Saturday 3 October 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
---|---|---|---|---|
17:00 | Enschede | Luttikhuis Enschede Lions U10 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 4 October 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 10 October 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam W/M Rood | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 11 October 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | Trappers Tilburg WM | U10/U8-toernooitje | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 17 October 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U10 | U10/U8-toernooitje | |
17:00 | Enschede | Luttikhuis Enschede Lions U10 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 18 October 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 24 October 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 25 October 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 31 October 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:15 | Tilburg | Trappers Tilburg WM | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 1 November 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 8 November 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 14 November 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 15 November 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | Trappers Tilburg WM | U10/U8-toernooitje | |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 21 November 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U10 | U10/U8-toernooitje | |
15:30 | Groningen | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Enschede | Luttikhuis Enschede Lions U10 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 22 November 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 28 November 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 29 November 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:00 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam W/M Rood | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 6 December 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U10 | U10/U8-toernooitje | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 12 December 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 13 December 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
11:45 | Tilburg | Trappers Tilburg WM | U10/U8-toernooitje | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 19 December 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam W/M Rood | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 20 December 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | Trappers Tilburg WM | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 2 January 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:15 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 3 January 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Trappers Tilburg WM | U10/U8-toernooitje | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 9 January 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 10 January 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
17:00 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam W/M Rood | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 16 January 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:30 | Nordhorn (D) | Luttikhuis Enschede Lions U10 | U10/U8-toernooitje | |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
15:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 24 January 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Trappers Tilburg WM | U10/U8-toernooitje | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
14:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 30 January 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam W/M Rood | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 31 January 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 6 February 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:30 | Nordhorn (D) | Luttikhuis Enschede Lions U10 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 7 February 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 13 February 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 14 February 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 20 February 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
15:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 21 February 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 27 February 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 28 February 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | U10/U8-toernooitje | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
14:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 5 March 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart | U10/U8-toernooitje | |
Saturday 12 March 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | U10/U8-toernooitje | |
16:15 | Enschede | Luttikhuis Enschede Lions U10 | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 13 March 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Trappers Tilburg WM | U10/U8-toernooitje | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 Blauw | U10/U8-toernooitje | |
Sunday 27 March 2016 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | U10/U8-toernooitje |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Deelnemende teams
Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart  Â
Dordrecht Lions WM
Eindhoven Kemphanen WM
Enschede Lions WM
HIJS Hokij Den Haag WM
IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
IJCU Dragons Utrecht WM
Leiden Lions WM
Nijmegen Devils W
Red Eagles Den Bosch WM
Smoke Eaters Geleen WM
Tilburg Trappers WM
UNIS Flyers Heerenveen W
Zoetermeer Panters WM
Opzet toernooitjes welpen en mini's
Bij welpen en mini's worden toernooitjes gespeeld waaraan drie clubs deelnemen. Tijdens deze toernooitjes worden bij zowel welpen als mini's zes wedstrijdjes van 15 minuten doorlopende tijd ("vuile tijd") volgens het volgende schema gespeeld:
MeerTWEEDE HELFT SEIZOEN 2015-2016
Heerenveen, zaterdag 2 januari 2016, 14:15 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen W
B: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
Tilburg, zondag 3 januari 2016, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Eindhoven Kemphanen WM,
C: Red Eagles Den Bosch WM
Utrecht, zondag 3 januari 2016, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Leiden Lions WM
C: Zoetermeer Panters WM
***
Dordrecht, zaterdag 9 januari 2016, 15:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Nijmegen Devils W
Geleen, zondag 10 januari 2016, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Tilburg Trappers WM
Leeuwarden, zondag 10 januari 2016, 14:30 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
B: Luttikhuis Enschede Lions WM
C: UNIS Flyers Heerenveen W
Amsterdam, zondag 10 januari 2016, 17:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart / M Rood
B: Zoetermeer Panters WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM
***
Nordhorn (D), zaterdag 16 januari, 11:30 uur
A: Luttikhuis Enschede Lions W (!)
