# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam Tigers U12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | 131 - 9 |
2 | Dordrecht Lions U12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 70 - 23 |
3 | IJCU Dragons Utrecht U12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 51 - 25 |
4 | GIJS Groningen U12 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 46 - 61 |
5 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 19 - 41 |
6 | Zoetermeer Panters U12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 22 - 60 |
7 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 9 - 129 |
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smoke Eaters Geleen U12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 44 - 20 |
2 | Hijs Hokij Den Haag U12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 47 - 24 |
3 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 36 - 25 |
4 | Eindhoven Kemphanen U12 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 46 - 29 |
5 | Tilburg Trappers U12 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 42 - 41 |
6 | Amsterdam Tigers U12 Wit | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 17 - 49 |
7 | Nijmegen Devils U12 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 10 - 54 |
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam Tigers U12 | 15 | 15 | 0 | 0 | 30 | 162 - 28 |
2 | Hijs Hokij Den Haag U12 | 15 | 8 | 0 | 7 | 16 | 87 - 91 |
3 | Smoke Eaters Geleen U12 | 15 | 8 | 0 | 7 | 16 | 65 - 71 |
4 | IJCU Dragons Utrecht U12 | 15 | 7 | 0 | 8 | 14 | 55 - 103 |
5 | Dordrecht Lions U12 | 15 | 6 | 0 | 9 | 12 | 72 - 63 |
6 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | 15 | 1 | 0 | 14 | 2 | 26 - 111 |
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eindhoven Kemphanen U12 | 15 | 11 | 3 | 1 | 25 | 111 - 36 |
2 | GIJS Groningen U12 | 15 | 10 | 4 | 1 | 24 | 140 - 72 |
3 | Tilburg Trappers U12 | 15 | 8 | 2 | 5 | 18 | 137 - 88 |
4 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | 15 | 8 | 1 | 6 | 17 | 76 - 60 |
5 | Zoetermeer Panters U12 | 15 | 3 | 0 | 12 | 6 | 35 - 153 |
6 | Amsterdam Tigers U12 Wit | 15 | 0 | 0 | 15 | 0 | 32 - 122 |
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nijmegen Devils U12 | 12 | 10 | 1 | 1 | 21 | 223 - 32 |
2 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | 12 | 9 | 1 | 2 | 19 | 190 - 37 |
3 | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 8 | 56 - 131 |
4 | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | 12 | 0 | 0 | 12 | 0 | 25 - 294 |
Saturday 30 September 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
---|---|---|---|---|
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Tilburg Trappers U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
Sunday 1 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Amsterdam Tigers U12 Wit | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Saturday 18 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Alkmaar | Amsterdam Tigers U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Saturday 25 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Sunday 26 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | |
12:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Nijmegen Devils U12 | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Dordrecht Lions U12 | |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 Wit | Tilburg Trappers U12 | |
Saturday 16 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:45 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
Saturday 30 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
18:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Saturday 3 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Saturday 6 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Sunday 28 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Saturday 10 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Sunday 11 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Saturday 17 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Alkmaar | Amsterdam Tigers U12 Wit | Zoetermeer Panters U12 | |
Sunday 18 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Sunday 4 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | |
Saturday 17 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
17:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Sunday 18 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Dordrecht Lions U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Saturday 24 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
16:45 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
Saturday 3 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 Wit | Tilburg Trappers U12 | |
Saturday 27 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 24 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Sunday 25 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
14:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | |
Sunday 4 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | GIJS Groningen U12 | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | Amsterdam Tigers U12 Wit | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Saturday 30 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 4 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Saturday 10 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Tilburg Trappers U12 | |
14:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Amsterdam Tigers U12 Wit | |
Sunday 11 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Saturday 3 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Saturday 10 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Sunday 11 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 18 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
14:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | GIJS Groningen U12 | |
Saturday 31 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Alkmaar | Amsterdam Tigers U12 Wit | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Saturday 6 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
19:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 17 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | Tilburg Trappers U12 | |
Saturday 17 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Dordrecht Lions U12 | |
Sunday 18 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Saturday 24 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | GIJS Groningen U12 | |
Sunday 25 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Amsterdam Tigers U12 Wit | |
Saturday 7 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
18:00 | Utrecht | Zoetermeer Panters U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Sunday 8 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
12:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | Dordrecht Lions U12 | |
