Saturday 22 January 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
---|---|---|---|---|
12:15 | Den Haag | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 8 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:15 | Hoorn | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 9 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | U10/U8-toernooitje | ||
11:45 | Tilburg | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 15 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Dordrecht | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 16 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | U10/U8-toernooitje | ||
12:30 | Heerenveen | U10/U8-toernooitje | ||
14:30 | Tilburg | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 22 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | U10/U8-toernooitje | ||
14:00 | Heerenveen | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 23 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:00 | Dordrecht | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 29 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:15 | Hoorn | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 30 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | U10/U8-toernooitje | ||
12:30 | Heerenveen | U10/U8-toernooitje | ||
16:30 | Utrecht | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 5 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Tilburg | U10/U8-toernooitje | ||
15:15 | Hoorn | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 6 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:00 | Dordrecht | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 12 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Den Bosch | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 13 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | U10/U8-toernooitje | ||
11:45 | Geleen | U10/U8-toernooitje | ||
14:00 | Dordrecht | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 19 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | U10/U8-toernooitje | ||
13:45 | Zoetermeer | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 27 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | U10/U8-toernooitje | ||
12:30 | Heerenveen | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 3 December 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | U10/U8-toernooitje | ||
13:15 | Eindhoven | U10/U8-toernooitje | ||
16:00 | Den Bosch | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 4 December 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Amsterdam | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 11 December 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | U10/U8-toernooitje | ||
12:30 | Heerenveen | U10/U8-toernooitje | ||
16:00 | Amsterdam | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 17 December 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:15 | Hoorn | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 18 December 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | U10/U8-toernooitje | ||
13:30 | Zoetermeer | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 7 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Tilburg | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 14 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 15 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | U10/U8-toernooitje | ||
16:00 | Amsterdam | U10/U8-toernooitje | ||
16:15 | Dordrecht | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 21 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Tilburg | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 28 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 29 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | U10/U8-toernooitje | ||
15:30 | Zoetermeer | U10/U8-toernooitje | ||
16:00 | Amsterdam | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 4 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | U10/U8-toernooitje | ||
15:15 | Hoorn | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 5 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 12 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | U10/U8-toernooitje | ||
14:30 | Tilburg | U10/U8-toernooitje | ||
16:00 | Amsterdam | U10/U8-toernooitje | ||
16:30 | Utrecht | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 25 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 26 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | U10/U8-toernooitje | ||
11:45 | Tilburg | U10/U8-toernooitje | ||
12:30 | Heerenveen | U10/U8-toernooitje | ||
