Saturday 3 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
---|---|---|---|---|
16:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Sunday 4 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
11:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | GIJS Groningen U12 | |
12:20 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer/Leiden Predators U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
16:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | Yeti's Breda U12 | |
Saturday 10 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
11:45 | Breda | Yeti's Breda U12 | Nijmegen Devils U12 | |
14:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Zoetermeer/Leiden Predators U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Tilburg Trappers U12 | |
18:00 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Sunday 11 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Saturday 17 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Breda | Yeti's Breda U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
16:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 18 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
12:20 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Zoetermeer/Leiden Predators U12 | |
12:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | GIJS Groningen U12 | |
16:00 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | Tilburg Trappers U12 | |
Saturday 24 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Tilburg Trappers U12 | Yeti's Breda U12 |
13:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | GIJS Groningen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 |
14:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 |
Sunday 25 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Zoetermeer/Leiden Predators U12 | Dordrecht Lions U12 |
Saturday 31 October 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
14:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
16:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Tilburg Trappers U12 | |
17:45 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Sunday 1 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:20 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | |
12:45 | Leiden | Zoetermeer/Leiden Predators U12 | Yeti's Breda U12 | |
14:45 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Saturday 7 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Breda | Yeti's Breda U12 | Nijmegen Devils U12 | |
14:15 | Dordrecht | Dordrecht Lions U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
17:45 | Groningen | GIJS Groningen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Sunday 8 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Zoetermeer/Leiden Predators U12 | |
Sunday 15 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Yeti's Breda U12 | |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Dordrecht Lions U12 | |
12:20 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer/Leiden Predators U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Saturday 21 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Tilburg Trappers U12 | Smoke Eaters Geleen U12 |
16:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Yeti's Breda U12 | Nijmegen Devils U12 |
Sunday 22 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:15 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | Amsterdam Tigers U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 |
12:45 | Leiden | Zoetermeer/Leiden Predators U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | Dordrecht Lions U12 |
14:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | GIJS Groningen U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 |
Saturday 28 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Breda | Yeti's Breda U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
16:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
16:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
17:45 | Groningen | GIJS Groningen U12 | UNIS Flyers Heerenveen U12 | |
Sunday 29 November 2020 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:45 | Tilburg | Tilburg Trappers U12 | Nijmegen Devils U12 | |
14:00 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Alcmaria Flames Alkmaar U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Dordrecht Lions U12 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...