# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hijs Hokij Den Haag U12 | 15 | 15 | 0 | 0 | 30 | 227 - 19 |
2 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | 15 | 14 | 0 | 1 | 28 | 357 - 16 |
3 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | 15 | 12 | 1 | 2 | 25 | 226 - 43 |
4 | IJCU Dragons Utrecht U12 | 15 | 11 | 1 | 3 | 23 | 142 - 53 |
5 | Smoke Eaters Geleen U12 | 15 | 9 | 2 | 4 | 20 | 109 - 51 |
6 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | 15 | 8 | 2 | 5 | 18 | 97 - 104 |
7 | Eindhoven Kemphanen U12 | 15 | 9 | 0 | 6 | 18 | 113 - 90 |
8 | GIJS Groningen U12 | 15 | 6 | 3 | 6 | 15 | 77 - 95 |
9 | Amsterdam Tigers U12 | 15 | 6 | 3 | 6 | 15 | 103 - 113 |
10 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | 15 | 5 | 3 | 7 | 13 | 64 - 57 |
11 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | 15 | 5 | 0 | 10 | 10 | 88 - 117 |
12 | Nijmegen Devils U12 | 15 | 5 | 0 | 10 | 10 | 102 - 125 |
13 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | 15 | 4 | 1 | 10 | 9 | 74 - 152 |
14 | Zoetermeer Panters U12 Geel | 15 | 2 | 0 | 13 | 4 | 39 - 250 |
15 | Blue Mountain Cougars Hoorn | 15 | 0 | 0 | 15 | 0 | 18 - 308 |
16 | Leiden Lions U12 | 15 | 1 | 0 | 14 | 0 | 14 - 257 |
Leiden Lions U12 heeft 2 punten in mindering gekregen.
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hijs Hokij Den Haag U12 | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | 143 - 6 |
2 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | 7 | 6 | 0 | 1 | 12 | 128 - 9 |
3 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | 56 - 42 |
4 | GIJS Groningen U12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 65 - 51 |
5 | Amsterdam Tigers U12 | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 65 - 64 |
6 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | 7 | 2 | 0 | 5 | 4 | 27 - 45 |
7 | Blue Mountain Cougars Hoorn | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 11 - 171 |
8 | Leiden Lions U12 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 4 - 111 |
# | Team | GW | W | G | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | 200 - 11 |
2 | IJCU Dragons Utrecht U12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 67 - 25 |
3 | Smoke Eaters Geleen U12 | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 80 - 37 |
Eindhoven Kemphanen U12 | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 52 - 51 | |
5 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 47 - 75 |
6 | Nijmegen Devils U12 | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | 64 - 82 |
7 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 27 - 97 |
8 | Zoetermeer Panters U12 Geel | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 14 - 173 |
Saturday 6 October 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
---|---|---|---|---|
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
14:00 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars Hoorn | Leiden Lions U12 | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Sunday 7 October 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | GIJS Groningen U12 | |
Saturday 13 October 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
17:45 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Sunday 14 October 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Smoke Eaters Geleen U12 | |
14:00 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Nijmegen Devils U12 | |
15:50 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Blue Mountain Cougars Hoorn | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Saturday 20 October 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars Hoorn | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Sunday 21 October 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | GIJS Groningen U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
15:50 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Leiden Lions U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Saturday 27 October 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Blue Mountain Cougars Hoorn | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
Sunday 28 October 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
Saturday 3 November 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars Hoorn | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Sunday 4 November 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
15:50 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | GIJS Groningen U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Leiden Lions U12 | |
Saturday 10 November 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
17:45 | Groningen | GIJS Groningen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Sunday 11 November 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Blue Mountain Cougars Hoorn | |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Amsterdam Tigers U12 | |
14:00 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 17 November 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars Hoorn | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 18 November 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | GIJS Groningen U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
15:50 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Nijmegen Devils U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Saturday 24 November 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars Hoorn | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Sunday 25 November 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Nijmegen Devils U12 | |
14:45 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
15:50 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Saturday 1 December 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars Hoorn | Eindhoven Kemphanen U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Sunday 2 December 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | Blue Mountain Cougars Hoorn | |
14:30 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
15:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
15:50 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
17:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 8 December 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
13:15 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Sunday 9 December 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Blue Mountain Cougars Hoorn | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Sunday 16 December 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | GIJS Groningen U12 | |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Leiden Lions U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
