# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eindhoven Kemphanen U17 | 24 | 23 | 0 | 1 | 46 | 265 - 82 |
2 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 24 | 23 | 0 | 1 | 46 | 277 - 71 |
3 | Tilburg Trappers U17 Geel | 24 | 18 | 1 | 5 | 37 | 165 - 79 |
4 | Smoke Eaters Geleen U17 | 24 | 15 | 1 | 8 | 31 | 150 - 136 |
5 | Tilburg Trappers U17 Blauw | 24 | 14 | 0 | 10 | 28 | 159 - 105 |
6 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | 24 | 13 | 0 | 11 | 26 | 139 - 133 |
7 | Heerenveen Flyers U17 | 24 | 11 | 1 | 12 | 23 | 114 - 122 |
8 | Gijs Bears Groningen U17 | 24 | 9 | 2 | 13 | 20 | 133 - 156 |
9 | Zoetermeer Panters U17 Geel | 24 | 6 | 4 | 14 | 16 | 106 - 198 |
10 | Dordrecht Lions U17 | 24 | 7 | 1 | 16 | 15 | 103 - 172 |
11 | Nijmegen Devils U17 | 24 | 5 | 1 | 18 | 11 | 79 - 157 |
12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | 24 | 3 | 1 | 20 | 7 | 54 - 196 |
13 | IJCU Dragons Utrecht U17 | 24 | 2 | 2 | 20 | 6 | 57 - 194 |
Sunday 4 October 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|
16:15 | Dordrecht Lions U17 | Tilburg Trappers U17 Geel | 0 - 1 | 1 - 4 | 0 - 4 | 1 - 9 |
16:45 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | Heerenveen Flyers U17 | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | 7 - 2 |
Saturday 10 October 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen Flyers U17 | Tilburg Trappers U17 Blauw | 1 - 3 | 3 - 1 | 2 - 1 | 6 - 5 |
16:45 | Tilburg Trappers U17 Geel | Eindhoven Kemphanen U17 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 3 - 7 |
17:30 | Gijs Bears Groningen U17 | Nijmegen Devils U17 | 1 - 0 | 4 - 1 | 2 - 1 | 7 - 2 |
20:00 | Smoke Eaters Geleen U17 | IJCU Dragons Utrecht U17 | 3 - 2 | 2 - 1 | 4 - 1 | 9 - 4 |
Sunday 11 October 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:30 | Tilburg Trappers U17 Blauw | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | 5 - 0 | 5 - 1 | 1 - 0 | 11 - 1 |
17:15 | Nijmegen Devils U17 | Zoetermeer Panters U17 Geel | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 5 - 3 |
18:30 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | Dordrecht Lions U17 | 3 - 0 | 5 - 0 | 2 - 0 | 10 - 0 |
Saturday 17 October 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:15 | Dordrecht Lions U17 | Nijmegen Devils U17 | 2 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | 6 - 4 |
16:45 | Tilburg Trappers U17 Blauw | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | 0 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 4 - 3 |
17:30 | Gijs Bears Groningen U17 | Heerenveen Flyers U17 | 5 - 0 | 0 - 2 | 2 - 2 | 7 - 4 |
17:30 | Eindhoven Kemphanen U17 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 3 - 2 | 3 - 4 | 2 - 0 | 8 - 6 |
Sunday 18 October 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Zoetermeer Panters U17 Geel | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 3 - 2 |
18:30 | IJCU Dragons Utrecht U17 | Tilburg Trappers U17 Blauw | 0 - 4 | 0 - 4 | 0 - 4 | 0 - 12 |
18:30 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | Tilburg Trappers U17 Geel | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 4 - 1†) |
†) De wedstrijd is afgelast. | ||||||
Saturday 24 October 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen Flyers U17 | Zoetermeer Panters U17 Geel | 3 - 0 | 1 - 2 | 4 - 1 | 8 - 3 |
17:30 | Eindhoven Kemphanen U17 | Gijs Bears Groningen U17 | 7 - 1 | 3 - 3 | 5 - 2 | 15 - 6 |
19:45 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | Dordrecht Lions U17 | 3 - 2 | 1 - 3 | 0 - 5 | 4 - 10 |
20:00 | Smoke Eaters Geleen U17 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 2 - 1 | 3 - 3 | 0 - 3 | 5 - 7 |
Sunday 25 October 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:15 | Nijmegen Devils U17 | Eindhoven Kemphanen U17 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 6 | 1 - 8 |