B: Nijmegen Devils W
C: UNIS Flyers Heerenveen W
[gespeeld op heel ijs]
Eindhoven, zaterdag 16 januari 2016, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM
Dordrecht, zaterdag 16 januari 2016, 15:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: Zoetermeer Panters WM
***
Geleen, zondag 24 januari 2016, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Red Eagles Den Bosch WM
Heerenveen, zondag 24 januari 2016, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Luttikhuis Enschede Lions WM
Leeuwarden, zondag 24 januari 2016, 12:15 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
B: Leiden Lions WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
***
Eindhoven, zaterdag 30 januari 2016, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM
Amsterdam, zaterdag 30 januari 2016, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
B: UNIS Flyers Heerenveen W / Leiden Lions M
C: Hijs Hokij Den Haag WM
Geleen, zondag 31 januari 2016, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: ProClass Dordrecht Lions WM
C: Nijmegen Devils W
Zoetermeer, zondag 31 januari 2016, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Tilburg Trappers W
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart / M Rood
***
Amsterdam, zaterdag 6 februari 2016, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Zwart
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
[2 x 21 minuten]
Nordhorn (D), zaterdag 6 februari, 11:30 uur
A: Luttikhuis Enschede Lions WM
B: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM
Heerenveen, zondag 7 februari 2016, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen WM
B: Zoetermeer Panters W
C: Hijs Hokij Den Haag WM
***
Eindhoven, zaterdag 13 februari 2016, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Tilburg Trappers WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood/Zwart
Leiden, zondag 14 februari 2016, 12:45 uur
A: Leiden Lions WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Zoetermeer Panters WM
***
Eindhoven, zaterdag 20 februari 2016, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Hijs Hokij Den Haag WM
Dordrecht, zaterdag 20 februari 2016, 15:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Zoetermeer Panters WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM
Amsterdam, zaterdag 20 februari 2016, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
B: Nijmegen Devils W
[gespeeld op heel ijs, 2 x 24 minuten]
Geleen, zondag 21 februari 2016, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: Tilburg Trappers WM
***
Eindhoven, zaterdag 27 februari 2016, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Tilburg Trappers WM
c: Luttikhuis Enschede Lions WM
Geleen, zondag 28 februari 2016, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: Nijmegen Devils W
Heerenveen, zondag 28 februari 2016, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen WM
B: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
C: IJCU Dragons Utrecht W
Zoetermeer, zondag 28 februari 2016, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
Dordrecht, zondag 28 februari 2016, 14:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Leiden Lions M
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
***
Eindhoven, zaterdag 5 maart 2016, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B; ProClass Dordrecht Lions WM
C: Tilburg Trappers WM
Amsterdam, zaterdag 5 maart 2016, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Zwart
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
[2 x 21 minuten]
***
Enschede, zaterdag 12 maart 2016, 15:00 uur
A: Luttikhuis Enschede Lions WM
B: UNIS Flyers Heerenveen W
C: ProClass Dordrecht Lions WM
's-Hertogenbosch, zaterdag 12 maart 2016, 16:15 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Eindhoven Kemphanen WM
Den Haag, zondag 13 maart 2016, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Leiden Lions WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
Tilburg, zondag 13 maart 2016, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Nijmegen Devils W
***
Leiden, zondag 27 maart 2016, 10:15 uur
A: Leiden Lions WM
B; Zoetermeer Panters WM
***
EERSTE HELFT SEIZOEN 2015-2016
Enschede, zaterdag 3 oktober 2015, 17:00 uur
A: Luttikhuis Enschede Lions W
B: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
C: Nijmegen Devils W
[gespeeld op heel ijs]
Den Haag, zondag 4 oktober 2015, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: IJCU Dragons Utrecht WM
Zoetermeer, zondag 4 oktober 2015, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Tilburg Trappers WM
Dordrecht, zondag 4 oktober 2015, 14:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
***
Amsterdam, zaterdag 10 oktober 2015, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam W Rood
B: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart Â
[wedstrijd, gespeeld op heel ijs, 2 x 24 minuten]
's-Hertogenbosch, zaterdag 10 oktober 2015, 16:15 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Eindhoven Kemphanen WM
Tilburg, zondag 11 oktober 2015, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: ProClass Dordrecht Lions WM
C: Smoke Eaters Geleen WM
Zoetermeer, zondag 11 oktober 2015, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: UNIS Flyers Heerenveen W / Amstel Tijgers Amsterdam M Rood
