Stand U17 Beker poule A

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1Hijs Hokij Den Haag U1765011061 - 12
2Amstel Tijgers Amsterdam U176411951 - 11
3GIJS Groningen U176411937 - 23
4UNIS Flyers Heerenveen U176321839 - 17
5Zoetermeer Panters U176204420 - 46
6IJCCL Capitals Leeuwarden U176105214 - 50
7Leiden Lions U176006010 - 73

 

Stand U17 Beker poule B

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1Nijmegen Devils U1755001041 - 23
2 Smoke Eaters Geleen U175401826 - 17
3Red Eagles 's-Hertogenbosch U175302627 - 14
4 Tilburg Trappers U175113317 - 26
5ProClass Dordrecht Lions U175104222 - 27
6Kemphanen U17501417 - 33

 

Stand U17 Eerste Divisie

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1 Smoke Eaters Geleen U171411032277 - 51
2Hijs Hokij Den Haag U171411032268 - 42
3Amstel Tijgers Amsterdam U17149141974 - 35
4 Tilburg Trappers U17146171381 - 64
5Red Eagles 's-Hertogenbosch U17145361346 - 44
6Nijmegen Devils U1714419957 - 89
7UNIS Flyers Heerenveen U1714428851 - 61
8GIJS Groningen U17142012442 - 110

UNIS Flyers Heerenveen U17 heeft 2 punten in mindering gekregen.

 

Stand U17 Tweede Divisie

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1ProClass Dordrecht Lions U1712101121119 - 37
2Zoetermeer Panters U17128131769 - 41
3IJCCL Capitals Leeuwarden U17126061257 - 59
4Kemphanen U1712327851 - 66
5Leiden Lions U17121011028 - 121

Leiden Lions U17 heeft 2 punten in mindering gekregen.

