Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 2 | 2 | 0 |
DESTIL Trappers Tilburg | 4 | 3 | 2 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESTIL Trappers Tilburg | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 16 | 42 - 15 |
2 | UNIS Flyers Heerenveen | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 9 | 27 - 20 |
3 | Laco Eaters Geleen | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | 32 - 44 |
4 | REPLAY HYC Herentals | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | 33 - 32 |
5 | DOLPHIN Kemphanen Eindhoven | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 20 - 43 |
Halve finale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 5 | 5 | 2 |
Laco Eaters Geleen | 1 | 2 | 0 |
Halve finale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Game 3 | Stand |
---|---|---|---|---|
DESTIL Trappers Tilburg | 4 | 2 | 7 | 2 |
REPLAY HYC Herentals | 0 | 3 | 3 | 1 |
Finale Eindstand | Uitslag |
---|---|
DESTIL Trappers Tilburg | 5 |
UNIS Flyers Heerenveen | 2 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UNIS Flyers Heerenveen | 24 | 22 | 0 | 0 | 2 | 44 | 148 - 46 |
2 | DESTIL Trappers Tilburg | 24 | 17 | 2 | 0 | 5 | 38 | 126 - 53 |
3 | REPLAY HYC Herentals | 24 | 7 | 1 | 1 | 15 | 17 | 77 - 132 |
4 | Laco Eaters Geleen | 24 | 6 | 0 | 3 | 15 | 15 | 94 - 153 |
5 | DOLPHIN Kemphanen Eindhoven | 24 | 4 | 1 | 0 | 19 | 10 | 80 - 141 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UNIS Flyers Heerenveen | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 16 | 48 - 16 |
2 | DESTIL Trappers Tilburg | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 12 | 49 - 19 |
3 | REPLAY HYC Herentals | 8 | 2 | 1 | 0 | 5 | 6 | 26 - 52 |
4 | DOLPHIN Kemphanen Eindhoven | 8 | 2 | 0 | 0 | 6 | 4 | 30 - 34 |
5 | Laco Eaters Geleen | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 27 - 59 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UNIS Flyers Heerenveen | 8 | 7 | 0 | 0 | 1 | 14 | 52 - 14 |
2 | DESTIL Trappers Tilburg | 8 | 5 | 1 | 0 | 2 | 12 | 37 - 15 |
3 | REPLAY HYC Herentals | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | 28 - 36 |
4 | Laco Eaters Geleen | 8 | 2 | 0 | 1 | 5 | 5 | 35 - 47 |
5 | DOLPHIN Kemphanen Eindhoven | 8 | 1 | 0 | 0 | 7 | 2 | 20 - 60 |
# | Team | GW | W | OTW | OTV | V | Pnt | GV-GT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UNIS Flyers Heerenveen | 8 | 7 | 0 | 0 | 1 | 14 | 48 - 16 |
DESTIL Trappers Tilburg | 8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 14 | 40 - 19 | |
3 | Laco Eaters Geleen | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 7 | 32 - 47 |
4 | DOLPHIN Kemphanen Eindhoven | 8 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 30 - 47 |
5 | REPLAY HYC Herentals | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 23 - 44 |
Halve finale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Game 3 | Game 4 | Stand |
---|---|---|---|---|---|
DESTIL Trappers Tilburg | 3 | 12 | 5 | 5 | 4 |
REPLAY HYC Herentals | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Halve finale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Game 3 | Game 4 | Stand |
---|---|---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 10 | 5 | 6 | 3 | 4 |
Laco Eaters Geleen | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Game 3 | Game 4 | Game 5 | Game 6 | Stand |
---|---|---|---|---|---|---|---|
UNIS Flyers Heerenveen | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 | 4 | 2 |
DESTIL Trappers Tilburg | 2 | 1 | 5 | 3 | 1 | 5 | 4 |
1 Friday 10 October 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | - | 5 - 2 |
1 Saturday 11 October 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:45 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 4 - 5 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Eindhoven Kemphanen | 0 - 2 | 0 - 3 | 2 - 2 | - | 2 - 7 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | GIJS Groningen | 0 - 3 | 2 - 4 | 2 - 2 | - | 4 - 9 |
20:15 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | - | 5 - 4 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Tilburg Trappers 3 | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | - | 5 - 1 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | Tilburg Trappers Promotieteam | 0 - 1 | 0 - 3 | 2 - 3 | - | 2 - 7 |
1 Sunday 12 October 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | ProClass Dordrecht Lions | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | - | 5 - 1 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Silverdome Panters Zoetermeer | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | - | 3 - 5 |
2 Friday 17 October 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Nijmegen Devils | 1 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | - | 6 - 4 |
2 Saturday 18 October 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | GIJS Seahawks | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 0 | - | 7 - 3 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | Amstel Tijgers Amsterdam | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | - | 3 - 2 |
20:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Tilburg Trappers | 1 - 0 | 4 - 1 | 2 - 1 | - | 7 - 2 |
