Stand Eredivisie

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1Romijnders Devils Nijmegen281833463128 - 80
2HYS The Hague281802856134 - 72
3DESTIL Trappers Tilburg281712855135 - 86
4Ruijters Eaters Geleen281361852100 - 77
5HajÚ Flyers Heerenveen281522951125 - 88
6Eindhoven Kemphanen2813211244114 - 90
7Amstel Tijgers Amsterdam2830223959 - 166
8Groninger Grizzlies2810126487 - 223

Amstel Tijgers Amsterdam heeft 2 punten in mindering gekregen.

Wedstrijdprogramma Eredivisie

vrijdag 13 november 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Romijnders Devils Nijmegen Groninger Grizzlies 7 - 4 3 - 1 3 - 1 - 13 - 6
20:45 HYS The Hague HajÚ Flyers Heerenveen 2 - 0 0 - 2 0 - 3 - 2 - 5
zaterdag 14 november 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amstel Tijgers Amsterdam DESTIL Trappers Tilburg 2 - 2 0 - 1 0 - 4 - 2 - 7
19:30 HajÚ Flyers Heerenveen Romijnders Devils Nijmegen 0 - 1 2 - 2 2 - 1 1 - 0 5 - 4
20:15 Eindhoven Kemphanen Ruijters Eaters Geleen 0 - 3 2 - 1 1 - 0 - 3 - 4
zondag 15 november 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groninger Grizzlies Eindhoven Kemphanen 1 - 1 1 - 1 0 - 1 - 2 - 3
19:00 DESTIL Trappers Tilburg HYS The Hague 2 - 0 1 - 2 1 - 0 - 4 - 2
19:00 Ruijters Eaters Geleen Amstel Tijgers Amsterdam 1 - 0 3 - 0 0 - 0 - 4 - 0
zaterdag 21 november 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:30 HajÚ Flyers Heerenveen Groninger Grizzlies 4 - 0 4 - 1 4 - 3 - 12 - 4
20:15 Eindhoven Kemphanen Amstel Tijgers Amsterdam 1 - 1 1 - 1 3 - 0 - 5 - 2
zondag 22 november 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Amstel Tijgers Amsterdam Groninger Grizzlies 0 - 1 2 - 3 0 - 1 - 2 - 5
vrijdag 27 november 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 HajÚ Flyers Heerenveen Amstel Tijgers Amsterdam 2 - 0 2 - 1 2 - 2 - 6 - 3
20:30 Groninger Grizzlies Ruijters Eaters Geleen 0 - 2 0 - 1 1 - 2 - 1 - 5
20:30 Romijnders Devils Nijmegen DESTIL Trappers Tilburg 1 - 1 1 - 0 1 - 1 - 3 - 2
zaterdag 28 november 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amstel Tijgers Amsterdam Eindhoven Kemphanen 0 - 4 1 - 1 0 - 1 - 1 - 6
zondag 29 november 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 DESTIL Trappers Tilburg Groninger Grizzlies 5 - 1 4 - 1 2 - 2 - 11 - 4
19:00 Ruijters Eaters Geleen HajÚ Flyers Heerenveen 0 - 1 1 - 2 3 - 1 1 - 0 5 - 4
dinsdag 1 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:30 Ruijters Eaters Geleen Romijnders Devils Nijmegen 1 - 1 0 - 1 1 - 1 - 2 - 3
woensdag 2 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Kemphanen DESTIL Trappers Tilburg 2 - 2 2 - 4 1 - 3 - 5 - 9
vrijdag 4 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 DESTIL Trappers Tilburg HajÚ Flyers Heerenveen 2 - 0 0 - 2 3 - 0 - 5 - 2
20:30 Romijnders Devils Nijmegen Amstel Tijgers Amsterdam 2 - 0 0 - 0 2 - 0 - 4 - 0
20:45 HYS The Hague Ruijters Eaters Geleen 2 - 1 0 - 0 2 - 0 - 4 - 1
zaterdag 5 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:30 HajÚ Flyers Heerenveen Eindhoven Kemphanen 1 - 1 0 - 0 0 - 3 - 1 - 4
zondag 6 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groninger Grizzlies HYS The Hague 1 - 6 3 - 4 3 - 5 - 7 - 15
