# | Team | GW | W | OTW | G | OTV | V | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam Bulldogs | 12 | 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 32 |
2 | Formido Flyers Heerenveen | 12 | 5 | 0 | 0 | 1 | 7 | 16 |
3 | Diamant Trappers Tilburg | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12 |
4 | Ruijters Eaters Geleen | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12 |
# | Team | GW | W | OTW | G | OTV | V | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Formido Flyers Heerenveen | 16 | 16 | 3 | 0 | 0 | 0 | 45 |
2 | Amsterdam Bulldogs | 16 | 13 | 1 | 0 | 1 | 3 | 39 |
3 | Diamant Trappers Tilburg | 16 | 11 | 0 | 0 | 1 | 5 | 34 |
4 | Ruijters Eaters Geleen | 16 | 10 | 0 | 0 | 1 | 6 | 31 |
5 | Olympia Heist op den Berg | 16 | 9 | 2 | 0 | 0 | 7 | 25 |
6 | Turnhout Tigers | 16 | 5 | 0 | 0 | 2 | 11 | 17 |
7 | Canadian Sport Phantoms Deurne | 16 | 5 | 1 | 0 | 1 | 11 | 15 |
8 | Leuven Chiefs | 16 | 3 | 0 | 0 | 1 | 13 | 10 |
9 | HYC Herentals | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 |
# | Team | GW | W | OTW | G | OTV | V | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HYC Herentals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Leuven Chiefs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Olympia Heist op den Berg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Canadian Sport Phantoms Deurne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Turnhout Tigers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | OTW | G | OTV | V | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam Bulldogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Diamant Trappers Tilburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Formido Flyers Heerenveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ruijters Eaters Geleen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | OTW | G | OTV | V | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam Bulldogs | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 14 |
2 | Formido Flyers Heerenveen | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 12 |
3 | Diamant Trappers Tilburg | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 12 |
4 | Ruijters Eaters Geleen | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Thu 1 January 1970 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Smoke Eaters Geleen | Eindhoven Kemphanen | - | - | - | - ~) | ||
20:30 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Kalisvaart Wolves Den Haag | 1 - 4 | 1 - 4 | 0 - 4 | 2 - 12 |
~) De wedstrijd moet opnieuw worden vastgesteld. | |||||||
Sun 5 October 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | Dordrecht Lions | 3 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 | 9 - 0 |
18:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | Heerenveen Flyers | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 5 - 1 |
Fri 10 October 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 6 - 3 | 4 - 0 | 3 - 0 | 13 - 3 |
Sat 11 October 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Tilburg Trappers Selectieteam | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 |
20:30 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers | GIJS Bears Groningen U20 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 4 |
Sun 12 October 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Heerenveen Flyers | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 4 - 0 | 5 - 1 | 10 - 2 |
18:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 2 | 5 - 6 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Eindhoven IJsbrekers | 2 - 3 | 2 - 0 | 2 - 2 | 6 - 5 |
Fri 17 October 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | Dordrecht Lions | 1 - 4 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 5 |
20:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | GIJS Bears Groningen U20 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 4 - 2 |
Sat 18 October 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Heerenveen Flyers | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 1 | 5 - 2 |
20:30 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 3 | 5 - 4 |
20:30 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers | Tilburg Trappers Selectieteam | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 5 |
Sun 19 October 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | Kalisvaart Wolves Den Haag | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 6 |
18:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 0 - 5 | 0 - 4 | 0 - 6 | 0 - 15 |
Fri 24 October 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | Tilburg Trappers Selectieteam | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 7 - 3 |
Sat 25 October 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Heerenveen Flyers | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 5 - 2 |
20:30 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 4 |
20:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | GIJS Bears Groningen U20 | 1 - 2 | 1 - 4 | 0 - 2 | 2 - 8 |
Sun 26 October 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Heerenveen Flyers | Kalisvaart Wolves Den Haag | 0 - 5 | 1 - 3 | 0 - 4 | 1 - 12 |
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | Smoke Eaters Geleen | 5 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | 17 - 0 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 5 | 4 - 8 |
Fri 31 October 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 6 - 1 |
20:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | Heerenveen Flyers | 4 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 10 - 1 |
Sat 1 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | GIJS Bears Groningen U20 | 3 - 2 | 1 - 3 | 0 - 2 | 4 - 7 |
20:30 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Tilburg Trappers Selectieteam | 2 - 3 | 1 - 1 | 4 - 2 | 7 - 6 |
