# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KwadrO HYC Herentals | 18 | 15 | 1 | 0 | 2 | 47 | 117 - 44 |
2 | Dolphin Kemphanen Eindhoven | 18 | 12 | 1 | 1 | 4 | 39 | 104 - 57 |
3 | Amstel Tijgers Amsterdam | 19 | 10 | 1 | 2 | 6 | 34 | 84 - 83 |
4 | Silverdome Panters | 19 | 8 | 1 | 1 | 9 | 27 | 70 - 73 |
5 | Tilburg Trappers Toekomstteam | 19 | 5 | 3 | 1 | 10 | 22 | 73 - 84 |
6 | Antwerp Phantoms | 19 | 4 | 1 | 4 | 10 | 18 | 79 - 107 |
7 | AHOUD Devils Nijmegen | 19 | 1 | 0 | 4 | 14 | 7 | 42 - 106 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UNIS Flyers Heerenveen | 19 | 16 | 1 | 0 | 2 | 50 | 126 - 36 |
2 | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 19 | 15 | 0 | 0 | 4 | 45 | 109 - 43 |
3 | Bulldogs Liège | 19 | 12 | 2 | 0 | 5 | 40 | 116 - 80 |
4 | Laco Eaters Geleen | 19 | 8 | 3 | 0 | 8 | 30 | 87 - 75 |
5 | Chiefs Leuven | 19 | 5 | 2 | 1 | 11 | 18 | 65 - 123 |
6 | GIJS Groningen 1 | 19 | 2 | 1 | 2 | 14 | 10 | 59 - 142 |
7 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 19 | 2 | 0 | 1 | 16 | 7 | 40 - 118 |
Chiefs Leuven heeft 2 punten in mindering gekregen.
Kwartfinale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 7 | 4 | 2 |
Silverdome Panters | 1 | 2 | 0 |
Kwartfinale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Game 3 | Stand |
---|---|---|---|---|
CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 5 | 3 | 9 | 2 |
Amstel Tijgers Amsterdam | 3 | 4 | 3 | 1 |
Kwartfinale Serie C Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Bulldogs Liège | 5 | 9 | 2 |
Dolphin Kemphanen Eindhoven | 3 | 3 | 0 |
Kwartfinale Serie D Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
KwadrO HYC Herentals | 5 | 5 | 2 |
Laco Eaters Geleen | 0 | 1 | 0 |
Halve finale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 4 | 5 | 2 |
KwadrO HYC Herentals | 3 | 3 | 0 |
Halve finale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 8 | 6 | 2 |
Bulldogs Liège | 3 | 5 | 0 |
Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Game 3 | Game 4 | Stand |
---|---|---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 |
CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 3 | 5 | 3 | 1 | 1 |
Saturday 1 October 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:50 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1PS | 2 - 3 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters | GIJS Groningen 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | - | 8 - 1 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Tilburg Trappers Toekomstteam | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 3 | 0 - 1PS | 4 - 5 |
Sunday 2 October 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Geleen | Laco Eaters Geleen | AHOUD Devils Nijmegen | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 |
Friday 7 October 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | AHOUD Devils Nijmegen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | - | 2 - 1 |
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Toekomstteam | Laco Eaters Geleen | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 1 | - | 0 - 4 |
20:30 | Den Haag | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | Silverdome Panters | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 6 - 5 |
Saturday 8 October 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters | Amstel Tijgers Amsterdam | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | - | 6 - 4 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen 1 | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 0 | 0 - 6 | 1 - 2 | - | 1 - 8 |
Sunday 9 October 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Geleen | Laco Eaters Geleen | Tilburg Trappers Toekomstteam | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | - | 5 - 3 |
20:00 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | GIJS Groningen 1 | 3 - 0 | 5 - 1 | 5 - 0 | - | 13 - 1 |
Friday 14 October 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Toekomstteam | AHOUD Devils Nijmegen | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | - | 1 - 5 |
20:30 | Den Haag | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | - | 0 - 2 |
Saturday 15 October 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | - | 6 - 2 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Laco Eaters Geleen | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | - | 1 - 4 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen 1 | Amstel Tijgers Amsterdam | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | - | 3 - 4 |
