Sunday 22 September 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
---|---|---|---|---|
11:00 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 29 September 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 6 October 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 12 October 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 13 October 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 19 October 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 20 October 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 26 October 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
15:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 27 October 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 9 November 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 10 November 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 16 November 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 17 November 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Monday 18 November 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 1 December 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 7 December 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 8 December 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 14 December 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 15 December 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 21 December 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 22 December 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 29 December 2019 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 4 January 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 5 January 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 11 January 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 12 January 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 18 January 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 19 January 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 25 January 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 26 January 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 1 February 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 2 February 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 9 February 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 15 February 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 16 February 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 23 February 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 1 March 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 7 March 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 8 March 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 15 March 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 21 March 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 22 March 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
11:00 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...
TWEEDE HELFT SEIZOEN 2019-2020
Eindhoven, zaterdag 4 januari 2020, 13:15 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
C: Nijmegen Devils U10 [Tilburg Trappers U8 Geel afgemeld]
Leiden, zondag 5 januari 2020, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: Amsterdam Tigers U10 / U8
Tilburg, zondag 5 januari 2020, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
***
Dordrecht, zaterdag 11 januari 2020, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Den Haag, zondag 12 januari 2020, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Amsterdam Tigers U10 / U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
Nijmegen, zondag 12 januari 2020, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
Zoetermeer, zondag 12 januari 2020, 13:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Yeti's Breda U10 / U8
***
Heerenveen, zaterdag 18 januari 2020 13:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 Blauw
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10
C: Nijmegen Devils U10
Groningen, zaterdag 18 januari 2020, 15:30 uur
A: GIJS Groningen U10 / U8
B: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
Breda, zondag 19 januari 2020, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
Den Haag, zondag 19 januari 2020, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Leiden Lions U10 / U8
***
Tilburg, zaterdag 25 januari 2020, 17:15 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Nijmegen Devils U10 / Tilburg Trappers U8 Geel
C: Amsterdam Tigers U10 / U8
Geleen, zaterdag 25 januari 2020, 17:30 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: HYC Herentals U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
Dordrecht, zondag 26 januari 2020, 16:00 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
's-Hertogenbosch, zondag 26 januari 2020, 16:45 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
***
Eindhoven, zaterdag 1 februari 2020, 13:15 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8
Breda, zondag 2 februari 2020, 11:00 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
Leeuwarden, zondag 2 februari 2020, 11:30 uur
A: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
Zoetermeer, zondag 2 februari 2020, 15:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
Utrecht, zondag 2 februari 2020, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Amsterdam Tigers U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
***
Den Haag, zondag 9 februari 2020, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
Leiden, zondag 9 februari 2020, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
***
Eindhoven, zaterdag 15 februari 2020, 13:15 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
Amsterdam, zaterdag 15 februari 2020, 14:00 uur
A: Amsterdam Tigers U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
's-Hertogenbosch, zaterdag 15 februari 2020, 14:00 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
B: Nijmegen Devils U10 [Tilburg Trappers U8 Geel afgemeld]
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Breda, zondag 16 februari 2020, 11:00 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Yeti’s Breda U10 / U8
C: Leiden Lions U8
[Leiden Lions U10 afgemeld]
Heerenveen, zondag 16 februari 2020, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
B: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
***
Tilburg, zondag 23 februari 2020, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Nijmegen Devils U10
[Afgemeld: Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8]
Leiden, zondag 23 februari 2020, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
[Afgemeld: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8, vanwege deelname aan Eric Martin-toernooi in Eindhoven.]
Zoetermeer, zondag 23 februari 2020, 15:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
[Afgemeld: Amsterdam Tigers U10 / U8, vanwege deelname aan Eric Martin-toernooi in Eindhoven.]
