# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam Tigers 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 12 - 6 |
Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 - 2 | |
3 | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 11 - 12 |
4 | Slapping Studs Enschede 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
Slapsticks Flyers Heerenveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | |
Amsterdam Tigers Mustangs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | |
7 | Leiden Blues | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 - 7 |
Enschede Lions 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 - 5 |
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 11 - 4 |
Zoetermeer Panters 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 - 3 | |
Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 - 5 | |
4 | Hijs Hokij Den Haag Herons | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 - 7 |
Zoetermeer Panters Bigfields | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 - 7 | |
Zoetermeer Wild Panters | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 - 11 |
Friday 2 October 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters 2 | Zoetermeer Panters Bigfields | 0 - 1 | 4 - 2 | 3 - 0 | 7 - 3 |
Saturday 3 October 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:45 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | Slapping Studs Enschede 2 | 3 - 3 | 4 - 0 | - | 7 - 3‡) |
‡) De wedstrijd is gestaakt. | |||||||
Sunday 4 October 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
19:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers 6 | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | 3 - 1 | 4 - 3 | 5 - 2 | 12 - 6 |
Saturday 10 October 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:45 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | Leiden Blues | 3 - 2 | 0 - 0 | 4 - 0 | 7 - 2 |
Sunday 11 October 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Wild Panters | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | 2 - 5 | 1 - 5 | 1 - 1 | 4 - 11 |
17:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | Enschede Lions 2 | - | - | - | 5 - 0#) * |
19:20 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | Hijs Hokij Den Haag Herons | 2 - 2 | 1 - 2 | 4 - 1 | 7 - 5 |
*) Reglementair | |||||||
#) Team B niet opgekomen. | |||||||
Friday 16 October 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters 2 | Zoetermeer Wild Panters | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Saturday 17 October 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
19:50 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Herons | Zoetermeer Panters Bigfields | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 18 October 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Saturday 24 October 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Enschede | Enschede Lions 2 | Slapping Studs Enschede 2 | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 25 October 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
13:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters Bigfields | Zoetermeer Panters 2 | - | - | - | - †) |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers 6 | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | - | - | - | - †) |
20:00 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | - | - | - | - †) |
21:00 | Leiden | Leiden Blues | Amsterdam Tigers Mustangs | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Friday 30 October 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters Bigfields | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Saturday 31 October 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:45 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | Enschede Lions 2 | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 1 November 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Wild Panters | Hijs Hokij Den Haag Herons | - | - | - | - †) |
20:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | Zoetermeer Panters 2 | - | - | - | - †) |
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | Slapsticks Flyers Heerenveen | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Saturday 7 November 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | Leiden Blues | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 8 November 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Wild Panters | Zoetermeer Panters 2 | - | - | - | - †) |
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | Amsterdam Tigers 6 | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Friday 13 November 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters Bigfields | Zoetermeer Wild Panters | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Saturday 14 November 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Enschede | Enschede Lions 2 | Amsterdam Tigers 6 | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 15 November 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | - | - | - | - †) |
20:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | Hijs Hokij Den Haag Herons | - | - | - | - †) |
21:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers Mustangs | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Saturday 21 November 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:50 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | Zoetermeer Wild Panters | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 22 November 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters Bigfields | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | - | - | - | - †) |
17:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Herons | Zoetermeer Panters 2 | - | - | - | - †) |
18:00 | Enschede | Enschede Lions 2 | Leiden Blues | - | - | - | - †) |
20:00 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | Amsterdam Tigers Mustangs | - | - | - | - †) |
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Friday 27 November 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters 2 | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 29 November 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Wild Panters | Zoetermeer Panters Bigfields | - | - | - | - †) |
18:45 | Leiden | Leiden Blues | Slapsticks Flyers Heerenveen | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 6 December 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | Enschede Lions 2 | - | - | - | - †) |
17:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | - | - | - | - †) |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers Mustangs | Slapping Studs Enschede 2 | - | - | - | - †) |
20:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | Zoetermeer Wild Panters | - | - | - | - †) |
21:00 | Leiden | Leiden Blues | Amsterdam Tigers 6 | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Saturday 12 December 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers 6 | Slapsticks Flyers Heerenveen | - | - | - | - †) |
19:50 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Herons | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 13 December 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:45 | Leiden | Leiden Blues | Slapping Studs Enschede 2 | - | - | - | - †) |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers Mustangs | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | - | - | - | - †) |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Saturday 19 December 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers Mustangs | Slapsticks Flyers Heerenveen | - | - | - | - |
