# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hijs Hokij Den Haag U12 | 13 | 13 | 0 | 0 | 26 | 160 - 21 |
2 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | 13 | 10 | 2 | 1 | 22 | 94 - 13 |
3 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | 13 | 11 | 0 | 2 | 22 | 121 - 30 |
4 | IJCU Dragons Utrecht U12 | 13 | 10 | 0 | 3 | 20 | 71 - 27 |
5 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | 13 | 7 | 2 | 4 | 16 | 59 - 39 |
6 | Eindhoven Kemphanen U12 | 13 | 7 | 1 | 5 | 15 | 71 - 55 |
7 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | 13 | 6 | 2 | 5 | 14 | 89 - 48 |
Amsterdam Tigers U12 | 13 | 6 | 2 | 5 | 14 | 56 - 34 | |
9 | Nijmegen Devils U12 | 13 | 5 | 1 | 7 | 11 | 89 - 118 |
10 | Smoke Eaters Geleen U12 | 13 | 5 | 0 | 8 | 10 | 47 - 63 |
11 | GIJS Groningen U12 | 13 | 3 | 0 | 10 | 6 | 49 - 88 |
12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | 13 | 2 | 0 | 11 | 4 | 28 - 120 |
13 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | 13 | 1 | 0 | 12 | 2 | 18 - 99 |
14 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 | 12 - 209 |
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hijs Hokij Den Haag U12 | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | 51 - 2 |
2 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 42 - 8 |
3 | IJCU Dragons Utrecht U12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 39 - 19 |
4 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 25 - 24 |
5 | Amsterdam Tigers U12 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 50 - 28 |
6 | GIJS Groningen U12 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 12 - 43 |
7 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 - 100 |
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | 73 - 8 |
2 | Eindhoven Kemphanen U12 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 42 - 28 |
3 | Nijmegen Devils U12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 45 - 42 |
4 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 45 - 36 |
5 | Smoke Eaters Geleen U12 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 22 - 30 |
6 | Zoetermeer Panters U12 Geel | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 26 - 68 |
7 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 9 - 50 |
Saturday 8 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
---|---|---|---|---|
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Sunday 9 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Saturday 15 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Sunday 16 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | GIJS Groningen U12 | |
Saturday 22 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Nijmegen Devils U12 | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Sunday 23 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | GIJS Groningen U12 | |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Saturday 29 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Sunday 30 October 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Nijmegen Devils U12 | |
14:45 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Saturday 5 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | GIJS Groningen U12 | |
Sunday 6 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Saturday 12 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:40 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
14:00 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
15:30 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 13 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Monday 14 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
18:05 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Saturday 19 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Sunday 20 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Nijmegen Devils U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | GIJS Groningen U12 | |
Saturday 26 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Sunday 27 November 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | GIJS Groningen U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Saturday 3 December 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
19:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Sunday 4 December 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Nijmegen Devils U12 | |
Saturday 10 December 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Sunday 11 December 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Nijmegen Devils U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Smoke Eaters Geleen U12 | |
14:45 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Amsterdam Tigers U12 | |
16:15 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Friday 16 December 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 17 December 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 18 December 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Nijmegen Devils U12 | |
14:45 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | GIJS Groningen U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Monday 2 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Saturday 7 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
15:30 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | GIJS Groningen U12 | |
Sunday 8 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Saturday 14 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Sunday 15 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Eindhoven Kemphanen U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 21 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:00 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Sunday 22 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
17:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Saturday 28 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:00 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Nijmegen Devils U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Sunday 29 January 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | GIJS Groningen U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Saturday 4 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Sunday 5 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Saturday 11 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Sunday 12 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | GIJS Groningen U12 | |
Saturday 18 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Sunday 19 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Saturday 25 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 26 February 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
14:00 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Saturday 3 March 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
19:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Sunday 4 March 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | GIJS Groningen U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Sunday 11 March 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
16:30 | Utrecht | Hijs Hokij Den Haag U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Sunday 18 March 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...De U12-competitie bestaat in het seizoen 2011-2012 uit 2 onderdelen: een bekercompetitie en de competitie om het kampioenschap van Nederland.
In twee poules zal in een halve competitie (de teams ontmoeten elkaar elk éénmaal: óf thuis óf uit) worden gespeeld om de beker van Nederland. In poule A speelt elk team 6 wedstrijden; in poule B speelt elk team 6 wedstrijden. Het hoogst eindigende team in elke poule ontvangt een beker.
Daarna spelen alle teams in een halve competitie (de teams ontmoeten elkaar elk éénmaal: óf thuis óf uit) elk 13 wedstrijden in de strijd om het kampioenschap van Nederland.
Deelnemende teams
Poule A
Amstel Tijgers Amsterdam U12
Hijs Hokij Den Haag U12
Gijs Bears Groningen U12
Friesland Flyers Heerenveen U12
IJCCL Capitals Leeuwarden U12
IJCU Dragons Utrecht  U12
Zoetermeer Panters U12 Blauw
Poule B
Dordrecht Lions U12
Eindhoven Kemphanen U12
Smoke Eaters Geleen U12
Red Eagles 's-Hertogenbosch U12
VJN Nijmegen U12Â Â
DESTILÂ Trappers Tilburg U12
Zoetermeer Panters U12 Geel