# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tilburg Trappers U12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | 129 - 6 |
2 | Hijs Hokij Den Haag U12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 105 - 25 |
3 | Amsterdam Tigers U12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 48 - 36 |
4 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 45 - 37 |
5 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 51 - 73 |
6 | GIJS Groningen U12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 11 - 120 |
7 | Zoetermeer Panters U12 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 - 98 |
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IJCU Dragons Utrecht U12 | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | 91 - 20 |
2 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | 7 | 6 | 0 | 1 | 12 | 90 - 18 |
3 | Nijmegen Devils U12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 63 - 26 |
4 | Smoke Eaters Geleen U12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 65 - 40 |
5 | Eindhoven Kemphanen U12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 63 - 55 |
6 | Tilburg Trappers U12 B | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 10 - 66 |
7 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 17 - 74 |
8 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 17 - 117 |
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tilburg Trappers U12 | 15 | 14 | 1 | 0 | 29 | 254 - 19 |
2 | IJCU Dragons Utrecht U12 | 15 | 13 | 1 | 1 | 27 | 157 - 42 |
3 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | 15 | 13 | 0 | 2 | 26 | 179 - 37 |
4 | Hijs Hokij Den Haag U12 | 15 | 11 | 0 | 4 | 22 | 195 - 71 |
5 | Nijmegen Devils U12 | 15 | 11 | 0 | 4 | 22 | 142 - 45 |
6 | Smoke Eaters Geleen U12 | 15 | 10 | 0 | 5 | 20 | 171 - 76 |
7 | Eindhoven Kemphanen U12 | 15 | 9 | 0 | 6 | 18 | 147 - 86 |
8 | Amsterdam Tigers U12 | 15 | 7 | 2 | 6 | 16 | 109 - 77 |
9 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | 15 | 8 | 0 | 7 | 16 | 101 - 84 |
10 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | 15 | 6 | 1 | 8 | 13 | 95 - 147 |
11 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | 15 | 4 | 1 | 10 | 9 | 60 - 127 |
12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | 15 | 4 | 0 | 11 | 8 | 61 - 222 |
13 | Leiden Lions U12 | 15 | 2 | 0 | 13 | 4 | 42 - 121 |
14 | Tilburg Trappers U12 B | 15 | 3 | 0 | 12 | 4 | 38 - 152 |
15 | GIJS Groningen U12 | 15 | 1 | 0 | 14 | 2 | 34 - 248 |
16 | Zoetermeer Panters U12 | 15 | 1 | 0 | 14 | 2 | 17 - 248 |
Tilburg Trappers U12 B heeft 2 punten in mindering gekregen.
Saturday 4 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
---|---|---|---|---|
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
Saturday 11 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Sunday 12 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 B | Nijmegen Devils U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Sunday 23 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Saturday 6 December 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
17:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Tilburg Trappers U12 | |
Sunday 7 December 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 B | Amsterdam Tigers U12 | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Leiden Lions U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
Sunday 4 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Sunday 15 February 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Leiden Lions U12 | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Sunday 15 March 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Tilburg Trappers U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 4 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Sunday 12 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | GIJS Groningen U12 | |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Tilburg Trappers U12 | |
Saturday 1 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 2 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | Tilburg Trappers U12 B | |
Sunday 23 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Tilburg Trappers U12 B | |
Saturday 29 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Saturday 13 December 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | GIJS Groningen U12 | |
Sunday 14 December 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Sunday 21 December 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Sunday 22 February 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Saturday 7 March 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 8 March 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Saturday 18 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Sunday 19 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Leiden Lions U12 | |
Saturday 25 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Sunday 26 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 B | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Saturday 8 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Saturday 20 December 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:45 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
17:45 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Sunday 21 December 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Sunday 18 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Zoetermeer Panters U12 | |
Sunday 25 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 1 February 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 B | Tilburg Trappers U12 | |
Saturday 14 March 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
18:00 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Leiden Lions U12 | |
Saturday 18 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Sunday 19 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Tilburg Trappers U12 B | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Nijmegen Devils U12 | |
Sunday 26 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | GIJS Groningen U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Tilburg Trappers U12 | |
