Stand Vierde divisie Poule A

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1Zoetermeer Panters Storks1310032081 - 39
2Tilburg Capitals139041878 - 42
3Kemphanen 4138321766 - 53
4Midnight Mooners Eindhoven126421653 - 47
5Utrecht OG's117131563 - 33
6Smoke Eaters Geleen 4e divisie135171160 - 54
7ProClass Dordrecht Lions divisionisten 213418943 - 59
8Shinny Club152112549 - 97
9Hoorn Rhino's131111340 - 109

Kemphanen 4 heeft 2 punten in mindering gekregen.

 

Stand Vierde divisie Poule B

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1GIJS Seahawks13120124137 - 44
2UNIS Flyers 4 Heerenveen129121971 - 42
3GIJS Black Spirits128131778 - 54
4Zoetermeer Panters Bigfields157171569 - 88
5Los Padres147071466 - 79
6Hijs Hokij Den Haag The Crusaders136161369 - 66
7Shinny Mustangs11407849 - 63
8Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn143011650 - 93
9Hijs Hokij The Hague Bullets120012-240 - 100

Hijs Hokij The Hague Bullets heeft 2 punten in mindering gekregen.

Wedstrijdprogramma Vierde divisie

zaterdag 3 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn GIJS Black Spirits 2 - 1 1 - 1 1 - 5 4 - 7
19:15 Den Haag Hijs Hokij The Hague Bullets Hijs Hokij Den Haag The Crusaders 0 - 1 0 - 4 2 - 5 2 - 10
zondag 4 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks Midnight Mooners Eindhoven 3 - 1 2 - 0 3 - 1 8 - 2
17:45 Groningen GIJS Seahawks Shinny Mustangs 6 - 2 5 - 2 5 - 3 16 - 7
vrijdag 9 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:00 Hoorn Hoorn Rhino's Zoetermeer Panters Storks 0 - 4 2 - 1 1 - 0 3 - 5
zondag 11 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht Utrecht OG's Midnight Mooners Eindhoven 0 - 1 1 - 1 1 - 0 2 - 2
20:15 Maaseik (B) Smoke Eaters Geleen 4e divisie Kemphanen 4 0 - 1 0 - 2 1 - 1 1 - 4
21:00 Utrecht Los Padres Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 - 0 3 - 1 1 - 1 6 - 2
vrijdag 16 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:45 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn UNIS Flyers 4 Heerenveen 0 - 3 0 - 2 1 - 1 1 - 6
zaterdag 17 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Eindhoven Kemphanen 4 ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 3 - 0 1 - 2 3 - 3 7 - 5
20:00 Groningen GIJS Seahawks GIJS Black Spirits 1 - 0 3 - 1 2 - 0 6 - 1
20:15 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Shinny Club 2 - 1 2 - 0 4 - 1 8 - 2
21:15 Tilburg Tilburg Capitals Utrecht OG's 0 - 2 2 - 0 0 - 1 2 - 3
21:30 Den Haag Hijs Hokij The Hague Bullets Los Padres 2 - 1 0 - 2 1 - 2 3 - 5
zondag 18 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields Hijs Hokij Den Haag The Crusaders 0 - 3 1 - 5 1 - 5 2 - 13
vrijdag 23 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:00 Hoorn Hoorn Rhino's Midnight Mooners Eindhoven 3 - 1 1 - 1 0 - 2 4 - 4
zaterdag 24 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Eindhoven Kemphanen 4 Tilburg Capitals 0 - 0 5 - 1 2 - 3 7 - 4
zondag 25 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields Los Padres 2 - 0 1 - 1 4 - 3 7 - 4
19:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag The Crusaders GIJS Seahawks 0 - 1 0 - 5 0 - 4 0 - 10
20:00 Groningen GIJS Black Spirits Hijs Hokij The Hague Bullets 1 - 1 1 - 1 4 - 0 5 - 0 †) *
21:30 Amsterdam Shinny Club Smoke Eaters Geleen 4e divisie 3 - 4 0 - 1 0 - 1 3 - 6
*) Reglementair
†) De wedstrijd is gestaakt.
zaterdag 31 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Hijs Hokij The Hague Bullets 3 - 1 1 - 1 2 - 0 6 - 2
18:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 Zoetermeer Panters Storks 1 - 4 1 - 3 0 - 0 2 - 7
20:15 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Smoke Eaters Geleen 4e divisie 2 - 0 3 - 2 2 - 1 7 - 3
21:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag The Crusaders Shinny Mustangs 1 - 1 1 - 2 1 - 3 3 - 6
21:45 Tilburg Tilburg Capitals Shinny Club 2 - 1 5 - 1 1 - 0 8 - 2
