Welpen en mini's | 2013-2014

Geplaatst op 06-10-2013

Deelnemende teams
Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
Dordrecht Lions WM
Eindhoven Kemphanen WM Blauw
Eindhoven Kemphanen W Oranje
Smoke Eaters Geleen WM
Hijs Hokij Den Haag WM
UNIS Flyers Heerenveen WM
Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
Leiden Lions WM
Nijmegen Devils WM
Tilburg Trappers WM
IJCU Dragons Utrecht WM
Zoetermeer Panters WM Blauw
Zoetermeer Panters W Geel

Opzet toernooitjes welpen en mini's
Bij welpen en mini's worden toernooitjes gespeeld waaraan drie clubs deelnemen. Tijdens deze toernooitjes worden bij zowel welpen als mini's zes wedstrijdjes van 15 minuten doorlopende tijd ("vuile tijd") volgens het volgende schema gespeeld:

 

Meer

Schema welpen en mini's | 2013-2014

Geplaatst op 06-10-2013

Dit seizoen zijn er ook toernooitjes waarbij 3 welpenteams en 2 miniteams zijn ingepland. Zie boven onder Opzet toernooitjes welpen en mini's om na te lezen hoe er dan wordt gespeeld.

TWEEDE HELFT SEIZOEN 2013-2014 (zie beneden voor eerste helft seizoen)

Zoetermeer, zondag 5 januari 2014, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM Blauw
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Tilburg Trappers WM

Dordrecht, zondag 5 januari 2014, 14:00 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Eindhoven Kemphanen W Oranje
C: Amstel Tijgers Amsterdam M Zwart

***

Eindhoven, zaterdag 11 januari 2014, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen W Oranje
B: Dordrecht Lions W
C: Leiden Lions W
[Let op: 3 W en geen M]

Groningen, zaterdag 11 januari 2014, 15:30 uur
A: Gijs Bears Groningen/IJCCL Capitals Leeuwarden WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Smoke Eaters Geleen WM

's-Hertogenbosch, zaterdag 11 januari 2014, 16:00 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: Nijmegen Devils WM
C: Eindhoven Kemphanen WM Blauw

Tilburg, zondag 12 januari 2014, 11:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Zoetermeer Panters WM Blauw
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood

Heerenveen, zondag 12 januari 2014, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
c: Hijs Hokij Den Haag WM

Amsterdam, zondag 12 januari 2014, 15:50 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
B: Zoetermeer Panters W Geel
[Let op: 2 W en geen M]

***

Tilburg, zondag 19 januari 2014, 11:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: Hijs Hokij Den Haag WM

Zoetermeer, zondag 19 januari 2014, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters W Geel
A: Eindhoven Kemphanen W Oranje
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Rood
[Let op: 3 W en geen M]

Utrecht, zondag 19 januari 2014, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Leiden Lions WM
C: Zoetermeer Panters WM Blauw

***

Eindhoven, zaterdag 25 januari 2014, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
B: Nijmegen Devils WM
C: Smoke Eaters Geleen WM

Tilburg, zondag 26 januari 2014, 11:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: Dordrecht Lions WM

Leiden, zondag 26 januari 2014, 12:45 uur
A: Leiden Lions WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Zwart

***

Eindhoven, zaterdag 1 februari 2014, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Leiden Lions WM

Tilburg , zaterdag 1 februari 2014, 14:15 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Tilburg Trappers WM

Heerenveen, zondag 2 februari 2014, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen WM
B: Dordrecht Lions WM
C: Eindhoven Kemphanen W Oranje
[Let op: 3 W en 2 M]

Zoetermeer, zondag 2 februari 2014, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM Blauw
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: Zoetermeer Panters W Geel
[Let op: 3 W en 2 M]

Amsterdam, zondag 2 februari 2014, 15:50 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
B: Nijmegen Devils WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Zwart

***

Eindhoven, zaterdag 8 februari 2014, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen W Oranje
B: Dordrecht Lions WM
c: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
[Let op: 3 W en 2 M]

Tilburg, zondag 9 februari 2014, 11:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
C: Nijmegen Devils WM

Zoetermeer, zondag 9 februari 2014, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM Blauw
B: UNIS Flyers Heerenveen WM
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM

Utrecht, zondag 9 februari 2014, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Zwart

***

Nijmegen, zaterdag 15 februari 2014, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils WM
B: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
C: Hijs Hokij Den Haag WM

Dordrecht, zaterdag 15 februari 2014, 14:30 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Leiden Lions WM
C: Zoetermeer Panters W Geel
[Let op: 3 W en 2 M]

