Saturday 30 September 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
---|---|---|---|---|
15:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 1 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
09:45 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 8 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
09:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Rood | U10/U8-toernooitje | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 14 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
18:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 15 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 21 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 22 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
11:15 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 28 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 29 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Rood | U10/U8-toernooitje | |
10:00 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 11 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Alkmaar | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 12 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
09:45 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 18 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 19 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 25 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 26 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 2 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 3 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Rood | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 9 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:15 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
15:00 | Alkmaar | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 10 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 16 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 17 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:15 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 23 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 30 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 6 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 7 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 13 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 14 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:15 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 20 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 21 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Rood | U10/U8-toernooitje | |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 27 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 28 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 3 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
09:30 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 4 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
09:45 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 11 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:15 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 17 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 18 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Rood | U10/U8-toernooitje | |
11:15 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 24 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Alkmaar | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 25 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
11:15 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 3 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 4 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
11:15 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 10 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 11 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 17 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 18 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
09:45 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | U10/U8-toernooitje |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...
TWEEDE HELFT SEIZOEN 2017-2018
Eindhoven, zaterdag 6 januari 2018, 11:00 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
Dordrecht, zaterdag 6 januari 2018, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
Heerenveen, zondag 7 januari 2018, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
B: GIJS Groningen U10 / U8
C: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
Utrecht, zondag 7 januari 2018, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
***
Tilburg, zaterdag 13 januari 2018, 15:00 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Breda, zondag 14 januari 2018, 11:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
C: Yeti's Breda U10 / U8
Utrecht, zondag 14 januari 2018, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
***
Groningen, zaterdag 20 januari 2018, 15:30 uur (1,5 uur ijs)
A: GIJS Groningen U10 / U8
B: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
Den Haag, zondag 21 januari 2018, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Leiden Lions U10 / U8
Alkmaar, zondag 21 januari 2018, 10:15 uur
A: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
Tilburg, zondag 21 januari 2018, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
Geleen, zondag 21 januari 2018, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
***
Eindhoven, zaterdag 27 januari 2018, 13:15 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Dordrecht, zaterdag 27 januari 2018, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
Tilburg, zaterdag 27 januari 2018, 16:15 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
C: Yeti's Breda U10 / U8
Alkmaar, zondag 28 januari 2018, 10:15 uur
A: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
***
's-Hertogenbosch, zaterdag 3 februari 2018, 09:30 uur
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
Dordrecht, zaterdag 3 februari 2018, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
Leeuwarden, zondag 4 februari 2018, 09:45 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: GIJS Groningen U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
Zoetermeer, zondag 4 februari 2018, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Yeti's Breda U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Dordrecht Lions U8
Amsterdam, zondag 4 februari 2018, 17:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Leiden Lions U10 / U8
***
Breda, zondag 11 februari 2018, 11:15 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Yeti's Breda U10 / U8
***
Dordrecht, zaterdag 17 februari 2018, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
Breda, zondag 18 februari 2018, 11:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Yeti's Breda U10 / U8
Den Haag, zondag 18 februari 2018, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
Heerenveen, zondag 18 februari 2018, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
B: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
Zoetermeer, zondag 18 februari 2018, 15:30 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
***
Alkmaar (!), zaterdag 24 februari 2018, 15:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
Alkmaar, zondag 25 februari 2018, 10:15 uur GAAT NIET DOOR
A: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
C: Leiden Lions U10 / U8
Breda, zondag 25 februari 2018, 11:15 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
C: Yeti's Breda U10 / U8
Tilburg, zondag 25 februari 2018, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
