# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enschede Lions U19 | 14 | 12 | 0 | 2 | 24 | 157 - 45 |
2 | Leiden Gladiators | 14 | 11 | 1 | 2 | 23 | 217 - 42 |
3 | GIJS Groningen 4 | 14 | 11 | 1 | 2 | 23 | 175 - 46 |
4 | Slapsticks Flyers Heerenveen | 14 | 7 | 0 | 7 | 14 | 138 - 128 |
5 | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | 14 | 7 | 0 | 7 | 12 | 87 - 87 |
6 | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | 14 | 3 | 0 | 11 | 6 | 71 - 162 |
7 | IJCU Zwarte Draken Utrecht | 14 | 2 | 0 | 12 | 4 | 51 - 147 |
8 | Slapping Studs Enschede 2 | 14 | 2 | 0 | 12 | 4 | 32 - 271 |
OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 heeft 2 punten in mindering gekregen.
Saturday 6 October 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 | Utrecht | IJCU Zwarte Draken Utrecht | GIJS Groningen 4 | 0 - 5 | 0 - 3 | 2 - 5 | 2 - 13 |
Sunday 7 October 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | Slapsticks Flyers Heerenveen | 4 - 5 | 1 - 5 | 1 - 5 | 6 - 15 |
Saturday 13 October 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Enschede | Enschede Lions U19 | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | 4 - 4 | 3 - 1 | 4 - 3 | 11 - 8 |
Sunday 14 October 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | IJCU Zwarte Draken Utrecht | 5 - 2 | 5 - 3 | 3 - 2 | 13 - 7 |
18:45 | Leiden | Leiden Gladiators | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | 4 - 2 | 7 - 0 | 4 - 3 | 15 - 5 |
Saturday 20 October 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | Leiden Gladiators | 2 - 7 | 1 - 2 | 1 - 4 | 4 - 13 |
20:15 | Enschede | Enschede Lions U19 | IJCU Zwarte Draken Utrecht | 5 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 10 - 2 |
Saturday 27 October 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | GIJS Groningen 4 | 0 - 5 | 1 - 3 | 0 - 4 | 1 - 12 |
20:15 | Enschede | Enschede Lions U19 | Leiden Gladiators | 0 - 4 | 4 - 1 | 1 - 1 | 5 - 6 |
Sunday 28 October 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:45 | Utrecht | IJCU Zwarte Draken Utrecht | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 3 |
20:15 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | Slapsticks Flyers Heerenveen | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 4 | 4 - 8 |
Sunday 4 November 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | Slapping Studs Enschede 2 | 3 - 3 | 3 - 1 | 2 - 1 | 8 - 5 |
17:45 | Groningen | GIJS Groningen 4 | Enschede Lions U19 | 2 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 7 - 3 |
18:45 | Leiden | Leiden Gladiators | IJCU Zwarte Draken Utrecht | 6 - 0 | 5 - 0 | 7 - 0 | 18 - 0 |
Sunday 11 November 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | 1 - 1 | 5 - 3 | 7 - 3 | 13 - 7 |
20:15 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | Enschede Lions U19 | 0 - 14 | 0 - 13 | 0 - 13 | 0 - 40 |
Saturday 17 November 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | 2 - 4 | 3 - 3 | 6 - 1 | 11 - 8 |
Sunday 18 November 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:45 | Groningen | GIJS Groningen 4 | Leiden Gladiators | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 3 - 3 |
Sunday 25 November 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | Enschede Lions U19 | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 4 | 3 - 10 |
18:45 | Leiden | Leiden Gladiators | Slapping Studs Enschede 2 | 6 - 0 | 7 - 0 | 9 - 1 | 22 - 1 |
20:00 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | GIJS Groningen 4 | 2 - 3 | 2 - 4 | 3 - 5 | 7 - 12 |
Saturday 1 December 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | Slapping Studs Enschede 2 | 4 - 2 | 5 - 1 | 1 - 1 | 10 - 4 |
Sunday 2 December 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:45 | Groningen | GIJS Groningen 4 | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 5 - 0 * |
18:45 | Leiden | Leiden Gladiators | Slapsticks Flyers Heerenveen | 7 - 0 | 9 - 0 | 10 - 1 | 26 - 1 |
*) Reglementair | |||||||
Saturday 8 December 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Groningen | GIJS Groningen 4 | Slapping Studs Enschede 2 | 14 - 0 | 13 - 1 | 12 - 0 | 39 - 1 |
20:15 | Utrecht | IJCU Zwarte Draken Utrecht | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | 4 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | 4 - 5 |