zondag 1 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Zoetermeer Panters Bigfields 0 - 3 3 - 1 0 - 2 3 - 6
20:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks Kemphanen 4 3 - 1 2 - 1 4 - 1 9 - 3
21:00 Utrecht Los Padres GIJS Seahawks 0 - 4 3 - 4 1 - 2 4 - 10
21:30 Amsterdam Shinny Mustangs UNIS Flyers 4 Heerenveen 0 - 0 2 - 3 1 - 1 3 - 4
vrijdag 6 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:00 Hoorn Hoorn Rhino's Shinny Club 2 - 2 1 - 3 3 - 2 6 - 7
zaterdag 7 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Los Padres 3 - 0 0 - 1 2 - 0 5 - 1
21:15 Geleen Smoke Eaters Geleen 4e divisie Utrecht OG's 0 - 3 2 - 2 1 - 2 3 - 7
21:45 Tilburg Tilburg Capitals Zoetermeer Panters Storks 1 - 1 4 - 1 3 - 1 8 - 3
zondag 8 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Seahawks UNIS Flyers 4 Heerenveen 1 - 2 1 - 2 1 - 1 3 - 5
19:00 Den Haag Hijs Hokij The Hague Bullets Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 1 - 1 2 - 1 1 - 5 4 - 7
vrijdag 13 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:45 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn GIJS Seahawks 1 - 3 2 - 3 1 - 2 4 - 8
zaterdag 14 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Kemphanen 4 0 - 4 2 - 2 5 - 1 7 - 7
zondag 15 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks Smoke Eaters Geleen 4e divisie 3 - 1 4 - 1 1 - 0 8 - 2
17:45 Tilburg Tilburg Capitals Hoorn Rhino's 4 - 2 3 - 0 3 - 0 10 - 2
20:00 Groningen GIJS Black Spirits Hijs Hokij Den Haag The Crusaders 4 - 1 4 - 1 3 - 0 11 - 2
21:00 Utrecht Los Padres Shinny Mustangs 0 - 0 0 - 4 1 - 3 1 - 7
zaterdag 21 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Eindhoven Kemphanen 4 Utrecht OG's 1 - 0 1 - 2 1 - 0 3 - 2
18:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 Shinny Club 1 - 0 1 - 1 1 - 0 3 - 1
21:15 Geleen Smoke Eaters Geleen 4e divisie Tilburg Capitals 1 - 2 0 - 3 3 - 3 4 - 8
zondag 22 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks Shinny Club 1 - 0 2 - 0 5 - 0 8 - 0
17:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Hijs Hokij Den Haag The Crusaders 0 - 1 0 - 1 3 - 1 3 - 3
17:45 Groningen GIJS Seahawks Zoetermeer Panters Bigfields 3 - 1 4 - 2 4 - 2 11 - 5
21:30 Amsterdam Shinny Mustangs Hijs Hokij The Hague Bullets 4 - 3 4 - 1 2 - 0 10 - 4
vrijdag 27 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 1 - 0 2 - 0 - 3 - 2
21:00 Hoorn Hoorn Rhino's ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 3 - 1 1 - 2 1 - 5 5 - 8
zaterdag 28 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Zoetermeer Panters Bigfields 2 - 0 4 - 2 0 - 2 6 - 4
20:15 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Tilburg Capitals 0 - 0 4 - 1 2 - 2 6 - 3
zondag 29 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 Smoke Eaters Geleen 4e divisie 1 - 1 1 - 0 - 2 - 1
17:45 Groningen GIJS Seahawks Hijs Hokij The Hague Bullets 5 - 1 8 - 2 5 - 0 18 - 3
19:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag The Crusaders Los Padres 0 - 2 2 - 0 1 - 3 3 - 5
21:00 Utrecht Shinny Club Utrecht OG's 0 - 5 1 - 4 - 1 - 11
zaterdag 5 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Shinny Mustangs 1 - 2 0 - 3 2 - 3 3 - 8
zondag 6 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij The Hague Bullets Zoetermeer Panters Bigfields 0 - 2 4 - 3 1 - 3 5 - 8
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 4e divisie Midnight Mooners Eindhoven 6 - 1 2 - 0 2 - 1 10 - 2
21:00 Utrecht Los Padres GIJS Black Spirits 0 - 2 5 - 2 1 - 4 6 - 8
21:30 Amsterdam Shinny Club Kemphanen 4 0 - 1 2 - 3 2 - 4 4 - 8
vrijdag 11 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields GIJS Seahawks 1 - 1 0 - 4 2 - 3 3 - 8
zaterdag 12 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Hijs Hokij The Hague Bullets 2 - 1 3 - 1 1 - 1 6 - 3
18:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 Kemphanen 4 1 - 2 1 - 1 1 - 0 3 - 3
zondag 13 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits UNIS Flyers 4 Heerenveen 5 - 1 2 - 2 1 - 2 8 - 5
19:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag The Crusaders Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 - 2 1 - 2 2 - 2 5 - 6
20:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks Hoorn Rhino's 9 - 0 3 - 1 3 - 0 15 - 1
vrijdag 18 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields Shinny Mustangs 4 - 0 3 - 1 1 - 1 8 - 2
21:00 Hoorn Hoorn Rhino's Kemphanen 4 0 - 2 0 - 0 1 - 5 1 - 7
zaterdag 19 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Eindhoven Kemphanen 4 Smoke Eaters Geleen 4e divisie 1 - 3 2 - 1 2 - 1 5 - 5
zondag 20 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 Midnight Mooners Eindhoven 1 - 1 1 - 1 0 - 2 2 - 4
18:45 Utrecht Utrecht OG's Tilburg Capitals 1 - 1 0 - 2 0 - 4 1 - 7
21:30 Amsterdam Shinny Mustangs Hijs Hokij Den Haag The Crusaders 0 - 1 0 - 3 0 - 3 0 - 7
zondag 27 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 4e divisie Hoorn Rhino's 3 - 1 7 - 0 1 - 1 11 - 2
18:45 Utrecht Utrecht OG's ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 1 - 0 2 - 0 1 - 0 4 - 0
21:00 Utrecht Shinny Club Zoetermeer Panters Storks 2 - 4 1 - 3 2 - 0 5 - 7
21:30 Amsterdam Shinny Mustangs Zoetermeer Panters Bigfields 2 - 1 1 - 1 0 - 2 3 - 4
zaterdag 2 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Utrecht Utrecht OG's Hoorn Rhino's 6 - 2 4 - 2 5 - 1 15 - 5
21:45 Tilburg Tilburg Capitals ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 0 - 1 4 - 3 4 - 2 8 - 6
zondag 3 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Den Haag Hijs Hokij The Hague Bullets GIJS Black Spirits 4 - 4 1 - 2 1 - 3 6 - 9
21:00 Utrecht Shinny Club Midnight Mooners Eindhoven 0 - 1 1 - 0 1 - 1 2 - 2
vrijdag 8 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:00 Hoorn Hoorn Rhino's Tilburg Capitals 1 - 1 1 - 4 0 - 2 2 - 7
zaterdag 9 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Eindhoven Kemphanen 4 Shinny Club 1 - 1 4 - 0 2 - 2 7 - 3
20:15 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 2 - 1 2 - 2 0 - 0 4 - 3
21:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag The Crusaders Zoetermeer Panters Bigfields 1 - 0 3 - 2 2 - 0 6 - 2
zondag 10 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 4 - 2 1 - 0 2 - 0 7 - 2
17:45 Groningen GIJS Black Spirits GIJS Seahawks 0 - 7 2 - 3 4 - 1 6 - 11
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 4e divisie Zoetermeer Panters Storks 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 2
18:45 Utrecht Los Padres Hijs Hokij The Hague Bullets 1 - 2 3 - 0 1 - 1 5 - 3
21:30 Amsterdam Shinny Club Tilburg Capitals 0 - 3 0 - 0 0 - 3 0 - 6
vrijdag 15 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields GIJS Black Spirits 1 - 1 1 - 1 2 - 2 4 - 4
20:45 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Hijs Hokij Den Haag The Crusaders 1 - 2 1 - 3 2 - 1 4 - 6
zaterdag 16 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:45 Tilburg Tilburg Capitals Smoke Eaters Geleen 4e divisie 0 - 3 1 - 2 1 - 1 2 - 6
zondag 17 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Seahawks Los Padres 6 - 0 2 - 2 9 - 0 17 - 2
18:45 Utrecht Utrecht OG's Shinny Club 3 - 0 1 - 1 3 - 1 7 - 2
19:00 Den Haag Hijs Hokij The Hague Bullets UNIS Flyers 4 Heerenveen 2 - 2 2 - 4 1 - 5 5 - 11
20:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 0 - 0 2 - 0 0 - 0 2 - 0
vrijdag 22 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:00 Hoorn Hoorn Rhino's Utrecht OG's 1 - 1 1 - 2 3 - 0 5 - 3
zaterdag 23 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen GIJS Seahawks 1 - 2 1 - 4 0 - 0 2 - 6
18:00 Eindhoven Kemphanen 4 Zoetermeer Panters Storks 0 - 1 3 - 2 2 - 1 5 - 4
19:45 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Los Padres 1 - 2 0 - 4 2 - 3 3 - 9
20:15 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Hoorn Rhino's 1 - 1 4 - 0 0 - 0 5 - 1
zondag 24 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Groningen GIJS Black Spirits Shinny Mustangs 4 - 0 3 - 1 1 - 1 8 - 2
