Tuesday 30 November 1999 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
---|---|---|---|---|
00:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 15 October 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 16 October 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 23 October 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 29 October 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 30 October 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
10:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 6 November 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 12 November 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 13 November 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 26 November 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 27 November 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 4 December 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
16:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 10 December 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 11 December 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 17 December 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 18 December 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 24 December 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:15 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 7 January 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 8 January 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
09:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 15 January 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 21 January 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
18:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 22 January 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 28 January 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 29 January 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 4 February 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 5 February 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 11 February 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 12 February 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 18 February 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 19 February 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 26 February 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
09:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 5 March 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 12 March 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 18 March 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...***
TWEEDE HELFT SEIZOEN 2016-2017
***
Tilburg, zaterdag 7 januari 2017, 14:15 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
Leeuwarden, zondag 8 januari 2017, 12:00 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 /Â U8
B: GIJS Groningen U10
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 /Â U8
***
Den Haag, zondag 15 januari 2017, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
Geleen, zondag 15 januari 2017. 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
C: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
***
Dordrecht, zaterdag 21 januari 2017, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Den Haag, zondag 22 januari 2017, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
's-Hertogenbosch, zondag 22 januari 2017, 16.30 uur
A: Red Eagles's-Hertogenbosch U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
***
Eindhoven, zaterdag 28 januari 2017, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8
Amsterdam, zaterdag 28 januari 2017, 16:15 uur (1:00 uur)
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10
B: Zoetermeer Panters U10
[alleen U10, 2 x 24 minuten, 2/3 ijs]
Geleen, zondag 29 januari 2017, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
***
Groningen, zaterdag 4 februari 2017, 15:30 uur
A: GIJS Groningen U10Â
B: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
Amsterdam, zaterdag 4 februari 2017, 16:15 uur (1:00 uur)
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10 & U8 Zwart
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 & U8 Rood
[2 x 24 minuten, 2/3 ijs]
Zoetermeer, zondag 5 februari 2017, 15:30 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
***
Eindhoven, zaterdag 11 februari 2017, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Den Haag, zondag 12 februari 2017, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8
***
Dordrecht, zaterdag 18 februari 2017, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
Leeuwarden, zondag 19 februari 2017: GAAT NIET DOOR (verplaatst naar zondag 26 februari 2017)
[IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8; UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8; GIJS Groningen U10]
Utrecht, zondag 19 februari 2017, 14:15 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
C: Red Eagles Den Bosch U10 / U8
***
's-Hertogenbosch, zaterdag 25 februari 2017, 12.30 uur (1:30 uur)
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8*
[3 x 20 of 4 x 15 minuten]
* Indien nodig aangevuld met Amstel Tijgers Amsterdam U8 Rood
Leeuwarden, zondag 26 februari 2017, 12:00 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
C: GIJS Groningen U10
Zoetermeer, zondag 26 februari 2017, 15:30 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
Heerenveen, zondag 26 februari 2017: GAAT NIET DOOR
[UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8; GIJS Groningen U10; IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8]
Leiden, zondag 26 februari 2017: GAAT NIET DOOR (verplaatst naar zondag 12 maart 2017)
[Leiden Lions U10 / U8; Hijs Hokij Den Haag U10 / U8; IJCU Dragons Utrecht U10 / U8]
***
Heerenveen, zondag 5 maart 2017, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 /Â U8
B: GIJS Groningen U10Â
C: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
Tilburg, zondag 5 maart 2017, 13:00 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
***
's-Hertogenbosch, zondag 12 maart 2017 van 9.00 uur (1:45 uur)
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
[3 x 20 of 4 x 15 minuten]
Leiden, zondag 12 maart 2017, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
***
Groningen, zaterdag 18 maart 2017, 15:30 uur
A: GIJS Groningen U10Â
B: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
***
EERSTE HELFT SEIZOEN 2016-2017
***
Den Haag, zondag 9 oktober 2016, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
***
Eindhoven, zaterdag 15 oktober 2016, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen U10
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Amsterdam, zaterdag 15 oktober 2016, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Leiden Lions U10
Tilburg, zaterdag 15 oktober 2016, 16:15 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
Leeuwarden, zondag 16 oktober 2016, 10:00 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
***
Den Haag, zondag 23 oktober 2016, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Eindhoven Kemphanen U10
Zoetermeer, zondag 23 oktober 2016, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
Utrecht, zondag 23 oktober 2016, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
***
Amsterdam, zaterdag 29 oktober 2016, 16:15 uur (1:00 uur)
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10
B: Leiden Lions U10
[alleen U10, 2 x 24 minuten, 2/3 ijs]
Den Haag, zondag 30 oktober 2016, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
Geleen, zondag 30 oktober 2016, 10:30 uur (!)