Sunday 16 December 2018 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:45 | Groningen | GIJS Groningen 4 | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | 1 - 2 | 7 - 0 | 1 - 1 | 9 - 3 |
18:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | IJCU Zwarte Draken Utrecht | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | 4 - 3 |
18:45 | Leiden | Leiden Gladiators | Enschede Lions U19 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 4 | 4 - 6 |
Saturday 5 January 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Enschede | Enschede Lions U19 | Slapping Studs Enschede 2 | 4 - 2 | 10 - 0 | 6 - 2 | 20 - 4 |
Sunday 6 January 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:45 | Groningen | GIJS Groningen 4 | IJCU Zwarte Draken Utrecht | 5 - 0 | 10 - 1 | 13 - 0 | 28 - 1 |
18:45 | Leiden | Leiden Gladiators | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | 8 - 2 | 3 - 1 | 5 - 0 | 16 - 3 |
19:00 | Leeuwarden | Slapsticks Flyers Heerenveen | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | 0 - 2 | 1 - 3 | 2 - 3 | 3 - 8 |
Saturday 12 January 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | Enschede Lions U19 | 1 - 4 | 0 - 1 | 2 - 6 | 3 - 11 |
18:00 | Utrecht | IJCU Zwarte Draken Utrecht | Slapsticks Flyers Heerenveen | 0 - 7 | 0 - 5 | 2 - 8 | 2 - 20 |
Sunday 13 January 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | Leiden Gladiators | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 5 - 3 |
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | GIJS Groningen 4 | 0 - 4 | 0 - 9 | 1 - 7 | 1 - 20 |
Saturday 26 January 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | Slapsticks Flyers Heerenveen | 4 - 7 | 3 - 8 | 3 - 8 | 10 - 23 |
18:45 | Enschede | Enschede Lions U19 | GIJS Groningen 4 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 7 - 4 |
20:15 | Utrecht | IJCU Zwarte Draken Utrecht | Leiden Gladiators | 0 - 8 | 0 - 5 | 0 - 6 | 0 - 19 |
Sunday 27 January 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | 1 - 7 | 0 - 5 | 0 - 2 | 1 - 14 |
Saturday 2 February 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
19:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | 6 - 0 | 8 - 1 | 6 - 0 | 20 - 1 |
20:15 | Utrecht | IJCU Zwarte Draken Utrecht | Slapping Studs Enschede 2 | 4 - 1 | 2 - 0 | 4 - 0 | 10 - 1 |
Sunday 3 February 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:45 | Leiden | Leiden Gladiators | GIJS Groningen 4 | 4 - 3 | 4 - 0 | 3 - 1 | 11 - 4 |
20:00 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | Enschede Lions U19 | 1 - 1 | 0 - 4 | 0 - 3 | 1 - 8 |
Saturday 9 February 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | IJCU Zwarte Draken Utrecht | 1 - 3 | 0 - 7 | 0 - 3 | 1 - 13 |
Sunday 10 February 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | GIJS Groningen 4 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 3 | 3 - 6 |
Saturday 16 February 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Groningen | GIJS Groningen 4 | Slapsticks Flyers Heerenveen | 5 - 1 | 5 - 0 | 3 - 2 | 13 - 3 |
20:15 | Enschede | Enschede Lions U19 | OrangeGas Capitals Leeuwarden 5 | 2 - 0 | 0 - 0 | 5 - 0 | 7 - 0 |
Sunday 17 February 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | Leiden Gladiators | 0 - 12 | 0 - 13 | 0 - 23 | 0 - 48 |
Saturday 23 February 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:00 | Utrecht | IJCU Zwarte Draken Utrecht | Enschede Lions U19 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 5 | 2 - 8 |
Sunday 24 February 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | Leiden Gladiators | 2 - 3 | 3 - 7 | 0 - 3 | 5 - 13 |
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 5 - 4 |
Saturday 2 March 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | IJCU Zwarte Draken Utrecht | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 4 - 3 |
Saturday 9 March 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:45 | Enschede | Enschede Lions U19 | Slapsticks Flyers Heerenveen | 3 - 0 | 3 - 0 | 5 - 1 | 11 - 1 |
Sunday 10 March 2019 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | Slapping Studs Enschede 2 | 6 - 0 | 6 - 1 | 13 - 0 | 25 - 1 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...