21:00 Utrecht Los Padres Zoetermeer Panters Bigfields 2 - 0 2 - 1 2 - 0 6 - 1
zaterdag 30 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag The Crusaders GIJS Black Spirits 0 - 3 0 - 2 2 - 3 2 - 8
21:45 Tilburg Tilburg Capitals Kemphanen 4 1 - 3 2 - 1 1 - 1 5 - 0 *
*) Reglementair
zondag 31 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 4e divisie ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 3 - 0 3 - 1 2 - 1 8 - 2
18:45 Utrecht Shinny Club Hoorn Rhino's 3 - 1 2 - 1 7 - 1 12 - 3
20:00 Groningen GIJS Seahawks Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 6 - 1 3 - 1 4 - 0 13 - 2
20:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields UNIS Flyers 4 Heerenveen 1 - 6 0 - 3 2 - 2 3 - 11
21:00 Utrecht Shinny Mustangs Los Padres 1 - 2 0 - 1 0 - 2 1 - 5
vrijdag 5 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:45 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Zoetermeer Panters Bigfields 2 - 1 1 - 2 1 - 6 4 - 9
zaterdag 6 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Utrecht Utrecht OG's Zoetermeer Panters Storks 4 - 2 3 - 0 1 - 1 8 - 3
zondag 7 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht Los Padres Hijs Hokij Den Haag The Crusaders 1 - 4 3 - 3 3 - 2 7 - 9
19:00 Den Haag Hijs Hokij The Hague Bullets GIJS Seahawks - - -   -  
21:00 Utrecht Shinny Club ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 2 - 3 0 - 2 3 - 2 5 - 7
21:30 Amsterdam Shinny Mustangs GIJS Black Spirits - - -   -  
vrijdag 12 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields Hijs Hokij The Hague Bullets - - -   -  
zaterdag 13 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Shinny Mustangs - - -   -  
18:00 Eindhoven Kemphanen 4 Midnight Mooners Eindhoven - - -   -  
21:15 Geleen Smoke Eaters Geleen 4e divisie Shinny Club - - -   -  
zondag 14 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Los Padres - - -   -  
19:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag The Crusaders UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
20:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks Tilburg Capitals - - -   -  
vrijdag 19 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:00 Hoorn Hoorn Rhino's Smoke Eaters Geleen 4e divisie - - -   -  
zaterdag 20 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Eindhoven Kemphanen 4 Hoorn Rhino's - - -   -  
18:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 Tilburg Capitals - - -   -  
20:15 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Zoetermeer Panters Storks - - -   -  
21:30 Den Haag Hijs Hokij The Hague Bullets Shinny Mustangs - - -   -  
zondag 21 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen GIJS Black Spirits - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Seahawks Hijs Hokij Den Haag The Crusaders - - -   -  
18:45 Utrecht Utrecht OG's Kemphanen 4 - - -   -  
21:30 Amsterdam Shinny Mustangs Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - -   -  
zaterdag 27 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Utrecht Utrecht OG's Smoke Eaters Geleen 4e divisie - - -   -  
21:45 Tilburg Tilburg Capitals Midnight Mooners Eindhoven - - -   -  
zondag 28 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht Los Padres UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
19:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag The Crusaders Hijs Hokij The Hague Bullets - - -   -  
19:00 Groningen GIJS Black Spirits Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - -   -  
20:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks Utrecht OG's - - -   -  
21:30 Amsterdam Shinny Mustangs GIJS Seahawks - - -   -  
zaterdag 5 maart 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 Hoorn Rhino's - - -   -  
20:15 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Utrecht OG's - - -   -  
zaterdag 12 maart 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions divisionisten 2 Utrecht OG's - - -   -  