Sunday 16 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:00 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Saturday 10 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Sunday 11 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Tilburg Trappers U12 B | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | GIJS Groningen U12 | |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Saturday 11 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Saturday 1 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Sunday 2 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | GIJS Groningen U12 | |
Saturday 8 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Sunday 9 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 B | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Saturday 22 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Sunday 23 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Leiden Lions U12 | |
Saturday 27 December 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Saturday 3 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
Sunday 4 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Tilburg Trappers U12 | |
Saturday 17 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Leiden Lions U12 | |
Sunday 18 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Sunday 8 February 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Sunday 15 February 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Tilburg Trappers U12 B | |
Saturday 25 October 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Tilburg Trappers U12 | |
Saturday 1 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Tilburg Trappers U12 B | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Sunday 2 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 9 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
14:45 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
Sunday 16 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Saturday 29 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Sunday 14 December 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 B | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Sunday 25 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Nijmegen Devils U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | GIJS Groningen U12 | |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 14 February 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Saturday 15 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
18:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Tilburg Trappers U12 B | |
Sunday 16 November 2014 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Smoke Eaters Geleen U12 | |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | GIJS Groningen U12 | |
Sunday 25 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Leiden Lions U12 | |
Saturday 31 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Tilburg Trappers U12 | |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Zoetermeer Panters U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Tilburg Trappers U12 B | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Sunday 1 February 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Leiden Lions U12 | |
Sunday 1 March 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Sunday 4 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Sunday 18 January 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Sunday 8 February 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
14:00 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | GIJS Groningen U12 | |
14:30 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 B | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Saturday 21 February 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 7 March 2015 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Deelnemende teams
Poule A | Poule B | |
Amstel Tijgers Amsterdam | Tilburg Trappers A | |
|
ProClass Dordrecht Lions | |
GIJS Groningen | Eindhoven Kemphanen | |
Hijs Hokij Den Haag | Red Eagles Den Bosch | |
Zoetermeer Panters Geel | Smoke Eaters Geleen | |
Tilburg Trappers B | Nijmegen Devils | |
IJCCL Capitals Leeuwarden | Zoetermeer Panters Blauw | |
IJCU Dragons Utrecht | ||
Leiden Lions (alleen Nat comp) |
Puntentelling jeugdcompetitie
2 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd wint
1 wedstrijdpunt voor beide teams in het geval van een gelijkspel
De U12-competitie bestaat uit 2 onderdelen: een bekercompetitie en de competitie om het kampioenschap van Nederland.
In twee poules zal in een halve competitie (de teams ontmoeten elkaar elk één maal: óf thuis óf uit) worden gespeeld om de beker van Nederland. In poule A speelt elk team zeswedstrijden. In poule B speelt elk team zeven wedstrijden. Het hoogst eindigende team in elke poule plaatst zich voor de finale op NIJB Super Sunday in Eindhoven (30 november 2014).
Het Kampioenschap van NederlandÂ
De teams uit poule A spelen tegen de teams uit poule B.
De teams uit poule B spelen tegen de teams uit poule A Leiden.
De punten behaald in de Bekerronde tellen mee in de competitie om het Kampioenschap van Nederland.
Finale bekercompetitie U12
De winnaars van de beide poules spelen in de finale een allesbeslissende wedstrijd. Deze wedstrijd wordt op NIJB Super Sunday (30 november 2014) gespeeld in Eindhoven.
Halve finale Kampioenschap van Nederland U12
In de halve finale spelen de nummers 1 en 4 en de nummers 2 en 3 van de (reguliere) competitie een allesbeslissende wedstrijd tegen elkaar. De wedstrijden worden gespeeld op de ijsbanen van de nummers 1 en 2 of worden vastgesteld door de competitieleider op basis van de beschikbare ijstijd.
De halve finales om het Nederlands kampioenschap moeten worden gespeeld op 6-7-8 maart 2015
Finale Kampioenschap van Nederland U12
De winnaars van de halve finales spelen in de finale een alles-beslissende-wedstrijd.
De finale om het Nederlands kampioenschap wordt gespeeld op 15 maart 2015 tijdens de landelijke finaledag in Eindhoven.
Icing
Indien een speler van een team, dat met een gelijk aantal of meer spelers op het ijs staat dan de tegenstander, de puck schiet, met de hand speelt, of doet afwijken vanaf zijn eigen helft van het speelveld over de doellijn van het andere team, zal het spel worden onderbroken en is er sprake van icing.
De hybride-icing is in deze competitie niet van toepassing.
Zie voor leeftijdsbepaling, indeling scheidsrechters, wedstrijdtijden, richtlijnen m.b.t. dweilen en warming-up het sportreglement of de bijlage daarvan (of ga naar tabblad: reglementen).