2 Sunday 19 October 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:30 | Tilburg | Tilburg Trappers 3 | Nationale Vrouwen Team | 3 - 1 | 4 - 0 | 3 - 3 | - | 10 - 4 |
17:00 | Eindhoven | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 3 | - | 3 - 6 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers Promotieteam | Utrecht Dragons | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | - | 2 - 0 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Zoetermeer Panters | 0 - 0 | 2 - 3 | 1 - 1 | - | 3 - 4 |
3 Friday 24 October 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Tilburg Trappers 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | - | 6 - 4 |
3 Saturday 25 October 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Nijmegen Devils | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | - | 4 - 6 |
17:45 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | GIJS Groningen | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | - | 0 - 2 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 4 | 1 - 0 | 8 - 7 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Eindhoven Kemphanen | 2 - 3 | 0 - 2 | 1 - 0 | - | 3 - 5 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | Smoke Eaters Geleen | 0 - 3 | 0 - 4 | 0 - 1 | - | 0 - 8 |
3 Sunday 26 October 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Tilburg Trappers Promotieteam | 0 - 4 | 0 - 6 | 0 - 7 | - | 0 - 17 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | ProClass Dordrecht Lions | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 5 - 0 |
4 Friday 31 October 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | - | 6 - 2 |
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | - | 2 - 3 |
4 Saturday 1 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Nationale Vrouwen Team | 2 - 0 | 1 - 1 | 4 - 2 | - | 7 - 3 |
20:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions | Amstel Tijgers Amsterdam | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 4 - 5 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Silverdome Panters Zoetermeer | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | - | 2 - 3 |
4 Sunday 2 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Utrecht Dragons | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | - | 4 - 2 |
5 Friday 7 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Eindhoven Kemphanen | 3 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | - | 6 - 4 |
5 Saturday 8 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:45 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | 1 - 0 | 3 - 4 | 1 - 4 | - | 5 - 8 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | ProClass Dordrecht Lions | 2 - 0 | 4 - 0 | 0 - 1 | - | 6 - 1 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | UNIS Flyers Heerenveen | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | - | 3 - 1 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | GIJS Seahawks | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 1 | - | 8 - 1 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | - | 2 - 6 |
5 Sunday 9 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Nijmegen Devils | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | - | 1 - 3 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Tilburg Trappers Promotieteam | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 4 | - | 0 - 9 |
6 Friday 14 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers Promotieteam | Tilburg Trappers 3 | 2 - 0 | 6 - 1 | 3 - 2 | - | 11 - 3 |
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | - | 3 - 1 |
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | - | 0 - 2 |
6 Saturday 15 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Tilburg Trappers | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | - | 2 - 5 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 5 - 0 | 6 - 0 | 3 - 0 | - | 14 - 0 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Zoetermeer Panters | 4 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | - | 7 - 3 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | Nationale Vrouwen Team | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | 4 - 1 |
6 Sunday 16 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | Silverdome Panters Zoetermeer | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 3 | 0 - 1 | 5 - 6 |
20:00 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions | GIJS Groningen | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | - | 4 - 2 |
8 Friday 21 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | GIJS Groningen | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 5 - 0 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | GIJS Seahawks | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 2 | - | 8 - 3 |
7 Saturday 22 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Utrecht Dragons | 0 - 4 | 0 - 4 | 0 - 4 | - | 0 - 12 |
17:45 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | UNIS Flyers Heerenveen | 5 - 0 | 3 - 2 | 6 - 0 | - | 14 - 2 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | Nijmegen Devils | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 5 - 1 |
20:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 0 | - | 2 - 5 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 |