Saturday 22 December 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | GIJS Groningen U12 | |
13:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Sunday 23 December 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Leiden Lions U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
15:50 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Saturday 29 December 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Sunday 30 December 2012 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Blue Mountain Cougars Hoorn | |
Saturday 5 January 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | GIJS Groningen U12 | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Sunday 6 January 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
11:00 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | Nijmegen Devils U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Eindhoven Kemphanen U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Saturday 12 January 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars Hoorn | GIJS Groningen U12 | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Leiden Lions U12 | |
Sunday 13 January 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Leiden Lions U12 | |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Nijmegen Devils U12 | |
15:50 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
Saturday 19 January 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars Hoorn | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
Sunday 20 January 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Nijmegen Devils U12 | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Eindhoven Kemphanen U12 | |
15:50 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
Saturday 26 January 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Sunday 27 January 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
12:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | Blue Mountain Cougars Hoorn | |
Saturday 2 February 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Blue Mountain Cougars Hoorn | |
Sunday 3 February 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Leiden Lions U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Friday 8 February 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
18:15 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Saturday 9 February 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars Hoorn | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
Sunday 10 February 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Leiden Lions U12 | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | GIJS Groningen U12 | |
Saturday 16 February 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars Hoorn | Nijmegen Devils U12 | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
Sunday 17 February 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
12:45 | Leiden | Leiden Lions U12 | Eindhoven Kemphanen U12 | |
15:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
15:50 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Saturday 23 February 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | |
14:00 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | Blue Mountain Cougars Hoorn | |
15:30 | Groningen | GIJS Groningen U12 | Leiden Lions U12 | |
Sunday 24 February 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Blauw | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Saturday 2 March 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Hijs Hokij Den Haag U12 | |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | GIJS Groningen U12 | |
14:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | Blue Mountain Cougars Hoorn | |
17:30 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Friesland Flyers Heerenveen U12 | |
Sunday 3 March 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:45 | Geleen | Smoke Eaters Geleen U12 | Leiden Lions U12 | |
13:30 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters U12 Geel | Blue Mountain Cougars Hoorn | |
15:50 | Amsterdam | Amsterdam Tigers U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
16:30 | Utrecht | IJCU Dragons Utrecht U12 | GIJS Groningen U12 | |
18:15 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Nijmegen Devils U12 | |
Saturday 9 March 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
11:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen U12 | Smoke Eaters Geleen U12 | |
12:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils U12 | ProClass Dordrecht Lions Wit U12 | |
15:15 | Hoorn | Blue Mountain Cougars Hoorn | Amsterdam Tigers U12 | |
16:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 | |
Sunday 10 March 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
10:00 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | Amsterdam Tigers U12 | |
12:30 | Heerenveen | Friesland Flyers Heerenveen U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
14:45 | Tilburg | DESTIL Trappers Tilburg U12 | Zoetermeer Panters U12 Blauw | |
16:30 | Leeuwarden | OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 | Zoetermeer Panters U12 Geel | |
Sunday 17 March 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | IJCU Dragons Utrecht U12 | |
Sunday 24 March 2013 | ||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Team C |
14:30 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag U12 | DESTIL Trappers Tilburg U12 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Deelnemende teams
Poule A | Poule B |
Amstel Tijgers Amsterdam | DESTIL Trappers Tilburg |
Blue Mountain Cougars Hoorn | Dordrecht Lions |
Friesland Flyers Heerenveen | Eindhoven Kemphanen |
GIJS Bears Groningen | Red Eagles Den Bosch |
Hijs Hokij Den Haag | Smoke Eaters Geleen |
Leiden Lions | IJCU Dragons Utrecht |
Zoetermeer Panters blauw | VJN Devils Nijmegen |
IJ.C..L. Capitals Leeuwarden | Zoetermeer Panters geel |
De U12-competitie bestaat uit 2 onderdelen: een bekercompetitie en de competitie om het kampioenschap van Nederland.
In twee poules zal in een halve competitie (de teams ontmoeten elkaar elk éénmaal: óf thuis óf uit) worden gespeeld om de beker van Nederland. In beide poules speelt elk team 7 wedstrijden.
Het hoogst eindigende team in elke poule plaatst zich voor de finale op NIJB Super Sunday in Tilburg (23 december 2012). Na de poulewedstrijden spelen alle teams in een halve competitie (de teams ontmoeten elkaar elk éénmaal: óf thuis óf uit) elk 15 wedstrijden in de strijd om het kampioenschap van Nederland.
Meer