# | Team | GW | W | OTW | G | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hys Hokij K.W.M. Racing | 24 | 22 | 1 | 0 | 0 | 2 | 65 | 223 - 43 |
2 | Amstel Tijgers Amsterdam | 24 | 21 | 0 | 0 | 1 | 3 | 64 | 186 - 44 |
3 | GIJS Groningen | 24 | 18 | 0 | 1 | 2 | 5 | 55 | 150 - 44 |
4 | Sani Dump Dordrecht Lions | 24 | 18 | 2 | 0 | 1 | 6 | 53 | 136 - 52 |
5 | DESTIL Trappers Toekomstteam | 24 | 16 | 0 | 0 | 0 | 8 | 48 | 129 - 57 |
6 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 24 | 16 | 2 | 1 | 0 | 7 | 45 | 147 - 65 |
7 | Talententeam High Techs | 24 | 13 | 1 | 0 | 0 | 11 | 38 | 123 - 67 |
8 | Utrecht Dragons | 24 | 9 | 3 | 0 | 1 | 15 | 25 | 89 - 131 |
9 | Friesland Flyers Heerenveen | 24 | 7 | 1 | 0 | 3 | 17 | 23 | 81 - 158 |
10 | Smoke Eaters Geleen | 24 | 6 | 0 | 0 | 2 | 18 | 20 | 76 - 145 |
11 | Nijmegen Devils | 24 | 5 | 0 | 0 | 0 | 19 | 15 | 56 - 158 |
12 | Hijs Hokij Den Haag | 24 | 2 | 1 | 0 | 1 | 22 | 6 | 41 - 254 |
Zoetermeer Panters | 24 | 2 | 1 | 0 | 1 | 22 | 6 | 29 - 248 |
GIJS HEPRO Groningen heeft 2 punten in mindering gekregen.
Red Eagles 's-Hertogenbosch heeft 2 punten in mindering gekregen.
Saturday 2 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Smoke Eaters Geleen | DESTIL Trappers Toekomstteam | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | - | 0 - 6 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Friesland Flyers Heerenveen | 2 - 1 | 3 - 0 | 7 - 0 | - | 12 - 1 |
20:15 | GIJS Groningen | Utrecht Dragons | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | - | 6 - 4 |
Sunday 3 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Nijmegen Devils | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 1 | - | 2 - 7 |
18:00 | Zoetermeer Panters | GIJS Groningen | 0 - 6 | 0 - 8 | 1 - 7 | - | 1 - 21 |
19:15 | Hijs Hokij Den Haag | Talententeam High Techs | 0 - 8 | 1 - 6 | 0 - 0 | - | 1 - 14 |
Friday 8 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Hijs Hokij Den Haag | - | - | - | - | 5 - 0 * |
20:45 | Zoetermeer Panters | Hys Hokij K.W.M. Racing | 0 - 5 | 1 - 5 | 0 - 4 | - | 1 - 14 |
*) Reglementair | |||||||
Saturday 9 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:05 | Sani Dump Dordrecht Lions | Friesland Flyers Heerenveen | 3 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | - | 8 - 2 |
20:15 | Hys Hokij K.W.M. Racing | Amstel Tijgers Amsterdam | 1 - 1 | 3 - 5 | 1 - 0 | - | 5 - 6 |
20:15 | GIJS Groningen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 2 - 1 |
20:30 | Talententeam High Techs | Zoetermeer Panters | 4 - 0 | 5 - 0 | 4 - 0 | - | 13 - 0 |
Sunday 10 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:45 | Amstel Tijgers Amsterdam | Utrecht Dragons | 3 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | - | 9 - 3 |
21:00 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Talententeam High Techs | 0 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | - | 5 - 2 |
Friday 15 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Nijmegen Devils | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | - | 7 - 0 |
Saturday 16 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | GIJS Groningen | 0 - 1 | 0 - 4 | 0 - 4 | - | 0 - 9 |
20:15 | Utrecht Dragons | Hys Hokij K.W.M. Racing | 0 - 0 | 3 - 5 | 2 - 3 | - | 5 - 8 |
20:15 | Hijs Hokij Den Haag | Nijmegen Devils | 4 - 1 | 1 - 3 | 3 - 2 | - | 8 - 6 |
20:20 | Sani Dump Dordrecht Lions | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 3 | - | 1 - 4 |
Sunday 17 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:45 | Friesland Flyers Heerenveen | Utrecht Dragons | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 0 - 1 | 5 - 6 |
17:30 | Talententeam High Techs | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 5 - 0 | 5 - 1 | - | 11 - 1 |
18:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | - | 4 - 1 |
Friday 22 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer Panters | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 3 | 3 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 5 - 6 |
Saturday 23 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Hys Hokij K.W.M. Racing | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | - | 1 - 4 |
