# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | 70 - 8 |
2 | Smoke Eaters Geleen U16 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 40 - 19 |
3 | Tilburg Trappers U16 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 33 - 17 |
4 | Nijmegen Devils U16 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 32 - 25 |
5 | Eindhoven Kemphanen U16 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 12 - 40 |
6 | Dordrecht Lions U16 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 12 - 58 |
7 | Zoetermeer Panters U16 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 - 42 |
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hijs Hokij Den Haag U16 | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | 47 - 5 |
2 | Amsterdam Tigers U16 | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 43 - 11 |
3 | IJCU Dragons Utrecht U16 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 16 - 29 |
4 | UNIS Flyers Heerenveen U16 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 16 - 27 |
5 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 6 - 25 |
6 | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 7 - 38 |
OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 heeft 1 punten in mindering gekregen.
Alcmaria Flames Alkmaar U16 heeft 1 punten in mindering gekregen.
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | 14 | 14 | 0 | 0 | 28 | 104 - 14 |
2 | Hijs Hokij Den Haag U16 | 12 | 8 | 1 | 3 | 17 | 67 - 31 |
3 | Tilburg Trappers U16 | 14 | 7 | 0 | 7 | 14 | 58 - 40 |
4 | Amsterdam Tigers U16 | 12 | 3 | 3 | 6 | 9 | 34 - 48 |
5 | Smoke Eaters Geleen U16 | 13 | 2 | 5 | 6 | 9 | 48 - 73 |
6 | IJCU Dragons Utrecht U16 | 13 | 0 | 1 | 12 | 1 | 28 - 133 |
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nijmegen Devils U16 | 11 | 9 | 2 | 0 | 20 | 86 - 26 |
2 | Eindhoven Kemphanen U16 | 11 | 8 | 0 | 3 | 16 | 55 - 30 |
3 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | 10 | 5 | 0 | 5 | 10 | 40 - 48 |
4 | UNIS Flyers Heerenveen U16 | 9 | 3 | 1 | 5 | 7 | 45 - 48 |
5 | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | 38 - 47 |
6 | Zoetermeer Panters U16 | 9 | 3 | 0 | 6 | 6 | 17 - 48 |
7 | Dordrecht Lions U16 | 10 | 2 | 0 | 8 | 4 | 25 - 59 |
Saturday 28 September 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U16 | Dordrecht Lions U16 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 6 - 2 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U16 | Nijmegen Devils U16 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 3 - 4 |
Sunday 29 September 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U16 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 8 |
Saturday 5 October 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U16 | Zoetermeer Panters U16 | 5 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 6 - 2 |
19:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | Smoke Eaters Geleen U16 | 4 - 0 | 1 - 2 | 5 - 1 | 10 - 3 |
Sunday 6 October 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U16 | Tilburg Trappers U16 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 4 | 4 - 7 |
14:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | Hijs Hokij Den Haag U16 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 5 |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U16 | UNIS Flyers Heerenveen U16 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 5 - 2 |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U16 | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | 5 - 0 | 5 - 0 | 2 - 0 | 12 - 0 |
Friday 11 October 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers U16 | Smoke Eaters Geleen U16 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 4 |
Saturday 12 October 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | Eindhoven Kemphanen U16 | 5 - 1 | 6 - 0 | 7 - 0 | 18 - 1 |
Sunday 13 October 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U16 | Zoetermeer Panters U16 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 |
Saturday 19 October 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U16 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 5 - 2 |
16:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | IJCU Dragons Utrecht U16 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 3 | 2 - 6 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U16 | Nijmegen Devils U16 | 0 - 5 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 9 |
17:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions U16 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | 0 - 5 | 1 - 7 | 0 - 7 | 1 - 19 |
Sunday 20 October 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U16 | Amsterdam Tigers U16 | 1 - 0 | 5 - 1 | 2 - 1 | 8 - 2 |
17:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U16 | Tilburg Trappers U16 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 4 | 3 - 7 |
Saturday 26 October 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U16 | Amsterdam Tigers U16 | 0 - 4 | 0 - 1 | 1 - 4 | 1 - 9 |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | Nijmegen Devils U16 | 5 - 0 | 4 - 1 | 3 - 0 | 12 - 1 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U16 | Smoke Eaters Geleen U16 | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 |
17:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions U16 | Tilburg Trappers U16 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 7 | 2 - 10 |
Sunday 27 October 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | IJCU Dragons Utrecht U16 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 3 |