Groningen, zaterdag 15 februari 2014, 15:30 uur
A: Gijs Bears Groningen/IJCCL Capitals Leeuwarden WM
B: Zoetermeer Panters WM Blauw
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Zwart

Geleen, zondag 16 februari 2014, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Eindhoven Kemphanen W Oranje
[Let op: 3 W en 2 M]

Amsterdam, zondag 16 februari 2014, 15:50 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
B: UNIS Flyers Heerenveen WM
C: Tilburg Trappers WM

***

Eindhoven, zaterdag 22 februari 2014, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: Smoke Eaters Geleen WM

Groningen, zaterdag 22 februari 2014, 14.15 uur
A: Gijs Bears Groningen/IJCCL Capitals Leeuwarden WM
B: Nijmegen Devils WM
C: UNIS Flyers Heerenveen WM

Tilburg, zondag 23 februari 2014, 11:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Dordrecht Lions WM
C: Zoetermeer Panters WM Blauw

Leiden, zondag 23 februari 2014, 12:45 uur
A: Leiden Lions WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Eindhoven Kemphanen W Oranje
[Let op: 3 W en 2 M]

Zoetermeer, zondag 23 februari 2014, 15:30 uur
A: Zoetermeer Panters W Geel
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Zwart
[Let op: 3 W en 2 M]

***

Heerenveen, zaterdag 8 maart 2014: GAAT NIET DOOR
[UNIS Flyers Heerenveen WM, Gijs Bears Groningen/IJCCL Capitals Leeuwarden WM, Hijs Hokij Den Haag WM]

***

Dordrecht, zaterdag 15 maart 2014, 14:30 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Tilburg Trappers WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Zwart

's-Hertogenbosch, zaterdag 15 maart 2014, 16:00 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Eindhoven Kemphanen WM

***

's-Hertogenbosch, zaterdag 29 maart 2014, 16.00 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: Dordrecht Lions WM
C: Tilburg Trappers WM

EERSTE HELFT SEIZOEN 2013-2014

Eindhoven, zaterdag 12 oktober 2013, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: Leiden Lions WM

Heerenveen, zaterdag 12 oktober 2013, 14:00 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Zoetermeer Panters W Geel
[Let op: 3 W en 2 M]

Den Haag, zondag 13 oktober 2013, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Zoetermeer Panters WM Blauw
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
[Let op: 3 W en 2 M]

Geleen, zondag 13 oktober 2013, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Tilburg Trappers WM
C: Eindhoven Kemphanen W Oranje
[Let op: 3 W en 2 M]

Utrecht, zondag 13 oktober 2013, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Dordrecht Lions WM
C: Nijmegen Devils W
[Let op: 3 W en 2 M]

***

Eindhoven, zaterdag 19 oktober 2013, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
B: Nijmegen Devils WM
C: Dordrecht Lions WM

Den Haag, zondag 20 oktober 2013, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Leiden Lions WM
C: Tilburg Trappers WM

Zoetermeer, zondag 20 oktober 2013, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM Blauw
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: Smoke Eaters Geleen WM

Amsterdam, zondag 20 oktober 2013, 15:50 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
B: Eindhoven Kemphanen W Oranje
C: Zoetermeer Panters W Geel
[Let op: 3 W en geen M]

Utrecht, zondag 20 oktober 2013, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: UNIS Flyers Heerenveen WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood

***

Nijmegen, zaterdag 26 oktober 2013, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Zoetermeer Panters W Geel
[Let op: 3 W en 2 M]

Leiden, zondag 27 oktober 2013, 12:45 uur
A: Leiden Lions WM
B: Zoetermeer Panters WM Blauw
C: UNIS Flyers Heerenveen WM

Dordrecht, zondag 27 oktober 2013, 14:00 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Eindhoven Kemphanen W Oranje
[Let op: 3 W en 2 M]

Geleen, zondag 27 oktober 2013, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM

Tilburg, zondag 27 oktober 2013, 11:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
[Let op: 3 W en 2 M]

***

Eindhoven, zaterdag 2 november 2013, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: Eindhoven Kemphanen W Oranje
[Let op: 3 W en 2 M]

Tilburg, zaterdag 2 november 2013, 16:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Leiden Lions WM

Den Haag, zondag 3 november 2013, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Dordrecht Lions WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM

Zoetermeer, zondag 3 november 2013, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM Blauw
B: Nijmegen Devils WM
C: Zoetermeer Panters W Geel
[Let op: 3 W en 2 M]

Amsterdam, zondag 3 november 2013, 15:50 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
[Let op: 3 W en 2 M]