Wedstrijdprogramma U17

zondag 4 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 ProClass Dordrecht Lions U17 0 - 1 5 - 1 0 - 2 5 - 4
zaterdag 10 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U17 Tilburg Trappers U17 1 - 1 4 - 3 5 - 1 10 - 5
17:45 Groningen GIJS Groningen U17 Zoetermeer Panters U17 2 - 1 3 - 2 4 - 1 9 - 4
zondag 11 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U17 Amstel Tijgers Amsterdam U17 1 - 3 0 - 1 1 - 1 2 - 5
17:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U17 Leiden Lions U17 3 - 1 0 - 0 1 - 1 4 - 2
17:00 Eindhoven Kemphanen U17 Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 0 - 2 0 - 3 0 - 4 0 - 9
18:00 Maaseik (B) Smoke Eaters Geleen U17 ProClass Dordrecht Lions U17 0 - 1 1 - 1 3 - 1 4 - 3
zaterdag 17 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U17 Kemphanen U17 7 - 0 3 - 0 1 - 0 0 - 0 *
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U17 Hijs Hokij Den Haag U17 0 - 2 0 - 2 1 - 8 1 - 12
*) Reglementair
zondag 18 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U17 Nijmegen Devils U17 2 - 2 1 - 4 0 - 3 3 - 9
18:45 Leiden Leiden Lions U17 GIJS Groningen U17 1 - 2 1 - 4 0 - 3 2 - 9
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U17 UNIS Flyers Heerenveen U17 1 - 0 2 - 2 3 - 1 0 - 0 *
20:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 Smoke Eaters Geleen U17 0 - 1 1 - 1 2 - 2 3 - 4
*) Reglementair
zaterdag 24 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Maaseik (B) Smoke Eaters Geleen U17 Tilburg Trappers U17 1 - 0 0 - 0 6 - 2 7 - 2
17:00 Eindhoven Kemphanen U17 Nijmegen Devils U17 1 - 4 3 - 3 1 - 3 5 - 10
17:45 Groningen GIJS Groningen U17 IJCCL Capitals Leeuwarden U17 4 - 0 2 - 2 2 - 0 8 - 2
zondag 25 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U17 Zoetermeer Panters U17 2 - 2 2 - 0 3 - 0 7 - 2
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U17 Leiden Lions U17 10 - 0 8 - 0 3 - 0 21 - 0
zaterdag 31 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U17 Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 1 - 1 0 - 3 0 - 2 1 - 6
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U17 Amstel Tijgers Amsterdam U17 0 - 3 0 - 4 0 - 4 0 - 11
zondag 1 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U17 Hijs Hokij Den Haag U17 0 - 6 0 - 5 0 - 2 0 - 13
16:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U17 Kemphanen U17 3 - 0 4 - 0 2 - 0 9 - 0
17:15 Nijmegen Nijmegen Devils U17 Smoke Eaters Geleen U17 2 - 3 2 - 2 3 - 1 7 - 6
18:45 Leiden Leiden Lions U17 UNIS Flyers Heerenveen U17 1 - 5 0 - 2 1 - 7 2 - 14
zaterdag 7 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:15 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U17 IJCCL Capitals Leeuwarden U17 5 - 0 3 - 1 2 - 2 10 - 3
19:00 Geleen Smoke Eaters Geleen U17 Kemphanen U17 3 - 0 0 - 0 2 - 2 5 - 2
19:45 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 Nijmegen Devils U17 1 - 0 1 - 3 2 - 2 4 - 5
zondag 8 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U17 Tilburg Trappers U17 3 - 2 0 - 3 0 - 4 3 - 9
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U17 GIJS Groningen U17 2 - 0 3 - 1 1 - 0 6 - 1
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U17 Leiden Lions U17 8 - 1 2 - 0 7 - 0 17 - 1
zaterdag 14 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen U17 UNIS Flyers Heerenveen U17 1 - 1 1 - 0 1 - 2 3 - 3
zondag 15 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U17 Amstel Tijgers Amsterdam U17 0 - 7 1 - 4 0 - 1 1 - 12
18:45 Leiden Leiden Lions U17 Zoetermeer Panters U17 0 - 4 3 - 3 0 - 1 3 - 8
zaterdag 21 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:15 Tilburg Tilburg Trappers U17 UNIS Flyers Heerenveen U17 1 - 2 2 - 0 5 - 2 8 - 4
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U17 IJCCL Capitals Leeuwarden U17 0 - 3 2 - 1 3 - 0 5 - 4
19:00 Geleen Smoke Eaters Geleen U17 Amstel Tijgers Amsterdam U17 0 - 1 2 - 1 1 - 2 3 - 4
zondag 22 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U17 Hijs Hokij Den Haag U17 2 - 4 2 - 1 1 - 2 5 - 7
17:00 Eindhoven Kemphanen U17 ProClass Dordrecht Lions U17 1 - 5 0 - 5 0 - 3 1 - 13
17:15 Nijmegen Nijmegen Devils U17 Hijs Hokij Den Haag U17 - - - 0 - 6 ◊)
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U17 GIJS Groningen U17 0 - 3 4 - 0 2 - 4 6 - 7
◊) De uitslag wordt overgenomen van de wedstrijd Hijs Hokij Den Haag U17 vs Nijmegen Devils U17 van 24 jan 2016
zaterdag 28 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U17 Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 2 - 1 1 - 2 1 - 1 4 - 4
17:30 Geleen Smoke Eaters Geleen U17 UNIS Flyers Heerenveen U17 - - - 5 - 0 #) *
*) Reglementair
#) Team B niet opgekomen.