19:00 Ruijters Eaters Geleen DESTIL Trappers Tilburg 1 - 0 2 - 1 2 - 1 - 5 - 2
20:00 Eindhoven Kemphanen Romijnders Devils Nijmegen 1 - 3 1 - 0 1 - 2 - 3 - 5
woensdag 9 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Romijnders Devils Nijmegen HYS The Hague 0 - 0 3 - 0 1 - 0 - 4 - 0
donderdag 10 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Groninger Grizzlies HajÚ Flyers Heerenveen 2 - 2 1 - 3 1 - 1 - 4 - 6
vrijdag 11 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 DESTIL Trappers Tilburg Romijnders Devils Nijmegen 2 - 1 0 - 1 1 - 1 0 - 1 3 - 4
20:45 HYS The Hague Eindhoven Kemphanen 3 - 1 0 - 0 1 - 1 - 4 - 2
zaterdag 12 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:30 HajÚ Flyers Heerenveen Ruijters Eaters Geleen 1 - 1 1 - 0 1 - 0 - 3 - 1
20:15 Eindhoven Kemphanen HYS The Hague 3 - 1 0 - 1 1 - 1 - 4 - 3
20:30 Groninger Grizzlies DESTIL Trappers Tilburg 1 - 2 1 - 2 1 - 1 - 3 - 5
zondag 13 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Amstel Tijgers Amsterdam HajÚ Flyers Heerenveen - - - - 0 - 5 %) *
19:00 Ruijters Eaters Geleen Groninger Grizzlies 4 - 1 3 - 1 2 - 0 - 9 - 2
*) Reglementair
%) Team A niet opgekomen.
vrijdag 18 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 DESTIL Trappers Tilburg Ruijters Eaters Geleen 0 - 0 0 - 2 1 - 1 - 1 - 3
20:30 Romijnders Devils Nijmegen Eindhoven Kemphanen 0 - 2 2 - 1 3 - 0 - 5 - 3
20:45 HYS The Hague Groninger Grizzlies 2 - 0 4 - 1 4 - 1 - 10 - 2
zaterdag 19 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:30 Groninger Grizzlies Amstel Tijgers Amsterdam 1 - 1 1 - 2 3 - 3 - 5 - 6
19:30 HajÚ Flyers Heerenveen DESTIL Trappers Tilburg 0 - 1 2 - 1 2 - 0 - 4 - 2
dinsdag 22 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 DESTIL Trappers Tilburg Eindhoven Kemphanen 2 - 1 0 - 0 3 - 0 - 5 - 1
woensdag 23 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Kemphanen HajÚ Flyers Heerenveen 4 - 2 2 - 3 0 - 1 1 - 0 7 - 6
20:30 Amstel Tijgers Amsterdam HYS The Hague 0 - 4 2 - 3 0 - 1 - 2 - 8
20:45 Romijnders Devils Nijmegen Ruijters Eaters Geleen 0 - 0 1 - 0 1 - 0 - 2 - 0
woensdag 30 december 2009
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Ruijters Eaters Geleen HYS The Hague 1 - 0 0 - 0 0 - 3 - 1 - 3
zaterdag 2 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amstel Tijgers Amsterdam Ruijters Eaters Geleen 0 - 1 1 - 1 1 - 0 0 - 1 2 - 3
20:15 Eindhoven Kemphanen Groninger Grizzlies 6 - 1 3 - 0 3 - 1 - 12 - 2
20:15 HYS The Hague DESTIL Trappers Tilburg 0 - 1 1 - 1 1 - 0 0 - 1 2 - 3
zondag 3 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:30 HajÚ Flyers Heerenveen HYS The Hague 1 - 2 3 - 1 1 - 0 - 5 - 3
18:15 Groninger Grizzlies Romijnders Devils Nijmegen 0 - 3 0 - 2 0 - 8 - 0 - 13
19:00 Ruijters Eaters Geleen Eindhoven Kemphanen 0 - 0 1 - 1 1 - 1 1 - 0 3 - 2
19:00 DESTIL Trappers Tilburg Amstel Tijgers Amsterdam 3 - 1 1 - 0 3 - 0 - 7 - 1
vrijdag 8 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Romijnders Devils Nijmegen Groninger Grizzlies 2 - 1 3 - 2 3 - 1 - 8 - 4