17:30 | Zoetermeer Panters U17 Geel | Gijs Bears Groningen U17 | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 3 | 3 - 7 |
18:30 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | IJCU Dragons Utrecht U17 | 6 - 0 | 7 - 0 | 4 - 0 | 17 - 0 |
Saturday 31 October 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Gijs Bears Groningen U17 | Smoke Eaters Geleen U17 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 4 | 6 - 8 |
17:30 | Eindhoven Kemphanen U17 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | 4 - 0 | 7 - 0 | 3 - 0 | 14 - 0 |
20:15 | IJCU Dragons Utrecht U17 | Nijmegen Devils U17 | 1 - 4 | 1 - 5 | 2 - 1 | 4 - 10 |
Sunday 1 November 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:15 | Dordrecht Lions U17 | Heerenveen Flyers U17 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 2 |
17:30 | Zoetermeer Panters U17 Geel | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 3 | 4 - 6 |
Friday 6 November 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Zoetermeer Panters U17 Geel | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 2 - 6 | 1 - 6 | 1 - 8 | 4 - 20 |
Saturday 7 November 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:15 | Dordrecht Lions U17 | Tilburg Trappers U17 Blauw | 1 - 4 | 2 - 5 | 2 - 3 | 5 - 12 |
16:45 | Tilburg Trappers U17 Geel | Nijmegen Devils U17 | 1 - 1 | 5 - 0 | 2 - 0 | 8 - 1 |
17:30 | Smoke Eaters Geleen U17 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | 3 - 1 | 2 - 2 | 4 - 2 | 9 - 5 |
17:30 | Eindhoven Kemphanen U17 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | 2 - 2 | 3 - 3 | 4 - 1 | 9 - 6 |
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | Gijs Bears Groningen U17 | 3 - 2 | 9 - 0 | 5 - 1 | 17 - 3 |
20:15 | IJCU Dragons Utrecht U17 | Heerenveen Flyers U17 | 2 - 4 | 2 - 3 | 0 - 1 | 4 - 8 |
Sunday 8 November 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:30 | Tilburg Trappers U17 Blauw | Zoetermeer Panters U17 Geel | 6 - 1 | 4 - 1 | 0 - 2 | 10 - 4 |
16:45 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | Dordrecht Lions U17 | 1 - 2 | 5 - 1 | 0 - 2 | 6 - 5 |
17:15 | Nijmegen Devils U17 | Smoke Eaters Geleen U17 | 2 - 5 | 0 - 1 | 1 - 4 | 3 - 10 |
17:15 | Heerenveen Flyers U17 | Eindhoven Kemphanen U17 | 0 - 3 | 3 - 5 | 2 - 4 | 5 - 12 |
18:30 | IJCU Dragons Utrecht U17 | Tilburg Trappers U17 Geel | 0 - 6 | 0 - 5 | 0 - 2 | 0 - 13 |
Saturday 14 November 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen Flyers U17 | Smoke Eaters Geleen U17 | 3 - 5 | 4 - 1 | 1 - 3 | 8 - 9 |
16:45 | Tilburg Trappers U17 Blauw | Eindhoven Kemphanen U17 | 4 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | 6 - 8 |
17:30 | Gijs Bears Groningen U17 | Dordrecht Lions U17 | 2 - 1 | 3 - 0 | 6 - 1 | 11 - 2 |
19:45 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | Tilburg Trappers U17 Geel | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 5 |
Sunday 15 November 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | IJCU Dragons Utrecht U17 | 4 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 5 - 2 |
17:15 | Nijmegen Devils U17 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 0 - 0 | 0 - 4 | 5 - 5 | 5 - 9 |
Saturday 21 November 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Tilburg Trappers U17 Blauw | IJCU Dragons Utrecht U17 | 2 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | 7 - 2 |
17:30 | Gijs Bears Groningen U17 | Eindhoven Kemphanen U17 | 1 - 4 | 2 - 4 | 0 - 1 | 3 - 9 |
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | 2 - 1 | 7 - 1 | 8 - 0 | 17 - 2 |
Sunday 22 November 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:15 | Dordrecht Lions U17 | Zoetermeer Panters U17 Geel | 3 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 6 - 6 |
