Wedstrijdprogramma Eerste divisie

zaterdag 26 september 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Eindhoven Nationale Vrouwen Team Tilburg Trappers Promotieteam 0 - 1 1 - 3 1 - 1 - 2 - 5
zondag 27 september 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag GIJS Groningen 1 - 4 1 - 7 3 - 5 - 5 - 16
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 AHOUD Devils Nijmegen 2 - 1 3 - 0 2 - 1 - 7 - 2
zaterdag 3 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam GIJS Groningen 0 - 3 1 - 3 0 - 6 - 1 - 12
20:15 Maaseik (B) Smoke Eaters Geleen 1e divisie Tilburg Trappers 3 0 - 2 0 - 0 1 - 2 - 1 - 4
zondag 4 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Amstel Tijgers Toekomstteam 4 - 0 1 - 1 4 - 0 - 9 - 1
17:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 2 - 0 0 - 0 - - 2 - 4
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 2 - 1 1 - 0 2 - 1 - 5 - 2
vrijdag 9 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 Hijs Hokij Den Haag 0 - 3 1 - 1 1 - 2 - 2 - 6
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Tilburg Trappers Promotieteam 0 - 1 2 - 1 0 - 2 - 2 - 4
zaterdag 10 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen ProClass Dordrecht Lions 8 - 1 4 - 1 1 - 0 - 13 - 2
zondag 11 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Toekomstteam Kemphanen Toekomstteam 1 - 2 3 - 2 2 - 2 0 - 1 6 - 7
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Smoke Eaters Geleen 1e divisie 1 - 3 2 - 1 1 - 1 - 4 - 5
vrijdag 16 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 7 - 0 2 - 0 - 12 - 0
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Kemphanen Toekomstteam 0 - 3 0 - 4 4 - 4 - 4 - 11
zaterdag 17 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Nationale Vrouwen Team Zoetermeer Panters Toekomstteam 1 - 1 1 - 1 1 - 0 - 3 - 2
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Amstel Tijgers Toekomstteam 1 - 2 1 - 1 1 - 1 - 3 - 4
zondag 18 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:00 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam GIJS Groningen 1 - 2 0 - 2 2 - 4 - 3 - 8
17:00 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Tilburg Trappers 3 0 - 2 2 - 1 1 - 5 - 3 - 8
18:15 Maaseik (B) Smoke Eaters Geleen 1e divisie AHOUD Devils Nijmegen 1 - 0 4 - 0 3 - 1 - 8 - 1
vrijdag 23 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 1 - 2 1 - 1 2 - 2 - 4 - 5
zaterdag 24 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Nationale Vrouwen Team 4 - 0 2 - 0 4 - 2 - 10 - 2
zondag 25 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Nationale Vrouwen Team 4 - 0 2 - 0 4 - 0 - 10 - 0
17:45 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Hijs Hokij Den Haag 0 - 2 1 - 1 1 - 2 - 2 - 5
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 ProClass Dordrecht Lions 3 - 2 2 - 1 2 - 0 - 7 - 3
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Toekomstteam Tilburg Trappers Promotieteam 0 - 0 3 - 2 1 - 1 - 4 - 3
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Kemphanen Toekomstteam 2 - 2 0 - 0 1 - 3 - 3 - 5
vrijdag 30 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 Nationale Vrouwen Team 6 - 0 5 - 0 4 - 0 - 15 - 0
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam ProClass Dordrecht Lions 0 - 0 1 - 2 3 - 0 - 4 - 2
zaterdag 31 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam GIJS Groningen 0 - 4 2 - 3 0 - 3 - 2 - 10
17:00 Eindhoven Nationale Vrouwen Team Amstel Tijgers Toekomstteam 1 - 1 2 - 3 0 - 2 - 3 - 6
20:15 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen 1 - 0 2 - 2 2 - 0 - 5 - 2
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 1 0 - 2 1 - 0 - 4 - 3
zondag 1 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Smoke Eaters Geleen 1e divisie 1 - 1 1 - 0 2 - 4 - 4 - 5
vrijdag 6 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam AHOUD Devils Nijmegen 4 - 0 3 - 0 0 - 3 - 7 - 3
zaterdag 7 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Zoetermeer Panters Toekomstteam 4 - 1 4 - 2 6 - 1 - 14 - 4
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Smoke Eaters Geleen 1e divisie 2 - 1 3 - 0 0 - 0 - 5 - 1
zondag 8 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:45 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen ProClass Dordrecht Lions 2 - 2 4 - 1 0 - 1 - 6 - 4
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Kemphanen Toekomstteam 0 - 1 3 - 3 2 - 0 - 5 - 4
