Welpen/Mini's | 2015-2016

Geplaatst op 06-07-2015

Deelnemende teams

Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart   
Dordrecht Lions WM
Eindhoven Kemphanen WM
Enschede Lions WM
HIJS Hokij Den Haag WM
IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
IJCU Dragons Utrecht WM
Leiden Lions WM
Nijmegen Devils W
Red Eagles Den Bosch WM
Smoke Eaters Geleen WM
Tilburg Trappers WM
UNIS Flyers Heerenveen W
Zoetermeer Panters WM

Opzet toernooitjes welpen en mini's

Bij welpen en mini's worden toernooitjes gespeeld waaraan drie clubs deelnemen. Tijdens deze toernooitjes worden bij zowel welpen als mini's zes wedstrijdjes van 15 minuten doorlopende tijd ("vuile tijd") volgens het volgende schema gespeeld:

Meer

Schema welpen en mini's | 2015-2016

TWEEDE HELFT SEIZOEN 2015-2016

Heerenveen, zaterdag 2 januari 2016, 14:15 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen W
B: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood

Tilburg, zondag 3 januari 2016, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Eindhoven Kemphanen WM,
C: Red Eagles Den Bosch WM

Utrecht, zondag 3 januari 2016, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Leiden Lions WM
C: Zoetermeer Panters WM

***

Dordrecht, zaterdag 9 januari 2016, 15:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Nijmegen Devils W

Geleen, zondag 10 januari 2016, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Tilburg Trappers WM

Leeuwarden, zondag 10 januari 2016, 14:30 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
B: Luttikhuis Enschede Lions WM
C: UNIS Flyers Heerenveen W

Amsterdam, zondag 10 januari 2016, 17:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart / M Rood
B: Zoetermeer Panters WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM

***

Nordhorn (D), zaterdag 16 januari, 11:30 uur
A: Luttikhuis Enschede Lions W (!)
B: Nijmegen Devils W
C: UNIS Flyers Heerenveen W
[gespeeld op heel ijs]

Eindhoven, zaterdag 16 januari 2016, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM

Dordrecht, zaterdag 16 januari 2016, 15:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: Zoetermeer Panters WM

***

Geleen, zondag 24 januari 2016, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Red Eagles Den Bosch WM

Heerenveen, zondag 24 januari 2016, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Luttikhuis Enschede Lions WM

Leeuwarden, zondag 24 januari 2016, 12:15 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
B: Leiden Lions WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart

***

Eindhoven, zaterdag 30 januari 2016, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM

Amsterdam, zaterdag 30 januari 2016, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
B: UNIS Flyers Heerenveen W / Leiden Lions M
C: Hijs Hokij Den Haag WM

Geleen, zondag 31 januari 2016, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: ProClass Dordrecht Lions WM
C: Nijmegen Devils W

Zoetermeer, zondag 31 januari 2016, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Tilburg Trappers W
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart / M Rood

***

Amsterdam, zaterdag 6 februari 2016, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Zwart
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
[2 x 21 minuten]

Nordhorn (D), zaterdag 6 februari, 11:30 uur
A: Luttikhuis Enschede Lions WM
B: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM

Heerenveen, zondag 7 februari 2016, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen WM
B: Zoetermeer Panters W
C: Hijs Hokij Den Haag WM

***

Eindhoven, zaterdag 13 februari 2016, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Tilburg Trappers WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood/Zwart

Leiden, zondag 14 februari 2016, 12:45 uur
A: Leiden Lions WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Zoetermeer Panters WM

***

Eindhoven, zaterdag 20 februari 2016, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Hijs Hokij Den Haag WM

Dordrecht, zaterdag 20 februari 2016, 15:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Zoetermeer Panters WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM

Amsterdam, zaterdag 20 februari 2016, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
B: Nijmegen Devils W
[gespeeld op heel ijs, 2 x 24 minuten]

Geleen, zondag 21 februari 2016, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: Tilburg Trappers WM

***

Eindhoven, zaterdag 27 februari 2016, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Tilburg Trappers WM
c: Luttikhuis Enschede Lions WM

Geleen, zondag 28 februari 2016, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: Nijmegen Devils W

Heerenveen, zondag 28 februari 2016, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen WM
B: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
C: IJCU Dragons Utrecht W

Zoetermeer, zondag 28 februari 2016, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood

Dordrecht, zondag 28 februari 2016, 14:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Leiden Lions M
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart

***

Eindhoven, zaterdag 5 maart 2016, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B; ProClass Dordrecht Lions WM
C: Tilburg Trappers WM

Amsterdam, zaterdag 5 maart 2016, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Zwart
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
[2 x 21 minuten]

***

Enschede, zaterdag 12 maart 2016, 15:00 uur
A: Luttikhuis Enschede Lions WM
B: UNIS Flyers Heerenveen W
C: ProClass Dordrecht Lions WM

's-Hertogenbosch, zaterdag 12 maart 2016, 16:15 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Eindhoven Kemphanen WM

Den Haag, zondag 13 maart 2016, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Leiden Lions WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart

Tilburg, zondag 13 maart 2016, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Nijmegen Devils W