***
Groningen, zaterdag 3 maart 2018, 15:30 uur (1,5 uur ijs)
A: GIJS Groningen U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
C: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
Amsterdam, zaterdag 3 maart 2018, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
Den Haag, zondag 4 maart 2018, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
Breda, zondag 4 maart 2018, 11:15 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Yeti's Breda U10 / U8
***
Tilburg, zaterdag 10 maart 2018, 15:00 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8
Alkmaar, zondag 11 maart 2018, 10:15 uur
A: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
Geleen, zondag 11 maart 2018, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Yeti's Breda U10 / U8
's-Hertogenbosch, zaterdag 10 maart 2018, 16:15 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10 / Hijs Hokij Den Haag Rood U8
***
's-Hertogenbosch, zaterdag 17 maart 2018, 14:00 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8
Leeuwarden, zondag 18 maart 2018, 09:45 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
Alkmaar, zondag 18 maart 2018, 10:15 uur
A: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
's-Hertogenbosch, zondag 18 maart 2018, 12:00 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
B: Tilburg Trappers U10
C: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
EERSTE HELFT SEIZOEN 2017-2018
's-Hertogenbosch, zaterdag 30 september 2017, 15:00 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
B: Dordrecht Lions U10
C: Eindhoven Kemphanen U10
Leeuwarden, zondag 1 oktober 2017, 09:45 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
C: GIJS Groningen U10
***
Geleen, zondag 8 oktober 2017, 09:30 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
Den Haag, zondag 8 oktober 2017, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
Zoetermeer, zondag 8 oktober 2017, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
Utrecht, zondag 8 oktober 2017, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
***
Eindhoven, zaterdag 14 oktober 2017, 11:00 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
Utrecht, zaterdag 14 oktober 2017, 18:00 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Yeti's Breda U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
Tilburg, zondag 15 oktober 2017, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
C: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
Heerenveen, zondag 15 oktober 2017, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
B: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
Zoetermeer, zondag 15 oktober 2017, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar U10
***
Dordrecht, zaterdag 21 oktober 2017, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
C: Yeti's Breda U10 / U8
Amsterdam, zaterdag 21 oktober 2017, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
Alkmaar, zondag 22 oktober 2017, 10:15 uur
A: Alcmaria Flames Alkmaar U10
B: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
[wedstrijdjes gespeeld op heel ijs]
Geleen, zondag 22 oktober 2017, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
***
Tilburg, zaterdag 28 oktober 2017: 15:00 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8
Groningen, zaterdag 28 oktober 2017, 15:30 uur (1,5 uur ijs)
A: GIJS Groningen U10 / U8
B: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
Den Haag, zondag 29 oktober 2017, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
Alkmaar, zondag 29 oktober 2017, 10:15 uur
A: Alcmaria Flames Alkmaar U10
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10
C: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
[wedstrijdjes gespeeld op heel ijs]
Geleen, zondag 29 oktober 2017, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Yeti's Breda U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
***
Tilburg, zaterdag 4 november 2017: Landelijke U10-trainingsdag
***
Alkmaar (!), zaterdag 11 november 2017, 15:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
C: Leiden Lions U10 / U8
Leeuwarden, zondag 12 november 2017, 09:45 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
Den Haag, zondag 12 november 2017, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
[wedstrijdjes gespeeld op heel ijs]
Tilburg, zondag 12 november 2017, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Zoetermeer, zondag 12 november 2017, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
***
Dordrecht, zaterdag 18 november 2017, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
Tilburg, zondag 19 november 2017, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Yeti's Breda U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
Leiden, zondag 19 november 2017, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
Utrecht, zondag 19 november 2017, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
***
Dordrecht, zaterdag 25 november 2017, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10
Breda, zondag 26 november 2017, 10:15 uur
A: Yeti's Breda U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10
Heerenveen, zondag 26 november 2017, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
B: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
***
Dordrecht, zaterdag 2 december 2017, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
Den Haag, zondag 3 december 2017, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
***
Breda, zaterdag 9 december 2017, 11:15 uur
A: Yeti's Breda U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8
Alkmaar (!), zaterdag 9 december 2017, 15:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
Groningen, zaterdag 9 december 2017, 15:30 uur (1,5 uur ijs)
A: GIJS Groningen U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
C: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
Den Haag, zondag 10 december 2017, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
[wedstrijdjes gespeeld op heel ijs]
***
Tilburg, zaterdag 16 december 2017, 15:00 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
Breda, zondag 17 december 2017, 11:15 uur
A: Yeti's Breda U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Zoetermeer, zondag 17 december 2017, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
Utrecht, zondag 17 december 2017, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar U10
***
Eindhoven, zaterdag 23 december 2017, 11:00 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
***
Eindhoven, zaterdag 30 december 2017, 11:00 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
***
Deelnemende teams
Alcmaria Flames Alkmaar U10
Amstel Tijgers Amsterdam U10 /U8
Yeti's Breda U10 / U8
Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
Dordrecht Lions U10 / U8
Eindhoven Kemphanen U10 / U8
Smoke Eaters Geleen U10 / U8
GIJS Groningen U10
UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
Hijs Hokij Den Haag Rood U10 / U8
Hijs Hokij Den Haag Blauw U10
IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
Leiden Lions U10 / U8
Tilburg Trappers U10 / U8
IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
Zoetermeer Panters U10 / U8
Opzet toernooitjes U10 en U8
Bij U10 en U8 worden toernooitjes gespeeld waaraan drie clubs deelnemen. Tijdens deze toernooitjes worden bij zowel U10 als U8 zes wedstrijdjes van 15 minuten doorlopende tijd ("vuile tijd") volgens het volgende schema gespeeld:
team A vs team B
team C vs team B
team C vs team A
team B vs team A
team B vs team C
team A vs team C
Leeftijdsbepaling U10 en U8 seizoen 2017-2018
a. Bij de U10 mogen junioren uitkomen geboren in 2008 of later.