18:30 | IJCU Dragons Utrecht U17 | Eindhoven Kemphanen U17 | 0 - 5 | 1 - 5 | 0 - 6 | 1 - 16 |
Saturday 28 November 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen Flyers U17 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 6 |
16:45 | Tilburg Trappers U17 Geel | Tilburg Trappers U17 Blauw | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 |
17:30 | Smoke Eaters Geleen U17 | Gijs Bears Groningen U17 | 1 - 0 | 5 - 2 | 1 - 1 | 7 - 3 |
17:30 | Eindhoven Kemphanen U17 | Dordrecht Lions U17 | 1 - 1 | 2 - 3 | 5 - 0 | 8 - 4 |
20:15 | IJCU Dragons Utrecht U17 | Zoetermeer Panters U17 Geel | 0 - 3 | 2 - 0 | 1 - 2 | 3 - 5 |
Sunday 29 November 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:30 | Tilburg Trappers U17 Blauw | Smoke Eaters Geleen U17 | 0 - 3 | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 7 |
16:45 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | Tilburg Trappers U17 Geel | 0 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 5 - 2 |
17:15 | Nijmegen Devils U17 | Heerenveen Flyers U17 | 1 - 4 | 0 - 2 | 0 - 4 | 1 - 10 |
17:30 | Zoetermeer Panters U17 Geel | Eindhoven Kemphanen U17 | 1 - 5 | 0 - 8 | 2 - 2 | 3 - 15 |
20:30 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | IJCU Dragons Utrecht U17 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 5 |
Saturday 5 December 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:15 | Gijs Bears Groningen U17 | Tilburg Trappers U17 Geel | 3 - 4 | 0 - 1 | 0 - 6 | 3 - 11 |
Sunday 6 December 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:30 | Heerenveen Flyers U17 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 6 - 0 |
14:30 | Tilburg Trappers U17 Blauw | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 0 - 4 | 3 - 4 | 1 - 6 | 4 - 14 |
16:15 | Dordrecht Lions U17 | IJCU Dragons Utrecht U17 | 3 - 1 | 4 - 1 | 3 - 1 | 10 - 3 |
16:45 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | Nijmegen Devils U17 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | 7 - 2 |
17:30 | Zoetermeer Panters U17 Geel | Smoke Eaters Geleen U17 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 3 | 5 - 5 |
Saturday 12 December 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Tilburg Trappers U17 Geel | Zoetermeer Panters U17 Geel | 4 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | 8 - 3 |
19:45 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | 0 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3†) |
20:00 | Smoke Eaters Geleen U17 | Dordrecht Lions U17 | 1 - 2 | 6 - 2 | 2 - 1 | 9 - 5 |
†) De wedstrijd is afgelast. | ||||||
Sunday 13 December 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | Gijs Bears Groningen U17 | 1 - 4 | 4 - 2 | 1 - 3 | 6 - 9 |
17:15 | Nijmegen Devils U17 | Tilburg Trappers U17 Blauw | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 3 | 2 - 7†) |
†) De wedstrijd is afgelast. | ||||||
Friday 18 December 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | 4 - 2 | 7 - 0 | 4 - 0 | 15 - 2 |
Saturday 19 December 2009 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen Flyers U17 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | 1 - 3 | 3 - 0 | 3 - 2 | 7 - 5 |
16:45 | Tilburg Trappers U17 Geel | Dordrecht Lions U17 | 3 - 2 | 9 - 2 | 2 - 0 | 14 - 4 |
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | Zoetermeer Panters U17 Geel | 3 - 1 | 7 - 2 | 9 - 2 | 19 - 5 |
19:45 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | Tilburg Trappers U17 Blauw | 0 - 3 | 0 - 5 | 0 - 4 | 0 - 12 |
20:00 | Smoke Eaters Geleen U17 | Eindhoven Kemphanen U17 | 4 - 5 | 1 - 6 | 0 - 2 | 5 - 13 |
Saturday 2 January 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Tilburg Trappers U17 Blauw | Heerenveen Flyers U17 | 4 - 2 | 5 - 0 | 5 - 1 | 14 - 3 |
17:30 | Gijs Bears Groningen U17 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 6 - 3 |