20:45 HYS The Hague HajÚ Flyers Heerenveen 1 - 0 1 - 0 0 - 0 - 2 - 0
zaterdag 9 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amstel Tijgers Amsterdam DESTIL Trappers Tilburg 0 - 4 3 - 2 0 - 3 - 3 - 9
19:30 HajÚ Flyers Heerenveen Romijnders Devils Nijmegen 1 - 3 1 - 1 2 - 1 - 4 - 5
20:15 Eindhoven Kemphanen Ruijters Eaters Geleen 0 - 2 3 - 1 0 - 1 - 3 - 4
zondag 10 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Ruijters Eaters Geleen Amstel Tijgers Amsterdam 3 - 1 0 - 0 1 - 0 - 4 - 1
19:00 DESTIL Trappers Tilburg HYS The Hague 2 - 3 0 - 3 0 - 0 - 2 - 6
woensdag 13 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Amstel Tijgers Amsterdam Romijnders Devils Nijmegen 0 - 3 1 - 1 2 - 4 - 3 - 8
vrijdag 15 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Romijnders Devils Nijmegen Amstel Tijgers Amsterdam 5 - 3 1 - 0 2 - 0 - 8 - 3
20:30 Groninger Grizzlies HYS The Hague 0 - 3 1 - 1 2 - 0 - 3 - 4
20:30 DESTIL Trappers Tilburg HajÚ Flyers Heerenveen 2 - 0 1 - 1 1 - 0 - 4 - 1
zaterdag 16 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amstel Tijgers Amsterdam Groninger Grizzlies 0 - 2 1 - 0 2 - 0 - 3 - 2
19:30 HajÚ Flyers Heerenveen Eindhoven Kemphanen 1 - 2 1 - 1 3 - 0 - 5 - 3
20:15 HYS The Hague Ruijters Eaters Geleen 0 - 0 2 - 1 0 - 1 0 - 1 2 - 3
zondag 17 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Ruijters Eaters Geleen DESTIL Trappers Tilburg 0 - 0 2 - 2 1 - 2 - 3 - 4
20:00 Eindhoven Kemphanen Romijnders Devils Nijmegen 0 - 1 1 - 1 0 - 1 - 1 - 3
donderdag 21 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groninger Grizzlies HajÚ Flyers Heerenveen 1 - 2 0 - 1 0 - 1 - 1 - 4
vrijdag 22 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groninger Grizzlies Ruijters Eaters Geleen 1 - 4 0 - 3 4 - 4 - 5 - 11
20:45 HYS The Hague Romijnders Devils Nijmegen 0 - 0 1 - 0 0 - 2 - 1 - 2
zaterdag 23 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:30 HajÚ Flyers Heerenveen Amstel Tijgers Amsterdam 2 - 2 1 - 0 1 - 0 - 4 - 2
20:15 Eindhoven Kemphanen HYS The Hague 0 - 0 1 - 2 1 - 2 - 2 - 4
20:45 Romijnders Devils Nijmegen DESTIL Trappers Tilburg 0 - 1 2 - 2 1 - 3 - 3 - 6
zondag 24 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Amstel Tijgers Amsterdam Eindhoven Kemphanen 1 - 0 0 - 3 1 - 2 - 2 - 5
19:00 DESTIL Trappers Tilburg Groninger Grizzlies 3 - 1 3 - 1 4 - 1 - 10 - 3
19:00 Ruijters Eaters Geleen HajÚ Flyers Heerenveen 1 - 0 1 - 0 0 - 1 - 2 - 1
dinsdag 26 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:30 Ruijters Eaters Geleen Romijnders Devils Nijmegen 1 - 1 1 - 1 2 - 2 1 - 0 5 - 4
woensdag 27 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Amstel Tijgers Amsterdam HYS The Hague 0 - 2 0 - 2 0 - 4 - 0 - 8
20:50 Eindhoven Kemphanen DESTIL Trappers Tilburg 1 - 0 2 - 1 3 - 0 - 6 - 1
vrijdag 29 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Romijnders Devils Nijmegen HYS The Hague 4 - 0 0 - 0 0 - 0 - 4 - 0
20:30 HajÚ Flyers Heerenveen Ruijters Eaters Geleen 1 - 2 2 - 3 0 - 0 - 3 - 5
zaterdag 30 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amstel Tijgers Amsterdam HajÚ Flyers Heerenveen 0 - 3 1 - 2 1 - 2 - 2 - 7