zondag 29 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U17 Leiden Lions U17 7 - 2 4 - 1 6 - 1 17 - 4
zaterdag 5 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:15 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U17 Amstel Tijgers Amsterdam U17 0 - 3 2 - 0 0 - 0 2 - 3
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U17 ProClass Dordrecht Lions U17 2 - 2 1 - 0 1 - 1 4 - 3
zondag 6 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Lions U17 Kemphanen U17 3 - 0 1 - 1 1 - 2 5 - 3
zaterdag 12 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U17 Tilburg Trappers U17 2 - 2 2 - 2 4 - 1 8 - 5
17:45 Groningen GIJS Groningen U17 Hijs Hokij Den Haag U17 1 - 5 3 - 3 2 - 3 6 - 11
18:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U17 Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 1 - 2 0 - 1 0 - 0 1 - 3
zondag 13 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U17 Zoetermeer Panters U17 0 - 1 0 - 0 3 - 3 3 - 4
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U17 Smoke Eaters Geleen U17 2 - 2 0 - 4 4 - 1 6 - 7
zaterdag 19 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U17 Amstel Tijgers Amsterdam U17 1 - 2 2 - 1 1 - 1 4 - 4
17:45 Groningen GIJS Groningen U17 Smoke Eaters Geleen U17 2 - 0 2 - 1 7 - 2 11 - 3
zondag 20 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U17 Kemphanen U17 2 - 0 0 - 1 1 - 1 3 - 2
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U17 UNIS Flyers Heerenveen U17 3 - 1 2 - 3 3 - 0 8 - 4
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U17 Leiden Lions U17 4 - 2 7 - 2 3 - 2 14 - 6
zondag 27 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U17 Leiden Lions U17 5 - 0 3 - 0 2 - 0 10 - 0
zaterdag 2 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U17 GIJS Groningen U17 3 - 0 2 - 1 2 - 2 7 - 3
17:30 Geleen Smoke Eaters Geleen U17 Nijmegen Devils U17 3 - 1 3 - 2 1 - 2 7 - 5
zondag 3 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U17 Tilburg Trappers U17 2 - 1 4 - 2 4 - 2 10 - 5
16:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U17 Kemphanen U17 4 - 0 1 - 0 4 - 3 9 - 3
17:45 Groningen GIJS Groningen U17 Nijmegen Devils U17 0 - 4 2 - 3 0 - 1 2 - 8
20:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 Smoke Eaters Geleen U17 2 - 0 0 - 1 0 - 0 2 - 1
vrijdag 8 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 UNIS Flyers Heerenveen U17 0 - 1 1 - 2 2 - 0 3 - 3
zaterdag 9 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Geleen Smoke Eaters Geleen U17 Tilburg Trappers U17 1 - 1 1 - 2 2 - 0 4 - 3
18:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U17 GIJS Groningen U17 5 - 0 4 - 0 7 - 0 16 - 0
zondag 10 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U17 Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 1 - 1 0 - 0 1 - 0 2 - 1
17:00 Eindhoven Kemphanen U17 Zoetermeer Panters U17 0 - 0 0 - 5 2 - 3 2 - 8
18:45 Leiden Leiden Lions U17 ProClass Dordrecht Lions U17 1 - 5 0 - 7 0 - 4 1 - 16
vrijdag 15 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 GIJS Groningen U17 1 - 0 3 - 2 3 - 1 7 - 3
zaterdag 16 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U17 Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 0 - 2 0 - 1 1 - 1 1 - 4
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U17 IJCCL Capitals Leeuwarden U17 1 - 1 1 - 1 6 - 0 8 - 2
17:45 Groningen GIJS Groningen U17 UNIS Flyers Heerenveen U17 1 - 2 0 - 5 0 - 1 1 - 8
18:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U17 Tilburg Trappers U17 0 - 1 1 - 0 3 - 1 4 - 2
zondag 17 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U17 Kemphanen U17 2 - 0 1 - 0 1 - 1 4 - 1
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U17 Nijmegen Devils U17 0 - 3 2 - 2 1 - 3 3 - 8
vrijdag 22 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:30 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 Tilburg Trappers U17 1 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 2
zaterdag 23 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen U17 Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 1 - 0 3 - 1 1 - 2 5 - 3
zondag 24 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U17 Zoetermeer Panters U17 3 - 0 3 - 2 1 - 2 7 - 4
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U17 Nijmegen Devils U17 3 - 0 1 - 0 2 - 0 6 - 0
17:00 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U17 Smoke Eaters Geleen U17 0 - 2 0 - 3 2 - 0 2 - 5
17:00 Eindhoven Kemphanen U17 Leiden Lions U17 3 - 0 3 - 1 5 - 0 11 - 1
zaterdag 30 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U17 GIJS Groningen U17 2 - 2 2 - 0 2 - 2 6 - 4
15:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U17 IJCCL Capitals Leeuwarden U17 1 - 0 7 - 0 4 - 3 12 - 3