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U16 | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | 3 - 1 | 5 - 0 | 4 - 1 | 12 - 2 |
Saturday 2 November 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | UNIS Flyers Heerenveen U16 | 0 - 4 | 1 - 3 | 2 - 1 | 3 - 8 |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U16 | Zoetermeer Panters U16 | 6 - 0 | 7 - 2 | 4 - 0 | 17 - 2 |
20:15 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U16 | Hijs Hokij Den Haag U16 | 0 - 6 | 1 - 3 | 0 - 5 | 1 - 14 |
Sunday 3 November 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U16 | Dordrecht Lions U16 | 4 - 0 | 3 - 1 | 4 - 0 | 11 - 1 |
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U16 | Eindhoven Kemphanen U16 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 6 - 1 |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U16 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | 5 - 0 | 6 - 1 | 1 - 0 | 12 - 1 |
Saturday 9 November 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U16 | Amsterdam Tigers U16 | 0 - 4 | 0 - 4 | 1 - 0 | 1 - 8 |
Sunday 10 November 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U16 | Dordrecht Lions U16 | 3 - 0 | 5 - 0 | 2 - 0 | 10 - 0 |
14:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | - | - | - | 0 - 0 * |
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U16 | UNIS Flyers Heerenveen U16 | 2 - 0 | 4 - 0 | 2 - 0 | 8 - 0 |
17:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U16 | Eindhoven Kemphanen U16 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 |
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U16 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 |
*) Reglementair | |||||||
Saturday 16 November 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U16 | Amsterdam Tigers U16 | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 6 - 1 |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U16 | Hijs Hokij Den Haag U16 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 5 - 6 |
17:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions U16 | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | 2 - 0 | 2 - 4 | 1 - 0 | 5 - 4 |
18:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U16 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | 0 - 4 | 1 - 7 | 0 - 5 | 1 - 16 |
Sunday 17 November 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U16 | Eindhoven Kemphanen U16 | 0 - 2 | 3 - 3 | 0 - 1 | 3 - 6 |
Sunday 24 November 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | UNIS Flyers Heerenveen U16 | 1 - 2 | 3 - 2 | 4 - 0 | 8 - 4 |
17:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U16 | Nijmegen Devils U16 | 0 - 5 | 1 - 1 | 0 - 4 | 1 - 10 |
Saturday 30 November 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U16 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | 5 - 0 | 4 - 0 | 3 - 1 | 12 - 1 |
13:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U16 | Dordrecht Lions U16 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 7 - 2 |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | Tilburg Trappers U16 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0†) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 1 December 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U16 | IJCU Dragons Utrecht U16 | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U16 | Smoke Eaters Geleen U16 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 4 |
17:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | Zoetermeer Panters U16 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 |
Saturday 7 December 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U16 | Nijmegen Devils U16 | 0 - 4 | 4 - 4 | 0 - 2 | 4 - 10 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U16 | Dordrecht Lions U16 | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | 6 - 2 |
Sunday 8 December 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U16 | Smoke Eaters Geleen U16 | 1 - 2 | 4 - 2 | 1 - 3 | 6 - 7 |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U16 | Hijs Hokij Den Haag U16 | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 6 |
17:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | 0 - 1 | 4 - 0 | 2 - 0 | 6 - 1 |
Saturday 14 December 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U16 | Tilburg Trappers U16 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 3 - 4 |
17:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions U16 | Zoetermeer Panters U16 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 3 |
18:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U16 | Amsterdam Tigers U16 | 0 - 0 | 3 - 4 | 1 - 1 | 4 - 5 |
Sunday 15 December 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U16 | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 8 - 1 |
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U16 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | 0 - 3 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 4 |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | Eindhoven Kemphanen U16 | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | 5 - 3 |
Saturday 21 December 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U16 | IJCU Dragons Utrecht U16 | 0 - 1 | 6 - 0 | 3 - 1 | 9 - 2 |
19:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | Smoke Eaters Geleen U16 | 2 - 0 | 6 - 0 | 3 - 0 | 11 - 0 |
Saturday 28 December 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U16 | Hijs Hokij Den Haag U16 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U16 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | 3 - 7 |