20:15 | Utrecht Dragons | GIJS Groningen | 0 - 3 | 1 - 4 | 0 - 1 | - | 1 - 8 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Nijmegen Devils | 4 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | - | 12 - 0 |
20:20 | Sani Dump Dordrecht Lions | Talententeam High Techs | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | - | 3 - 2 |
Sunday 24 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:15 | GIJS Groningen | Sani Dump Dordrecht Lions | 2 - 4 | 0 - 0 | 1 - 0 | - | 3 - 4 |
19:45 | Amstel Tijgers Amsterdam | Friesland Flyers Heerenveen | 4 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | - | 10 - 1 |
Saturday 30 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Hijs Hokij Den Haag | 5 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | - | 9 - 0 |
20:15 | Hys Hokij K.W.M. Racing | GIJS Groningen | 1 - 4 | 2 - 2 | 1 - 1 | - | 4 - 7 |
20:15 | Utrecht Dragons | DESTIL Trappers Toekomstteam | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | 1 - 5 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Zoetermeer Panters | 1 - 0 | 4 - 0 | 5 - 0 | - | 10 - 0 |
20:20 | Sani Dump Dordrecht Lions | Nijmegen Devils | 2 - 0 | 2 - 0 | 6 - 1 | - | 10 - 1 |
Sunday 31 October 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:45 | Friesland Flyers Heerenveen | Hys Hokij K.W.M. Racing | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 4 | - | 2 - 5 |
17:15 | Nijmegen Devils | Smoke Eaters Geleen | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | - | 4 - 3 |
18:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | - | 2 - 3 |
18:15 | GIJS Groningen | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 2 | 0 - 2 | 3 - 1 | - | 3 - 5 |
19:15 | Hijs Hokij Den Haag | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 5 | 0 - 5 | 0 - 3 | - | 1 - 13 |
Saturday 6 November 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Talententeam High Techs | 0 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | - | 3 - 2 |
20:15 | GIJS Groningen | Friesland Flyers Heerenveen | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | - | 5 - 1 |
20:15 | Utrecht Dragons | Hijs Hokij Den Haag | 6 - 0 | 5 - 1 | 3 - 0 | - | 14 - 1 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 0 | 5 - 4 |
20:45 | Hys Hokij K.W.M. Racing | DESTIL Trappers Toekomstteam | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 6 - 1 |
Sunday 7 November 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Talententeam High Techs | Hys Hokij K.W.M. Racing | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | - | 0 - 5 |
18:00 | Zoetermeer Panters | Smoke Eaters Geleen | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 3 | - | 2 - 6 |
18:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Nijmegen Devils | 1 - 3 | 1 - 0 | 2 - 0 | - | 4 - 3 |
Saturday 13 November 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Nijmegen Devils | 5 - 0 | 3 - 0 | 5 - 1 | - | 13 - 1 |
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 5 | 1 - 4 | 0 - 1 | - | 2 - 10 |
20:00 | Zoetermeer Panters | Utrecht Dragons | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 0 | - | 2 - 5 |
20:15 | Hijs Hokij Den Haag | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 4 | 1 - 1 | 2 - 4 | - | 3 - 9 |
20:30 | Talententeam High Techs | DESTIL Trappers Toekomstteam | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | - | 0 - 4 |
Sunday 14 November 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:45 | Friesland Flyers Heerenveen | Talententeam High Techs | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 3 - 4 |
17:15 | Nijmegen Devils | GIJS Groningen | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | - | 0 - 3 |
18:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | - | 4 - 1 |
Friday 19 November 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Hijs Hokij Den Haag | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 5 | 0 - 7 | 0 - 9 | - | 0 - 21 |
Saturday 20 November 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 1 - 5 | 2 - 1 | - | 4 - 6 |
20:15 | Utrecht Dragons | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | - | 2 - 7 |
20:20 | Sani Dump Dordrecht Lions | Zoetermeer Panters | 5 - 0 | 4 - 0 | 10 - 0 | - | 19 - 0 |