17:30 | Eindhoven Kemphanen U17 | Tilburg Trappers U17 Geel | 1 - 2 | 4 - 2 | 2 - 1 | 7 - 5 |
Sunday 3 January 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:15 | Tilburg Trappers U17 Geel | Gijs Bears Groningen U17 | 4 - 1 | 5 - 4 | 1 - 4 | 10 - 9 |
16:15 | Dordrecht Lions U17 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 0 - 3 | 1 - 3 | 1 - 4 | 2 - 10 |
17:30 | Zoetermeer Panters U17 Geel | Nijmegen Devils U17 | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 4 - 2 |
18:30 | IJCU Dragons Utrecht U17 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 4 | 4 - 7 |
20:30 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | Eindhoven Kemphanen U17 | 0 - 2 | 0 - 8 | 2 - 3 | 2 - 13 |
Saturday 9 January 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen Flyers U17 | Gijs Bears Groningen U17 | 3 - 3 | 1 - 0 | 2 - 0 | 6 - 3 |
19:45 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | Zoetermeer Panters U17 Geel | 0 - 1 | 2 - 6 | 2 - 2 | 4 - 9 |
Sunday 10 January 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | Tilburg Trappers U17 Blauw | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 6 - 3 |
17:15 | Nijmegen Devils U17 | Dordrecht Lions U17 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | 4 - 6 |
18:30 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | Eindhoven Kemphanen U17 | 3 - 3 | 2 - 0 | 1 - 2 | 6 - 5 |
Friday 15 January 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:45 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | Zoetermeer Panters U17 Geel | 6 - 1 | 5 - 4 | 2 - 4 | 13 - 9 |
Saturday 16 January 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen Flyers U17 | Dordrecht Lions U17 | 1 - 0 | 3 - 5 | 3 - 0 | 7 - 5 |
17:30 | Smoke Eaters Geleen U17 | Tilburg Trappers U17 Geel | 3 - 2 | 0 - 1 | 1 - 4 | 4 - 7 |
17:30 | Eindhoven Kemphanen U17 | Nijmegen Devils U17 | 2 - 2 | 9 - 0 | 5 - 1 | 16 - 3 |
18:15 | Gijs Bears Groningen U17 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | - | - | - | 5 - 0#) * |
20:15 | IJCU Dragons Utrecht U17 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 1 - 1 | 1 - 8 | 1 - 3 | 3 - 12 |
*) Reglementair | ||||||
#) Team B niet opgekomen. | ||||||
Sunday 17 January 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:30 | Tilburg Trappers U17 Blauw | Gijs Bears Groningen U17 | 2 - 2 | 4 - 3 | 3 - 2 | 9 - 7 |
16:15 | Dordrecht Lions U17 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 4 |
17:15 | Nijmegen Devils U17 | IJCU Dragons Utrecht U17 | 4 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 6 - 1 |
17:30 | Zoetermeer Panters U17 Geel | Heerenveen Flyers U17 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 |
18:30 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | Smoke Eaters Geleen U17 | 2 - 0 | 7 - 0 | 5 - 1 | 14 - 1 |
Saturday 23 January 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Tilburg Trappers U17 Geel | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 4 - 8 |
17:30 | Eindhoven Kemphanen U17 | Heerenveen Flyers U17 | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 5 - 2 |
17:30 | Smoke Eaters Geleen U17 | Nijmegen Devils U17 | 0 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 | 5 - 4 |
20:15 | IJCU Dragons Utrecht U17 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 4 - 3 |
Sunday 24 January 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:15 | Dordrecht Lions U17 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | 0 - 1 | 0 - 4 | 1 - 5 | 1 - 10 |
17:30 | Zoetermeer Panters U17 Geel | Tilburg Trappers U17 Blauw | 2 - 3 | 0 - 7 | 2 - 4 | 4 - 14 |
18:30 | IJCU Dragons Utrecht U17 | Smoke Eaters Geleen U17 | 1 - 3 | 0 - 3 | 2 - 2 | 3 - 8 |
20:30 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | Nijmegen Devils U17 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 4 | 4 - 9 |