Sunday 29 December 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U16 | Tilburg Trappers U16 | 2 - 6 | 0 - 2 | 0 - 4 | 2 - 12 |
Saturday 4 January 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U16 | Nijmegen Devils U16 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 3 - 5 |
19:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | IJCU Dragons Utrecht U16 | 10 - 0 | 7 - 0 | 2 - 0 | 19 - 0 |
Sunday 5 January 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U16 | Smoke Eaters Geleen U16 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 4 - 4 |
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U16 | Tilburg Trappers U16 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 3 |
17:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U16 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 3 | 1 - 7 |
17:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | UNIS Flyers Heerenveen U16 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 3 | 3 - 8 |
Saturday 11 January 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U16 | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 5 - 2 |
17:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U16 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 5 |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U16 | Amsterdam Tigers U16 | 1 - 2 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 3 |
17:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions U16 | Nijmegen Devils U16 | 0 - 5 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 8 |
18:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U16 | Hijs Hokij Den Haag U16 | 0 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | 2 - 10 |
Saturday 18 January 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U16 | IJCU Dragons Utrecht U16 | 2 - 1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 9 - 3 |
17:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions U16 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 7 - 3 |
19:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | Amsterdam Tigers U16 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 |
Sunday 19 January 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U16 | Tilburg Trappers U16 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U16 | Zoetermeer Panters U16 | 3 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | 8 - 1 |
Saturday 25 January 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | Tilburg Trappers U16 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 |
Saturday 1 February 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | Nijmegen Devils U16 | 2 - 1 | 3 - 2 | 0 - 2 | 5 - 5 |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | Hijs Hokij Den Haag U16 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 3 - 2 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U16 | UNIS Flyers Heerenveen U16 | 2 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 5 - 1 |
17:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U16 | Smoke Eaters Geleen U16 | 5 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 11 - 0 |
Sunday 2 February 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U16 | IJCU Dragons Utrecht U16 | 4 - 0 | 5 - 0 | 2 - 0 | 11 - 0 |
Saturday 8 February 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U16 | Eindhoven Kemphanen U16 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 3 | 2 - 5 |
14:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U16 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 6 |
Saturday 15 February 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U16 | Dordrecht Lions U16 | 4 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 9 - 0 |
13:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U16 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | 3 - 3 | 1 - 3 | 1 - 0 | 5 - 6 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U16 | Zoetermeer Panters U16 | 0 - 0 | 5 - 0 | 4 - 0 | 9 - 0 |
17:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U16 | Amsterdam Tigers U16 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 4 |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U16 | Hijs Hokij Den Haag U16 | 0 - 3 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 6 |
18:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U16 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 5 | 1 - 9 |
Sunday 16 February 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | Dordrecht Lions U16 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 7 - 2 |
Saturday 22 February 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions U16 | Eindhoven Kemphanen U16 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 5 | 3 - 7 |
Sunday 23 February 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 5 - 3 |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U16 | UNIS Flyers Heerenveen U16 | 3 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | 6 - 6 |
Saturday 29 February 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U16 | Smoke Eaters Geleen U16 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 3 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U16 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 |
Sunday 1 March 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U16 | Dordrecht Lions U16 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 5 - 0 |
16:45 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U16 | IJCU Dragons Utrecht U16 | 3 - 1 | 7 - 0 | 6 - 1 | 16 - 2 |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U16 | Eindhoven Kemphanen U16 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 5 - 2 |