Saturday 3 March 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Den Bosch | U10/U8-toernooitje | ||
Sunday 4 March 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | U10/U8-toernooitje | ||
12:45 | Leiden | U10/U8-toernooitje | ||
13:30 | Zoetermeer | U10/U8-toernooitje |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Deelnemende teams
Amstel Tijgers Amsterdam WM
Hijs Hokij Den Haag WMÂ
Dordrecht Lions WM
Eindhoven Kemphanen WM
Smoke Eaters Geleen WM
Friesland Flyers Heerenveen WM
Red Eagles 's-Hertogenbosch WMÂ
Blue Mountain Cougars Hoorn WM
Leiden Lions WM
VJN Nijmegen WMÂ
DESTILÂ Trappers Tilburg WM
IJCU Dragons Utrecht WM
Zoetermeer Panters WM
Â
MeerTWEEDE HELFT SEIZOEN 2011-2012
---
Tilburg, zaterdag 7 januari 2012, 14:15 (!) uur
A: Destil Trappers Tilburg WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Eindhoven Kemphanen WM
---
Eindhoven, zaterdag 14 januari 2012, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: L.IJ.C. Leiden Lions WM
Heerenveen, zondag 15 januari 2012, 12:30 uur
A: Friesland Flyers Heerenveen WM
B: Blue Mountain Cougars Hoorn WM
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
Amsterdam, zondag 15 januari 2012, 16:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM
B: Destil Trappers Tilburg WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM
Dordrecht, zondag 15 januari 2012, 16:15 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Nijmegen Devils WM
C: Zoetermeer Panters WM
---
Tilburg, zaterdag 21 januari 2012, 14:15 (!) uur
A: Destil Trappers Tilburg WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM
C: Dordrecht Lions WM
Den Haag, zondag 22 januari 2012, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Nijmegen Devils WM
C: Smoke Eaters Geleen WM
---
Nijmegen, zaterdag 28 januari 2012, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: Friesland Flyers Heerenveen WM
Tilburg, zondag 29 januari 2012, 11:45 uur
A: Destil Trappers Tilburg WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: L.IJ.C. Leiden Lions WM
Zoetermeer, zondag 29 januari 2012, 15:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM
Amsterdam, zondag 29 januari 2012, 16:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Blue Mountain Cougars Hoorn WM
---
Nijmegen, zaterdag 4 februari 2012: IS NIET DOORGEGAAN
Hoorn, zaterdag 4 februari 2012: IS NIET DOORGEGAAN
Zoetermeer, zondag 5 februari 2012, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Destil Trappers Tilburg WM
C: Hijs Hokij Den Haag WM
---
Geleen, zondag 12 februari 2012, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Zoetermeer Panters WM
Tilburg, zondag 12 februari 2012, 14:30 uur
A: Destil Trappers Tilburg WM
B: L.IJ.C. Leiden Lions WM
C: Dordrecht Lions WM
Amsterdam, zondag 12 februari 2012, 16:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
Utrecht, zondag 12 februari 2012, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Friesland Flyers Heerenveen WM
C: Nijmegen Devils WM
---
Eindhoven, zaterdag 25 februari 2012, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Nijmegen Devils WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM
Geleen, zondag 26 februari 2012, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Dordrecht Lions WM
Tilburg, zondag 26 februari 2012, 11:45 uur
A: Destil Trappers Tilburg WM
B: Zoetermeer Panters WM
C: Blue Mountain Cougars Hoorn WM
Heerenveen, zondag 26 februari 2012, 12:30 uur
A: Friesland Flyers Heerenveen WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: L.IJ.C. Leiden Lions WM
---
's-Hertogenbosch, zaterdag 3 maart 2012, 16:00 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: Dordrecht Lions WM
Den Haag, zondag 4 maart 2012, 12:15 (!) uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Destil Trappers Tilburg WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM
Leiden, zondag 4 maart 2012, 12:45 uur
A: L.IJ.C. Leiden Lions WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Nijmegen Devils WM
Zoetermeer, zondag 4 maart 2012, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Friesland Flyers Heerenveen WM
C: Eindhoven Kemphanen WM
---
EERSTE HELFT SEIZOEN 2011-2012
---
Hoorn, zaterdag 8 oktober 2011, 15:15 uur
A: Blue Mountain Cougars Hoorn WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM
C: L.IJ.C. Leiden Lions WM
Geleen, zondag 9 oktober 2011, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Nijmegen Devils WM
Tilburg, zondag 9 oktober 2011, 11:45 uur
A: Destil Trappers Tilburg WM
B: Zoetermeer Panters WM
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
