# | Team | GW | W | OTW | G | OTV | V | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tilburg Trappers B+ | 24 | 21 | 0 | 1 | 0 | 2 | 43 |
2 | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 24 | 19 | 0 | 3 | 0 | 2 | 40 |
3 | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 24 | 18 | 0 | 2 | 0 | 4 | 38 |
4 | Heerenveen Flyers B+ | 24 | 14 | 0 | 1 | 0 | 9 | 29 |
5 | GIJS Bears Groningen U20 | 24 | 12 | 0 | 1 | 0 | 11 | 25 |
6 | Eindhoven IJsbrekers B+ | 24 | 7 | 0 | 1 | 0 | 16 | 14 |
7 | Smoke Eaters Geleen B+ | 24 | 5 | 0 | 1 | 0 | 18 | 11 |
8 | Zoetermeer Panters B+ | 24 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 8 |
9 | Jordens Dordrecht B+ | 24 | 3 | 0 | 0 | 0 | 21 | 6 |
Sat 12 October 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | Zoetermeer Panters B+ | 3 - 1 | 5 - 0 | 2 - 0 | 10 - 1 * |
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers B+ | Heerenveen Flyers B+ | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 7 - 1 * |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers B+ | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 4 * |
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Jordens Dordrecht B+ | - | - | - | 5 - 0†) * |
*) Reglementair | |||||||
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sun 13 October 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:45 | Heerenveen | Heerenveen Flyers B+ | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 4 | 1 - 7 * |
18:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters B+ | Smoke Eaters Geleen B+ | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 4 - 2 * |
18:15 | Den Haag | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | Tilburg Trappers B+ | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 6 - 0 * |
20:15 | Dordrecht | Jordens Dordrecht B+ | Eindhoven IJsbrekers B+ | 1 - 1 | 2 - 3 | 0 - 1 | 3 - 5 * |
*) Reglementair | |||||||
Fri 18 October 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Den Haag | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | Zoetermeer Panters B+ | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 0 | 6 - 1 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 19 October 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers B+ | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 4 * |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen B+ | GIJS Bears Groningen U20 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 4 * |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers B+ | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 3 | 0 - 7 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 20 October 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:45 | Heerenveen | Heerenveen Flyers B+ | Eindhoven IJsbrekers B+ | 3 - 1 | 1 - 0 | 6 - 0 | 10 - 1 * |
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | Smoke Eaters Geleen B+ | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 7 - 2 * |
*) Reglementair | |||||||
Fri 25 October 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters B+ | Tilburg Trappers B+ | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 4 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 26 October 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers B+ | Smoke Eaters Geleen B+ | 4 - 0 | 5 - 0 | 4 - 0 | 13 - 0 * |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers B+ | Jordens Dordrecht B+ | - | - | - | 5 - 0†) * |
*) Reglementair | |||||||
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sun 27 October 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:45 | Heerenveen | Heerenveen Flyers B+ | GIJS Bears Groningen U20 | 0 - 2 | 3 - 3 | 3 - 0 | 6 - 5 * |
*) Reglementair | |||||||
Fri 8 November 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Heerenveen | Heerenveen Flyers B+ | Zoetermeer Panters B+ | 2 - 0 | 3 - 1 | 4 - 0 | 9 - 1 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 9 November 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen B+ | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 0 - 2 | 1 - 6 | 0 - 6 | 1 - 14 * |
20:15 | Dordrecht | Jordens Dordrecht B+ | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 0 - 4 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 6 * |
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Tilburg Trappers B+ | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 5 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 10 November 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | Eindhoven IJsbrekers B+ | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 2 | 8 - 2 * |
17:45 | Tilburg | Tilburg Trappers B+ | GIJS Bears Groningen U20 | 4 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 6 - 1 * |
18:15 | Den Haag | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | Smoke Eaters Geleen B+ | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 3 * |
20:15 | Dordrecht | Jordens Dordrecht B+ | Heerenveen Flyers B+ | 1 - 4 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 5 * |
*) Reglementair | |||||||
Fri 15 November 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers B+ | Eindhoven IJsbrekers B+ | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 6 - 1 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 16 November 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | Jordens Dordrecht B+ | - | - | - | 5 - 0 * |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen B+ | Heerenveen Flyers B+ | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 3 - 6 * |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers B+ | Tilburg Trappers B+ | 0 - 3 | 1 - 5 | 1 - 4 | 2 - 12 * |
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 0 - 3 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 5 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 17 November 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:15 | Den Haag | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 * |
20:30 | Dordrecht | Jordens Dordrecht B+ | Zoetermeer Panters B+ | - | - | - | 5 - 0 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 23 November 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers B+ | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 2 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | 10 - 0 * |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen B+ | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 1 - 1 | 0 - 4 | 0 - 4 | 1 - 9 * |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers B+ | Heerenveen Flyers B+ | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 * |
