Sunday 27 September 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
---|---|---|---|---|
16:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | Yeti's Breda U10 / U8 | |
Sunday 4 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | Yeti's Breda U10 / U8 | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 |
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | |
Saturday 10 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | Yeti's Breda U10 / U8 | |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | Tilburg Trappers U10 / U8 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | Amsterdam Tigers U10 Wit |
Sunday 11 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | GIJS Groningen U10 / U8 |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | Zoetermeer Panters U10 / U8 |
Saturday 17 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:15 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | |
Sunday 18 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | Dordrecht Lions U10 / U8 | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 |
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U10 / U8 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | Amsterdam Tigers U10 Wit |
Saturday 24 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 |
Sunday 25 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | Zoetermeer Panters U10 / U8 | Amsterdam Tigers U10 Wit |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U10 / U8 | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | GIJS Groningen U10 / U8 |
16:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | Leiden Lions U10 / U8 | Yeti's Breda U10 / U8 |
Saturday 31 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | Dordrecht Lions U10 / U8 |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U10 / U8 | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | Tilburg Trappers U10 / U8 |
Sunday 1 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | Zoetermeer Panters U10 / U8 | Leiden Lions U10 / U8 |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | GIJS Groningen U10 / U8 |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | Amsterdam Tigers U10 Wit |
Saturday 7 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 |
Saturday 14 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U10 / U8 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 |
14:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | Tilburg Trappers U10 / U8 | Zoetermeer Panters U10 / U8 |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U10 / U8 | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 |
Sunday 15 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U10 / U8 | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 | Amsterdam Tigers U10 Wit |
Saturday 21 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Breda | Yeti's Breda U10 / U8 | Zoetermeer Panters U10 / U8 | Leiden Lions U10 / U8 |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U10 / U8 | Nijmegen Devils U10 / U8 | IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U10 Wit | Dordrecht Lions U10 / U8 | Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 |
Sunday 22 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U10 / U8 | Tilburg Trappers U10 / U8 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 |
12:20 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 | Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 | |
Sunday 6 December 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | GIJS Groningen U10 / U8 |
Sunday 13 December 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | GIJS Groningen U10 / U8 |
Saturday 19 December 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 |
Saturday 2 January 2021 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 |
Sunday 17 January 2021 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | |
Sunday 31 January 2021 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | GIJS Groningen U10 / U8 |
Sunday 7 February 2021 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | GIJS Groningen U10 / U8 |
Saturday 13 February 2021 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U10 / U8 | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 |
Sunday 28 February 2021 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | GIJS Groningen U10 / U8 |
Sunday 14 March 2021 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...