***
Groningen, zaterdag 29 februari 2020, 15:30 uur
A: GIJS Groningen U10 / U8
B: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
Den Haag, zondag 1 maart 2020, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
Leiden, zondag 1 maart 2020: GAAT NIET DOOR
[Leiden Lions U10 / U8; Amsterdam Tigers U10 / U8; Dordrecht Lions U10 / U8]
Utrecht, zondag 1 maart 2020, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
***
Amsterdam, zaterdag 7 maart 2020, 14:00 uur
A: Amsterdam Tigers U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
Tilburg, zondag 8 maart 2020, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Tilburg Trappers U8 Geel
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Zoetermeer, zondag 8 maart 2020: GAAT NIET DOOR
[Zoetermeer Panters U10 / U8; Leiden Lions U10 / U8; Eindhoven Kemphanen U10 / U8]
Utrecht, zondag 8 maart 2020, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Nijmegen Devils U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
***
Eindhoven, zaterdag 14 maart 2020, 13:15 uur (kleine hal): GAAT NIET DOOR
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
Alkmaar, zondag 15 maart 2020: GAAT NIET DOOR
[Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8; Amsterdam Tigers U10 / U8; Dordrecht Lions U10 / U8]
Leiden, zondag 15 maart 2020, 12:45 uur: GAAT NIET DOOR
A: Leiden Lions U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Nijmegen Devils U10 / U8
Leeuwarden, zondag 15 maart 2020, 11:30 uur: GAAT NIET DOOR
A: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
Zoetermeer, zondag 15 maart 2020, 13:15 uur: GAAT NIET DOOR
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: Amsterdam Tigers U10 / U8
***
Leiden, zaterdag 21 maart 2020, 11:15 uur: GAAT NIET DOOR
A: Leiden Lions U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen Rood U10 / U8
Amsterdam, zaterdag 21 maart 2020, 16:00 uur: GAAT NIET DOOR
A: Amsterdam Tigers U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
Geleen, zaterdag 21 maart 2020, 17:30 uur: GAAT NIET DOOR
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
C: Nijmegen Devils U10 [Tilburg Trappers U8 Geel afgemeld]
Tilburg, zondag 22 maart 2020, 10:45 uur: GAAT NIET DOOR
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
Breda, zondag 22 maart 2020, 11:00 uur: GAAT NIET DOOR
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
EERSTE HELFT SEIZOEN 2019-2020
Breda, zondag 22 september 2019, 11:00 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
Geleen, zondag 29 september 2019, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Yeti’s Breda U10 / U8
C: Red Eagles ’s-Hertogenbosch U10 / U8
Heerenveen, zondag 29 september 2019, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
B: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
Zoetermeer, zondag 29 september 2019, 13:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Amsterdam Tigers U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
***
Den Haag, zondag 6 oktober 2019, 14:30 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
Breda, zondag 6 oktober 2019, 11:00 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
Heerenveen, zondag 6 oktober 2019, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 Blauw
B: IJCU Dragons Utrecht U10
C: Amsterdam Tigers U10
***
Eindhoven, zaterdag 12 oktober 2019, 13:15 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Yeti’s Breda U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8
Alkmaar, zondag 13 oktober 2019, 10:15 uur
A: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
B: Amsterdam Tigers U10 / U8
C: Leiden Lions U10 / U8
Leeuwarden, zondag 13 oktober 2019, 11:30 uur
A: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
Geleen, zondag 13 oktober 2019, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch / Nijmegen Devils U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
Zoetermeer, zondag 13 oktober 2019, 13:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
***
Eindhoven, zaterdag 19 oktober 2019, 11:00 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Red Eagels 's-Hergogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Den Haag, zondag 20 oktober 2019, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
Leiden, zondag 20 oktober 2019, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
Utrecht, zondag 20 oktober 2019, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Amsterdam Tigers U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
***
Nijmegen, zaterdag 26 oktober 2019, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils / Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
Amsterdam, zaterdag 26 oktober 2019, 15:00 uur
A: Amsterdam Tigers U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
Dordrecht, zaterdag 26 oktober 2019, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
Groningen, zaterdag 26 oktober 2019, 15:30 uur
A: GIJS Groningen U10 / U8
B: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
Utrecht, zondag 27 oktober 2019, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Leiden Lions U10 / U8
***
Tilburg, zaterdag 2 november 2019: NATIONALE U10-DAG
***
Utrecht, zondag 3 november 2019, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10
B: Nijmegen Devils U10
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
***
Amsterdam, zaterdag 9 november 2019, 14:00 uur
A: Amsterdam Tigers U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
's-Hertogenbosch, zaterdag 9 november 2019, 16:15 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch / Nijmegen Devils U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Leiden Lions U10 / U8
Alkmaar, zondag 10 november 2019, 10:15 uur
A: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
Tilburg, zondag 10 november 2019, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Yeti’s Breda U10 / U8
C: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
Heerenveen, zondag 10 november 2019, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
B: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