Copyright © 2016 Nederlandse IJshockey Bond.

Competitieopzet Vierde divisie | 2015-2016

Geplaatst op 08-07-2015

Deelnemende teams

Poule A Poule B
Shinny Mustangs Shinny Club
Eindhoven Kemphanen 4 Blue Mountain Cougars Hoorn
Hoorn Rhino's Gijs Black Spirits Groningen
Midnight Mooners Eindhoven GIJS Seahawks Groningen
ProClass Dordrecht Lions Divisionisten 2 Hijs Hokij The Crusaders
Smoke Eaters Geleen Hijs Hokij The Hague Bullets
Tilburg Capitals Los Padres Utrecht
Utrecht OG's Unis Flyers Heerenveen 4
Zoetermeer Panters Storks Zoetermeer Panters Bigfields


Competitie Vierde divisie
In beide poules spelen de teams twee keer tegen elkaar (één keer thuis en één keer uit) . Een team speelt 16 wedstrijden (acht keer thuis en acht keer uit).

Halve finale play-offs Vierde divisie
In de halve finale play-offs spelen de nummer 1 uit poule A tegen de nummer 2 uit poule B en de nummer 2 uit poule A tegen de nummer 1 uit poule B een allesbeslissende wedstrijd tegen elkaar. De wedstrijden worden gespeeld op de ijsbanen van de nummers 1 of worden vastgesteld door de competitieleider op basis van de beschikbare ijstijd. De halve finales moeten worden gespeeld op 4, 5, 6, 11, 12 of 13 maart.

Finale play-offs Vierde divisie
De winnaars van de halve finales spelen in de finale een alles-beslissende-wedstrijd. Deze wedstrijd wordt gespeeld op de ijsbaan van het team met de hoogste rangschikking in de reguliere competitie of wordt vastgesteld door de competitieleider op basis van de beschikbare ijstijd. De finales moeten worden gespeeld op 11, 12, 13, 18, 19 of 20 maart.

Allesbeslissende wedstrijd Vierde divisie
Bij een gelijke stand na de reguliere speeltijd volgen direct beslissende penaltyshots.

Puntentelling Vierde divisie
2 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd wint
1 wedstrijdpunt voor beide teams in het geval van een gelijkspel

Icing
Indien een speler van een team, dat met een gelijk aantal of meer spelers op het ijs staat dan de tegenstander, de puck schiet, met de hand speelt, of doet afwijken vanaf zijn eigen helft van het speelveld over de doellijn van het andere team, zal het spel worden onderbroken en is er sprake van icing.
De hybride-icing is in deze competitie niet van toepassing.

Bodychecken niet toegestaan in de Vierde divisie
Bodycontact (wel toegestaan in competities zonder bodychecken):

  • intentie om eerst de puck te spelen en lichamelijk contact is daarvan het gevolg;
  • nauwelijks de bedoeling op het lichaam te spelen, terwijl twee spelers in dezelfde richting schaatsen en lichamelijk contact is daarvan het gevolg;
  • tegen een tegenstander aanleunen is toegestaan;
  • minimaal contact met de boarding is toegestaan;
  • het is een speler toegestaan om zijn positie te behouden.

 

Bodychecking (niet toegestaan in competities zonder bodychecken):

  • intentie om eerst het lichaam te spelen (de actie is gericht tegen de tegenstander en niet op het bemachtigen van de puck);
  • duidelijke bedoeling het lichaam te spelen, terwijl de tegenstander van opzij of van tegengestelde richting wordt benaderd;
  • elk contact van achteren is verboden;
  • duidelijke check tegen de boarding is verboden;
  • direct in de baan van de tegenstander stappen is verboden.

 

Zie voor leeftijdsbepaling, meespelen in andere competities, indeling scheidsrechters, wedstrijdtijden, richtlijnen m.b.t. dweilen en warming-up het sportreglement of de bijlage daarvan (of ga naar tabblad: reglementen).