Sunday 20 December 2020 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
19:20 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | - | - | - | - |
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | - | - | - | - |
Sunday 3 January 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:45 | Leiden | Leiden Blues | Enschede Lions 2 | - | - | - | - |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers Mustangs | Amsterdam Tigers 6 | - | - | - | - |
Friday 8 January 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters 2 | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | - | - | - | - |
Saturday 9 January 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:45 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | Amsterdam Tigers Mustangs | - | - | - | - |
18:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers 6 | Slapping Studs Enschede 2 | - | - | - | - |
19:50 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Herons | Zoetermeer Wild Panters | - | - | - | - |
Sunday 10 January 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:00 | Enschede | Enschede Lions 2 | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | - | - | - | - |
19:20 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | Zoetermeer Panters Bigfields | - | - | - | - |
20:00 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | Leiden Blues | - | - | - | - |
Saturday 16 January 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:30 | Enschede | Enschede Lions 2 | Slapsticks Flyers Heerenveen | - | - | - | - |
Sunday 17 January 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters Bigfields | Hijs Hokij Den Haag Herons | - | - | - | - |
Friday 22 January 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters 2 | Hijs Hokij Den Haag Herons | - | - | - | - |
Saturday 23 January 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:45 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | Amsterdam Tigers 6 | - | - | - | - |
18:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers Mustangs | Leiden Blues | - | - | - | - |
Sunday 24 January 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Wild Panters | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | - | - | - | - |
20:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | Zoetermeer Panters Bigfields | - | - | - | - |
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | Enschede Lions 2 | - | - | - | - |
Saturday 30 January 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
19:50 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Herons | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | - | - | - | - |
Sunday 31 January 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:00 | Enschede | Enschede Lions 2 | Amsterdam Tigers Mustangs | - | - | - | - |
19:20 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | Zoetermeer Panters 2 | - | - | - | - |
Saturday 6 February 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers 6 | Enschede Lions 2 | - | - | - | - |
Sunday 7 February 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:45 | Leiden | Leiden Blues | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | - | - | - | - |
Friday 12 February 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters Bigfields | Zoetermeer Panters 2 | - | - | - | - |
Saturday 13 February 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
18:50 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | Hijs Hokij Den Haag Herons | - | - | - | - |
20:15 | Enschede | Enschede Lions 2 | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | - | - | - | - |
21:30 | Leiden | Leiden Blues | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | - | - | - | - |
Sunday 14 February 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Wild Panters | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | - | - | - | - |
17:30 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | Slapping Studs Enschede 2 | - | - | - | - |
21:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers 6 | Amsterdam Tigers Mustangs | - | - | - | - |
Friday 19 February 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters 2 | Zoetermeer Wild Panters | - | - | - | - |
Saturday 20 February 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:45 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | Slapsticks Flyers Heerenveen | - | - | - | - |
19:50 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Herons | Zoetermeer Panters Bigfields | - | - | - | - |
Sunday 21 February 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | Amsterdam Tigers Mustangs | - | - | - | - |
20:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | - | - | - | - |
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | Leiden Blues | - | - | - | - |
Saturday 27 February 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
14:45 | Hoorn | Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 2 | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | - | - | - | - |
Friday 5 March 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Wild Panters | Hijs Hokij Den Haag Herons | - | - | - | - |
Saturday 6 March 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
17:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | Slapping Studs Enschede 2 | - | - | - | - |
Sunday 7 March 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters Bigfields | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | - | - | - | - |
19:00 | Amsterdam | Amsterdam Tigers Mustangs | Enschede Lions 2 | - | - | - | - |
20:00 | Heerenveen | Slapsticks Flyers Heerenveen | Amsterdam Tigers 6 | - | - | - | - |
20:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | Zoetermeer Panters 2 | - | - | - | - |
Saturday 13 March 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
21:10 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | Zoetermeer Wild Panters | - | - | - | - |
Sunday 14 March 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters Bigfields | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | - | - | - | - |
17:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag Herons | Zoetermeer Panters 2 | - | - | - | - |
17:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | Slapsticks Flyers Heerenveen | - | - | - | - |
20:30 | Enschede | Slapping Studs Enschede 2 | Amsterdam Tigers Mustangs | - | - | - | - |
21:15 | Amsterdam | Amsterdam Tigers 6 | Leiden Blues | - | - | - | - |
Friday 19 March 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
20:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters 2 | Hijs Hokij Den Haag Ongetemd | - | - | - | - |
Sunday 21 March 2021 | |||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | Score | ||
15:15 | Zoetermeer | Zoetermeer Wild Panters | Zoetermeer Panters Bigfields | - | - | - | - |
17:30 | Alkmaar | Alcmaria Flames Alkmaar 2 | Amsterdam Tigers 6 | - | - | - | - |
20:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS | Hijs Hokij Den Haag Herons | - | - | - | - |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...