Saturday 30 January 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen Flyers U17 | IJCU Dragons Utrecht U17 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 5 - 2 |
17:30 | Gijs Bears Groningen U17 | Zoetermeer Panters U17 Geel | 2 - 2 | 3 - 3 | 2 - 2 | 7 - 7 |
17:30 | Eindhoven Kemphanen U17 | Tilburg Trappers U17 Blauw | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 8 - 2 |
19:45 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | Smoke Eaters Geleen U17 | 3 - 2 | 1 - 2 | 0 - 3 | 4 - 7 |
Sunday 31 January 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:30 | Tilburg Trappers U17 Blauw | Dordrecht Lions U17 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 |
16:45 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | Eindhoven Kemphanen U17 | 2 - 1 | 0 - 5 | 0 - 3 | 2 - 9 |
17:15 | Nijmegen Devils U17 | Tilburg Trappers U17 Geel | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 6 |
Saturday 6 February 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Tilburg Trappers U17 Geel | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | 3 - 0 | 3 - 0 | 10 - 0 | 16 - 0 |
17:30 | Gijs Bears Groningen U17 | Tilburg Trappers U17 Blauw | 2 - 2 | 1 - 5 | 3 - 1 | 6 - 8 |
17:30 | Smoke Eaters Geleen U17 | Heerenveen Flyers U17 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 4 - 1 |
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | Nijmegen Devils U17 | 4 - 1 | 4 - 1 | 3 - 0 | 11 - 2 |
Sunday 7 February 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:15 | Dordrecht Lions U17 | Gijs Bears Groningen U17 | 1 - 1 | 1 - 2 | 3 - 3 | 5 - 6 |
16:45 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | Smoke Eaters Geleen U17 | 1 - 2 | 4 - 3 | 3 - 2 | 8 - 7 |
17:15 | Heerenveen Flyers U17 | Tilburg Trappers U17 Geel | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 3 - 4 |
Saturday 13 February 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Tilburg Trappers U17 Geel | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 2 | 7 - 3 |
17:30 | Smoke Eaters Geleen U17 | Tilburg Trappers U17 Blauw | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 4 |
17:30 | Gijs Bears Groningen U17 | IJCU Dragons Utrecht U17 | 3 - 0 | 7 - 1 | 1 - 1 | 11 - 2 |
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | Heerenveen Flyers U17 | 3 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | 8 - 2 |
20:15 | Eindhoven Kemphanen U17 | Zoetermeer Panters U17 Geel | 7 - 3 | 7 - 0 | 5 - 1 | 19 - 4 |
Sunday 14 February 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 2 - 5 | 3 - 4 | 0 - 3 | 5 - 12 |
17:15 | Nijmegen Devils U17 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | - | - | - | 0 - 0 |
17:30 | Zoetermeer Panters U17 Geel | Dordrecht Lions U17 | 0 - 1 | 4 - 3 | 3 - 1 | 7 - 5 |
Saturday 20 February 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen Flyers U17 | Nijmegen Devils U17 | 0 - 0 | 7 - 2 | 0 - 2 | 7 - 4 |
16:45 | Tilburg Trappers U17 Blauw | Tilburg Trappers U17 Geel | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 4 |
20:00 | Smoke Eaters Geleen U17 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | 4 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 7 - 2 |
Sunday 21 February 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
11:45 | Tilburg Trappers U17 Blauw | Nijmegen Devils U17 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 6 - 0 |
16:15 | Dordrecht Lions U17 | Eindhoven Kemphanen U17 | 0 - 5 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 9 |
17:30 | Zoetermeer Panters U17 Geel | IJCU Dragons Utrecht U17 | 0 - 3 | 3 - 0 | 2 - 1 | 5 - 4 |
20:30 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 0 - 3 | 0 - 6 | 0 - 7 | 0 - 16 |
Friday 26 February 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Zoetermeer Panters U17 Geel | Tilburg Trappers U17 Geel | 0 - 3 | 1 - 4 | 1 - 1 | 2 - 8 |
