# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zoetermeer Panters | 16 | 14 | 0 | 0 | 2 | 42 | 105 - 44 |
2 | Hijs Hokij Den Haag | 16 | 13 | 0 | 1 | 3 | 40 | 109 - 42 |
3 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 16 | 13 | 1 | 0 | 3 | 38 | 80 - 37 |
4 | Tilburg Trappers Toekomstteam | 16 | 8 | 0 | 1 | 8 | 25 | 71 - 64 |
5 | Dordrecht Lions | 16 | 8 | 0 | 0 | 8 | 24 | 75 - 71 |
6 | Eindhoven Kemphanen | 16 | 6 | 0 | 0 | 10 | 18 | 59 - 72 |
7 | IJCU Dragons Utrecht | 16 | 6 | 1 | 1 | 10 | 18 | 64 - 90 |
8 | Smoke Eaters Geleen | 16 | 2 | 0 | 0 | 14 | 6 | 32 - 112 |
9 | Amstel Tijgers Amsterdam | 16 | 2 | 1 | 0 | 14 | 5 | 48 - 111 |
Saturday 3 October 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Hijs Hokij Den Haag | Amstel Tijgers Amsterdam | 3 - 0 | 2 - 0 | 9 - 1 | - | 14 - 1 |
20:45 | Dordrecht Lions | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 0 | 0 - 4 | 1 - 5 | - | 3 - 9 |
Sunday 4 October 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven Kemphanen | Zoetermeer Panters | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | - | 2 - 3 |
Friday 9 October 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | IJCU Dragons Utrecht | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 |
Saturday 10 October 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Smoke Eaters Geleen | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | - | 3 - 0†) |
20:45 | Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | 0 - 3 | 1 - 0 | 3 - 3 | - | 4 - 6 |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 11 October 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Tilburg Trappers Toekomstteam | Eindhoven Kemphanen | 0 - 1 | 3 - 3 | 2 - 2 | - | 5 - 6 |
Saturday 17 October 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Zoetermeer Panters | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 3 | - | 3 - 9 |
20:15 | Eindhoven Kemphanen | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 2 | 3 - 2 | 5 - 0 | - | 8 - 4 |
20:15 | IJCU Dragons Utrecht | Hijs Hokij Den Haag | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | - | 3 - 6 |
20:45 | Dordrecht Lions | Tilburg Trappers Toekomstteam | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | - | 5 - 2 |
Friday 23 October 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Dordrecht Lions | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 4 | - | 1 - 7 |
Saturday 24 October 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer Panters | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 3 | 0 - 2 | 1 - 2 | - | 1 - 7 |
20:15 | IJCU Dragons Utrecht | Tilburg Trappers Toekomstteam | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 6 - 5 |
Sunday 25 October 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Tilburg Trappers Toekomstteam | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | - | 6 - 1 |
Friday 30 October 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Hijs Hokij Den Haag | Dordrecht Lions | 4 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | - | 6 - 1 |
Saturday 31 October 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Amstel Tijgers Amsterdam | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | - | 7 - 4 |
20:00 | Zoetermeer Panters | Eindhoven Kemphanen | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 2 | - | 7 - 3 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Tilburg Trappers Toekomstteam | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | - | 3 - 1 |
Sunday 1 November 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven Kemphanen | IJCU Dragons Utrecht | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | - | 7 - 3 |
Saturday 7 November 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | IJCU Dragons Utrecht | 1 - 0 | 2 - 5 | 1 - 2 | - | 4 - 7 |
20:00 | Zoetermeer Panters | Amstel Tijgers Amsterdam | 1 - 2 | 4 - 1 | 2 - 1 | - | 7 - 4 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 |
20:45 | Dordrecht Lions | Eindhoven Kemphanen | 2 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | - | 6 - 5 |
Friday 13 November 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 3 | - | 0 - 4 |