***
Eindhoven, zaterdag 16 november 2019, 13:15 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Amsterdam, zaterdag 16 november 2019, 14:00 uur
A: Amsterdam Tigers U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
Breda, zondag 17 november 2019, 11:00 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
B: Nijmegen Devils U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
Leiden, zondag 17 november 2019, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
***
Eindhoven, zaterdag 23 november 2019, 13:15 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Yeti’s Breda U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
Amsterdam, zaterdag 23 november 2019, 14:00 uur
A: Amsterdam Tigers U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
Dordrecht, zaterdag 23 november 2019, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
Leeuwarden, zondag 24 november 2019, 11:30 uur
A: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
Geleen, zondag 24 november 2019, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Nijmegen Devils U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
***
Geleen, zondag 1 december 2019, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
Den Haag, zondag 1 december 2019, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
Leiden, zondag 1 december 2019, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Amsterdam Tigers U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8
Zoetermeer, zondag 1 december 2019, 13:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
***
Nijmegen, zaterdag 7 december 2019, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Groningen, zaterdag 7 december 2019, 15:30 uur
A: GIJS Groningen U10 / U8
B: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
Den Haag, zondag 8 december 2019, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8
Heerenveen, zondag 8 december 2019, 13:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 Blauw / U8
B: Amsterdam Tigers U10 / U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
Leiden, zondag 8 december 2019, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
***
Dordrecht, zaterdag 14 december 2019, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Amsterdam Tigers U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
Breda, zondag 15 december 2019, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
Heerenveen, zaterdag 14 december 2019, 13:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 Blauw
C: GIJS Groningen U10
Tilburg, zondag 15 december 2019, 13:00 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Nijmegen Devils U10 / Tilburg Trappers U8 Geel
Zoetermeer, zondag 15 december 2019, 13:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
***
Amsterdam, zaterdag 21 december 2019, 16:00 uur
A: Amsterdam Tigers U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 Blauw
[Afgemeld: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Tilburg Trappers U8 Geel]
Geleen, zondag 22 december 2019, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8
Utrecht, zondag 22 december 2019, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
[Afgemeld: Nijmegen Devils U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8]
***
's-Hertogenbosch, zaterdag 28 december 2019: GAAT NIET DOOR
[Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8; Nijmegen Devils U10 / Tilburg Trappers U8 Geel; Smoke Eaters Geleen U10 / U8]
Alkmaar, zondag 29 december 2019, 10:15 uur
A: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
Den Haag, zondag 29 december 2019, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Amsterdam Tigers U10 / U8
Dordrecht, zondag 29 december 2019, 16:00 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Yeti’s Breda U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
Deelnemende teams
Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
Amsterdam Tigers U10 / U8
Yeti's Breda U10 / U8
Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
Dordrecht Lions U8 / U10
Eindhoven Kemphanen U10 / U8
Smoke Eaters Geleen U10 / U8
GIJS Groningen U10
UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
UNIS Flyers Heerenveen U10 Blauw
OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
Leiden Lions U10 / U8
Nijmegen Devils U10 / U8
Tilburg Trappers U10 / U8
IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
Zoetermeer Panters U10 / U8
Aangepaste spelregels U10 / U8
Speelveld
a. U10- en U8-wedstrijden worden gelijktijdig op dezelfde ijsvlakte gespeeld. U8-ijshockey wordt in de breedte op een derde van de ijsvlakte gespeeld. U10-ijshockey wordt in de lengte op twee derde van de ijsvlakte gespeeld.
b. Op de denkbeeldige lijn (op 21.32 m vanaf de korte boarding en op 1.5 m afstand van de blauwe lijn) tussen het U8-speelveld en het U10-speelveld dient een afscheiding te zijn aangebracht. Hiervoor gelden de volgende criteria:
- de afscheiding dient een over het ijs glijdende puck tegen te houden;
- de afscheiding dient zodanig geconstrueerd te zijn dat het verschuiven wordt beperkt;
- aan de afscheiding mogen geen uitstekende onderdelen zitten die de veiligheid van de spelers in gevaar kunnen brengen.
c. De competitiecommissie behoudt het recht een afscheiding om veiligheidsredenen te verbieden.
d. In het U8-speelveld dienen op het ijs tegen de reguliere boarding aan de korte zijde van de ijsbaan twee spelersbanken te worden geplaatst.
e. U10 maakt gebruik van de reguliere spelersbanken.
f. Bij U8-ijshockey dient tussen de achterkant van het doel en de boarding een strook van één meter ijs open te zijn. Het midden van het doel staat op de lengte-as die het speelveld in twee gelijke helften verdeelt. Bij U8-ijshockey is het doel 130 cm breed en 90 cm hoog binnenkant paal gemeten.
g. Bij U10-ijshockey wordt op een fictieve doellijn op 2.5 meter van de blauwe lijn één van de doelen geplaatst. Het andere doel wordt op de reguliere plaats op de reguliere doellijn geplaatst. Het midden van de doelen staat op de lengte-as die het speelveld in twee gelijke helften verdeelt. Bij U10-ijshockey worden reguliere ijshockeydoelen gebruikt.
