Geen JavaScript ondersteuning!
  • Deze pagina werkt het beste wanneer JavaScript is ingeschakeld en PopUp's zijn toegestaan

  • Om het invoeren van wedstrijden zo gemakkelijk mogelijk te maken zal deze pagina andere windows proberen te openen om bv. doelpunten of straffen in te voeren, en automatisch worden ververst wanneer je met die popup-vensters dingen verandert. Hiertoe wordt JavaScript gebruikt, en klaarblijkelijk ondersteunt je internet-browser dat niet, of je hebt het uitgeschakeld. Op zich is het al een prestatie op zich dat je desondanks je weg naar deze pagina hebt gevonden!

    We raden je desalniettemin toch aan de ondersteuning van JavaScript in te schakelen wanneer je de gegevens van een wedstrijd wilt invoeren. Hoe dat moet staat beschreven in de Help-functie van je browser. Als je browser geen JavaScript ondersteunt wordt het dringend tijd dat je naar een andere browser overstapt.

    Datum 25 nov 2018 Tijd 15:15 Plaats Zoetermeer
     
    Team A:  Zoetermeer Panters U14
    Pos Nr Naam NIJB Nr
    GK 39
    Britney DIJKSTRA
    9B473
    P 5
    Tommy VASKIMO
    8Y242
    P 8
    Mikhail KISHKIN
    4B698
    P 15
    Sam van der MEER
    5W988
    P 16
    Sam KOELMAN
    7Q125
    P 17
    Thijs KROON
    6T507
    P 23
    Cent SCHUT
    1U872
    P 28
    Pandora ROOS
    8V979
    P 55
    Karel DRASTICH
    9P140
    P 73
    Ludovico de HEIDE
    2Q553
    P 91
    Bing UTERMARK
    8A234
    P 93
    Gatien RUTTEN
    6Y616
    P 94
    Floris DALEMAN
    8N787
    P 99
    Dorian VERKAIK
    3C425
        
        
        
        
        
        
        
        
        
    Trainer/Coach: Maurice KROON
     
    1J519
     
    Team manager: 
     

     
    Goals and Assists
    Sit # Tijd G A1 A2
    PP 1 07:53 55    
    EQ 2 45:57 55    
    SH 3 53:53 55    
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    Penalties
    Tijd Nr Min Straf Af Op
    18:44 15 2 ROUGH 18:44 20:44
    18:44 15 2 ROUGH 20:44 22:44
    26:38 23 2 SLASH 26:38 28:24
    50:25 93 2 HOOK 50:25 51:02
    53:28 99 2 TRIP 53:28 55:28
    58:25 15 2 CHECK-B 58:25 60:00
    58:25 15 10 CHECK-B 60:00 60:00
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    Opmerkingen:  
    Goalie wissels
    Tijd Nr
    00:0039
    60:00-
      
      
    Teambegeleiders:  T1:Renate DIJKSTRA (9S710) T2:Kimmo VASKIMO (4H395) T3:Edgar van der MEER (7C138)
    Team B:  Alcmaria Flames Alkmaar U14 Wit
    Pos Nr Naam NIJB Nr
    GK 33
    Ryan BARTLETT
    3R269
    P 9
    Xavi VUNDERINK
    6C279
    P 10
    Emil KLEMETSÍ
    9T914
    P 11
    Rida SPEKMAN
    1P831
    P 20
    Bryn EIMERS
    1Z975
    P 21
    Sem MEIJER
    1S334
    P 23
    Sam SCHICKLER
    1Z373
    P 25
    Nils KLEMETSÍ
    4V115
    P 34
    Kaisa PIRINEN
    6Y739
    P 37
    Casper DESPOMARE
    9B030
    P 51
    Eino NIJBOER
    7E227
    P 55
    Maxime GEHENIAU
    1D810
    P 66
    Mats MESER
    6C599
    P 81
    Horaytio ROELOFSEN
    4A318
    P 88
    Paul van den BRINK
    8M542
    P 91
    Danique KOGHEE
    4X524
        
        
        
        
        
        
        
    Trainer/Coach: Dax ROELOFSEN
     
    2V701
     
    Team manager: 
     

     
    Goals and Assists
    Sit # Tijd G A1 A2
    EQ 1 01:44 81    
    PP 2 28:24 37    
    EQ 3 28:34 20    
    EQ 4 36:23 23    
    PP 5 51:02 66    
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    Penalties
    Tijd Nr Min Straf Af Op
    07:28 21 2 BOARD 07:28 07:53
    07:28 21 10 BOARD 07:53 17:53
    18:44 51 2 ROUGH 18:44 20:44
    18:44 51 20 ABUSE 20:44 60:00
    18:44 51 10 ROUGH 40:44 50:44
    38:58 23 2 UNSPO 38:58 40:58
    56:10 21 2 HI-ST 56:10 58:10
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    Opmerkingen:  
    Goalie wissels
    Tijd Nr
    00:0033
    60:00-
      
      
    Teambegeleiders:  T1:Chris EIMERS (8R687) T2:Hanna NIJBOER (4M306)
    Scheidsrechter:  Henk van AGGELEN
    Scheidsrechter: Ruud DALEMAN
    Linesman: 
    Linesman: 
    Supervisor: 
    Per Periode 1 2 3 Tot
    Goals A
    1
    0
    2
    3
    B
    1
    3
    1
    5
    Penalties A
    4
    2
    16
    22
    B
    44
    2
    2
    48
    Time Out A :  
    Time Out B :    
    Toeschouwers:  50
    BP A: 
    BP B: 
    Official scorer: Inge HOOGENDIJK
    Tijdopnemer: Martijn van der KLUGT
    Straftijd opnemer: Kim TOORENBURG
    Straftijd opnemer: De heer DRASTICH
    Doelrechter: 
    Doelrechter: 
    Wedstrijdsheet (PDF help)  Boxscore