C: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen W
***
Nijmegen, zaterdag 17 oktober 2015, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils W
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Smoke Eaters Geleen WM
Leeuwarden, zondag 18 oktober 2015, 14:30 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
B: UNIS Flyers Heerenveen W
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood / Zwart
Utrecht, zondag 18 oktober 2015, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Tilburg Trappers WM
C: ProClass Dordrecht Lions WM
***
Eindhoven, zaterdag 24 oktober 2015, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: ProClass Dordrecht Lions WM
Amsterdam, zaterdag 24 oktober 2015, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
B: Nijmegen Devils W
[wedstrijd, gespeeld op heel ijs, 2 x 24 minuten]
Zoetermeer, zondag 25 oktober 2015, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Rood
Utrecht, zondag 25 oktober 2015, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Tilburg Trappers WM
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
***
Eindhoven, zaterdag 31 oktober 2015, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen W
B: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
[wedstrijd, gespeeld op heel ijs]
Tilburg, zaterdag 31 oktober 2015, 14:15 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
Den Haag, zondag 1 november 2015, 14:30 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: UNIS Flyers Heerenveen W
Leiden, zondag 1 november 2015, 12:45 uur
A: Leiden Lions WM
B: Zoetermeer Panters WM
C: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
Dordrecht, zondag 1 november 2015, 14:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Smoke Eaters Geleen WM
***
Eindhoven, zaterdag 14 november 2015, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Zoetermeer Panters WM
Geleen, zondag 15 november 2015, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: Nijmegen Devils W
Tilburg, zondag 15 november 2015, 11:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
C: Hijs Hokij Den Haag WM
Dordrecht, zondag 15 november 2015, 14:00 uur
A: ProClass Dordrecht Lions WM
B: Leiden Lions WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
***
Nijmegen, zaterdag 21 november 2015, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils W
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: Smoke Eaters Geleen WM
Groningen, zaterdag 21 november 2015, 15:30 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam W Rood
C: UNIS Flyers Heerenveen W
Enschede, zaterdag 21 november 2015, 16:15 uur
A: Luttikhuis Enschede Lions WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM
Den Haag, zondag 22 november 2015, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Leiden Lions WM
C: Tilburg Trappers WM
Zoetermeer, zondag 22 november 2015, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: ProClass Dordrecht Lions WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
***
Eindhoven, zaterdag 28 november 2015, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Tilburg Trappers WM
C: ProClass Dordrecht Lions WM
's-Hertogenbosch, zaterdag 28 november 2015, 16:15 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Zoetermeer Panters WM
Amsterdam, zondag 29 november 2015, 17:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart / Leiden Lions M
***
Den Haag, zondag 6 december 2015, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Leiden Lions WM
C: ProClass Dordrecht Lions WM
Nijmegen, zondag 6 december 2015, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils W
B: Tilburg Trappers WM
C: Luttikhuis Enschede Lions WM
Heerenveen, zondag 6 december, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen W
B: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen W
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart
[gespeeld op heel ijs]
Zoetermeer, zondag 6 december 2015, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
Utrecht, zondag 6 december 2015, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Eindhoven Kemphanen W
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
***
Leeuwarden, zondag 13 december 2015, 10:00 uur
A: IJCCL Capitals Leeuwarden / GIJS Groningen WM
B: UNIS Flyers Heerenveen W
[Luttikhuis Enschede Lions WM heeft zich afgemeld.]
Geleen, zondag 13 december 2015, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Red Eagles Den Bosch WM
C: Nijmegen Devils W
Tilburg, zondag 13 december 2015, 11:45 uur
A: Tilburg Trappers WM
B: ProClass Dordrecht Lions WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam W Zwart / M Rood
***
Eindhoven, zaterdag 19 december 2015, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Leiden Lions WM
C: Hijs Hokij Den Haag WM
Amsterdam, zaterdag 19 december 2015, 16:15 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM Rood
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM Zwart
[2 x 21 minuten]
Â
Heerenveen, zondag 20 december 2015, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen W
B: Amstel Tijgers Amsterdam W Rood/Zwart
C: Nijmegen Devils W
[gespeeld op heel ijs]
Utrecht, zondag 20 december 2015, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: ProClass Dordrecht Lions WM
C: Red Eagles Den Bosch WM
***