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Zoetermeer Panters B+ | - | - | - | 5 - 0†) * |
*) Reglementair | |||||||
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sun 24 November 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:15 | Den Haag | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | Eindhoven IJsbrekers B+ | 2 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 7 - 0 * |
20:15 | Dordrecht | Jordens Dordrecht B+ | GIJS Bears Groningen U20 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 4 * |
*) Reglementair | |||||||
Fri 29 November 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters B+ | Heerenveen Flyers B+ | 1 - 2 | 1 - 4 | 0 - 4 | 2 - 10 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 30 November 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen B+ | Zoetermeer Panters B+ | 4 - 1 | 2 - 3 | 2 - 0 | 8 - 4 * |
19:15 | Den Haag | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | Jordens Dordrecht B+ | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 4 - 3 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 1 December 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:15 | Heerenveen | Heerenveen Flyers B+ | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 4 - 3 * |
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | GIJS Bears Groningen U20 | 2 - 1 | 4 - 0 | 3 - 0 | 9 - 1 * |
20:15 | Dordrecht | Jordens Dordrecht B+ | Smoke Eaters Geleen B+ | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 4 - 2 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 7 December 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | Heerenveen Flyers B+ | 1 - 0 | 1 - 0 | 7 - 1 | 9 - 1 * |
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers B+ | Jordens Dordrecht B+ | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 * |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers B+ | Zoetermeer Panters B+ | 2 - 0 | 4 - 0 | 6 - 0 | 12 - 0 * |
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Smoke Eaters Geleen B+ | 2 - 0 | 5 - 0 | 2 - 1 | 9 - 1 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 8 December 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:45 | Heerenveen | Heerenveen Flyers B+ | Tilburg Trappers B+ | 3 - 1 | 2 - 4 | 1 - 2 | 6 - 7 * |
18:15 | Den Haag | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | GIJS Bears Groningen U20 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 5 - 3 * |
19:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen B+ | Eindhoven IJsbrekers B+ | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 * |
20:15 | Dordrecht | Jordens Dordrecht B+ | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 6 * |
*) Reglementair | |||||||
Fri 13 December 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 3 - 0 | 2 - 0 | 4 - 1 | 9 - 1 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 14 December 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers B+ | Smoke Eaters Geleen B+ | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 4 - 3 * |
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Heerenveen Flyers B+ | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 15 December 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:45 | Heerenveen | Heerenveen Flyers B+ | Jordens Dordrecht B+ | - | - | - | 5 - 0†) * |
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | Tilburg Trappers B+ | - | - | - | 0 - 5 * |
*) Reglementair | |||||||
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Fri 20 December 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers B+ | Zoetermeer Panters B+ | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 0 | 6 - 3 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 21 December 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen B+ | Jordens Dordrecht B+ | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 * |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers B+ | GIJS Bears Groningen U20 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 6 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 22 December 2002 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters B+ | Eindhoven IJsbrekers B+ | 1 - 4 | 1 - 3 | 2 - 1 | 4 - 8 * |
20:15 | Dordrecht | Jordens Dordrecht B+ | Tilburg Trappers B+ | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 2 | 0 - 8 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 4 January 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 4 * |
21:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen B+ | Tilburg Trappers B+ | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 4 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 5 January 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:45 | Tilburg | Tilburg Trappers B+ | GIJS Bears Groningen U20 | - | - | - | 6 - 1◊) * |
18:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters B+ | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 4 * |
*) Reglementair | |||||||
◊) De uitslag wordt overgenomen van de wedstrijd Tilburg Trappers B+ vs GIJS Bears Groningen U20 van 10 Nov 2002 | |||||||
Fri 10 January 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Den Haag | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | Heerenveen Flyers B+ | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 * |
20:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters B+ | Jordens Dordrecht B+ | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 4 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 11 January 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers B+ | Zoetermeer Panters B+ | 4 - 0 | 5 - 0 | 3 - 0 | 12 - 0 * |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen B+ | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 0 - 4 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 7 * |
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Eindhoven IJsbrekers B+ | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 12 January 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:45 | Heerenveen | Heerenveen Flyers B+ | Tilburg Trappers B+ | - | - | - | 6 - 7◊) * |