Sunday 21 November 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Talententeam High Techs | GIJS Groningen | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 4 | - | 0 - 10 |
18:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Friesland Flyers Heerenveen | 5 - 0 | 8 - 3 | 6 - 0 | - | 19 - 3 |
19:00 | Smoke Eaters Geleen | Nijmegen Devils | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | - | 6 - 0 |
19:30 | Hys Hokij K.W.M. Racing | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 0 | 5 - 1 | 1 - 0 | - | 6 - 1 |
Friday 26 November 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer Panters | DESTIL Trappers Toekomstteam | 0 - 4 | 1 - 3 | 1 - 6 | - | 2 - 13 |
Saturday 27 November 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | Nijmegen Devils | 4 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | - | 5 - 1 |
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Zoetermeer Panters | 4 - 0 | 9 - 0 | 5 - 0 | - | 18 - 0 |
20:15 | Hys Hokij K.W.M. Racing | Hijs Hokij Den Haag | 9 - 0 | 3 - 0 | 7 - 0 | - | 19 - 0†) |
20:20 | Sani Dump Dordrecht Lions | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 6 - 0 | 4 - 0 | - | 11 - 1 |
20:30 | Talententeam High Techs | Utrecht Dragons | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | - | 5 - 3 |
†) De wedstrijd is afgelast. | |||||||
Sunday 28 November 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Nijmegen Devils | Hys Hokij K.W.M. Racing | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 3 | - | 1 - 6 |
18:15 | GIJS Groningen | Talententeam High Techs | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | - | 4 - 1 |
19:15 | Hijs Hokij Den Haag | Friesland Flyers Heerenveen | 3 - 1 | 0 - 5 | 2 - 2 | - | 5 - 8 |
21:00 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Amstel Tijgers Amsterdam | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 |
Saturday 4 December 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:20 | Sani Dump Dordrecht Lions | DESTIL Trappers Toekomstteam | 3 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | - | 4 - 3 |
Sunday 5 December 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:45 | Friesland Flyers Heerenveen | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | - | 5 - 0 |
Friday 10 December 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer Panters | Talententeam High Techs | 1 - 3 | 1 - 2 | 0 - 4 | - | 2 - 9 |
Saturday 11 December 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 1 | 4 - 2 | 0 - 3 | - | 4 - 6 |
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | GIJS Groningen | 2 - 2 | 2 - 0 | 0 - 1 | - | 4 - 3 |
20:15 | Utrecht Dragons | Sani Dump Dordrecht Lions | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 3 | - | 2 - 7 |
20:15 | Hys Hokij K.W.M. Racing | Smoke Eaters Geleen | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | - | 7 - 2 |
Sunday 12 December 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Nijmegen Devils | Utrecht Dragons | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | - | 3 - 6 |
17:30 | Talententeam High Techs | Hijs Hokij Den Haag | 6 - 0 | 4 - 1 | 7 - 0 | - | 17 - 1 |
Saturday 18 December 2010 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Friesland Flyers Heerenveen | 1 - 0 | 1 - 3 | 3 - 2 | 0 - 1 | 5 - 6 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | GIJS Groningen | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | - | 0 - 0 * |
20:15 | Utrecht Dragons | Amstel Tijgers Amsterdam | 2 - 3 | 1 - 8 | 1 - 4 | - | 4 - 15 |
20:20 | Sani Dump Dordrecht Lions | Hys Hokij K.W.M. Racing | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 3 | - | 2 - 4 |
20:30 | Talententeam High Techs | Nijmegen Devils | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 4 - 1 |
*) Reglementair | |||||||
Friday 7 January 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer Panters | Nijmegen Devils | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 4 | - | 1 - 6 |
Saturday 8 January 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Talententeam High Techs | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | - | 3 - 5 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | DESTIL Trappers Toekomstteam | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | - | 3 - 1 |