Sunday 15 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 Wit | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Saturday 28 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Saturday 2 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Alkmaar | Amsterdam Tigers U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Sunday 3 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | GIJS Groningen U12 | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | Amsterdam Tigers U12 Wit | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
16:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 14 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Alkmaar | Amsterdam Tigers U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Tilburg Trappers U12 | |
Sunday 15 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Nijmegen Devils U12 | |
16:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
17:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | GIJS Groningen U12 | |
Saturday 18 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Saturday 2 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Tilburg Trappers U12 | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Dordrecht Lions U12 | |
Saturday 9 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:45 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Amsterdam Tigers U12 Wit | |
Sunday 10 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Saturday 3 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
18:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Sunday 11 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | Nijmegen Devils U12 | |
Saturday 21 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Amsterdam Tigers U12 Wit | |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Sunday 22 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:30 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
12:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Dordrecht Lions U12 | |
Saturday 9 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
Saturday 16 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Sunday 17 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | GIJS Groningen U12 | |
Saturday 23 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 30 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 Wit | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Saturday 28 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | GIJS Groningen U12 | |
15:00 | Alkmaar | Amsterdam Tigers U12 Wit | Tilburg Trappers U12 | |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Sunday 29 October 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
Sunday 19 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Sunday 7 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
09:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | Nijmegen Devils U12 | |
12:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Dordrecht Lions U12 | |
Saturday 13 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | GIJS Groningen U12 | |
Sunday 14 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | Tilburg Trappers U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Amsterdam Tigers U12 Wit | |
Saturday 10 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 4 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Amsterdam Tigers U12 Wit | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Sunday 5 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Dordrecht Lions U12 | |
Saturday 13 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
15:00 | Alkmaar | Amsterdam Tigers U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 14 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
12:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | |
Saturday 20 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Amsterdam Tigers U12 Wit | |
Sunday 21 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Sunday 18 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | GIJS Groningen U12 | |
Saturday 11 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 Wit | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Sunday 12 November 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | GIJS Groningen U12 | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 6 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 Wit | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Saturday 20 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Saturday 27 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Tilburg Trappers U12 | |
Sunday 11 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Sunday 4 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Sunday 11 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Dordrecht Lions U12 | |
Sunday 21 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 27 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | |
15:00 | Alkmaar | Amsterdam Tigers U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Sunday 28 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Saturday 3 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Alkmaar | Amsterdam Tigers U12 Wit | GIJS Groningen U12 | |
Sunday 4 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
13:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Saturday 10 March 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Saturday 16 December 2017 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Amsterdam Tigers U12 Wit | |
Saturday 27 January 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Sunday 4 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
09:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Dordrecht Lions U12 | |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 Blauw | Nijmegen Devils U12 | |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Saturday 10 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:45 | Groningen | GIJS Groningen U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Sunday 25 February 2018 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Tilburg Trappers U12 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...U12-competitie Beker van Nederland
Poule A (7 teams) *
ProClass Dordrecht Lions U12
Amsterdam Zwart U12
IJCU Utrecht U12
UNIS Flyers Heerenveen U12
Zoetermeer Panters U12
IJCCL Capitals Leeuwarden U12
GIJS Groningen U12
Poule B (7 teams) *
Hijs Hokij Den Haag U12/1
Eindhoven Kemphanen U12
Amsterdam Wit U12
Smoke Eaters Geleen U12
Red Eagles 's-Hertogenbosch U12
Tilburg Trappers U12
Nijmegen Devils U12
Bekercompetitie / Voorronde U12
- 14 teams: Poule A 7 teams en Poule B 7 teams *
- per poule halve competitie (tegen ieder team 1 keer) (1 x thuis of 1 x uit)
- per team 6 wedstrijden
- A1 en B1 naar bekerfinale
* Poule-indeling op basis van historische ranking; bij U12 U12-ranking seizoen 2016-2017.
De finalewedstrijd om de beker van Nederland vindt plaats in Eindhoven op zondag 26 november 2017 om 10:00 uur.