15:45 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Smoke Eaters Geleen B+ | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 2 * |
*) Reglementair | |||||||
◊) De uitslag wordt overgenomen van de wedstrijd Heerenveen Flyers B+ vs Tilburg Trappers B+ van 08 Dec 2002 | |||||||
Sat 18 January 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen B+ | Tilburg Trappers B+ | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 4 | 0 - 10 * |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers B+ | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 0 - 4 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 9 * |
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Heerenveen Flyers B+ | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 5 - 4 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 19 January 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters B+ | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 5 | 0 - 11 * |
18:15 | Den Haag | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | GIJS Bears Groningen U20 | 3 - 0 | 1 - 0 | 4 - 3 | 8 - 3 * |
20:15 | Dordrecht | Jordens Dordrecht B+ | Eindhoven IJsbrekers B+ | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 3 - 5 * |
*) Reglementair | |||||||
Fri 24 January 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters B+ | Jordens Dordrecht B+ | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 1 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 25 January 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | Heerenveen Flyers B+ | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | 5 - 2 * |
19:15 | Den Haag | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | Smoke Eaters Geleen B+ | 2 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 9 - 1 * |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers B+ | Tilburg Trappers B+ | 0 - 4 | 0 - 3 | 1 - 3 | 1 - 10 * |
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Jordens Dordrecht B+ | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 8 - 1 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 1 February 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | Zoetermeer Panters B+ | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 3 * |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen B+ | Heerenveen Flyers B+ | 2 - 2 | 0 - 3 | 3 - 2 | 5 - 7 * |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers B+ | GIJS Bears Groningen U20 | 0 - 3 | 1 - 1 | 2 - 3 | 3 - 7 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 2 February 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:45 | Heerenveen | Heerenveen Flyers B+ | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 0 - 4 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 7 * |
18:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters B+ | Smoke Eaters Geleen B+ | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 6 - 1 * |
20:15 | Dordrecht | Jordens Dordrecht B+ | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 0 - 1 | 1 - 6 | 2 - 5 | 3 - 12 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 8 February 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen B+ | Eindhoven IJsbrekers B+ | 3 - 2 | 6 - 5 | 5 - 1 | 14 - 8 * |
*) Reglementair | |||||||
Fri 14 February 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Den Haag | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | Jordens Dordrecht B+ | 3 - 0 | 4 - 0 | 3 - 1 | 10 - 1 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 15 February 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers B+ | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | 8 - 5 * |
20:00 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers B+ | Zoetermeer Panters B+ | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 3 - 4 * |
20:15 | Dordrecht | Jordens Dordrecht B+ | Heerenveen Flyers B+ | 1 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 2 - 6 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 16 February 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:45 | Heerenveen | Heerenveen Flyers B+ | Eindhoven IJsbrekers B+ | 3 - 1 | 2 - 3 | 4 - 0 | 9 - 4 * |
18:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters B+ | GIJS Bears Groningen U20 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 4 | 2 - 8 * |
*) Reglementair | |||||||
Fri 21 February 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Den Haag | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 5 | 2 - 5 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 22 February 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
12:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | Tilburg Trappers B+ | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 * |
16:30 | Heerenveen | Heerenveen Flyers B+ | Smoke Eaters Geleen B+ | - | - | - | 10 - 0 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 23 February 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:45 | Heerenveen | Heerenveen Flyers B+ | Zoetermeer Panters B+ | - | - | - | 5 - 0†) * |
20:15 | Dordrecht | Jordens Dordrecht B+ | Smoke Eaters Geleen B+ | - | - | - | 0 - 5†) * |
*) Reglementair | |||||||
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Fri 28 February 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers B+ | Jordens Dordrecht B+ | - | - | - | 5 - 0†) * |
20:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | Eindhoven IJsbrekers B+ | - | - | - | 0 - 0†) |
20:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters B+ | Hijs Hokij Wolves Den Haag B+ | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 4 * |
*) Reglementair | |||||||
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sat 1 March 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 0 - 0 | 0 - 4 | 2 - 2 | 2 - 6 * |
*) Reglementair | |||||||
Sun 2 March 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters B+ | GIJS Bears Groningen U20 | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 4 | 2 - 8 * |
*) Reglementair | |||||||
Sat 15 March 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:30 | Eindhoven | Tilburg Trappers B+ | Rovinij Junior Tigers Nijmegen B+ | 0 - 3 | 0 - 5 | 3 - 1 | 3 - 9 * |
*) Reglementair |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...