Sunday 16 October 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:35 | Leeuwarden | UNIS Flyers Heerenveen | GIJS Groningen 1 | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | - | 6 - 1 |
19:00 | Geleen | Laco Eaters Geleen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 4 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | - | 7 - 2 |
20:00 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | Silverdome Panters | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | - | 2 - 4 |
Friday 21 October 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen | AHOUD Devils Nijmegen | Laco Eaters Geleen | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | - | 2 - 7 |
20:30 | Den Haag | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | GIJS Groningen 1 | 4 - 1 | 7 - 0 | 2 - 1 | - | 13 - 2 |
20:45 | Zoetermeer | Silverdome Panters | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 2 | - | 0 - 8 |
Saturday 22 October 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Amstel Tijgers Amsterdam | 2 - 1 | 4 - 0 | 2 - 2 | - | 8 - 3 |
20:15 | 's-Hertogenbosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | AHOUD Devils Nijmegen | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | - | 6 - 1 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen 1 | Silverdome Panters | 1 - 2 | 2 - 4 | 0 - 2 | - | 3 - 8 |
Sunday 23 October 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers Toekomstteam | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 3 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | - | 8 - 3 |
20:00 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 3 |
Saturday 29 October 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | - | 4 - 2 |
Sunday 6 November 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Nijmegen | AHOUD Devils Nijmegen | Tilburg Trappers Toekomstteam | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | - | 0 - 2 |
18:15 | Groningen | GIJS Groningen 1 | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | 0 - 9 | 0 - 3 | 0 - 5 | - | 0 - 17 |
Friday 18 November 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Silverdome Panters | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | - | 6 - 4 |
20:30 | Den Haag | CAIROX Hijs Hokij Den Haag | Amstel Tijgers Amsterdam | 3 - 0 | 5 - 0 | 3 - 1 | - | 11 - 1 |
Sunday 4 December 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Tilburg Trappers Toekomstteam | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | - | 6 - 1 |
Tuesday 27 December 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:30 | Geleen | Laco Eaters Geleen | Silverdome Panters | 5 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | - | 9 - 4 |
Wednesday 28 December 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers Toekomstteam | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 3 | - | 2 - 7 |
Friday 30 December 2016 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Silverdome Panters | Laco Eaters Geleen | 2 - 5 | 1 - 1 | 2 - 0 | - | 5 - 6 |
Wednesday 18 January 2017 | ||||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:30 | Eindhoven | UNIS Flyers Heerenveen | Laco Eaters Geleen | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 8 - 1 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Deelnemende teams
Poule A | Poule B |
AHOUD Devils Nijmegen | Hijs Hokij Den Haag |
Laco Eaters Limburg | Hotwings Panters Zoetermeer |
Red Eagles 's-Hertogenbosch | IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 |
Tilburg Trappers Toekomstteam | UNIS Flyers Heerenveen |
GIJS Groningen |
Beker van Nederland
In beide poules wordt een enkele competitie gespeeld. De teams in poule A spelen daardoor 6 wedstrijden in hun poule; de teams in poule B spelen 8 wedstrijden.
Na de reguliere competitie volgt een halve finale in een best-of-three serie volgens dit schema: A1-B2, B1-A2 (A1= eerst geplaatste in poule A, enz.). De winnaars van deze wedstrijden plaatsen zich voor de halve finale.
De finale wordt vervolgens gespeeld in een allesbeslissende wedstrijd tussen de winnaars van de halve finales. De finale wordt in Eindhoven gespeeld op woensdag 18 januari om 19:30.
Wedstrijdpunten
Zie voor leeftijdsbepaling, meespelen in andere competities, indeling scheidsrechters, wedstrijdtijden, richtlijnen m.b.t. dweilen en warming-up het speelreglement BeNe-league, het sportreglement of de  bijlage daarvan (of ga naar tabblad: reglementen).
Uitwisselen van spelers tussen Oberliga-team en BeNeleague team