# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smoke Eaters Geleen U12 | 12 | 12 | 0 | 0 | 24 | 103 - 22 |
2 | Amsterdam Tigers U12 | 12 | 10 | 0 | 2 | 20 | 102 - 33 |
3 | Zoetermeer Panters U12 Geel | 12 | 9 | 0 | 3 | 18 | 81 - 31 |
4 | Nijmegen Devils U12 | 12 | 9 | 0 | 3 | 18 | 105 - 43 |
5 | Hijs Hokij Den Haag U12 | 12 | 8 | 0 | 4 | 16 | 58 - 35 |
6 | IJCU Dragons Utrecht U12 | 12 | 7 | 0 | 5 | 14 | 70 - 69 |
7 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | 12 | 7 | 0 | 5 | 14 | 47 - 39 |
8 | Eindhoven Kemphanen U12 | 12 | 4 | 1 | 7 | 9 | 59 - 50 |
9 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 8 | 47 - 52 |
10 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | 12 | 3 | 1 | 8 | 7 | 27 - 77 |
11 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | 12 | 3 | 0 | 9 | 6 | 30 - 56 |
12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | 12 | 1 | 0 | 11 | 2 | 29 - 127 |
13 | GIJS Groningen U12 | 12 | 0 | 0 | 12 | 0 | 16 - 140 |
# | Team | GW | W | G | V | % | Pnt | GV | GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zoetermeer Panters U12 Geel | 10 | 10 | 0 | 0 | 100.0 | 20 | 69 | 7 |
2 | Smoke Eaters Geleen U12 | 10 | 9 | 1 | 0 | 95.0 | 19 | 39 | 7 |
3 | Amsterdam Tigers U12 | 8 | 7 | 0 | 1 | 87.5 | 14 | 42 | 6 |
4 | Hijs Hokij Den Haag U12 | 10 | 8 | 1 | 1 | 85.0 | 17 | 33 | 12 |
5 | Nijmegen Devils U12 | 10 | 6 | 0 | 4 | 60.0 | 12 | 37 | 21 |
6 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | 10 | 5 | 0 | 5 | 50.0 | 10 | 24 | 16 |
7 | Eindhoven Kemphanen U12 | 8 | 3 | 1 | 4 | 43.8 | 7 | 22 | 24 |
8 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | 10 | 1 | 2 | 7 | 20.0 | 4 | 11 | 60 |
9 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 16.7 | 2 | 9 | 21 |
10 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | 10 | 1 | 1 | 8 | 15.0 | 3 | 7 | 26 |
11 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | 10 | 1 | 1 | 8 | 15.0 | 3 | 11 | 50 |
12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 8.3 | 1 | 3 | 21 |
13 | GIJS Groningen U12 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0.0 | 0 | 0 | 36 |
Dordrecht, Sat 9 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
---|---|---|---|---|
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
15:05 | Dordrecht | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Groningen, Sat 9 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Dordrecht, Sat 9 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:40 | Dordrecht | Eindhoven Kemphanen U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Amsterdam, Sat 9 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:25 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Geleen, Sun 10 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Zoetermeer, Sun 10 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Nijmegen, Sat 16 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Eindhoven, Sat 16 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | GIJS Groningen U12 | |
Amsterdam, Sat 16 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:30 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
18:15 | Amsterdam | Hijs Hokij Den Haag U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Tilburg, Sun 17 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Den Haag, Sun 17 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Zoetermeer, Sun 17 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Dordrecht, Sun 17 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:00 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Nijmegen, Sat 23 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
12:50 | Nijmegen | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
13:35 | Nijmegen | Amsterdam Tigers U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Den Haag, Sun 24 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Heerenveen, Sun 24 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Den Haag, Sun 24 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:50 | Den Haag | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Zoetermeer, Sun 24 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Den Haag, Sun 24 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:35 | Den Haag | Smoke Eaters Geleen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Utrecht, Sun 24 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | GIJS Groningen U12 | |
Eindhoven, Sat 30 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Groningen, Sat 30 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Den Bosch, Sat 30 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Geleen, Sat 30 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Zoetermeer, Sun 31 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
14:05 | Zoetermeer | Friesland Flyers Heerenveen U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
14:50 | Zoetermeer | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Amsterdam, Sun 31 Oct 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Nijmegen, Sat 6 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Den Haag, Sun 7 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | GIJS Groningen U12 | |
Zoetermeer, Sun 7 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Dordrecht, Sun 7 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Utrecht, Sun 7 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Eindhoven, Sat 13 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Groningen, Sat 13 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Geleen, Sun 14 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Tilburg, Sun 14 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Geleen, Sun 14 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:20 | Geleen | Nijmegen Devils U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Tilburg, Sun 14 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:20 | Tilburg | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Geleen, Sun 14 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:05 | Geleen | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Tilburg, Sun 14 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:05 | Tilburg | Hijs Hokij Den Haag U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Dordrecht, Sun 14 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
16:50 | Dordrecht | Amsterdam Tigers U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
17:35 | Dordrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Nijmegen, Sat 20 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
12:50 | Nijmegen | Eindhoven Kemphanen U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
13:35 | Nijmegen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Tilburg, Sun 21 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Geleen, Sun 21 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Zoetermeer, Sun 21 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
14:05 | Zoetermeer | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
14:50 | Zoetermeer | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Nijmegen, Sat 27 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Den Bosch, Sat 27 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Den Haag, Sun 28 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Zoetermeer, Sun 28 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
14:05 | Zoetermeer | IJCU Dragons Utrecht U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Heerenveen, Sun 28 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:45 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | GIJS Groningen U12 | |
Zoetermeer, Sun 28 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:50 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Dordrecht, Sun 28 Nov 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Dordrecht, Sat 4 Dec 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