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U17 Kemphanen U17 4 - 1 1 - 0 3 - 2 8 - 3
18:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U17 Hijs Hokij Den Haag U17 1 - 0 4 - 0 0 - 0 5 - 0
zondag 31 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
10:45 Tilburg Tilburg Trappers U17 Hijs Hokij Den Haag U17 1 - 3 1 - 2 0 - 1 2 - 6
14:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U17 ProClass Dordrecht Lions U17 0 - 4 0 - 0 0 - 3 0 - 7
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U17 Smoke Eaters Geleen U17 0 - 2 1 - 2 1 - 0 2 - 4
zaterdag 6 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:15 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U17 GIJS Groningen U17 0 - 0 2 - 1 0 - 0 2 - 1
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U17 Nijmegen Devils U17 3 - 1 4 - 2 5 - 2 12 - 5
16:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U17 Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 1 - 3 3 - 0 2 - 0 6 - 3
zondag 7 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U17 GIJS Groningen U17 2 - 0 3 - 0 3 - 0 8 - 0
18:45 Leiden Leiden Lions U17 IJCCL Capitals Leeuwarden U17 0 - 4 2 - 3 1 - 5 3 - 12
zaterdag 13 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U17 Smoke Eaters Geleen U17 0 - 2 0 - 3 1 - 4 1 - 9
14:15 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U17 Hijs Hokij Den Haag U17 3 - 2 2 - 2 0 - 2 5 - 6
17:45 Groningen GIJS Groningen U17 Tilburg Trappers U17 0 - 4 0 - 7 1 - 4 1 - 15
19:45 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 Amstel Tijgers Amsterdam U17 0 - 1 1 - 2 2 - 2 3 - 5
zondag 14 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Eindhoven Kemphanen U17 IJCCL Capitals Leeuwarden U17 1 - 0 0 - 3 4 - 0 5 - 3
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U17 UNIS Flyers Heerenveen U17 4 - 2 0 - 0 1 - 0 5 - 2
vrijdag 19 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U17 Amstel Tijgers Amsterdam U17 2 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 1
zaterdag 20 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen U17 GIJS Groningen U17 0 - 2 5 - 1 2 - 2 7 - 5
zondag 21 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U17 Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 0 - 0 1 - 1 0 - 0 1 - 1
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U17 Tilburg Trappers U17 2 - 0 1 - 0 0 - 2 3 - 2
17:00 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U17 Nijmegen Devils U17 3 - 0 4 - 0 6 - 1 13 - 1
17:00 Eindhoven Kemphanen U17 ProClass Dordrecht Lions U17 4 - 3 1 - 4 4 - 2 9 - 9
17:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U17 Zoetermeer Panters U17 2 - 1 0 - 1 3 - 0 5 - 2
zaterdag 27 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U17 Smoke Eaters Geleen U17 3 - 4 2 - 2 1 - 3 6 - 9
18:45 Groningen GIJS Groningen U17 Amstel Tijgers Amsterdam U17 0 - 4 0 - 4 0 - 1 0 - 9
19:45 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 Hijs Hokij Den Haag U17 0 - 2 1 - 1 1 - 0 2 - 3
zondag 28 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:15 Nijmegen Nijmegen Devils U17 UNIS Flyers Heerenveen U17 0 - 1 2 - 0 1 - 4 3 - 5
18:45 Leiden Leiden Lions U17 Zoetermeer Panters U17 1 - 0 0 - 3 1 - 3 2 - 6
zaterdag 5 maart 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U17 Leiden Lions U17 7 - 1 3 - 1 3 - 0 13 - 2
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U17 ProClass Dordrecht Lions U17 2 - 4 0 - 0 2 - 2 4 - 6
17:30 Geleen Smoke Eaters Geleen U17 Hijs Hokij Den Haag U17 0 - 0 3 - 1 4 - 0 7 - 1
19:45 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 Nijmegen Devils U17 2 - 3 5 - 2 2 - 2 9 - 7
zondag 6 maart 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Tilburg Tilburg Trappers U17 Amstel Tijgers Amsterdam U17 4 - 0 2 - 1 2 - 1 8 - 2
18:45 Leiden Leiden Lions U17 Kemphanen U17 0 - 3 1 - 2 0 - 4 1 - 9
zaterdag 12 maart 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:15 Eindhoven Kemphanen U17 Zoetermeer Panters U17 0 - 1 1 - 1 1 - 0 2 - 2
zondag 13 maart 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:00 Geleen Smoke Eaters Geleen U17 Tilburg Trappers U17 2 - 1 2 - 3 1 - 2 5 - 6
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U17 Amstel Tijgers Amsterdam U17 0 - 0 1 - 1 2 - 3 3 - 4
18:45 Leiden Leiden Lions U17 IJCCL Capitals Leeuwarden U17 2 - 0 1 - 4 0 - 1 3 - 5
zaterdag 19 maart 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U17 IJCCL Capitals Leeuwarden U17 6 - 1 2 - 2 2 - 1 10 - 4
zondag 20 maart 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Eindhoven Amstel Tijgers Amsterdam U17 Tilburg Trappers U17 1 - 2 2 - 0 1 - 3 4 - 5
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U17 Leiden Lions U17 2 - 1 0 - 0 0 - 0 5 - 0 *
*) Reglementair