7 Sunday 23 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:30 | Tilburg | Tilburg Trappers 3 | Eindhoven Kemphanen | 0 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | - | 5 - 3 |
17:00 | Eindhoven | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | ProClass Dordrecht Lions | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 1 | 4 - 5 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 4 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Smoke Eaters Geleen | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 4 | - | 1 - 8 |
8 Friday 28 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Tilburg Trappers | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | 4 - 0 |
8 Saturday 29 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Silverdome Panters Zoetermeer | 0 - 8 | 0 - 4 | 1 - 2 | - | 1 - 14 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Tilburg Trappers Promotieteam | 0 - 1 | 1 - 4 | 1 - 0 | - | 2 - 5 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Tilburg Trappers 3 | 1 - 0 | 4 - 1 | 5 - 4 | - | 10 - 5 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Amstel Tijgers Amsterdam | 2 - 1 | 3 - 2 | 0 - 6 | - | 5 - 9 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Zoetermeer Panters | 2 - 0 | 1 - 0 | 4 - 1 | - | 7 - 1 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 4 - 0 | - | 7 - 4 |
15 Sunday 30 November 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:30 | Tilburg | Tilburg Trappers 3 | Tilburg Trappers Promotieteam | 0 - 0 | 2 - 3 | 1 - 3 | - | 3 - 6 |
9 Friday 5 December 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | - | 5 - 2 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Nationale Vrouwen Team | 3 - 0 | 5 - 0 | 4 - 1 | - | 12 - 1 |
9 Saturday 6 December 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:45 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | Tilburg Trappers | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | - | 7 - 2 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | 4 - 2 |
20:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions | Nijmegen Devils | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | - | 1 - 2 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | UNIS Flyers Heerenveen | 3 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | - | 7 - 1 |
9 Sunday 7 December 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:30 | Tilburg | Tilburg Trappers 3 | GIJS Seahawks | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 5 | - | 5 - 8 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers Promotieteam | Smoke Eaters Geleen | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 5 - 3 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Utrecht Dragons | 0 - 2 | 0 - 3 | 1 - 1 | - | 1 - 6 |
10 Friday 12 December 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Amstel Tijgers Amsterdam | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | - | 5 - 3 |
10 Saturday 13 December 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | Nijmegen Devils | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | - | 1 - 4 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | Tilburg Trappers | 3 - 3 | 3 - 1 | 1 - 1 | - | 7 - 5 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | - | 6 - 1 |
20:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions | UNIS Flyers Heerenveen | 2 - 1 | 4 - 0 | 2 - 1 | - | 8 - 2 |
10 Sunday 14 December 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:30 | Tilburg | Tilburg Trappers 3 | Utrecht Dragons | 0 - 4 | 1 - 3 | 0 - 4 | - | 1 - 11 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Smoke Eaters Geleen | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 4 | 0 - 1 | 6 - 7 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Nationale Vrouwen Team | 3 - 0 | 3 - 1 | 4 - 0 | - | 10 - 1 |
11 Friday 19 December 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | - | 4 - 3 |
11 Saturday 20 December 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | - | 0 - 6 |
17:45 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | Silverdome Panters Zoetermeer | 2 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | - | 10 - 5 |
18:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Tilburg Trappers 3 | 0 - 6 | 1 - 1 | 3 - 0 | - | 4 - 7 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Tilburg Trappers Promotieteam | 0 - 1 | 2 - 3 | 0 - 2 | - | 2 - 6 |
11 Sunday 21 December 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | GIJS Groningen | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 3 | - | 7 - 5 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | ProClass Dordrecht Lions | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | - | 1 - 3 |
17 Saturday 27 December 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:45 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | - | 7 - 4 |
15 Sunday 28 December 2014 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Eindhoven Kemphanen | 2 - 2 | 0 - 0 | 3 - 0 | - | 5 - 2 |
17 Saturday 3 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | UNIS Flyers Heerenveen | 3 - 0 | 6 - 0 | 1 - 0 | - | 10 - 0 |
20:45 | Eindhoven | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | Tilburg Trappers | 0 - 1 | 2 - 2 | 4 - 3 | 1 - 0 | 7 - 6 |
