Wedstrijdprogramma U14

zaterdag 3 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Eindhoven Kemphanen U14 Zoetermeer Panters U14 1 - 4 2 - 4 1 - 1 4 - 9
16:15 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 Nijmegen Devils U14 0 - 1 0 - 0 1 - 3 1 - 4
zondag 4 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 GIJS Groningen U14 0 - 1 2 - 1 2 - 0 4 - 2
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 4 - 0 3 - 0 2 - 1 9 - 1
18:00 Maaseik (B) Smoke Eaters Geleen U14 Tilburg Trappers U14 1 - 3 2 - 6 0 - 3 3 - 12
19:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart Leiden Lions U14 9 - 0 10 - 0 6 - 0 25 - 0
zaterdag 10 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart 3 - 3 0 - 6 0 - 0 3 - 9
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 4 - 0 0 - 0 0 - 1 4 - 1
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 Smoke Eaters Geleen U14 2 - 0 0 - 2 4 - 2 6 - 4
zondag 11 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:45 Leiden Leiden Lions U14 Hijs Hokij Den Haag U14 0 - 4 0 - 9 0 - 5 0 - 18
14:30 Leeuwarden UNIS Flyers Heerenveen U14 IJCCL Capitals Leeuwarden U14 6 - 0 3 - 0 1 - 2 10 - 2
17:15 Nijmegen Nijmegen Devils U14 Kemphanen U14 2 - 2 2 - 3 1 - 3 5 - 8
zaterdag 17 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:00 Eindhoven Kemphanen U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 0 - 4 3 - 5 1 - 4 4 - 13
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 0 - 1 1 - 2 0 - 0 1 - 3
zondag 18 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 Leiden Lions U14 1 - 0 3 - 0 2 - 0 6 - 0
12:15 Maaseik (B) Smoke Eaters Geleen U14 Nijmegen Devils U14 2 - 2 1 - 1 - 3 - 3
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart 0 - 0 1 - 0 1 - 1 2 - 1
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 Tilburg Trappers U14 2 - 2 1 - 1 0 - 2 3 - 5
zaterdag 24 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:45 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 Smoke Eaters Geleen U14 4 - 1 1 - 0 3 - 1 8 - 2
zondag 25 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U14 Zoetermeer Panters U14 2 - 3 0 - 1 2 - 1 4 - 5
12:45 Leiden Leiden Lions U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 0 - 6 0 - 3 0 - 9 0 - 18
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 GIJS Groningen U14 4 - 0 2 - 0 1 - 0 7 - 0
14:30 Tilburg Tilburg Trappers U14 Kemphanen U14 5 - 0 5 - 1 9 - 0 19 - 1
17:00 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart IJCCL Capitals Leeuwarden U14 3 - 0 6 - 0 2 - 0 11 - 0
zaterdag 31 oktober 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 Leiden Lions U14 0 - 1 0 - 1 3 - 1 3 - 3
17:30 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 Kemphanen U14 1 - 1 2 - 1 1 - 1 4 - 3
zondag 1 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
10:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 Nijmegen Devils U14 0 - 1 1 - 0 3 - 1 4 - 2
12:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 Hijs Hokij Den Haag U14 0 - 2 0 - 1 0 - 1 0 - 4
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart 1 - 5 3 - 2 2 - 1 6 - 8
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 0 - 1 0 - 0 2 - 1 2 - 2
zaterdag 7 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U14 Smoke Eaters Geleen U14 4 - 2 3 - 0 2 - 1 9 - 3
13:15 Eindhoven Kemphanen U14 GIJS Groningen U14 3 - 1 2 - 1 3 - 1 8 - 3
16:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart UNIS Flyers Heerenveen U14 1 - 2 2 - 1 0 - 2 3 - 5
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 Zoetermeer Panters U14 2 - 0 2 - 6 1 - 0 5 - 6
zondag 8 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 1 - 0 1 - 0 4 - 1 6 - 1
zaterdag 14 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 IJCCL Capitals Leeuwarden U14 2 - 1 2 - 1 2 - 2 6 - 4
zondag 15 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 Tilburg Trappers U14 1 - 1 2 - 1 1 - 1 4 - 3
17:00 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart Zoetermeer Panters U14 3 - 0 1 - 2 0 - 1 4 - 3
zaterdag 21 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:15 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 Tilburg Trappers U14 1 - 1 1 - 3 1 - 0 3 - 4
16:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 Leiden Lions U14 1 - 0 2 - 2 4 - 0 7 - 2
17:45 Groningen GIJS Groningen U14 Nijmegen Devils U14 1 - 0 0 - 2 2 - 0 3 - 2