***

Leiden, zondag 27 maart 2016, 10:15 uur
A: Leiden Lions WM
B; Zoetermeer Panters WM

***

EERSTE HELFT SEIZOEN 2015-2016

Enschede, zaterdag 3 oktober 2015, 17:00 uur
A: Luttikhuis Enschede Lions W
B: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
C: Nijmegen Devils W
[gespeeld op heel ijs]

Den Haag, zondag 4 oktober 2015, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: IJCU Dragons Utrecht WM

Zoetermeer, zondag 4 oktober 2015, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Tilburg Trappers WM

Dordrecht, zondag 4 oktober 2015, 14:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM

***

Amsterdam, zaterdag 10 oktober 2015, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam W Rood
B: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart  
[wedstrijd, gespeeld op heel ijs, 2 x 24 minuten]

's-Hertogenbosch, zaterdag 10 oktober 2015, 16:15 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Eindhoven Kemphanen WM

Tilburg, zondag 11 oktober 2015, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: ProClass Dordrecht Lions WM
C: Smoke Eaters Geleen WM

Zoetermeer, zondag 11 oktober 2015, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: UNIS Flyers Heerenveen W / Amstel Tijgers Amsterdam M Rood
C: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen W

***

Nijmegen, zaterdag 17 oktober 2015, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils W
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Smoke Eaters Geleen WM

Leeuwarden, zondag 18 oktober 2015, 14:30 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
B: UNIS Flyers Heerenveen W
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood / Zwart

Utrecht, zondag 18 oktober 2015, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Tilburg Trappers WM
C: ProClass Dordrecht Lions WM

***

Eindhoven, zaterdag 24 oktober 2015, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: ProClass Dordrecht Lions WM

Amsterdam, zaterdag 24 oktober 2015, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
B: Nijmegen Devils W
[wedstrijd, gespeeld op heel ijs, 2 x 24 minuten]

Zoetermeer, zondag 25 oktober 2015, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Rood

Utrecht, zondag 25 oktober 2015, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Tilburg Trappers WM
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM

***

Eindhoven, zaterdag 31 oktober 2015, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen W
B: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
[wedstrijd, gespeeld op heel ijs]

Tilburg, zaterdag 31 oktober 2015, 14:15 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM

Den Haag, zondag 1 november 2015, 14:30 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: UNIS Flyers Heerenveen W

Leiden, zondag 1 november 2015, 12:45 uur
A: Leiden Lions WM
B: Zoetermeer Panters WM
C: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM

Dordrecht, zondag 1 november 2015, 14:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Smoke Eaters Geleen WM

***

Eindhoven, zaterdag 14 november 2015, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Zoetermeer Panters WM

Geleen, zondag 15 november 2015, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: Nijmegen Devils W

Tilburg, zondag 15 november 2015, 11:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Hijs Hokij Den Haag WM

Dordrecht, zondag 15 november 2015, 14:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Leiden Lions WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart

***

Nijmegen, zaterdag 21 november 2015, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils W
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: Smoke Eaters Geleen WM

Groningen, zaterdag 21 november 2015, 15:30 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam W Rood
C: UNIS Flyers Heerenveen W

Enschede, zaterdag 21 november 2015, 16:15 uur
A: Luttikhuis Enschede Lions WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM

Den Haag, zondag 22 november 2015, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Leiden Lions WM
C: Tilburg Trappers WM

Zoetermeer, zondag 22 november 2015, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: ProClass Dordrecht Lions WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart

***

Eindhoven, zaterdag 28 november 2015, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Tilburg Trappers WM
C: ProClass Dordrecht Lions WM

's-Hertogenbosch, zaterdag 28 november 2015, 16:15 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Zoetermeer Panters WM

Amsterdam, zondag 29 november 2015, 17:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart / Leiden Lions M

***

Den Haag, zondag 6 december 2015, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Leiden Lions WM
C: ProClass Dordrecht Lions WM

Nijmegen, zondag 6 december 2015, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils W
B: Tilburg Trappers WM
C: Luttikhuis Enschede Lions WM

Heerenveen, zondag 6 december, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen W
B: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen W
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
[gespeeld op heel ijs]

Zoetermeer, zondag 6 december 2015, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Red Eagles Den Bosch WM

Utrecht, zondag 6 december 2015, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Eindhoven Kemphanen W
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood

***

Leeuwarden, zondag 13 december 2015, 10:00 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
B: UNIS Flyers Heerenveen W
[Luttikhuis Enschede Lions WM heeft zich afgemeld.]

Geleen, zondag 13 december 2015, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: Nijmegen Devils W

Tilburg, zondag 13 december 2015, 11:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: ProClass Dordrecht Lions WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart / M Rood

***

Eindhoven, zaterdag 19 december 2015, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Leiden Lions WM
C: Hijs Hokij Den Haag WM

Amsterdam, zaterdag 19 december 2015, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Zwart
[2 x 21 minuten]

 

Heerenveen, zondag 20 december 2015, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen W
B: Amstel Tijgers Amsterdam W Rood/Zwart
C: Nijmegen Devils W
[gespeeld op heel ijs]

Utrecht, zondag 20 december 2015, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: ProClass Dordrecht Lions WM
C: Red Eagles Den Bosch WM

***