20:15 HYS The Hague Eindhoven Kemphanen 1 - 1 1 - 0 1 - 0 - 3 - 1
20:30 Groninger Grizzlies DESTIL Trappers Tilburg 0 - 6 0 - 1 1 - 2 - 1 - 9
zondag 31 januari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 DESTIL Trappers Tilburg Romijnders Devils Nijmegen 1 - 0 3 - 0 1 - 0 - 5 - 0
19:00 Ruijters Eaters Geleen Groninger Grizzlies 2 - 2 0 - 1 2 - 0 - 4 - 3
20:00 Eindhoven Kemphanen Amstel Tijgers Amsterdam 0 - 0 3 - 1 2 - 0 - 5 - 1
vrijdag 5 februari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groninger Grizzlies Eindhoven Kemphanen 2 - 1 0 - 2 2 - 2 - 4 - 5
20:45 HYS The Hague Amstel Tijgers Amsterdam 4 - 0 2 - 0 6 - 1 - 12 - 1
zondag 7 februari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:30 Romijnders Devils Nijmegen HajÚ Flyers Heerenveen 0 - 1 0 - 2 0 - 0 - 0 - 3
woensdag 10 februari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 HYS The Hague Romijnders Devils Nijmegen 1 - 3 2 - 0 3 - 0 - 6 - 3
vrijdag 12 februari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 DESTIL Trappers Tilburg Ruijters Eaters Geleen 2 - 1 2 - 0 1 - 0 - 5 - 1
20:30 Romijnders Devils Nijmegen Eindhoven Kemphanen 2 - 0 0 - 0 0 - 1 - 2 - 1
20:45 HYS The Hague Groninger Grizzlies 1 - 0 5 - 1 3 - 0 - 9 - 1
zaterdag 13 februari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:30 HajÚ Flyers Heerenveen DESTIL Trappers Tilburg 1 - 0 2 - 1 4 - 1 - 7 - 2
20:30 Groninger Grizzlies Amstel Tijgers Amsterdam 0 - 4 2 - 2 2 - 2 - 4 - 8
20:30 Ruijters Eaters Geleen HYS The Hague 0 - 0 2 - 2 1 - 0 - 3 - 2
zondag 14 februari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Amstel Tijgers Amsterdam Romijnders Devils Nijmegen 1 - 2 0 - 0 1 - 3 - 2 - 5
20:00 Eindhoven Kemphanen HajÚ Flyers Heerenveen 2 - 1 0 - 0 2 - 2 - 4 - 3
dinsdag 16 februari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 DESTIL Trappers Tilburg Eindhoven Kemphanen 1 - 0 0 - 1 2 - 2 0 - 1 3 - 4
20:30 HYS The Hague Amstel Tijgers Amsterdam 5 - 0 3 - 2 1 - 1 - 9 - 3
woensdag 17 februari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:45 HajÚ Flyers Heerenveen Groninger Grizzlies 4 - 2 5 - 1 3 - 1 - 12 - 4
20:45 Romijnders Devils Nijmegen Ruijters Eaters Geleen 0 - 1 2 - 2 2 - 1 1 - 0 5 - 4
vrijdag 19 februari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Romijnders Devils Nijmegen HajÚ Flyers Heerenveen 1 - 2 1 - 0 1 - 1 0 - 1 3 - 4
20:45 HYS The Hague DESTIL Trappers Tilburg 1 - 1 2 - 0 2 - 0 - 5 - 1
zaterdag 20 februari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amstel Tijgers Amsterdam Ruijters Eaters Geleen 1 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 1 2 - 3
19:30 HajÚ Flyers Heerenveen HYS The Hague 2 - 1 1 - 3 0 - 1 - 3 - 5
20:15 Eindhoven Kemphanen Groninger Grizzlies 4 - 0 2 - 1 3 - 0 - 9 - 1
zondag 21 februari 2010
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groninger Grizzlies Romijnders Devils Nijmegen 3 - 2 1 - 1 0 - 1 0 - 1 4 - 5
19:00 DESTIL Trappers Tilburg Amstel Tijgers Amsterdam 4 - 0 3 - 1 1 - 1 - 8 - 2
19:00 Ruijters Eaters Geleen Eindhoven Kemphanen 1 - 2 1 - 0 0 - 3 - 2 - 5

Copyright © 2014 Nederlandse IJshockey Bond.