zondag 22 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 Kemphanen U14 0 - 1 0 - 4 0 - 2 0 - 7
17:00 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart Hijs Hokij Den Haag U14 1 - 0 0 - 2 1 - 0 2 - 2
zaterdag 28 november 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Eindhoven Kemphanen U14 Leiden Lions U14 3 - 1 2 - 0 0 - 0 5 - 1
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 Smoke Eaters Geleen U14 2 - 1 1 - 2 0 - 0 3 - 3
16:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 0 - 0 2 - 1 2 - 1 4 - 2
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 0 - 2 2 - 1 1 - 1 3 - 4
zaterdag 5 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:15 Tilburg Tilburg Trappers U14 Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart 2 - 1 2 - 2 2 - 0 6 - 3
zondag 6 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 Nijmegen Devils U14 2 - 0 0 - 0 1 - 1 3 - 1
12:45 Leiden Leiden Lions U14 GIJS Groningen U14 3 - 0 1 - 2 2 - 4 6 - 6
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Hijs Hokij Den Haag U14 0 - 1 2 - 3 0 - 1 2 - 5
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 5 - 2 3 - 0 2 - 2 10 - 4
zaterdag 12 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:15 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart 0 - 0 0 - 0 1 - 2 1 - 2
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 Hijs Hokij Den Haag U14 1 - 0 0 - 2 1 - 1 2 - 3
17:30 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 Kemphanen U14 2 - 0 1 - 2 0 - 1 3 - 3
zondag 13 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Tilburg Tilburg Trappers U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 1 - 2 1 - 5 0 - 1 2 - 8
17:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 GIJS Groningen U14 2 - 3 1 - 2 2 - 1 5 - 6
zaterdag 19 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 Kemphanen U14 1 - 0 1 - 3 0 - 1 2 - 4
17:30 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 Nijmegen Devils U14 1 - 1 1 - 0 1 - 0 3 - 1
zondag 20 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 Leiden Lions U14 2 - 0 5 - 1 1 - 0 8 - 1
14:30 Tilburg Tilburg Trappers U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 0 - 3 1 - 0 3 - 3 4 - 6
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart 2 - 1 1 - 0 2 - 1 5 - 2
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Zoetermeer Panters U14 1 - 3 7 - 0 0 - 4 8 - 7
zondag 27 december 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 0 - 2 2 - 2 3 - 1 5 - 5
zaterdag 2 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Eindhoven Kemphanen U14 IJCCL Capitals Leeuwarden U14 2 - 1 1 - 0 3 - 0 6 - 1
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 Nijmegen Devils U14 2 - 1 2 - 1 0 - 0 4 - 2
zondag 3 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:45 Leiden Leiden Lions U14 Smoke Eaters Geleen U14 1 - 1 1 - 4 0 - 3 2 - 8
zaterdag 9 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U14 Kemphanen U14 - - -   -  
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 Leiden Lions U14 1 - 1 2 - 1 2 - 2 5 - 4
20:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 Hijs Hokij Den Haag U14 2 - 0 0 - 4 1 - 3 3 - 7
zondag 10 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 Smoke Eaters Geleen U14 0 - 1 0 - 4 0 - 0 0 - 5
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart 3 - 2 1 - 1 1 - 4 5 - 7
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 Tilburg Trappers U14 0 - 1 0 - 0 2 - 1 2 - 2
zondag 17 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 GIJS Groningen U14 1 - 1 1 - 3 2 - 0 4 - 4
12:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 Zoetermeer Panters U14 3 - 3 2 - 1 3 - 0 8 - 4
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Tilburg Trappers U14 0 - 1 0 - 2 2 - 1 2 - 4
12:45 Leiden Leiden Lions U14 Kemphanen U14 3 - 4 3 - 1 1 - 4 7 - 9
17:15 Nijmegen Nijmegen Devils U14 IJCCL Capitals Leeuwarden U14 2 - 2 1 - 2 1 - 1 4 - 5
zaterdag 23 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U14 Leiden Lions U14 3 - 0 2 - 1 2 - 0 7 - 1
13:15 Eindhoven Kemphanen U14 Smoke Eaters Geleen U14 0 - 0 0 - 1 2 - 3 2 - 4
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 IJCCL Capitals Leeuwarden U14 0 - 3 1 - 0 1 - 0 2 - 3
16:15 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 2 - 1 1 - 3 1 - 4 4 - 8
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 Hijs Hokij Den Haag U14 0 - 0 2 - 3 1 - 3 3 - 6