14 Sunday 4 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions | Silverdome Panters Zoetermeer | 2 - 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | - | 2 - 6 |
12 Friday 9 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Silverdome Panters Zoetermeer | 4 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | - | 7 - 4 |
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | UNIS Flyers Heerenveen | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | - | 5 - 0 |
12 Saturday 10 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Utrecht Dragons | 0 - 2 | 1 - 4 | 0 - 5 | - | 1 - 11 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | GIJS Seahawks | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | - | 6 - 0 |
20:15 | Eindhoven | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | 4 - 1 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Amstel Tijgers Amsterdam | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 5 | - | 7 - 6 |
20:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions | Tilburg Trappers | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 5 - 4 |
12 Sunday 11 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers Promotieteam | Nationale Vrouwen Team | 4 - 0 | 8 - 0 | 6 - 2 | - | 18 - 2 |
13 Friday 16 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Tilburg Trappers Promotieteam | 0 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | - | 0 - 8 |
13 Saturday 17 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:30 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 5 | 0 - 4 | 0 - 5 | - | 0 - 14 |
17:45 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | ProClass Dordrecht Lions | 2 - 3 | 3 - 2 | 2 - 0 | - | 7 - 5 |
18:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Eindhoven Kemphanen | 0 - 2 | 1 - 4 | 1 - 5 | - | 2 - 11 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | GIJS Groningen | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Nijmegen Devils | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 0 | - | 5 - 3 |
20:45 | Utrecht | Utrecht Dragons | Smoke Eaters Geleen | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | 5 - 2 |
5 Sunday 18 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | Smoke Eaters Geleen | 0 - 6 | 0 - 2 | 1 - 5 | - | 1 - 13 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Tilburg Trappers 3 | 2 - 2 | 4 - 3 | 2 - 0 | - | 8 - 5 |
14 Friday 23 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers Promotieteam | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 3 - 0 | 8 - 0 | 2 - 0 | - | 13 - 0 |
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Tilburg Trappers | 4 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | - | 5 - 4 |
14 Saturday 24 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Red Eagles 's-Hertogenbosch | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | 3 - 2 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Zoetermeer Panters | 3 - 0 | 4 - 1 | 0 - 1 | - | 7 - 2 |
14 Sunday 25 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | Amstel Tijgers Amsterdam | 0 - 2 | 2 - 0 | 1 - 3 | - | 3 - 5 |
18:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Nationale Vrouwen Team | 4 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | - | 12 - 0 |
18:15 | Groningen | GIJS Seahawks | Utrecht Dragons | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 3 | - | 5 - 7 |
15 Friday 30 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Smoke Eaters Geleen | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | - | 4 - 3 |
15 Saturday 31 January 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:45 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | Nijmegen Devils | 1 - 3 | 1 - 0 | 4 - 0 | - | 6 - 3 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | - | 5 - 3 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 5 | 1 - 3 | 3 - 1 | - | 4 - 9 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | ProClass Dordrecht Lions | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | - | 5 - 3 |
4 Sunday 1 February 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:30 | Tilburg | Tilburg Trappers 3 | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 0 - 2 | 3 - 4 | 1 - 2 | - | 4 - 8 |
17:00 | Eindhoven | Nationale Vrouwen Team | GIJS Seahawks | 2 - 2 | 1 - 4 | 2 - 3 | - | 5 - 9 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | UNIS Flyers Heerenveen | 5 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | - | 7 - 2 |
16 Friday 6 February 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | ProClass Dordrecht Lions | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | - | 2 - 3 |
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Silverdome Panters Zoetermeer | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | - | 2 - 3 |
16 Saturday 7 February 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | Amstel Tijgers Amsterdam | 1 - 1 | 1 - 6 | 0 - 5 | - | 2 - 12 |
17:00 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Tilburg Trappers 3 | 2 - 0 | 5 - 2 | 7 - 1 | - | 14 - 3 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 5 - 1 | - | 10 - 1 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Tilburg Trappers | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | 3 - 4 |