20:30 | Tilburg Trappers Toekomstteam | Zoetermeer Panters | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | - | 2 - 5 |
Saturday 14 November 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | IJCU Dragons Utrecht | Dordrecht Lions | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | - | 7 - 4 |
20:15 | Hijs Hokij Den Haag | Eindhoven Kemphanen | 4 - 0 | 3 - 1 | 0 - 1 | - | 7 - 2 |
Sunday 15 November 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven Kemphanen | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 3 | - | 3 - 7 |
Friday 20 November 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Tilburg Trappers Toekomstteam | 1 - 4 | 1 - 3 | 1 - 0 | - | 3 - 7 |
20:45 | Hijs Hokij Den Haag | Zoetermeer Panters | 1 - 4 | 0 - 0 | 1 - 2 | - | 2 - 6 |
Saturday 21 November 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | IJCU Dragons Utrecht | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 1 | - | 2 - 5 |
Sunday 22 November 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven Kemphanen | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | 4 - 3 |
Friday 27 November 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg Trappers Toekomstteam | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | - | 4 - 6 |
Saturday 28 November 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Dordrecht Lions | 2 - 3 | 0 - 6 | 0 - 4 | - | 2 - 13 |
20:00 | Zoetermeer Panters | IJCU Dragons Utrecht | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | - | 1 - 3 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Eindhoven Kemphanen | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | - | 4 - 3 |
Sunday 27 December 2009 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Amstel Tijgers Amsterdam | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 6 - 0 | 4 - 0 | - | 11 - 0 |
19:00 | Tilburg Trappers Toekomstteam | IJCU Dragons Utrecht | 0 - 1 | 1 - 0 | 5 - 1 | - | 6 - 2 |
21:00 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Dordrecht Lions | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | - | 4 - 1 |
Saturday 2 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer Panters | Dordrecht Lions | 3 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | - | 8 - 1†) |
20:15 | IJCU Dragons Utrecht | Amstel Tijgers Amsterdam | 1 - 0 | 4 - 0 | 5 - 1 | - | 10 - 1 |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 3 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Eindhoven Kemphanen | Tilburg Trappers Toekomstteam | 2 - 1 | 0 - 3 | 1 - 2 | - | 3 - 6 |
Friday 8 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Eindhoven Kemphanen | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | - | 1 - 2 |
20:30 | Tilburg Trappers Toekomstteam | Dordrecht Lions | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | - | 6 - 2 |
Saturday 9 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Hijs Hokij Den Haag | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 4 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | 7 - 2 |
Sunday 10 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | - | 3 - 6 |
Friday 15 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 3 | 1 - 3 | 0 - 6 | - | 3 - 12 |
Saturday 16 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Tilburg Trappers Toekomstteam | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 0 | - | 2 - 4 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Zoetermeer Panters | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | - | 1 - 5 |
20:45 | Dordrecht Lions | Amstel Tijgers Amsterdam | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | - | 6 - 2 |
Sunday 17 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Tilburg Trappers Toekomstteam | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 2 | 4 - 1 | 0 - 1 | - | 5 - 4 |
Friday 22 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer Panters | Smoke Eaters Geleen | 5 - 0 | 5 - 0 | 7 - 2 | - | 17 - 2 |
Saturday 23 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | - | 1 - 5 |