b. Bij de U10 mogen tevens junioren uitkomen geboren in 2007 (U11), die in het vorige seizoen (seizoen 2016-2017) voor de eerste keer meededen bij de U10 of die dat in het huidige seizoen (seizoen 2017-2018) voor de eerste keer doen.
c. Bij de U8 mogen junioren uitkomen geboren in 2010 (U8) of later.
d. Bij de U8 mogen tevens junioren uitkomen geboren in 2009 (U9), die in het vorige seizoen (seizoen 2016-2017) voor de eerste keer meededen bij de U8 of die dat in het huidige seizoen (seizoen 2017-2018) voor de eerste keer doen.
Aangepaste spelregels U10 en U8
Speelveld
a. U10- en U8-wedstrijden worden gelijktijdig op dezelfde ijsvlakte gespeeld. U8-ijshockey wordt in de breedte op een derde van de ijsvlakte gespeeld. U10-ijshockey wordt in de lengte op twee derde van de ijsvlakte gespeeld.
b. Op de denkbeeldige lijn (op 21.32 m vanaf de korte boarding en op 1.5 m afstand van de blauwe lijn) tussen het minispeelveld en het welpenspeelveld dient een afscheiding te zijn aangebracht. Hiervoor gelden de volgende criteria:
- de afscheiding dient een over het ijs glijdende puck tegen te houden;
- de afscheiding dient zodanig geconstrueerd te zijn dat het verschuiven wordt beperkt;
- aan de afscheiding mogen geen uitstekende onderdelen zitten die de veiligheid van mini's en welpen in gevaar kunnen brengen.
c. De competitiecommissie behoudt het recht een afscheiding om veiligheidsredenen te verbieden.
d. In het U8-speelveld dienen op het ijs tegen de reguliere boarding aan de korte zijde van de ijsbaan twee spelersbanken te worden geplaatst.
e. U10 maakt gebruik van de reguliere spelersbanken.
f. Bij U8-ijshockey dient tussen de achterkant van het doel en de boarding een strook van één meter ijs open te zijn. Het midden van het doel staat op de lengte-as die het speelveld in twee gelijke helften verdeelt. Bij mini-ijshockey is het doel 130 cm breed en 90 cm hoog binnenkant paal gemeten.
g. Bij U10-ijshockey wordt op een fictieve doellijn op 2.5 meter van de blauwe lijn één van de doelen geplaatst. Het andere doel wordt op de reguliere plaats op de reguliere doellijn geplaatst. Het midden van de doelen staat op de lengte-as die het speelveld in twee gelijke helften verdeelt. Bij U10-ijshockey worden reguliere ijshockeydoelen gebruikt.
Teamsamenstelling
a. Gedurende het spel mogen van een U8-team niet meer dan vijf spelers - vier veldspelers en één doelverdediger - zich tegelijk op het speelveld bevinden.
b. Gedurende het spel mogen van een U10-team niet meer dan zes spelers - vijf veldspelers en één doelverdediger - zich tegelijk op het speelveld bevinden.