20:30 | Groningen | GIJS Seahawks | Zoetermeer Panters | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 5 | - | 3 - 8 |
16 Sunday 8 February 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | GIJS Groningen | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 3 |
19:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 3 | - | 3 - 5 |
16 Saturday 14 February 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Nationale Vrouwen Team | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | - | 7 - 1 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Nijmegen Devils | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | - | 2 - 1 |
20:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | - | 5 - 2 |
4 Sunday 15 February 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
13:15 | Tilburg | Tilburg Trappers Promotieteam | Zoetermeer Panters | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | - | 7 - 3 |
17:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | GIJS Groningen | 4 - 1 | 6 - 1 | 4 - 1 | - | 14 - 3 |
18:15 | Groningen | GIJS Seahawks | Eindhoven Kemphanen | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 3 | - | 3 - 5 |
18 Friday 20 February 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | ProClass Dordrecht Lions | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | - | 3 - 2 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Utrecht Dragons | 1 - 0 | 1 - 4 | 0 - 3 | - | 2 - 7 |
18 Saturday 21 February 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:00 | Heerenveen | UNIS Flyers Heerenveen | GIJS Groningen | 3 - 4 | 0 - 2 | 3 - 4 | - | 6 - 10 |
20:15 | Eindhoven | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 5 | - | 3 - 6 |
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch | Silverdome Panters Zoetermeer | 0 - 1 | 2 - 3 | 1 - 2 | - | 3 - 6 |
17 Sunday 22 February 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
14:30 | Tilburg | Tilburg Trappers 3 | Smoke Eaters Geleen | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 3 | - | 3 - 6 |
17:00 | Tilburg | Tilburg Trappers Promotieteam | Eindhoven Kemphanen | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | 4 - 3 |
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Amstel Tijgers Amsterdam | 1 - 1 | 2 - 4 | 2 - 2 | - | 5 - 7 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | GIJS Seahawks | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | - | 5 - 3 |
Kwartfinale Friday 27 February 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Tilburg Trappers | 3 - 0 | 3 - 1 | 4 - 0 | - | 10 - 1 |
20:45 | Zoetermeer | Tilburg Trappers 3 | Zoetermeer Panters | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 2 | - | 3 - 7 |
18 Saturday 28 February 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:15 | Groningen | GIJS Seahawks | Tilburg Trappers 3 | 1 - 3 | 4 - 0 | 1 - 6 | - | 6 - 9 |
20:00 | Zoetermeer | Silverdome Panters Zoetermeer | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 1 | - | 4 - 3 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Tilburg Trappers Promotieteam | 0 - 4 | 0 - 1 | 1 - 1 | - | 1 - 6 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | - | 8 - 0 |
20:30 | Groningen | GIJS Groningen | Nijmegen Devils | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | - | 2 - 3 |
20:30 | Dordrecht | ProClass Dordrecht Lions | Amstel Tijgers Amsterdam | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | - | 2 - 4 |
Kwartfinale Sunday 1 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Nijmegen | Nijmegen Devils | GIJS Groningen | 1 - 2 | 4 - 1 | 3 - 2 | - | 8 - 5 |
17:00 | Eindhoven | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | Silverdome Panters Zoetermeer | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | - | 7 - 2 |
17:00 | Tilburg | Tilburg Trappers Promotieteam | GIJS Seahawks | 6 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | - | 11 - 0 |
17:45 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | ProClass Dordrecht Lions | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | - | 5 - 3 |
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers | Hijs Hokij Den Haag | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 4 | - | 1 - 9 |
20:00 | Zoetermeer | Nationale Vrouwen Team | Zoetermeer Panters | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 3 | - | 1 - 6 |
Kwartfinale Friday 6 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers 3 | Utrecht Dragons | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 3 | - | 0 - 9 |
20:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Amstel Tijgers Amsterdam | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | - | 6 - 2 |
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | - | 5 - 2 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Eindhoven Kemphanen | 2 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | - | 8 - 2 |
Kwartfinale Saturday 7 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers Promotieteam | GIJS Seahawks | 3 - 2 | 5 - 2 | 2 - 1 | - | 10 - 5 |
18:30 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Zoetermeer Panters | 0 - 1 | 1 - 3 | 5 - 2 | 0 - 0 | 6 - 6 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 4 | - | 3 - 5 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Tilburg Trappers 3 | 1 - 0 | 7 - 1 | 5 - 0 | - | 13 - 1 |