Saturday 27 February 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:15 | Dordrecht Lions U17 | Smoke Eaters Geleen U17 | 0 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | 2 - 10 |
17:30 | Gijs Bears Groningen U17 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 1 - 3 | 0 - 5 | 2 - 3 | 3 - 11 |
17:30 | Eindhoven Kemphanen U17 | IJCU Dragons Utrecht U17 | 2 - 0 | 10 - 0 | 6 - 0 | 18 - 0 |
19:45 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | Heerenveen Flyers U17 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 |
Sunday 28 February 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | 4 - 1 | 6 - 2 | 5 - 0 | 15 - 3 |
17:15 | Nijmegen Devils U17 | Gijs Bears Groningen U17 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 3 | 6 - 5 |
18:30 | IJCU Dragons Utrecht U17 | Dordrecht Lions U17 | 3 - 2 | 2 - 2 | 1 - 3 | 6 - 7 |
18:30 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | Tilburg Trappers U17 Blauw | 3 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | 8 - 3 |
19:00 | Smoke Eaters Geleen U17 | Zoetermeer Panters U17 Geel | 1 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 6 - 2 |
Friday 5 March 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Nijmegen Devils U17 | Hijs Hokij Wolves Den Haag U17 | 0 - 1 | 0 - 4 | 1 - 2 | 1 - 7 |
Saturday 6 March 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Tilburg Trappers U17 Geel | Heerenveen Flyers U17 | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 7 - 5 |
17:30 | Eindhoven Kemphanen U17 | Smoke Eaters Geleen U17 | 7 - 1 | 5 - 2 | 2 - 2 | 14 - 5 |
Sunday 7 March 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:30 | Tilburg Trappers U17 Geel | Smoke Eaters Geleen U17 | 3 - 1 | 4 - 0 | 3 - 1 | 10 - 2 |
14:30 | Tilburg Trappers U17 Geel | IJCU Dragons Utrecht U17 | - | - | - | 0 - 0 |
Saturday 13 March 2010 | ||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U17 | Gijs Bears Groningen U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 5 - 0#) |
20:15 | IJCU Dragons Utrecht U17 | Gijs Bears Groningen U17 | - | - | - | 0 - 0 |
#) Team B niet opgekomen. |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Finale Play-offs U17 |
Datum | Tijd | Plaats | Team A | Team B | Uitslag | |||||
zo | 14 mrt 2010 | 20:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U17 | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | 2 - 2 |
3 - 0 |
1 - 0 |
- |
6 - 2 |
Â
Halve finale Play-offs U17 |
Datum | Tijd | Plaats | Team A | Team B | Uitslag | |||||
vr | 12 mrt 2010 | 20:15 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam U17 | Tilburg Trappers U17 Geel | 3-0 | 4-1 | 1-0 | - |
8 - 1 |
za | 13 mrt 2010 | 17:30 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U17 | Smoke Eaters Geleen U17 | 4-1 | 4-0 |
2-1 |
- |
10 - 2 |
Sudden victory-verlenging en shoot-out tijdens halve finale en finale play-offs
Indien na een wedstrijd in de play-offs na de reguliere speeltijd de stand gelijk is, volgt een 4 tegen 4-verlenging van maximaal 5 minuten met sudden victory: het team dat scoort, wint de wedstrijd. Indien na 5 minuten de stand nog steeds gelijk is, volgt een shoot-out. Het team dat de shoot-out wint, wint daarmee de wedstrijd met 1 doelpunt verschil.
Teams
Amstel Tijgers Amsterdam U17
Dordrecht Lions U17
Eindhoven Kemphanen U17
Smoke Eaters Geleen U17
GIJS Bears Groningen U17
Hijs Hokij Wolves Den Haag U17
Heerenveen Flyers U17
Red Eagles 's-Hertogenbosch U17
Nijmegen Devils U17
Tilburg Trappers U17 Blauw
Tilburg Trappers U17 Geel
IJCU Dragons Utrecht U17
Zoetermeer Panters U17
Competitie Kampioenschap van Nederland U17
De 13 teams twee keer tegen elkaar (een keer thuis en een keer uit). Een team speelt 24 wedstrijden (12 keer thuis en 12 keer uit).