20:00 | Zoetermeer Panters | Tilburg Trappers Toekomstteam | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | 5 - 2 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Amstel Tijgers Amsterdam | 3 - 1 | 4 - 1 | 5 - 0 | - | 12 - 2 |
20:45 | Dordrecht Lions | IJCU Dragons Utrecht | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 0 | - | 7 - 3 |
Friday 29 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Zoetermeer Panters | 1 - 3 | 0 - 1 | 3 - 1 | - | 4 - 5 |
20:45 | Hijs Hokij Den Haag | IJCU Dragons Utrecht | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | - | 6 - 2 |
Saturday 30 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 3 | - | 0 - 6 |
20:15 | Eindhoven Kemphanen | Dordrecht Lions | 3 - 1 | 0 - 3 | 1 - 3 | - | 4 - 7 |
Sunday 31 January 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | IJCU Dragons Utrecht | Smoke Eaters Geleen | 4 - 0 | 2 - 0 | 0 - 4 | - | 6 - 4 |
Saturday 6 February 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Eindhoven Kemphanen | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | 3 - 0 |
20:00 | Zoetermeer Panters | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | - | 4 - 2 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | IJCU Dragons Utrecht | 3 - 0 | 2 - 1 | 4 - 1 | - | 9 - 2 |
Sunday 7 February 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Tilburg Trappers Toekomstteam | Amstel Tijgers Amsterdam | 2 - 0 | 1 - 1 | 4 - 2 | - | 7 - 3 |
20:00 | Eindhoven Kemphanen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | - | 2 - 3 |
Saturday 13 February 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Hijs Hokij Den Haag | Tilburg Trappers Toekomstteam | 4 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | - | 8 - 3 |
20:15 | IJCU Dragons Utrecht | Zoetermeer Panters | 0 - 7 | 0 - 6 | 2 - 3 | - | 2 - 16 |
Saturday 20 February 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Hijs Hokij Den Haag | Smoke Eaters Geleen | 4 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | - | 12 - 0 |
20:30 | IJCU Dragons Utrecht | Eindhoven Kemphanen | 0 - 0 | 2 - 3 | 1 - 2 | - | 3 - 5 |
Sunday 21 February 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Dordrecht Lions | Smoke Eaters Geleen | - | - | - | - | 5 - 0#) * |
*) Reglementair | |||||||
#) Team B niet opgekomen. |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Finale Play-offs Eerste divisie Zoetermeer Panters vs Hijs Hokij Den Haag |
Datum | Tijd | Plaats | Team A | Team B | Uitslag | |||||
za | 13 maa 2010 | 20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | - | 3 - 5 |
vr | 19 maa 2010 | 20:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Zoetermeer Panters | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 |
HIJS Hokij Den Haag wint de finale met 2-0 en is Kampioen van Nederland Eerste Divisie |
Halve finale Play-offs Eerste divisie Zoetermeer Panters vs Tilburg Trappers Toekomstteam |
Datum | Tijd | Plaats | Team A | Team B | Uitslag | ||||
vr | 26 feb 2010 | 20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Toekomstteam | Zoetermeer Panters | 0-2 | 0-1 | 0-0 | 0 - 3 |
za | 27 feb 2010 | 20:00 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Tilburg Trappers Toekomstteam | 2-1 | 2-1 | 2-0 | 6 - 2 |
Zoetermeer Panters wint de halve finale met 2-0 |
Halve finale Play-offs Eerste divisie Hijs Hokij Den Haag vs Red Eagles 's-Hertogenbosch |
Datum | Tijd | Plaats | Team A | Team B | Uitslag | ||||
zo | 28 feb 2010 | 21:00 | 's Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Hijs Hokij Den Haag | 1-0 | 0-4 | 0-0 | 1 - 4 |
vr |
5 maart |
20:30 | Zoetermeer | Hijs Hokij Den Haag | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 3-2 | 3-1 | 3-3 | 9 - 6 |
HIJS Hokij Den Haag wint de halve finale met 2-0 |
Teams
Amstel Tijgers Amsterdam
Dordrecht Lions
Eindhoven Kemphanen
Smoke Eaters Geleen
Hijs Hokij Den Haag
Red Eagles 's-Hertogenbosch
Tilburg Trappers Toekomstteam
IJCU Dragons Utrecht
Zoetermeer Panters
Competitie Kampioenschap van Nederland Eerste divisie
De negen teams spelen twee keer tegen elkaar (een keer thuis en een keer uit). Een team speelt 16 wedstrijden (acht keer thuis en acht keer uit).