20:30 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers | Kalisvaart Wolves Den Haag | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 4 | 3 - 13 |
20:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | 0 - 5 | 0 - 1 | 0 - 6 | 0 - 12 |
Sun 2 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Heerenveen Flyers | Eindhoven IJsbrekers | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 5 - 1 |
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 0 - 0 | 0 - 4 | 2 - 1 | 2 - 5 |
18:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Dordrecht Lions | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 4 - 3 |
Fri 7 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | Eindhoven IJsbrekers | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 6 - 4 |
20:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | 0 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 2 |
Sat 8 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Kalisvaart Wolves Den Haag | 0 - 5 | 0 - 5 | 0 - 3 | 0 - 13 |
20:30 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | 7 - 2 |
20:30 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Heerenveen Flyers | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 2 | 9 - 4 |
Sun 9 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Heerenveen Flyers | GIJS Bears Groningen U20 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 8 |
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | Tilburg Trappers Selectieteam | 0 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 6 - 2 |
17:15 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 7 |
18:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Dordrecht Lions | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 3 | 3 - 7 |
Sat 15 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
19:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | Smoke Eaters Geleen | 9 - 0 | 10 - 1 | 10 - 2 | 29 - 3 |
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 5 |
20:30 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers | Dordrecht Lions | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 5 |
Sun 16 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Heerenveen Flyers | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 4 | 1 - 8 |
18:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | GIJS Bears Groningen U20 | 1 - 0 | 2 - 1 | 4 - 1 | 7 - 2 |
19:00 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Eindhoven IJsbrekers | 5 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 10 - 4 |
Fri 21 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | Dordrecht Lions | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 |
Sat 22 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Dordrecht | Dordrecht Lions | GIJS Bears Groningen U20 | 5 - 0 | 2 - 0 | 3 - 4 | 10 - 4 |
Sun 23 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:15 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers | Smoke Eaters Geleen | 6 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 12 - 2 |
Fri 28 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 |
Sat 29 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers | Heerenveen Flyers | 1 - 0 | 6 - 1 | 1 - 0 | 8 - 1 |
20:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Kalisvaart Wolves Den Haag | 0 - 10 | 0 - 12 | 1 - 7 | 1 - 29 |
Sun 30 November 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Heerenveen Flyers | Tilburg Trappers Selectieteam | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 2 |
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | Eindhoven IJsbrekers | 2 - 1 | 1 - 0 | 6 - 0 | 9 - 1 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Smoke Eaters Geleen | - | - | - | 5 - 0#) * |
*) Reglementair | |||||||
#) Team B niet opgekomen. | |||||||
Sat 6 December 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Dordrecht Lions | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 6 - 1 |
Sun 7 December 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | Heerenveen Flyers | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 6 - 1 |
18:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 6 - 1 |
18:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | Kalisvaart Wolves Den Haag | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 5 |
Fri 12 December 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | Eindhoven IJsbrekers | 2 - 0 | 7 - 0 | 3 - 1 | 12 - 1 |
Sat 13 December 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Tilburg Trappers Selectieteam | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 6 - 3 |
20:30 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Kalisvaart Wolves Den Haag | 0 - 4 | 3 - 1 | 1 - 2 | 4 - 7 |
20:30 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | 2 - 2 | 1 - 2 | 0 - 3 | 3 - 7 |
20:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Heerenveen Flyers | 3 - 3 | 0 - 1 | 1 - 3 | 4 - 7 |
Sun 14 December 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Heerenveen Flyers | Dordrecht Lions | 4 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | 4 - 8 |
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | GIJS Bears Groningen U20 | 4 - 1 | 7 - 1 | 2 - 1 | 13 - 3 |
18:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 5 - 2 |
Fri 19 December 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | Kalisvaart Wolves Den Haag | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 3 |
Sat 20 December 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Heerenveen Flyers | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 5 - 1 |
20:30 | Dordrecht | Dordrecht Lions | GIJS Bears Groningen U20 | 3 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 5 - 4 |
20:30 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers | Smoke Eaters Geleen | 3 - 2 | 5 - 0 | 1 - 0 | 9 - 2 |
Sun 21 December 2003 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Eindhoven IJsbrekers | 3 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 5 - 4 |
18:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Tilburg Trappers Selectieteam | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 |
Sun 4 January 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Heerenveen Flyers | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 5 - 4 |
Fri 9 January 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | 4 - 1 | 3 - 0 | 5 - 1 | 12 - 2 |
Sat 10 January 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Dordrecht Lions | 1 - 4 | 1 - 2 | 3 - 3 | 5 - 9 |
Sun 11 January 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | Heerenveen Flyers | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 |
18:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | GIJS Bears Groningen U20 | 4 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 10 - 2 |
19:00 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Smoke Eaters Geleen | 4 - 1 | 7 - 0 | 2 - 0 | 13 - 1 |
20:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Eindhoven IJsbrekers | 4 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | 9 - 1 |
Sat 17 January 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
19:30 | Heerenveen | Heerenveen Flyers | Kalisvaart Wolves Den Haag | 0 - 1 | 2 - 7 | 1 - 4 | 3 - 12 |
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | 0 - 4 | 0 - 3 | 1 - 3 | 1 - 10 |
20:30 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 1 - 1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 5 - 6 |
20:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Tilburg Trappers Selectieteam | 0 - 0 | 0 - 6 | 0 - 6 | 0 - 12 |
Sat 24 January 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
19:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | GIJS Bears Groningen U20 | 2 - 0 | 6 - 1 | 4 - 2 | 12 - 3 |
20:30 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Dordrecht Lions | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 7 - 4 |
Sun 25 January 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Heerenveen Flyers | Tilburg Trappers Selectieteam | 0 - 2 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 6 |
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | Smoke Eaters Geleen | - | - | - | 5 - 0#) * |
*) Reglementair | |||||||
#) Team B niet opgekomen. | |||||||
Sat 31 January 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Tilburg Trappers Selectieteam | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 4 - 2 |
20:30 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 |
20:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Kalisvaart Wolves Den Haag | - | - | - | 0 - 5%) * |
*) Reglementair | |||||||
%) Team A niet opgekomen. | |||||||
Sun 1 February 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Heerenveen Flyers | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 2 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 5 - 7 |
18:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | Eindhoven IJsbrekers | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 |
Sat 7 February 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
19:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | Eindhoven IJsbrekers | 10 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 14 - 0#) * |
20:30 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | - | - | - | 5 - 0#) * |
*) Reglementair | |||||||
#) Team B niet opgekomen. | |||||||
Sun 8 February 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | Dordrecht Lions | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 6 |
17:15 | Eindhoven | Eindhoven IJsbrekers | Heerenveen Flyers | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 5 |
18:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 2 | 4 - 3 |
18:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | GIJS Bears Groningen U20 | 1 - 3 | 1 - 7 | 2 - 8 | 4 - 18 |
Fri 13 February 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 1 - 1 | 5 - 0 | 1 - 1 | 7 - 2 |
Sat 14 February 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Eindhoven IJsbrekers | 3 - 5 | 0 - 0 | 2 - 2 | 5 - 7 |
20:30 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Kalisvaart Wolves Den Haag | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 6 |
Sun 15 February 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Heerenveen | Heerenveen Flyers | Dordrecht Lions | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 4 |
17:00 | Nijmegen | Rovinij Junior Tigers Nijmegen | Tilburg Trappers Selectieteam | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 5 |
Fri 20 February 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Tilburg | Tilburg Trappers Selectieteam | Kalisvaart Wolves Den Haag | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 4 |
Sat 21 February 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
19:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | Tilburg Trappers Selectieteam | 3 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 6 - 2 |
20:30 | Dordrecht | Dordrecht Lions | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 5 - 4 |
Sun 22 February 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:30 | Groningen | GIJS Bears Groningen U20 | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 5 - 1 |
Sat 28 February 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Dordrecht Lions | 1 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 7 - 5 |
Sun 7 March 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:45 | Heerenveen | Heerenveen Flyers | Smoke Eaters Geleen | 2 - 0 | 1 - 1 | 8 - 1 | 11 - 2 |
Sat 13 March 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Utrecht | Hét Autoblad Dragons Utrecht | Kalisvaart Wolves Den Haag | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 2 | 2 - 6 |
Fri 19 March 2004 | |||||||
Tijd | Plaats | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Den Haag | Kalisvaart Wolves Den Haag | Hét Autoblad Dragons Utrecht | 1 - 0 | 2 - 0 | 4 - 2 | 7 - 2 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...