Teamsamenstelling
a. Gedurende het spel mogen van een U8-team niet meer dan vijf spelers - vier veldspelers en één doelverdediger - zich tegelijk op het speelveld bevinden.
b. Gedurende het spel mogen van een U10-team niet meer dan zes spelers - vijf veldspelers en één doelverdediger - zich tegelijk op het speelveld bevinden.
Speeltijd
a. U10- en U8-wedstrijden worden gelijktijdig gespeeld.
b. Tijdens een toernooitje met drie clubs worden zes wedstrijdjes gespeeld volgens het volgende schema:
team A vs team B
team C vs team B
team C vs team A
team B vs team A
team B vs team C
team A vs team C
c. Deze wedstrijdjes duren 15 minuten doorlopende tijd ('vuile tijd').
Wisselsignaal
Om de 90 seconden klinkt een wisselsignaal. 10 Seconden na het wisselsignaal wordt een face-off genomen op de fictieve middenlijn van het speelveld. Indien binnen 15 seconden voor het verstrijken van de 90 seconden een spelonderbreking plaatsvindt bij de U10, dient het wisselsignaal direct te klinken.
Straffen
a. In het geval van overtreding van de spelregels is bij U10, met uitzondering van de situatie zoals in lid b beschreven, het volgende van toepassing:
- de bestrafte U10-speler wordt naar de strafbank verwezen;
- de straf geldt voor de lopende shift (= de speeltijd tussen twee wisselsignalen);
- het team van de bestrafte speler speelt in numerieke minderheid;
- wanneer een tegendoelpunt wordt gescoord, mag de speler weer deelnemen aan het spel;
- de teamleiding dient na afloop van de straf aan de betreffende speler uit te leggen waarvoor de straf werd opgelegd.
b. Indien een U10-speler binnen 15 seconden voor het einde van een shift of tijdens het wisselen wordt bestraft, is het volgende van toepassing:
- de bestrafte U10-speler wordt naar de strafbank verwezen;
- de straf geldt voor de komende shift (= de speeltijd tussen twee spelerswissels);
- het team van de bestrafte speler speelt op normale sterkte (de straf van de U10-speler wordt dus een persoonlijke straf);
- aangezien er geen numerieke minderheid door de straf ontstaat, blijft de speler op de strafbank wanneer een tegendoelpunt wordt gescoord;
- de teamleiding dient na afloop van de straf aan de betreffende speler uit te leggen waarvoor de straf werd opgelegd.
c. Bij U10 worden straffen niet op het scorebord vermeld.
Overige afwijkende spelregels
a. Bij U10 en U8 zijn bodychecks niet toegestaan. Een bodycheck wordt bestraft zoals beschreven onder Straffen.
b. Bij U10 en U8 zijn slapshots niet toegestaan. In het geval van een slapshot fluit de scheidsrechter af en legt hij de betreffende speler uit dat een slapshot niet is toegestaan. Indien dezelfde speler voor de tweede keer in de wedstrijd een slapshot geeft, wordt dat bestraft zoals beschreven onder Straffen.
c. Bij U10 en U8 zijn de icing- en off-side-spelregel niet van toepassing.
d. Bij U10 en U8 worden de face-offs bij aanvang van de wedstrijd, na een wissel en na een doelpunt, genomen op de denkbeeldige middellijn.
e. Indien bij U10 en U8 de scheidsrechter affluit omdat de doelverdediger de puck vasthoudt, wordt het spel hervat doordat de scheidsrechter de puck (over het ijs) in één van de twee hoeken aan de korte zijde van het betreffende doel werpt.
NB
Ook bij U10 en U8 moeten de doelverdedigers worden aangespoord om binnen drie seconden de puck zelf weer in het spel te brengen.
f. Indien bij U10 de scheidsrechter affluit vanwege een overtreding, wordt het spel hervat doordat de scheidsrechter de puck (over het ijs) in één van de twee hoeken aan de korte zijde van het bestrafte team werpt.
g. Bij U8 worden doelpunten niet bijgehouden op het scorebord.
Leeftijdsbepaling U10 en U8 seizoen 2019-2020
a. Bij de U8 mogen junioren uitkomen geboren in 2012 (U8) of later.
b. Bij de U8 mogen tevens junioren uitkomen geboren in 2011 (U9), die in het vorige seizoen (seizoen 2018-2019) voor de eerste keer meededen bij de U8 of die dat in het huidige seizoen (seizoen 2019-2020) voor de eerste keer doen.
c. Bij de U10 mogen junioren uitkomen geboren in 2010 of later.
d. Bij de U10 mogen tevens junioren uitkomen geboren in 2009 (U11), die in het vorige seizoen (seizoen 2018-2019) voor de eerste keer meededen bij de U10 of die dat in het huidige seizoen (seizoen 2019-2020) voor de eerste keer doen.