Geen JavaScript ondersteuning!
  • Deze pagina werkt het beste wanneer JavaScript is ingeschakeld en PopUp's zijn toegestaan

  • Om het invoeren van wedstrijden zo gemakkelijk mogelijk te maken zal deze pagina andere windows proberen te openen om bv. doelpunten of straffen in te voeren, en automatisch worden ververst wanneer je met die popup-vensters dingen verandert. Hiertoe wordt JavaScript gebruikt, en klaarblijkelijk ondersteunt je internet-browser dat niet, of je hebt het uitgeschakeld. Op zich is het al een prestatie op zich dat je desondanks je weg naar deze pagina hebt gevonden!

    We raden je desalniettemin toch aan de ondersteuning van JavaScript in te schakelen wanneer je de gegevens van een wedstrijd wilt invoeren. Hoe dat moet staat beschreven in de Help-functie van je browser. Als je browser geen JavaScript ondersteunt wordt het dringend tijd dat je naar een andere browser overstapt.

    Datum 11 maa 2018 Tijd 10:45 Plaats Tilburg
     
    Team A:  Tilburg Trappers U14
    Pos Nr Naam NIJB Nr
    GK 1
    Kars BUURMAN
    9M844
    D 5
    Chris BEEKMAN
    5L653
    D 7
    Rolf HOOIJEN
    5B563
    D 8
    Thomas FERBEEK
    7X452
    D 15
    Youri ROBBEN
    5N933
    D 29
    Diego RAAIJMAKERS
    6F373
    D 71
    Wessel KLUYTMANS
    8F146
    D 88
    Jim JANSSEN
    6S675
    F 10
    Bas WAARTS
    1U866
    F 12
    Niels van ZANTBEEK
    3W261
    F 14
    Jimmy VERSLUIS
    4D978
    F 16
    Jason VERSLUIS
    9W898
    F 26
    Yourij BONDARENKO
    3H337
    F 28
    Tylo van der KROON
    7B730
    F 84
    Kalle KAPTEIN
    2J360
        
        
        
        
        
        
        
        
    Trainer/Coach: LÚon KAPTEIN
     
    7F995
     
    Team manager: 
     

     
    Goals and Assists
    Sit # Tijd G A1 A2
    PP 1 21:10 12    
    EQ 2 23:28 8    
    EQ 3 37:38 28 12  
    PP 4 42:05 14 71  
    EQ 5 43:55 12 8 29
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    Penalties
    Tijd Nr Min Straf Af Op
    02:56 00 2 TOO-M 02:56 04:56
    07:33 14 2 BOARD 07:33 09:33
    15:12 12 2 CHARG 15:12 17:12
    37:56 14 2 ROUGH 37:56 39:56
    56:38 88 2 SLASH 56:38 58:38
    58:49 15 2 ROUGH 58:49 60:00
    59:52 71 25 CHARG 59:52 60:00
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    Opmerkingen:  
    Goalie wissels
    Tijd Nr
      
      
      
      
    Teambegeleiders:  T1:Zenja SHCHERBAKOV (4T469) T2:Auke FERBEEK (5A085) T3:Annet van ZANTBEEK (X26829) T4:Olivier MAAS (8J363) T5:Benjamin KOENE (6M566)
    Team B:  Alcmaria Flames Alkmaar U14 Wit
    Pos Nr Naam NIJB Nr
    GK 30
    Sam LUITWIELER
    5A276
    D 20
    Bryn EIMERS
    1Z975
    D 21
    Sem MEIJER
    1S334
    D 55
    Maxime GEHENIAU
    1D810
    D 81
    Horaytio ROELOFSEN
    4A318
    F 7
    Eddie MULUMBA
    1H693
    F 8
    Joonas KLEMETSÍ
    5F544
    F 11
    Rida SPEKMAN
    1P831
    F 23
    Sam SCHICKLER
    1Z373
    F 34
    Kaisa PIRINEN
    6Y739
    F 37
    Casper DESPOMARE
    9B030
    F 51
    Eino NIJBOER
    7E227
    F 66
    Mats MESER
    6C599
    F 70
    Sebas BRUIN
    6A614
    F 88
    Paul van den BRINK
    8M542
        
        
        
        
        
        
        
        
    Trainer/Coach: Dax ROELOFSEN
     
    2V701
     
    Team manager: 
     

     
    Goals and Assists
    Sit # Tijd G A1 A2
    EQ 1 07:20 7 81  
    EQ 2 10:26 7 51  
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    Penalties
    Tijd Nr Min Straf Af Op
    20:00 7 2 HOOK 20:00 21:10
    25:16 51 2 TRIP 25:16 27:16
    41:10 81 2 SLASH 41:10 42:05
    41:10 81 10 ABUSE 42:05 52:05
    45:17 51 2 CROSS 45:17 47:17
    50:41 37 2 HOOK 50:41 52:41
    56:38 81 2 ROUGH 56:38 58:38
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    Opmerkingen:  
    Goalie wissels
    Tijd Nr
      
      
      
      
    Teambegeleiders:  T1:Chris EIMERS (8R687) T2:Paul LUITWIELER (6F403)
    Scheidsrechter:  Patrick van DONGEN
    Scheidsrechter: Peter SALFISCHBERGER
    Linesman: 
    Linesman: 
    Supervisor: 
    Per Periode 1 2 3 Tot
    Goals A
    0
    3
    2
    5
    B
    2
    0
    0
    2
    Penalties A
    6
    2
    29
    37
    B
    0
    4
    18
    22
    Time Out A :  
    Time Out B :    
    Toeschouwers:  133
    BP A: 
    BP B: 
    Official scorer: Anita HEEFER
    Tijdopnemer: Inge BUTZELAAR
    Straftijd opnemer: Angela HEEFER
    Straftijd opnemer: Marianne DONDERS
    Doelrechter: 
    Doelrechter: 
    Wedstrijdsheet (PDF help)  Boxscore