***

Tilburg, zondag 10 november 2013, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Nijmegen Devils WM
C: Smoke Eaters Geleen WM

Amsterdam, zondag 10 november 2013, 15:50 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
B: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
C: Zoetermeer Panters W Geel
C: Amstel Tijgers Amsterdam M Zwart

***

Nijmegen, zaterdag 16 november 2013, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils WM
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: Tilburg Trappers WM

Groningen, zaterdag 16 november 2013, 15:30 uur
A: Gijs Bears Groningen/IJCCL Capitals Leeuwarden WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: UNIS Flyers Heerenveen WM

Geleen, zondag 17 november 2013, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Dordrecht Lions WM
C: Zoetermeer Panters W Geel
[Let op: 3 W en 2 M]

Amsterdam, zondag 17 november 2013, 15:50 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
A: Amstel Tijgers Amsterdam M Zwart
B: Zoetermeer Panters WM Blauw
C: Hijs Hokij Den Haag WM

Utrecht, zondag 17 november 2013, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Eindhoven Kemphanen W Oranje
B: Eindhoven Kemphanen M Blauw
C: Leiden Lions WM

***

Nijmegen, zaterdag 23 november 2013, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils W
B: Leiden Lions W
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
[Let op: 3 W en geen M]

Eindhoven, zaterdag 23 november 2013, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
B: Zoetermeer Panters WM Blauw
C: Hijs Hokij Den Haag WM

Tilburg, zondag 24 november 2013, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: Eindhoven Kemphanen W Oranje
[Let op: 3 W en 2 M]

Heerenveen, zondag 24 november 2013, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen WM
B: Gijs Bears Groningen/IJCCL Capitals Leeuwarden WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM

Zoetermeer, zondag 24 november 2013, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters W Geel
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Dordrecht Lions WM
[Let op: 3 W en 2 M]

***

Tilburg, zaterdag 30 november 2013, 14:15 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
C: Zoetermeer Panters W Geel
[Let op: 3 W en 2 M]

Leiden, zondag 1 december 2013, 12:45 uur
A: Leiden Lions WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
C: Amstel Tijgers Amsterdam M Rood

Dordrecht, zondag 1 december 2013, 14:00 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Zoetermeer Panters WM Blauw
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM

***

Eindhoven, zaterdag 7 december 2013, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen W Oranje
B: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
C: Zoetermeer Panters W Geel
[Let op: 3 W en geen M]

Geleen, zondag 8 december 2013, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Nijmegen Devils WM
C: Hijs Hokij Den Haag WM

Tilburg, zondag 8 december 2013, 11:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: Dordrecht Lions WM

Amsterdam, zondag 8 december 2013, 15:50 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
B: UNIS Flyers Heerenveen WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM

***

Nijmegen, zaterdag 14 december 2013, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: Eindhoven Kemphanen W Oranje
[Let op: 3 W en 2 M]

Dordrecht, zaterdag 14 december 2013, 14:30 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Tilburg Trappers WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
C: Amstel Tijgers Amsterdam M Rood

Zoetermeer, zondag 15 december 2013, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM Blauw
B: Leiden Lions WM
C: Zoetermeer Panters W Geel
[Let op: 3 W en 2 M]

Utrecht, zondag 15 december 2013, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: UNIS Flyers Heerenveen WM
C: Eindhoven Kemphanen WM Blauw

***

Eindhoven, zaterdag 21 december 2013, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM Blauw
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM

Den Haag, zondag 22 december 2013, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Zoetermeer Panters WM Blauw
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
C: Amstel Tijgers Amsterdam M Zwart

Tilburg, zondag 22 december 2013, 11:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Leiden Lions WM
C: Zoetermeer Panters W Geel
[Let op: 3 W en 2 M]

Heerenveen, zondag 22 december 2013, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen WM
B: IJCCL Capitals Leeuwarden/Gijs Bears Groningen WM
C: Nijmegen Devils WM

Dordrecht, zondag 22 december 2013, 14:00 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: Eindhoven Kemphanen W Oranje
[Let op: 3 W en 2 M]

***

Leeuwarden, zaterdag 28 december, 09:30 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden/Gijs Bears Groningen WM
B: UNIS Flyers Heerenveen WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM

Leiden, zondag 29 december 2013, 12:45 uur
A: Leiden Lions WM
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: Zoetermeer Panters W Geel
C: Zoetermeer Panters M Blauw

Dordrecht, zondag 29 december 2013, 14:00 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Nijmegen Devils WM

Amsterdam, zondag 29 december 2013, 15:50 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
C: Amstel Tijgers Amsterdam M Zwart