U12-competitie kampioenschap van Nederland
Deelnemende teams (16 teams)
ProClass Dordrecht Lions U12
Amsterdam Zwart U12
IJCU Utrecht U12
UNIS Flyers Heerenveen U12
Nijmegen Devils U12
Zoetermeer Panters U12
IJCCL Capitals Leeuwarden U12
Hijs Hokij Den Haag U12/1
Eindhoven Kemphanen U12
Amsterdam Wit U12
Smoke Eaters Geleen U12
Red Eagels 's-Hertogenbosch U12
Tilburg Trappers U12
GIJS Groningen U12
Hijs Hokij Den Haag U12/2 *
Alcmaria Flames Alkmaar U12 *
* Hijs Hokij Den Haag U12/2 en Alcmaria Flames Alkmaar U12 hebben ingeschreven voor de competitie om het kampioenschap van Nederland, echter niet voor deelname aan de bekercompetitie.
Na de bekerronde worden de volgende poule-indelingen gemaakt (teams die niet hebben meegedaan in de bekerronde zijn automatisch geplaatst in de Tweede divisie):
Elite U12
- 6 teams (A1, A2, A3, B1, B2, B3)
- anderhalve competitie (tegen ieder team 3 keer) (2 x thuis en 1 x uit of 1 x thuis en 2 x uit)
- per team 15 wedstrijden
- plaats 1 en plaats 2 naar finale om kampioenschap van Nederland
De finalewedstrijd om het kampioenschap van Nederland vindt plaats in Tilburg op zaterdag 24 maart 2018 om 10:00 uur.
Eerste divisie U12
- 6 teams (A4, A5, A6, B4, B5, B6)
- anderhalve competitie (tegen ieder team 3 keer) (2 x thuis en 1 x uit of 1 x thuis en 2 x uit)
- per team 15 wedstrijden
- plaats 1 kampioen Eerste divisie
Tweede divisie U12
- 4 teams (A7, B7, Alcmaria Flames Alkmaar U12, HIJS HOKIJ Den Haag U12/2)
- anderhalve competitie (tegen ieder team 3 keer) (2 x thuis en 1 x uit of 1 x thuis en 2 x uit) *
- per team 9 wedstrijden
- plaats 1 kampioen Tweede divisie
* Bij de planning wordt gekeken of in de Tweede divisie U12 een dubbele competitie (12 wedstrijden per team) mogelijk is.
Puntentelling jeugdcompetitie
2 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd wint
1 wedstrijdpunt voor beide teams in het geval van een gelijkspel
Icing
De zogenaamde hybride-icing, zoals die in spelregel 65 in het officiële spelregelboek is opgenomen, wordt enkel toegepast in de BeNe-league, Eerste divisie, U19 -competitie en U16-competitie. Voor alle overige divisies is onderstaande regel van toepassing: Indien, een speler van een team, dat met een gelijk aantal of meer spelers op het ijs staat dan de tegenstander, de puck schiet, met de hand speelt, of doet afwijken vanaf zijn eigen helft van het speelveld over de icinglijn (= verlengde van de doellijn aan beide kanten buiten de doelpalen) van het andere team, zal het spel worden onderbroken en is er sprake van icing. Bij icing mogen in de vrouwencompetitie, U16-competitie, U14-competitie en U12-competitie in afwijking van spelregel 93 in het officiële spelregelboek wel spelers wisselen.
Leeftijdsbepaling U12 seizoen 2017-2018
a. In de U12-competitie mag een onbeperkt aantal junioren uitkomen geboren in 2006 (U12) of later.
b. In de U12-competitie mogen op basis van artikel 19 van het sportreglement doelverdedigers geboren in 2005 (U13) uitkomen. Voordat deze doelverdedigers hun eerste competitiewedstrijd in deze leeftijdscategorie spelen dienen zij via het teamregistratieformulier (longlist) te worden aangemeld. De aldus aangemelde doelverdedigers mogen uitkomen in de U12 en hogere competities, waarin zij gezien hun leeftijd speelgerechtigd zijn.
c. In de U12-competitie mag op basis van artikel 19 van het sportreglement voor maximaal 3 spelers geboren in 2005 (U13) dispensatie worden aangevraagd.
NB 1: Het aanmelden van een speler geboren in 2005 via het teamregistratieformulier staat gelijk aan het aanvragen van dispensatie.
NB 2: Spelers geboren in 2005 die via het teamregistratieformulier worden aangemeld voor dispensatie mogen alleen in de U12-competitie uitkomen.
Zie voor leeftijdsbepaling, meespelen in andere competities, indeling scheidsrechters, wedstrijdtijden, richtlijnen met betrekking tot dweilen en warming-up het sportreglement of de bijlage daarvan (of ga naar tabblad: reglementen).