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Amstel Tijgers Toekomstteam 0 - 0 1 - 1 1 - 0 - 2 - 1
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Tilburg Trappers Promotieteam 2 - 1 2 - 1 1 - 3 0 - 1 5 - 6
vrijdag 13 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag ProClass Dordrecht Lions 4 - 0 2 - 0 3 - 1 - 9 - 1
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Amstel Tijgers Toekomstteam 3 - 1 0 - 0 0 - 4 - 3 - 5
zaterdag 14 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Nationale Vrouwen Team Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 0 - 2 0 - 8 0 - 1 - 0 - 11
17:15 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen 2 - 2 3 - 0 2 - 0 - 7 - 2
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Tilburg Trappers Promotieteam 0 - 0 3 - 0 4 - 0 - 7 - 0
zondag 15 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
14:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 Zoetermeer Panters Toekomstteam 2 - 1 0 - 1 4 - 1 - 6 - 3
17:00 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag 4 - 4 2 - 3 3 - 3 - 9 - 10
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Toekomstteam GIJS Groningen 0 - 7 1 - 2 0 - 3 - 1 - 12
vrijdag 20 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 0 - 1 3 - 0 - 4 - 2
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 1 - 0 1 - 0 0 - 1 - 2 - 1
zaterdag 21 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam ProClass Dordrecht Lions 1 - 1 1 - 1 0 - 2 - 2 - 4
17:00 Eindhoven Nationale Vrouwen Team Smoke Eaters Geleen 1e divisie 0 - 0 1 - 2 1 - 2 - 2 - 4
20:30 Groningen GIJS Groningen Tilburg Trappers 3 1 - 0 2 - 0 3 - 2 - 6 - 2
zondag 22 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 0 - 1 0 - 2 1 - 5 - 1 - 8
20:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Kemphanen Toekomstteam 1 - 0 1 - 0 2 - 3 - 4 - 3
zaterdag 28 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Tilburg Trappers Promotieteam 2 - 4 3 - 0 1 - 2 1 - 0PS 7 - 6
18:15 Amsterdam Amstel Tijgers Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie 0 - 4 1 - 0 0 - 3 - 1 - 7
zondag 29 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
14:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 Tilburg Trappers Promotieteam 2 - 0 1 - 0 3 - 0 - 6 - 0
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Nationale Vrouwen Team 3 - 2 6 - 0 6 - 0 - 15 - 2
17:45 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Zoetermeer Panters Toekomstteam 1 - 2 1 - 3 1 - 3 - 3 - 8
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 1 - 0 4 - 4 1 - 1 - 6 - 5
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 GIJS Groningen 0 - 4 0 - 2 1 - 2 - 1 - 8
vrijdag 4 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie 1 - 1 1 - 2 0 - 2 - 2 - 5
zondag 6 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:00 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam ProClass Dordrecht Lions 1 - 0 4 - 1 1 - 0 - 6 - 1
18:15 Groningen GIJS Groningen AHOUD Devils Nijmegen 3 - 0 4 - 0 2 - 1 - 9 - 1
vrijdag 11 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Zoetermeer Panters Toekomstteam 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1PS 1 - 2
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Amstel Tijgers Toekomstteam 4 - 1 2 - 5 0 - 3 - 6 - 9
zaterdag 12 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 1 - 1 3 - 2 1 - 0 - 5 - 3
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie GIJS Groningen 2 - 3 2 - 5 1 - 3 - 5 - 11
zondag 13 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Nationale Vrouwen Team Kemphanen Toekomstteam 0 - 1 0 - 3 0 - 4 - 0 - 8
17:15 Amsterdam Amstel Tijgers Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 2 - 3 0 - 0 2 - 2 - 4 - 5
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Tilburg Trappers 3 0 - 6 1 - 1 0 - 2 - 1 - 9
vrijdag 18 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Tilburg Trappers 3 1 - 2 0 - 3 0 - 2 - 1 - 7
zaterdag 19 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Zoetermeer Panters Toekomstteam 0 - 1 2 - 2 3 - 3 - 5 - 6
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Amstel Tijgers Toekomstteam 5 - 0 3 - 2 3 - 0 - 11 - 2
zondag 20 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:15 Amsterdam Amstel Tijgers Toekomstteam Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 0 - 0 0 - 1 2 - 1 1 - 0 3 - 2
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Nationale Vrouwen Team 2 - 0 2 - 0 2 - 1 - 6 - 1
20:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 2 - 0 0 - 1 2 - 0 - 4 - 1
zondag 27 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Tilburg Trappers Promotieteam 0 - 1 1 - 1 2 - 2 - 3 - 4
18:15 Groningen GIJS Groningen Kemphanen Toekomstteam 2 - 1 3 - 1 6 - 2 - 11 - 4
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag 0 - 2 0 - 3 2 - 5 - 2 - 10
20:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Zoetermeer Panters Toekomstteam 1 - 1 2 - 2 3 - 1 - 6 - 4
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 AHOUD Devils Nijmegen 0 - 3 1 - 4 2 - 1 - 3 - 8
20:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 Smoke Eaters Geleen 1e divisie 2 - 0 1 - 0 2 - 0 - 5 - 0
zaterdag 2 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag 0 - 0 2 - 1 1 - 0 - 3 - 1
17:00 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Amstel Tijgers Toekomstteam 1 - 1 0 - 1 0 - 2 - 1 - 4
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions GIJS Groningen 1 - 6 1 - 2 0 - 4 - 2 - 12
zondag 3 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers 3 2 - 0 3 - 1 1 - 1 - 6 - 2
17:00 Eindhoven Nationale Vrouwen Team UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 0 - 1 0 - 1 1 - 0 - 1 - 2
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 0 - 0 2 - 2 3 - 1 - 5 - 3
vrijdag 8 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Nationale Vrouwen Team 6 - 0 2 - 0 1 - 0 - 9 - 0
zaterdag 9 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Tilburg Trappers 3 0 - 0 1 - 1 1 - 0 - 2 - 1
17:00 Eindhoven Nationale Vrouwen Team AHOUD Devils Nijmegen 1 - 0 1 - 5 0 - 5 - 2 - 10
20:30 Groningen GIJS Groningen Tilburg Trappers Promotieteam 3 - 1 7 - 0 6 - 1 - 16 - 2
zondag 10 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:00 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Zoetermeer Panters Toekomstteam 0 - 3 2 - 1 1 - 1 - 3 - 5
16:45 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Smoke Eaters Geleen 1e divisie 0 - 1 3 - 3 1 - 0 0 - 1 4 - 5
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Toekomstteam ProClass Dordrecht Lions 0 - 0 2 - 1 1 - 1 - 3 - 2
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Kemphanen Toekomstteam 1 - 2 1 - 2 1 - 3 - 3 - 7
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Hijs Hokij Den Haag 0 - 2 1 - 2 1 - 2 - 2 - 6
vrijdag 15 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Tilburg Trappers Promotieteam 1 - 2 1 - 2 2 - 3 - 4 - 7
zaterdag 16 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Zoetermeer Panters Toekomstteam 1 - 3 1 - 0 3 - 0 - 5 - 3
17:00 Eindhoven Nationale Vrouwen Team GIJS Groningen 0 - 6 0 - 3 1 - 6 - 1 - 15
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 0 - 1 1 - 1 - 2 - 3
zondag 17 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag AHOUD Devils Nijmegen 3 - 0 3 - 0 2 - 0 - 8 - 0
17:00 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 2 - 1 0 - 1 1 - 0 - 3 - 2
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Amstel Tijgers Toekomstteam 1 - 3 2 - 1 1 - 0 0 - 1 4 - 5
20:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Tilburg Trappers 3 1 - 4 0 - 4 1 - 2 - 2 - 10
vrijdag 22 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 3 - 0 1 - 0 - 7 - 0
zaterdag 23 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie 0 - 0 0 - 0 0 - 3 - 0 - 3
20:30 Groningen GIJS Groningen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 4 - 2 1 - 4 2 - 3 - 7 - 9
zondag 24 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Kemphanen Toekomstteam 0 - 1 0 - 0 4 - 3 1 - 0PS 5 - 4
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Toekomstteam Nationale Vrouwen Team 1 - 0 0 - 0 1 - 2 0 - 1PS 2 - 3
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 ProClass Dordrecht Lions 2 - 1 2 - 0 0 - 0 - 4 - 1
vrijdag 29 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Kemphanen Toekomstteam 1 - 1 6 - 0 3 - 3 - 10 - 4
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam GIJS Groningen 1 - 3 1 - 2 0 - 1 - 2 - 6
zondag 31 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Kemphanen Toekomstteam 1 - 0 1 - 2 3 - 1 - 5 - 3
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Toekomstteam Zoetermeer Panters Toekomstteam 2 - 2 0 - 1 0 - 2 - 2 - 5
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 0 - 0 1 - 0 1 - 0 - 2 - 0
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Nationale Vrouwen Team 1 - 0 1 - 0 1 - 0 - 3 - 0
20:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions AHOUD Devils Nijmegen 1 - 0 4 - 1 1 - 2 - 6 - 3
vrijdag 5 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Tilburg Trappers 3 0 - 1 1 - 0 0 - 1 - 1 - 2
zaterdag 6 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 0 - 0 1 - 3 - 4 - 3
21:15 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Nationale Vrouwen Team 3 - 1 3 - 0 2 - 0 - 8 - 1
zondag 7 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groningen GIJS Groningen Amstel Tijgers Toekomstteam 5 - 0 4 - 1 6 - 1 - 15 - 2
vrijdag 12 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers Promotieteam 3 - 1 1 - 1 2 - 1 - 6 - 3
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 2 - 2 1 - 0 2 - 2 - 5 - 4
zaterdag 13 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam ProClass Dordrecht Lions 1 - 0 1 - 1 0 - 0 - 2 - 1
20:30 Groningen GIJS Groningen Hijs Hokij Den Haag 4 - 0 8 - 0 9 - 0 - 21 - 0
zondag 14 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Amstel Tijgers Toekomstteam 0 - 2 2 - 1 4 - 2 - 6 - 5
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 GIJS Groningen 0 - 0 2 - 1 1 - 1 - 3 - 2
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Zoetermeer Panters Toekomstteam 0 - 1 0 - 2 1 - 3 - 1 - 6
vrijdag 19 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen 0 - 1 2 - 0 0 - 3 - 2 - 4
zaterdag 20 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie 3 - 2 0 - 1 0 - 0 0 - 1 3 - 4
17:00 Eindhoven Nationale Vrouwen Team Hijs Hokij Den Haag 0 - 0 0 - 1 1 - 2 - 1 - 3
20:30 Groningen GIJS Groningen Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 2 - 0 7 - 0 5 - 0 - 14 - 0
zondag 21 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Hijs Hokij Den Haag 2 - 0 0 - 4 0 - 2 - 2 - 6
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Nationale Vrouwen Team 3 - 2 2 - 0 2 - 0 - 7 - 2
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Toekomstteam Tilburg Trappers 3 0 - 1 0 - 1 0 - 2 - 0 - 4
dinsdag 23 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Tilburg Trappers 3 1 - 1 1 - 2 1 - 1 - 3 - 4
zaterdag 27 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Nationale Vrouwen Team Tilburg Trappers 3 2 - 1 1 - 9 0 - 6 - 3 - 16
21:15 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Zoetermeer Panters Toekomstteam 3 - 0 3 - 1 0 - 1 - 6 - 2 †)
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Tilburg Trappers Promotieteam 0 - 3 0 - 2 1 - 2 - 1 - 7
†) De wedstrijd is gestaakt.
zondag 28 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 3 - 2 2 - 2 6 - 1 - 11 - 5
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie 0 - 0 1 - 2 1 - 0 0 - 1PS 2 - 3
20:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Nationale Vrouwen Team 2 - 2 2 - 1 2 - 0 - 6 - 3
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Amstel Tijgers Toekomstteam 3 - 3 3 - 1 1 - 0 - 7 - 4
vrijdag 4 maart 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag 0 - 2 3 - 1 0 - 2 - 3 - 5
zaterdag 5 maart 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Nationale Vrouwen Team ProClass Dordrecht Lions 0 - 0 1 - 2 0 - 0 - 1 - 2
17:15 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Kemphanen Toekomstteam 1 - 3 0 - 3 2 - 1 - 3 - 7
20:30 Groningen GIJS Groningen Smoke Eaters Geleen 1e divisie 4 - 0 2 - 2 6 - 2 - 12 - 4
zondag 6 maart 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 2 - 0 0 - 0 0 - 0 - 2 - 0
17:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie ProClass Dordrecht Lions 1 - 3 1 - 1 1 - 1 - 3 - 5
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen 1 - 2 2 - 2 1 - 3 - 4 - 7
zaterdag 12 maart 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers 3 0 - 0 1 - 1 0 - 1 - 1 - 2
20:30 Groningen GIJS Groningen Smoke Eaters Geleen 1e divisie 3 - 0 2 - 1 5 - 1 - 10 - 2
zondag 13 maart 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie GIJS Groningen 0 - 0 0 - 4 0 - 3 - 0 - 7
17:00 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Nationale Vrouwen Team 4 - 0 3 - 0 2 - 0 - 9 - 0
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Hijs Hokij Den Haag 0 - 0 4 - 0 0 - 0 - 4 - 0
vrijdag 18 maart 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen GIJS Groningen - - - - 0 - 0
20:15 Tilburg Tilburg Trappers 3 GIJS Groningen 3 - 2 3 - 0 0 - 4 1 - 0PS 7 - 6
zaterdag 19 maart 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Tilburg Trappers 3 1 - 0 3 - 2 1 - 2 - 5 - 4

Copyright © 2016 Nederlandse IJshockey Bond.