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
C: Eindhoven Kemphanen U10
Heerenveen, zondag 30 oktober 2016, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
B: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
Utrecht, zondag 30 oktober 2016, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
***
Eindhoven, zaterdag 5 november 2016
Nationale U10-dag
Den Haag, zondag 6 november 2016: 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Leiden Lions U10 / U8
***
Eindhoven, zaterdag 12 november 2016, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen U10
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
Groningen, zaterdag 12 november 2016, 15:30 uur
A: GIJS Groningen U10 / U8
B: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
Zoetermeer, zondag 13 november 2016, 15:30 uur
A: Zoetermeer Panters U10 /Â U8
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
Dordrecht, zondag 13 november 2016, 16:00 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
***
Eindhoven, zaterdag 26 november 2016, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen U10
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8
Amsterdam, zaterdag 26 november 2016, 16:15 uur (1:00 uur)
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10 & U8 Zwart
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 & U8 Rood
[2 x 24 minuten, 2/3 ijs]
Leeuwarden, zondag 27 november 2016, 10:00 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: GIJS Groningen U10
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 /Â U8
Leiden, zondag 27 november 2016, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
Tilburg, zondag 27 november 2016, 13:00 uur
A: Tilburg Trappers U10
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10
C: Amstel Tijgers Amsterdam U10
[wedstrijdjes gespeeld op heel ijs]
***
Eindhoven, zaterdag 3 december 2016, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8
Den Haag, zondag 4 december 2016, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Red Eagles Den Bosch U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10
Dordrecht, zondag 4 december 2016, 16:00 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Amstel Tijgers Amsterdam U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
***
Amsterdam, zaterdag 10 december 2016, 16:15 uur (1:00 uur)
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10 & U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 & U8
[2 x 24 minuten, 2/3 ijs]
Heerenveen, zondag 11 december 2016, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
B: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8
Zoetermeer, zondag 11 december 2016, 15:30 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8
***
Amsterdam, zaterdag 17 december 2016, 16:15 uur (1:00 uur)
A: Amstel Tijgers Amsterdam U10 & U8
B: Leiden Lions U10 & U8
[2 x 24 minuten, 2/3 ijs]
Geleen, zondag 18 december 2016. 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Red Eagles Den Bosch U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8
Tilburg, zondag 18 december 2016, 13:00 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
***
Groningen, zaterdag 24 december 2016, 14:15 uur
A: GIJS Groningen U10
B: IJCCL Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8
***
Deelnemende teams
Amstel Tijgers Amsterdam | U10 | U8 |
Dordrecht Lions | U10 | U8 |
Eindhoven Kemphanen | U10 | U8 |
HIJS Hokij Den Haag | U10 | U8 |
IJCCL Capitals Leeuwarden | U10 | U8 |
IJCU Dragons Utrecht | U10 | U8 |
Leiden Lions | U10 | U8 |
Red Eagles 's-Hertogenbosch | U10 | U8 |
Smoke Eaters Geleen | U10 | U8 |
Tilburg Trappers | U10 | U8 |
UNIS Flyers Heerenveen | U10 | U8 |
Zoetermeer Panters | U10 | U8 |
GIJS Groningen | U10 | U8 |
Opzet toernooitjes U10 en U8
Bij U10 en U8 worden toernooitjes gespeeld waaraan drie clubs deelnemen. Tijdens deze toernooitjes worden bij zowel U10 als U8 zes wedstrijdjes van 15 minuten doorlopende tijd ("vuile tijd") volgens het volgende schema gespeeld:
team A vs team B
team C vs team B
team C vs team A
team B vs team A
team B vs team C
team A vs team C
Bij de indeling van de bezoekende clubs gelden de volgende uitgangspunten:
- bij toernooitjes "vroeg" op de dag, komt de club met de kortste reisafstand op plaats B;
- bij toernooitjes "laat" op de dag, komt de club met de langste reisafstand op plaats B;
- bij toernooitjes "midden" op de dag en/of bij min of meer gelijke reisafstanden, worden clubs bij toerbeurt op plaatsen B en C ingedeeld;
- bij toernooitjes met twee miniteams, komen deze teams op plaats A en B of plaats B en C.
- bij toernooitjes met twee U10teams, komen deze teams op plaats A en B of plaats B en C.
De indeling op nijb.nl dient te worden aangehouden.
Indien slechts twee clubs zijn ingedeeld, spelen zowel U10 als U8 vier perioden van 15 minuten doorlopende tijd ("vuile tijd").
Indien drie U10-teams en geen U8-teams zijn ingedeeld, wordt er op heel ijs gespeeld. Wel wordt het reguliere schema aanghouden (team A vs team B; team C vs team B; team C vs team A; team B vs team A; team B vs team C; team A vs team C).
Indien twee miniteams en drie U10-teams zijn ingedeeld, spelen de U8 vier perioden van 15 minuten doorlopende tijd ("vuile tijd") en de U10 zoals gebruikelijk. Dit gaat dan als volgt:
- 1e blok 15 minuten: U8 periode 1 of nog niet begonnen en U10 A vs BÂ
- 2e blok 15 minuten: U8 periode 2 of periode 1 en U10 C vs BÂ
- 3e blok 15 minuten: U8 pauze of periode 2 en U10 C vs A (U8 pauze)
- 4e blok 15 minuten: U8 periode 3 of pauze en U10 B vs AÂ
- 5e blok 15 minuten: U8 periode 4 of periode 3 en U10 B vs CÂ
- 6e blok 15 minuten: U8 klaar of periode 4 en U10 A vs C
Indien twee U10-teams en drie U8-teams zijn ingedeeld, spelen de U10 vier perioden van 15 minuten doorlopende tijd ("vuile tijd") en de U8 zoals gebruikelijk. Dit gaat dan als volgt:
- 1e blok 15 minuten: U10 periode 1 of nog niet begonnen en U8 A vs BÂ
- 2e blok 15 minuten: U10 periode 2 of periode 1 en U8 C vs BÂ
- 3e blok 15 minuten: U10 pauze of periode 2 U8 C vs A
- 4e blok 15 minuten: U10 periode 3 of pauze en U8 B vs AÂ
- 5e blok 15 minuten: U10 periode 4 of periode 3 en U8 B vs CÂ
- 6e blok 15 minuten: U10 klaar of periode 4 en U8 A vs C
Zie voor speelveldindeling, leeftijdsbepaling, afwijkende spelregels, indeling scheidsrechters, wedstrijdtijden, richtlijnen m.b.t. dweilen en warming-up het sportreglement of de bijlage daarvan (of ga naar tabblad: reglementen).