20:15 | Utrecht Dragons | Friesland Flyers Heerenveen | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 |
20:15 | Hijs Hokij Den Haag | Hys Hokij K.W.M. Racing | 1 - 4 | 0 - 6 | 0 - 11 | - | 1 - 21 |
Sunday 9 January 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Nijmegen Devils | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 4 | - | 2 - 8 |
17:30 | Talententeam High Techs | Sani Dump Dordrecht Lions | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | - | 1 - 2 |
18:15 | GIJS Groningen | Zoetermeer Panters | 3 - 2 | 4 - 0 | 7 - 0 | - | 14 - 2 |
19:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Utrecht Dragons | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | - | 7 - 0 |
19:15 | Hijs Hokij Den Haag | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 3 | - | 4 - 7 |
20:15 | Amstel Tijgers Amsterdam | Hys Hokij K.W.M. Racing | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | - | 2 - 4 |
Saturday 15 January 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Sani Dump Dordrecht Lions | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | - | 4 - 3 |
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Utrecht Dragons | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 3 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Hijs Hokij Den Haag | 8 - 0 | 8 - 1 | 4 - 2 | - | 20 - 3 |
20:15 | GIJS Groningen | Hys Hokij K.W.M. Racing | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 4 |
Sunday 16 January 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Smoke Eaters Geleen | 5 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | - | 8 - 1 |
19:15 | Hys Hokij K.W.M. Racing | Friesland Flyers Heerenveen | 3 - 0 | 8 - 0 | 7 - 0 | - | 18 - 0 |
Friday 21 January 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Hijs Hokij Den Haag | Zoetermeer Panters | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 |
20:30 | Nijmegen Devils | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | - | 2 - 1 |
Saturday 22 January 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | DESTIL Trappers Toekomstteam | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | - | 4 - 3 |
20:00 | Zoetermeer Panters | Friesland Flyers Heerenveen | 1 - 2 | 0 - 4 | 0 - 3 | - | 1 - 9 |
20:15 | GIJS Groningen | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 5 - 0 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Hys Hokij K.W.M. Racing | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | - | 1 - 4 |
20:45 | Utrecht Dragons | Talententeam High Techs | 0 - 1 | 1 - 5 | 0 - 1 | - | 1 - 7 |
Sunday 23 January 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Talententeam High Techs | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 1 | - | 1 - 4 |
19:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Hys Hokij K.W.M. Racing | 0 - 6 | 1 - 5 | 2 - 3 | - | 3 - 14 |
19:55 | Sani Dump Dordrecht Lions | GIJS Groningen | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 |
Saturday 29 January 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Hys Hokij K.W.M. Racing | Talententeam High Techs | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | - | 3 - 1 |
20:15 | GIJS Groningen | DESTIL Trappers Toekomstteam | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 4 - 2 |
20:15 | Utrecht Dragons | Nijmegen Devils | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | - | 3 - 2 |
20:20 | Sani Dump Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 0 | 6 - 0 | 7 - 0 | - | 15 - 0 |
Sunday 30 January 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:45 | Friesland Flyers Heerenveen | DESTIL Trappers Toekomstteam | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 3 | - | 3 - 8 |
17:15 | Nijmegen Devils | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 3 - 2 |
17:30 | Talententeam High Techs | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | - | 7 - 2 |
19:00 | Utrecht Dragons | Smoke Eaters Geleen | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | - | 6 - 2 |
Friday 4 February 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:30 | Hijs Hokij Den Haag | Utrecht Dragons | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 5 | - | 3 - 9 |