Copyright © 2016 Nederlandse IJshockey Bond.

Competitieopzet U17-junioren | 2015-2016

Geplaatst op 06-07-2015

Deelnemende teams

Poule A Poule B
Amstel Tijgers Amsterdam Dordrecht Lions
GIJS Groningen Eindhoven Kemphanen
HIJS Hokij Den Haag Nijmegen Devils
IJCCL Capitals Leeuwarden Red Eagles Den Bosch
Leiden Lions Smoke Eaters Geleen
UNIS Flyers Heerenveen Tilburg Trappers
Zoetermeer Panters


Puntentelling jeugdcompetitie
2 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd wint
1 wedstrijdpunt voor beide teams in het geval van een gelijkspel

De U17-competitie bestaat uit 2 onderdelen: een bekercompetitie en de competitie om het kampioenschap van Nederland.

In twee poules zal in een halve competitie (de teams ontmoeten elkaar elk nmaal: f thuis f uit) worden gespeeld om de beker van Nederland. In poule A speelt elk team 6 wedstrijden; in poule B speelt elk team 5 wedstrijden. Het hoogst eindigende team in elke poule plaatst zich voor de finale op NIJB Super Sunday in Eindhoven (29 november 2015).

Finale bekercompetitie U17
De winnaars van de beide poules spelen in de finale een allesbeslissende wedstrijd. Deze wedstrijd wordt op NIJB Super Sunday (29 november 2015) gespeeld in Eindhoven.

Kampioenschap van Nederland
De vier hoogst eindigende teams van elke poule uit de Bekercompetitie worden voor het Kampioenschap van Nederland ondergebracht in een Eerste divisie; de overige teams uit elke poule in de Bekercompetitie worden ondergebracht in een Tweede divisie.

In de eerste divisie ontmoeten de teams elkaar 2 maal (uit n thuis) in een enkele competitie. Elk team speelt derhalve 14 wedstrijden.
In de tweede divisie spelen de teams in een anderhalve competitie (1 keer uit n 1 keer thuis en 1 keer uit f 1 keer thuis)) tegen elkaar. Hierdoor speelt elk team 12 wedstrijden.

Kampioenschap van Nederland Tweede divisie

Het team dat na 12 wedstrijden als eerste eindigt in de Tweede divisie is Kampioen van Nederland tweede divisie.

Halve finale Kampioenschap van Nederland U17 - Eerste divisie
In de halve finale spelen de nummers 1 en 4 en de nummers 2 en 3 van de (reguliere) competitie een allesbeslissende wedstrijd tegen elkaar. De wedstrijden worden gespeeld op de ijsbanen van de nummers 1 en 2 of worden vastgesteld door de competitieleider op basis van de beschikbare ijstijd.

De halve finales om het Nederlands kampioenschap moeten worden gespeeld in het weekend van 11-12-13 maart 2016.

Finale Kampioenschap van Nederland U17 - Eerste divisie
De winnaars van de halve finales spelen in de finale een alles-beslissende-wedstrijd.
De finale om het Nederlands kampioenschap wordt gespeeld op 20 maart 2016 tijdens de landelijke finaledag in Eindhoven.

Allesbeslissende wedstrijd halve finale en finale Nederlands Kampioenschap en bekerfinale
Indien na een wedstrijd halve finale of finale Nederlands Kampioenschap of bekerfinale na de reguliere speeltijd de stand gelijk is, volgt een 4 tegen 4-verlenging van maximaal 5 minuten met sudden victory: het team dat scoort, wint de wedstrijd. Indien na 5 minuten de stand nog steeds gelijk is, volgt een shoot-out. Het team dat de shoot-out wint, wint daarmee de wedstrijd met 1 doelpunt verschil.

Icing
Indien een speler van een team, dat met een gelijk aantal of meer spelers op het ijs staat dan de tegenstander, de puck schiet, met de hand speelt, of doet afwijken vanaf zijn eigen helft van het speelveld over de doellijn van het andere team, zal het spel worden onderbroken en is er sprake van icing.
De hybride-icing is in deze competitie niet van toepassing.

Zie voor leeftijdsbepaling, indeling scheidsrechters, wedstrijdtijden, richtlijnen m.b.t. dweilen en warming-up hetsportreglement of debijlage daarvan (of ga naar tabblad: reglementen).