Halve finale Sunday 8 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
17:00 | Eindhoven | Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA | Hijs Hokij Den Haag | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 3 | - | 2 - 5 |
17:45 | Amsterdam | Amstel Tijgers Amsterdam | Nijmegen Devils | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | - | 4 - 5 |
18:15 | Groningen | GIJS Seahawks | Tilburg Trappers Promotieteam | 0 - 1 | 0 - 4 | 1 - 3 | - | 1 - 8 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Smoke Eaters Geleen | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | - | 4 - 5 |
Halve finale Friday 13 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Tilburg | Tilburg Trappers Promotieteam | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 4 - 0 | 2 - 1 | 3 - 4 | - | 9 - 5 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Utrecht Dragons | 0 - 3 | 2 - 4 | 0 - 3 | - | 2 - 10 |
Halve finale Saturday 14 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Tilburg Trappers Promotieteam | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | - | 5 - 0 * |
*) Reglementair | ||||||||
Finale Sunday 15 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:15 | Nijmegen | Nijmegen Devils | Hijs Hokij Den Haag | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 4 - 3 |
19:00 | Utrecht | Utrecht Dragons | Zoetermeer Panters | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | - | 8 - 0 |
Finale Friday 20 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Haag | Hijs Hokij Den Haag | Nijmegen Devils | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | - | 4 - 3 |
21:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Utrecht Dragons | 2 - 2 | 2 - 0 | 0 - 3 | - | 4 - 5 |
Finale Saturday 21 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Bosch | Utrecht Dragons | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 0 - 1 | 7 - 1 | 3 - 1 | - | 10 - 3 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...Deelnemende teams
Amstel Tijgers Amsterdam
Dolphin Eindhoven Kemphanen / NIJA
ProClass Dordrecht Lions
GIJS Groningen
Hijs Hokij Den Haag
Tilburg Trappers Toekomstteam
Red Eagles 's-Hertogenbosch
AHOUD Nijmegen Devils
Hotwing Zoetermeer Panters
UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam
Competitie Eerste divisieÂ
De 10 teams spelen een enkele competitie (ieder team speelt uit en thuis tegen elke tegenstander) waardoor elk team 18 wedstrijden speelt in de reguliere competitie.
Kwart finale play-offs kampioenschap van Nederland Eerste divisie
In de kwart finales spelen de nrs 1 en 8, 2 en 7, 3 tegen 6 en 4 tegen 5 in een best-of-two serie om een plaats in de halve finale.
Halve finale play-offs kampioenschap van Nederland Eerste divisieÂ
In de halve finale play-offs spelen de winnaars van de kwart finales een best-of-two serie tegen elkaar. De pairing geschiedt volgens de eindstand van de reguliere competitie. In de halve finale heeft het team met de hoogste rangschikking uit de competitie het thuisvoordeel.
Finale play-offs kampioenschap van Nederland Eerste divisie
De winnaars van de halve finales spelen in de finale een best-of-two serie. In de finale heeft het team met de hoogste rangschikking uit de competitie het thuisvoordeel.
Zie voor leeftijdsbepaling, meespelen in andere competities, best-of-two serie, indeling scheidsrechters, wedstrijdtijden, richtlijnen m.b.t. dweilen en warming-up het sportreglement of de bijlage daarvan (of ga naar tabblad: reglementen).
Deelnemende teams
Tilburg Trappers 3
Tilburg Trappers Promotieteam
GIJS Groningen 2
IJCU Dragons Utrecht
Red Eagles 's-Hertogenbosch 2
Smoke Eaters Geleen
Zoetermeer Panters Toekomstteam
Eindhoven Kemphanen Toekomstteam
Nationale Vrouwen Team*
Het Nationale Vrouwen Team speelt de thuiswedstrijden in Eindhoven.
In wedstrijden waar het NVT aan deelneemt is bodychecken niet toegestaan.
Vrouwen zijn speelgerechtig voor het NVT en hun eigen reguliere team.
Competitie Promotiedivisie
De 9 teams spelen een enkele competitie (ieder team speelt uit en thuis tegen elke tegenstander), waardoor elk team 16 wedstrijden speelt in de reguliere competitie.
Kwart finale play-offs kampioenschap van Nederland Promotie divisie
In de kwart finales spelen de nrs 1 en 8, 2 en 7, 3 tegen 6 en 4 tegen 5 in een best-of-two serie om een plaats in de halve finale.
Halve finale play-offs kampioenschap van Nederland Promotie divisieÂ
In de halve finale play-offs spelen de winnaars van de kwart finales een best-of-two serie tegen elkaar. De pairing geschiedt volgens de eindstand van de reguliere competitie. In de halve finale heeft het team met de hoogste rangschikking uit de competitie het thuisvoordeel.
Finale play-offs kampioenschap van Nederland Promotie divisie
De winnaars van de halve finales spelen in de finale een best-of-two serie. In de finale heeft het team met de hoogste rangschikking uit de competitie het thuisvoordeel.
Zie voor leeftijdsbepaling, meespelen in andere competities, best-of-two serie, indeling scheidsrechters, wedstrijdtijden, richtlijnen m.b.t. dweilen en warming-up het sportreglement of de bijlage daarvan (of ga naar tabblad: reglementen).