Speeltijd
a. U10- en U8-wedstrijden worden gelijktijdig gespeeld.
b. Tijdens een toernooitje met drie clubs worden zes wedstrijdjes gespeeld volgens het volgende schema:
team A vs team B
team C vs team B
team C vs team A
team B vs team A
team B vs team C
team A vs team C
c. Deze wedstrijdjes duren 15 minuten doorlopende tijd ('vuile tijd').
Wisselsignaal
Om de 90 seconden klinkt een wisselsignaal. Indien binnen 15 seconden voor het verstrijken van de 90 seconden een spelonderbreking plaatsvindt, dient het wisselsignaal direct te klinken. 10 Seconden na het wisselsignaal wordt een face-off genomen op de fictieve middenlijn van het speelveld.
Straffen
a. In het geval van overtreding van de spelregels is bij U8 het volgende van toepassing:
- een bestrafte U8-speler wordt naar de spelersbank verwezen;
- de teamleiding dient aan de bestrafte speler uit te leggen waarvoor de straf is opgelegd;
- het team van de bestrafte speler speelt in numerieke minderheid;
- wanneer een tegendoelpunt wordt gescoord mag de speler weer deelnemen aan het spel;
- de straf geldt voor de lopende shift (= de speeltijd tussen twee wisselsignalen).
b. In het geval van overtreding van de spelregels is bij U10, met uitzondering van de situatie zoals in lid c beschreven, het volgende van toepassing:
- de bestrafte U10-speler wordt naar de strafbank verwezen;
- de straf geldt voor de lopende shift (= de speeltijd tussen twee wisselsignalen);
- het team van de bestrafte speler speelt in numerieke minderheid;
- wanneer een tegendoelpunt wordt gescoord, mag de speler weer deelnemen aan het spel;
- de teamleiding dient na afloop van de straf aan de betreffende speler uit te leggen waarvoor de straf werd opgelegd.
c. Indien een U10-speler binnen 15 seconden voor het einde van een shift of tijdens het wisselen wordt bestraft, is het volgende van toepassing:
- de bestrafte U10-speler wordt naar de strafbank verwezen;
- de straf geldt voor de komende shift (= de speeltijd tussen twee spelerswissels);
- het team van de bestrafte speler speelt op normale sterkte (de straf van de U10-speler wordt dus een persoonlijke straf);
- aangezien er geen numerieke minderheid door de straf ontstaat, blijft de speler op de strafbank wanneer een tegendoelpunt wordt gescoord;
- de teamleiding dient na afloop van de straf aan de betreffende speler uit te leggen waarvoor de straf werd opgelegd.
d. Bij U10 en U8 worden straffen niet op het scorebord vermeld.
Overige afwijkende spelregels
a. Bij U10 en U8 zijn bodychecks niet toegestaan. Een bodycheck wordt bestraft zoals beschreven onder Straffen.
b. Bij U10 en U8 zijn slapshots niet toegestaan. In het geval van een slapshot fluit de scheidsrechter af en legt hij de betreffende speler uit dat een slapshot niet is toegestaan.
Indien dezelfde speler voor de tweede keer in de wedstrijd een slapshot geeft, wordt dat bestraft zoals beschreven onder Straffen.
c. Bij U10 en U8 zijn de icing- en off-side-spelregel niet van toepassing.
d. Bij U10 en U8 worden de face-offs bij aanvang van de wedstrijd, bij aanvang van een periode, na een wissel en na een doelpunt, genomen op de denkbeeldige middellijn.
e. Indien bij U10 en U8 de scheidsrechter affluit omdat de doelverdediger de puck vasthoudt, wordt het spel hervat doordat de scheidsrechter de puck (over het ijs) in één van de twee hoeken aan de korte zijde van het betreffende doel werpt.
NB
Ook bij U10 en U8 moeten de doelverdedigers worden aangespoord om binnen drie seconden de puck zelf weer in het spel te brengen.
f. Indien bij U10 en U8 de scheidsrechter affluit vanwege een overtreding, wordt het spel hervat doordat de scheidsrechter de puck (over het ijs) in één van de twee hoeken aan de korte zijde van het bestrafte team werpt.
g. Bij U8 worden doelpunten niet bijgehouden op het scorebord.