Kwartfinale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Game 3 | Stand |
---|---|---|---|---|
Microz Eaters Limburg | 3 | 7 | 5 | 2 |
AHOUD Devils Nijmegen | 5 | 5 | 4 | 1 |
Kwartfinale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 10 | 4 | 2 |
Zoetermeer Panters | 0 | 2 | 0 |
Kwartfinale Serie C Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Bulldogs Liège | 5 | 8 | 2 |
CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 4 | 4 | 0 |
Kwartfinale Serie D Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Era Renomar HYC Herentals | 7 | 2 | 2 |
Chiefs Leuven | 2 | 0 | 0 |
Halve finale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 4 | 5 | 2 |
Bulldogs Liège | 2 | 3 | 0 |
Halve finale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Game 3 | Stand |
---|---|---|---|---|
Microz Eaters Limburg | 6 | 5 | 4 | 1 |
Era Renomar HYC Herentals | 7 | 4 | 6 | 2 |
Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Game 3 | Game 4 | Stand |
---|---|---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 |
Era Renomar HYC Herentals | 1 | 5 | 8 | 4 | 3 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UNIS Flyers Heerenveen | 22 | 16 | 3 | 1 | 2 | 55 | 151 - 51 |
2 | Era Renomar HYC Herentals | 22 | 15 | 3 | 2 | 2 | 53 | 166 - 77 |
3 | Microz Eaters Limburg | 22 | 15 | 2 | 2 | 3 | 51 | 129 - 64 |
4 | Bulldogs Liège | 22 | 15 | 2 | 1 | 4 | 50 | 156 - 84 |
5 | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 22 | 14 | 0 | 2 | 6 | 44 | 138 - 81 |
6 | AHOUD Devils Nijmegen | 22 | 13 | 1 | 0 | 8 | 41 | 131 - 74 |
7 | Chiefs Leuven | 22 | 7 | 3 | 1 | 11 | 28 | 92 - 96 |
8 | Zoetermeer Panters | 22 | 6 | 1 | 4 | 11 | 24 | 88 - 108 |
Amsterdam Tigers | 22 | 8 | 0 | 0 | 14 | 24 | 82 - 129 | |
10 | Mechelen Golden Sharks | 22 | 4 | 0 | 0 | 18 | 12 | 63 - 165 |
11 | Antwerp Phantoms | 22 | 2 | 0 | 1 | 19 | 7 | 64 - 183 |
12 | Tilburg Trappers Toekomstteam | 22 | 2 | 0 | 1 | 19 | 7 | 54 - 202 |
Friday 28 September 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Nijmegen | AHOUD Devils Nijmegen | Tilburg Trappers Toekomstteam | 4 - 0 | 7 - 0 | 6 - 1 | - | 17 - 1 |
Saturday 29 September 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers Toekomstteam | Microz Eaters Limburg | 0 - 4 | 0 - 3 | 0 - 3 | - | 0 - 10 |
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Zoetermeer Panters | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | 4 - 3 |
20:30 | Den Haag | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | AHOUD Devils Nijmegen | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | - | 1 - 4 |
Sunday 30 September 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Geleen | Microz Eaters Limburg | Amsterdam Tigers | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | - | 5 - 0 |
Friday 5 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Den Haag | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | Zoetermeer Panters | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | - | 7 - 3 |
20:30 | Nijmegen | AHOUD Devils Nijmegen | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | - | 2 - 5 |
Saturday 6 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Tilburg Trappers Toekomstteam | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | 3 - 2 |
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Microz Eaters Limburg | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | - | 0 - 3 |
Sunday 7 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Amsterdam Tigers | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | - | 7 - 0 |
19:00 | Geleen | Microz Eaters Limburg | AHOUD Devils Nijmegen | 0 - 0 | 2 - 1 | 5 - 0 | - | 7 - 1 |
Friday 12 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Den Haag | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 4 | 1 - 0 | - | - | 2 - 4 |
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Toekomstteam | AHOUD Devils Nijmegen | 0 - 4 | 0 - 6 | 0 - 5 | - | 0 - 15 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Amsterdam Tigers | 0 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | - | 5 - 3 |
Saturday 13 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | Microz Eaters Limburg | 0 - 1 | 1 - 6 | 2 - 2 | - | 3 - 9 |
20:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 1 - 0 | 4 - 1 | - | 7 - 1 |
Sunday 14 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Geleen | Microz Eaters Limburg | Tilburg Trappers Toekomstteam | 5 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 | - | 11 - 0 |