15:05 | Dordrecht | Smoke Eaters Geleen U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
15:50 | Dordrecht | DESTIL Trappers Tilburg U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Eindhoven, Sat 4 Dec 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:30 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Den Haag, Sun 5 Dec 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
12:50 | Den Haag | Friesland Flyers Heerenveen U12 | GIJS Groningen U12 | |
Zoetermeer, Sun 5 Dec 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Den Haag, Sun 5 Dec 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:35 | Den Haag | GIJS Groningen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Utrecht, Sun 5 Dec 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Den Bosch, Sat 11 Dec 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Geleen, Sat 11 Dec 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Tilburg, Sun 12 Dec 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Zoetermeer, Sun 12 Dec 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Nijmegen Devils U12 | |
Amsterdam, Sun 12 Dec 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Eindhoven, Sat 18 Dec 2010 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
16:20 | Eindhoven | Smoke Eaters Geleen U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Zoetermeer, Sun 2 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Nijmegen, Sat 8 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Den Haag, Sun 9 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Zoetermeer, Sun 9 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Nijmegen, Sat 15 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
12:50 | Nijmegen | Zoetermeer Panters U12 Geel | GIJS Groningen U12 | |
13:35 | Nijmegen | GIJS Groningen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Dordrecht, Sun 16 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Groningen, Sat 22 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Geleen, Sat 22 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Tilburg, Sun 23 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Zoetermeer, Sun 23 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Heerenveen, Sun 23 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:45 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Amsterdam, Sun 23 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Utrecht, Sun 23 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Groningen, Sat 29 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:45 | Groningen | GIJS Groningen U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Tilburg, Sun 30 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Geleen, Sun 30 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Tilburg, Sun 30 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:20 | Tilburg | Nijmegen Devils U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Geleen, Sun 30 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:20 | Geleen | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Heerenveen, Sun 30 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Tilburg, Sun 30 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:05 | Tilburg | Hijs Hokij Den Haag U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Geleen, Sun 30 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:05 | Geleen | IJCU Dragons Utrecht U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Amsterdam, Sun 30 Jan 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
16:35 | Amsterdam | Eindhoven Kemphanen U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
17:20 | Amsterdam | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Amsterdam Tigers U12 | |
Dordrecht, Sat 5 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Eindhoven, Sat 5 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Den Bosch, Sat 5 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Geleen, Sun 6 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | GIJS Groningen U12 | |
Den Haag, Sun 6 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Heerenveen, Sun 6 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:45 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Zoetermeer, Sun 6 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Nijmegen, Sat 12 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Tilburg, Sun 13 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Zoetermeer, Sun 13 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Amsterdam, Sun 13 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Utrecht, Sun 13 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Den Bosch, Sat 19 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Den Haag, Sun 20 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Zoetermeer, Sun 20 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Dordrecht, Sun 20 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:00 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Zoetermeer, Sun 20 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:15 | Zoetermeer | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Dordrecht, Sun 20 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:35 | Dordrecht | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
14:45 | Dordrecht | Zoetermeer Panters U12 Geel | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Amsterdam, Sun 20 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Dordrecht, Sat 26 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Eindhoven, Sat 26 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Den Bosch, Sat 26 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Groningen, Sat 26 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Heerenveen, Sun 27 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Zoetermeer, Sun 27 Feb 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Nijmegen, Sat 5 Mar 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Tilburg, Sun 6 Mar 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | GIJS Groningen U12 | |
Heerenveen, Sun 6 Mar 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:45 | Heerenveen | IJCU Dragons Utrecht U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Amsterdam, Sun 13 Mar 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Geleen, Sat 19 Mar 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Amsterdam, Sat 26 Mar 2011 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:30 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Nijmegen Devils U12 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Teams
Amstel Tijgers Amsterdam U12
Dordrecht Lions U12
Eindhoven Kemphanen U12
Gijs Bears Groningen U12
Heerenveen Flyers U12
Hijs Hokij Den Haag U12
IJCU Dragons U12
Nijmegen Devils U12
Red Eagles 's-Hertogenbosch U12
Smoke Eaters Geleen U12
Tilburg Trappers U12
Zoetermeer Panters U12 Blauw
Zoetermeer Panters U12 Geel
Competitie Kampioenschap van Nederland U12
De 13 teams spelen één keer tegen elkaar (thuis of uit). Een team speelt 12 wedstrijden (zes keer thuis en zes keer uit).
Teams
Amstel Tijgers Amsterdam U12
Dordrecht Lions U12
Eindhoven Kemphanen U12
Gijs Bears Groningen U12
Heerenveen Flyers U12
Hijs Hokij Den Haag U12
IJCU Dragons U12
Nijmegen Devils U12
Red Eagles 's-Hertogenbosch U12
Smoke Eaters Geleen U12
Tilburg Trappers U12
Zoetermeer Panters U12 Blauw
Zoetermeer Panters U12 Geel
U12 Challenge Cup
Gedurende de (reguliere) competitie worden voor U12-teams toernooitjes met telkens drie teams (A, B en C) gepland. Tijdens deze toernooitjes worden drie wedstrijdjes van een half uur “vuile†tijd gespeeld (A vs B, B vs C en C vs A). De toernooitjes worden gepland op basis van beschikbare ijstijd. Het team met de hoogste quotiënt van het aantal behaalde wedstrijdpunten en het aantal gespeelde wedstrijdjes tijdens deze toernooitjes, wint de U12 Challenge Cup.
Â
Meer