---
Dordrecht, zaterdag 15 oktober 2011, 14:30 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Zoetermeer Panters WM
C: Smoke Eaters Geleen WM
Den Haag, zondag 16 oktober 2011, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
Heerenveen, zondag 16 oktober 2011, 12:30 uur
A: Friesland Flyers Heerenveen WM
B: Blue Mountain Cougars Hoorn WM
Tilburg, zondag 16 oktober 2011, 14:30 uur
A: Destil Trappers Tilburg WM
B: Nijmegen Devils WM
C: Eindhoven Kemphanen WM
---
Nijmegen, zaterdag 22 oktober 2011, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils WM
B: Destil Trappers Tilburg WM
C: Hijs Hokij Den Haag WM
Eindhoven, zaterdag 22 oktober 2011, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
C: Zoetermeer Panters WM
Heerenveen, zaterdag 22 oktober 2011, 14:00 uur
A: Friesland Flyers Heerenveen WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM
Dordrecht, zondag 23 oktober 2011, 14:00 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Blue Mountain Cougars Hoorn WM
C: L.IJ.C. Leiden Lions WM
---
Hoorn, zaterdag 29 oktober 2011, 15:15 uur
A: Blue Mountain Cougars Hoorn WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Zoetermeer Panters WM
Geleen, zondag 30 oktober 2011, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Destil Trappers Tilburg WM
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
Heerenveen, zondag 30 oktober 2011, 12:30 uur
A: Friesland Flyers Heerenveen WM
B: Nijmegen Devils WM
C: Dordrecht Lions WM
Utrecht, zondag 30 oktober 2011, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM
---
Tilburg, zaterdag 5 november 2011, 14:15 (!) uur
A: Destil Trappers Tilburg WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM
C: Smoke Eaters Geleen WM
Hoorn, zaterdag 5 november 2011, 15:15 uur
A: Blue Mountain Cougars Hoorn WM
B: L.IJ.C. Leiden Lions WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM
Dordrecht, zondag 6 november 2011, 14:00 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Hijs Hokij Den Haag WM
---
's-Hertogenbosch, zaterdag 12 november 2011, 16:00 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Destil Trappers Tilburg WM
Den Haag, zondag 13 november 2011, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Zoetermeer Panters WM
C: L.IJ.C. Leiden Lions WM
Geleen, zondag 13 november 2011, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen WM
B: Eindhoven Kemphanen WM
C: Nijmegen Devils WM
Dordrecht, zondag 13 november 2011, 14:00 uur
A: Dordrecht Lions WM
B: Friesland Flyers Heerenveen WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM
---
Eindhoven, zaterdag 19 november 2011, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Hijs Hokij Den Haag WM
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
Zoetermeer, zaterdag 19 november 2011, 13:45 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Nijmegen Devils WM
C: Blue Mountain Cougars Hoorn WM
---
Tilburg, zondag 27 november 2011, 11:45 uur
A: Destil Trappers Tilburg WM
B: Dordrecht Lions WM
C: Smoke Eaters Geleen WM
Heerenveen, zondag 27 november 2011, 12:30 uur
A: Friesland Flyers Heerenveen WM
B: Amstel Tijgers Amsterdam WM
C: IJCU Dragons Utrecht WM
---
Nijmegen, zaterdag 3 december 2011, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Dordrecht Lions WM
Eindhoven, zaterdag 3 december 2011, 13:15 uur
A: Eindhoven Kemphanen WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: Destil Trappers Tilburg WM
's-Hertogenbosch, zaterdag 3 december 2011, 16:00 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
B: L.IJ.C. Leiden Lions WM
C: Hijs Hokij Den Haag WM
Amsterdam, zondag 4 december 2011, 16:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM
B: Zoetermeer Panters WM
---
Den Haag, zondag 11 december 2011, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: IJCU Dragons Utrecht WM
C: Eindhoven Kemphanen WM
Heerenveen, zondag 11 december 2011, 12:30 uur
A: Friesland Flyers Heerenveen WM
B: Zoetermeer Panters WM
C: Destil Trappers Tilburg WM
Amsterdam, zondag 11 december 2011, 16:00 uur
A: Amstel Tijgers Amsterdam WM
B: Nijmegen Devils WM
C: Dordrecht Lions WM
---
Hoorn, zaterdag 17 december 2011, 15:15 uur
A: Blue Mountain Cougars Hoorn WM
B: Friesland Flyers Heerenveen WM
C: Amstel Tijgers Amsterdam WM
Den Haag, zondag 18 december 2011, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag WM
B: Destil Trappers Tilburg WM
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch WM
Zoetermeer, zondag 18 december 2011, 13:30 uur
A: Zoetermeer Panters WM
B: Smoke Eaters Geleen WM
C: L.IJ.C. Leiden Lions WM
Â