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart 0 - 0 2 - 3 3 - 2 5 - 5
zaterdag 30 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Eindhoven Kemphanen U14 GIJS Groningen U14 1 - 1 1 - 2 1 - 2 3 - 5
16:45 Tilburg Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart Tilburg Trappers U14 0 - 3 0 - 1 2 - 2 5 - 0 *
19:45 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 Zoetermeer Panters U14 0 - 1 1 - 2 1 - 3 2 - 6
*) Reglementair
zondag 31 januari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 2 - 0 0 - 3 1 - 0 3 - 3
12:45 Leiden Leiden Lions U14 IJCCL Capitals Leeuwarden U14 1 - 1 0 - 1 0 - 3 1 - 5
17:15 Nijmegen Nijmegen Devils U14 Smoke Eaters Geleen U14 1 - 2 1 - 2 1 - 1 3 - 5
zaterdag 6 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:45 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 Tilburg Trappers U14 0 - 1 0 - 2 2 - 3 2 - 6
zondag 7 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:45 Leiden Leiden Lions U14 IJCCL Capitals Leeuwarden U14 0 - 6 1 - 0 1 - 2 2 - 8
15:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 1 - 1 5 - 1 3 - 0 9 - 2
17:00 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart Hijs Hokij Den Haag U14 0 - 2 2 - 0 1 - 1 3 - 3
zondag 14 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 Zoetermeer Panters U14 0 - 3 3 - 0 2 - 1 5 - 4
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 Leiden Lions U14 4 - 0 1 - 1 1 - 2 6 - 3
12:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 Kemphanen U14 2 - 0 5 - 1 4 - 0 11 - 1
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart 2 - 3 1 - 1 1 - 1 4 - 5
17:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 0 - 0 2 - 0 3 - 0 5 - 0
17:15 Nijmegen Nijmegen Devils U14 GIJS Groningen U14 1 - 1 0 - 0 1 - 2 2 - 3
zaterdag 20 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Eindhoven Kemphanen U14 Nijmegen Devils U14 0 - 0 1 - 1 1 - 1 2 - 2
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 2 - 1 0 - 1 4 - 3 6 - 5
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 Hijs Hokij Den Haag U14 0 - 2 0 - 3 0 - 1 0 - 6
17:30 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 IJCCL Capitals Leeuwarden U14 2 - 0 3 - 0 0 - 1 5 - 1
18:15 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart 1 - 2 0 - 3 1 - 2 2 - 7
zondag 21 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:45 Leiden Leiden Lions U14 GIJS Groningen U14 0 - 1 0 - 4 0 - 1 0 - 6
17:15 Nijmegen Nijmegen Devils U14 Kemphanen U14 - - - 2 - 2 ◊)
◊) De uitslag wordt overgenomen van de wedstrijd Kemphanen U14 vs Nijmegen Devils U14 van 20 feb 2016
zaterdag 27 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Eindhoven Kemphanen U14 Leiden Lions U14 3 - 1 3 - 1 4 - 0 10 - 2
14:15 Groningen GIJS Groningen U14 Smoke Eaters Geleen U14 0 - 2 2 - 2 1 - 2 3 - 6
18:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart Zoetermeer Panters U14 1 - 1 3 - 0 3 - 1 7 - 2
zondag 28 februari 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 Nijmegen Devils U14 1 - 0 1 - 3 2 - 4 4 - 7
12:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 Tilburg Trappers U14 2 - 1 1 - 3 0 - 0 3 - 4
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 2 - 0 6 - 0 5 - 0 13 - 0
zondag 6 maart 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
10:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart 1 - 0 1 - 0 1 - 1 3 - 1
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 Kemphanen U14 5 - 1 3 - 1 3 - 3 11 - 5
12:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 GIJS Groningen U14 0 - 3 1 - 1 0 - 0 1 - 4
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Hijs Hokij Den Haag U14 2 - 2 0 - 2 1 - 1 3 - 5
12:45 Leiden Leiden Lions U14 Nijmegen Devils U14 0 - 2 1 - 3 0 - 4 1 - 9
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 2 - 1 2 - 1 0 - 0 4 - 2
zaterdag 12 maart 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart Tilburg Trappers U14 1 - 0 1 - 0 1 - 0 3 - 0
zondag 13 maart 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 1 - 0 0 - 0 5 - 0 6 - 0
zondag 20 maart 2016
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:45 Leiden Leiden Lions U14 Nijmegen Devils U14 0 - 5 1 - 6 1 - 1 2 - 12
14:00 Eindhoven Hijs Hokij Den Haag U14 Amstel Tijgers Amsterdam U14 Zwart 2 - 0 3 - 2 0 - 1 5 - 3

Copyright © 2016 Nederlandse IJshockey Bond.