Friday 19 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Tilburg Trappers Toekomstteam | 6 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 10 - 0 |
20:30 | Den Haag | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | Microz Eaters Limburg | 3 - 2 | 3 - 4 | 0 - 2 | - | 6 - 8 |
20:30 | Nijmegen | AHOUD Devils Nijmegen | Amsterdam Tigers | 2 - 1 | 5 - 1 | 1 - 0 | - | 8 - 2 |
Saturday 20 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | AHOUD Devils Nijmegen | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | - | 0 - 1 |
Sunday 21 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers Toekomstteam | Zoetermeer Panters | 0 - 4 | 0 - 4 | 0 - 4 | - | 0 - 12 |
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 4 - 5 |
19:00 | Geleen | Microz Eaters Limburg | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 3 | - | 6 - 4 |
Friday 26 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Den Haag | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | Tilburg Trappers Toekomstteam | 6 - 1 | 5 - 0 | 3 - 0 | - | 14 - 1 |
20:30 | Nijmegen | AHOUD Devils Nijmegen | Microz Eaters Limburg | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | - | 3 - 4 |
Saturday 27 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | - | 2 - 5 |
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 2 - 4 |
Sunday 28 October 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers Toekomstteam | Amsterdam Tigers | 0 - 4 | 1 - 4 | 0 - 3 | - | 1 - 11 |
17:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | AHOUD Devils Nijmegen | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 | - | 2 - 5 |
19:00 | Geleen | Microz Eaters Limburg | Zoetermeer Panters | 1 - 2 | 4 - 0 | 2 - 1 | - | 7 - 3 |
Friday 2 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Den Haag | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | Amsterdam Tigers | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | - | 8 - 1 |
Saturday 3 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers | AHOUD Devils Nijmegen | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | - | 0 - 7 |
20:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Microz Eaters Limburg | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | - | 4 - 2 |
Sunday 4 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Nijmegen | AHOUD Devils Nijmegen | Zoetermeer Panters | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | - | 4 - 2 |
19:00 | Geleen | Microz Eaters Limburg | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 2 - 5 | 2 - 3 | - | 5 - 9 |
Saturday 10 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Tilburg Trappers Toekomstteam | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | 2 - 0 |
Sunday 11 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers Toekomstteam | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 2 | 0 - 4 | 0 - 5 | - | 1 - 11 |
Friday 16 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 0 | - | 2 - 5 |
Saturday 17 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 |
Saturday 24 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers Toekomstteam | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 0 - 1 | 0 - 6 | 1 - 4 | - | 1 - 11 |
Friday 30 November 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | AHOUD Devils Nijmegen | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | - | 4 - 2 |
Saturday 29 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Leeuwarden | UNIS Flyers Heerenveen | AHOUD Devils Nijmegen | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 4 - 3 |
20:30 | Geleen | Microz Eaters Limburg | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | - | 6 - 4 |
Sunday 30 December 2018 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Nijmegen | AHOUD Devils Nijmegen | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 |
19:00 | Den Haag | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | Microz Eaters Limburg | 3 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | - | 6 - 4 |
Wednesday 2 January 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Geleen | Microz Eaters Limburg | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 4 | - | 3 - 6 |
Wednesday 9 January 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Leeuwarden | UNIS Flyers Heerenveen | AHOUD Devils Nijmegen | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | 1 - 3 |
Sunday 3 February 2019 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Den Haag | AHOUD Devils Nijmegen | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...