Friday 6 March 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | Tilburg Trappers U16 | 2 - 0 | 2 - 0 | 5 - 1 | 9 - 1 |
Saturday 7 March 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U16 | Hijs Hokij Den Haag U16 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 5 |
18:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U16 | Smoke Eaters Geleen U16 | 1 - 4 | 1 - 1 | 3 - 0 | 5 - 5 |
Sunday 8 March 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U16 | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | 5 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 8 - 3 |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | Zoetermeer Panters U16 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U16 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 5 |
Saturday 14 March 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions U16 | UNIS Flyers Heerenveen U16 | - | - | - | - †) |
18:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U16 | Amsterdam Tigers U16 | - | - | - | - †) |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U16 | Tilburg Trappers U16 | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 15 March 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U16 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | - | - | - | - †) |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | Nijmegen Devils U16 | - | - | - | - †) |
17:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U16 | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Saturday 21 March 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U16 | Zoetermeer Panters U16 | - | - | - | - †) |
14:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U16 | Hijs Hokij Den Haag U16 | - | - | - | - †) |
19:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U16 | Smoke Eaters Geleen U16 | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 22 March 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:15 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U16 | Dordrecht Lions U16 | - | - | - | - †) |
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U16 | Amsterdam Tigers U16 | - | - | - | - †) |
15:00 | Tilburg | Tilburg Trappers U16 | IJCU Dragons Utrecht U16 | - | - | - | - †) |
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U16 | UNIS Flyers Heerenveen U16 | - | - | - | - †) |
17:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U16 | Eindhoven Kemphanen U16 | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...U16-competitie Beker van Nederland
Poule A (7 teams)
Red Eagles 's-Hertogenbosch U16
Dordrecht Lions U16
Eindhoven Kemphanen U16
Smoke Eaters Geleen U16
Nijmegen Devils U16
Tilburg Trappers U16
Zoetermeer Panters U16
Poule B (6 teams)
Alcmaria Flames Alkmaar U16
Amsterdam Tigers U16
Hijs Hokij Den Haag U16
UNIS Flyers Heerenveen U16
OrangeGas Capitals Leeuwarden U16
IJCU Dragons Utrecht U16
Bekercompetitie / Voorronde U16
- 13 teams: Poule A 7 teams en Poule B 6 teams
- per poule halve competitie (tegen ieder team 1 keer) (1 x thuis of 1 x uit)
- per team 6 of 5 wedstrijden
- A1 en B1 naar bekerfinale
De finalewedstrijd om de beker van Nederland vindt plaats in Tilburg op zondag 24 november 2019 (Super Sunday) om 16:00 uur.
U16-competitie om het kampioenschap van Nederland
Deelnemende teams (13 teams)
Alcmaria Flames Alkmaar U16
Amsterdam Tigers U16
Red Eagles 's-Hertogenbosch U16
Hijs Hokij Den Haag U16
Dordrecht Lions U16
Eindhoven Kemphanen U16
Smoke Eaters Geleen U16
UNIS Flyers Heerenveen U16
OrangeGas Capitals Leeuwarden U16
Nijmegen Devils U16
Tilburg Trappers U16
IJCU Dragons Utrecht U16
Zoetermeer Panters U16
Na de bekerronde worden de volgende poule-indelingen gemaakt (teams die niet hebben meegedaan in de bekerronde zijn automatisch geplaatst in de Eerste divisie):
Elite divisie U16
- 6 teams (A1, A2, A3, B1, B2, B3)
- anderhalve competitie (tegen ieder team 3 keer) (2 x thuis en 1 x uit of 1 x thuis en 2 x uit)
- per team 15 wedstrijden
- plaats 1 en plaats 2 naar finale om kampioenschap van Nederland
De finalewedstrijd om het kampioenschap van Nederland vindt plaats in Tilburg op zaterdag 28 maart 2020 (Jack Ham Memorial) om 16:00 uur.
Eerste divisie U16
- 7 teams (A4, A5, A6, A7, B4, B5, B6)
- hele competitie (tegen ieder team 2 keer) (1 x thuis en 1 x uit)
- per team 12 wedstrijden
- plaats 1 kampioen Eerste divisie
Puntentelling jeugdcompetitie
2 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd wint
1 wedstrijdpunt voor beide teams in het geval van een gelijkspel
Leeftijdsbepaling U16 seizoen 2019-2020
a. In de U16-competitie mag een onbeperkt aantal junioren uitkomen geboren in 2004 (U16) of later.
b. In de U16-competitie mogen op basis van artikel 19 van het sportreglement doelverdedigers geboren in 2003 (U17) uitkomen. Voordat deze doelverdedigers hun eerste competitiewedstrijd in deze leeftijdscategorie spelen, dienen zij via het teamregistratieformulier te worden aangemeld. De aldus aangemelde doelverdedigers mogen uitkomen in de U16 en hogere competities, waarin zij gezien hun leeftijd speelgerechtigd zijn.
c. In de U16-competitie mag op basis van artikel 19 van het sportreglement voor maximaal 3 spelers geboren in 2003 (U17) dispensatie worden aangemeld.
NB 1: Indien een speler geboren in 2003 via het teamregistratieformulier wordt aangemeld, is de dispensatie daarmee aangemeld.
NB 2: Spelers geboren in 2003 die via het teamregistratieformulier worden aangemeld voor dispensatie mogen alleen in de U16-competitie uitkomen.
e. In de U16-competitie mogen meisjes/vrouwen geboren in 2001 (U19), 2002 (U18) en 2003 (U17) uitkomen.