden speelt.