20:45 | Zoetermeer Panters | Amstel Tijgers Amsterdam | - | - | - | - | 0 - 5 * |
*) Reglementair | |||||||
Saturday 5 February 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | GIJS Groningen | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 3 | - | 3 - 6 |
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Hijs Hokij Den Haag | - | - | - | - | 5 - 0 * |
20:20 | Sani Dump Dordrecht Lions | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | - | 8 - 0 |
20:45 | Hys Hokij K.W.M. Racing | Nijmegen Devils | 6 - 1 | 5 - 0 | 7 - 0 | - | 18 - 1 |
*) Reglementair | |||||||
Sunday 6 February 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Nijmegen Devils | DESTIL Trappers Toekomstteam | 1 - 3 | 0 - 3 | 1 - 6 | - | 2 - 12 |
17:30 | Talententeam High Techs | Friesland Flyers Heerenveen | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | - | 5 - 1 |
19:15 | Hys Hokij K.W.M. Racing | Utrecht Dragons | 3 - 0 | 6 - 1 | 1 - 0 | - | 10 - 1 |
21:00 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Smoke Eaters Geleen | 4 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | - | 12 - 0 |
Friday 11 February 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | GIJS Groningen | Hijs Hokij Den Haag | - | - | - | - | 5 - 0 * |
*) Reglementair | |||||||
Saturday 12 February 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | GIJS Groningen | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | - | 1 - 2 |
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 4 | 0 - 3 | 0 - 9 | - | 0 - 16 |
20:15 | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Utrecht Dragons | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 3 | - | 6 - 4 |
20:15 | Hys Hokij K.W.M. Racing | Zoetermeer Panters | 10 - 0 | 7 - 1 | 12 - 0 | - | 29 - 1 |
Sunday 13 February 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:45 | Friesland Flyers Heerenveen | Sani Dump Dordrecht Lions | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | - | 2 - 4 |
19:15 | Hijs Hokij Den Haag | DESTIL Trappers Toekomstteam | - | - | - | - | 0 - 5 * |
20:15 | Amstel Tijgers Amsterdam | Red Eagles 's-Hertogenbosch | - | - | - | - | 5 - 0 * |
*) Reglementair | |||||||
Friday 18 February 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer Panters | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 5 | - | 1 - 9 |
Saturday 19 February 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Zoetermeer Panters | - | - | - | - | 5 - 0 * |
16:30 | Friesland Flyers Heerenveen | Hijs Hokij Den Haag | - | - | - | - | 5 - 0 * |
18:00 | Amstel Tijgers Amsterdam | Smoke Eaters Geleen | 5 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | - | 13 - 0 |
20:15 | GIJS Groningen | Nijmegen Devils | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 2 | - | 8 - 2 |
*) Reglementair | |||||||
Sunday 20 February 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Hijs Hokij Den Haag | GIJS Groningen | 0 - 4 | 1 - 9 | 0 - 4 | - | 1 - 17 |
17:15 | Nijmegen Devils | Friesland Flyers Heerenveen | 0 - 0 | 2 - 3 | 3 - 3 | - | 5 - 6 |
17:30 | Smoke Eaters Geleen | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | - | 0 - 9 |
19:00 | DESTIL Trappers Toekomstteam | Talententeam High Techs | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | - | 4 - 0 |
19:15 | Hys Hokij K.W.M. Racing | Red Eagles 's-Hertogenbosch | - | - | - | - | 5 - 0 * |
19:40 | Sani Dump Dordrecht Lions | Utrecht Dragons | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 |
*) Reglementair | |||||||
Saturday 26 February 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Sani Dump Dordrecht Lions | - | - | - | - | 0 - 5 * |
*) Reglementair | |||||||
Sunday 27 February 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Nijmegen Devils | Talententeam High Techs | 0 - 4 | 1 - 3 | 0 - 5 | - | 1 - 12 |
18:00 | Zoetermeer Panters | Sani Dump Dordrecht Lions | - | - | - | - | 0 - 5 * |
18:00 | Utrecht Dragons | Zoetermeer Panters | - | - | - | - | 0 - 5 * |
*) Reglementair | |||||||
Saturday 12 March 2011 | |||||||
Tijd | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Smoke Eaters Geleen | Zoetermeer Panters | 8 - 0 | 7 - 0 | 4 - 1 | - | 19 - 1 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...