Kwartfinale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Tilburg Trappers 3 | 0 | 1 | 0 |
Utrecht Dragons | 9 | 13 | 2 |
Kwartfinale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Zoetermeer Panters | 8 | 6 | 2 |
Eindhoven Kemphanen | 2 | 6 | 1 |
Kwartfinale Serie C Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Tilburg Trappers Promotieteam | 10 | 8 | 2 |
GIJS Seahawks | 5 | 1 | 0 |
Kwartfinale Serie D Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Smoke Eaters Geleen | 3 | 5 | 1 |
Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 * | 5 | 4 | 1 |
Halve finale Serie A Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Tilburg Trappers Promotieteam | 9 | 0 | 1 |
Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 * | 5 | 5 | 1 |
Halve finale Serie B Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Zoetermeer Panters | 2 | 0 | 0 |
Utrecht Dragons | 10 | 8 | 2 |
Finale Eindstand | Game 1 | Game 2 | Stand |
---|---|---|---|
Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 4 | 3 | 0 |
Utrecht Dragons | 5 | 10 | 2 |
Kwartfinale Friday 6 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Tilburg | Tilburg Trappers 3 | Utrecht Dragons | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 3 | - | 0 - 9 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Eindhoven Kemphanen | 2 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | - | 8 - 2 |
Kwartfinale Saturday 7 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
16:45 | Tilburg | Tilburg Trappers Promotieteam | GIJS Seahawks | 3 - 2 | 5 - 2 | 2 - 1 | - | 10 - 5 |
18:30 | Eindhoven | Eindhoven Kemphanen | Zoetermeer Panters | 0 - 1 | 1 - 3 | 5 - 2 | 0 - 0 | 6 - 6 |
20:00 | Geleen | Smoke Eaters Geleen | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 4 | - | 3 - 5 |
20:15 | Utrecht | Utrecht Dragons | Tilburg Trappers 3 | 1 - 0 | 7 - 1 | 5 - 0 | - | 13 - 1 |
Kwartfinale Sunday 8 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
18:15 | Groningen | GIJS Seahawks | Tilburg Trappers Promotieteam | 0 - 1 | 0 - 4 | 1 - 3 | - | 1 - 8 |
20:45 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Smoke Eaters Geleen | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | - | 4 - 5 |
Halve finale Friday 13 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Tilburg | Tilburg Trappers Promotieteam | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 4 - 0 | 2 - 1 | 3 - 4 | - | 9 - 5 |
20:45 | Zoetermeer | Zoetermeer Panters | Utrecht Dragons | 0 - 3 | 2 - 4 | 0 - 3 | - | 2 - 10 |
Halve finale Saturday 14 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Tilburg Trappers Promotieteam | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | - | 5 - 0 * |
*) Reglementair | ||||||||
Halve finale Sunday 15 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
19:00 | Utrecht | Utrecht Dragons | Zoetermeer Panters | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | - | 8 - 0 |
Finale Friday 20 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
21:00 | Den Bosch | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | Utrecht Dragons | 2 - 2 | 2 - 0 | 0 - 3 | - | 4 - 5 |
Finale Saturday 21 March 2015 | ||||||||
Tijd | Stadion | Team A | Team B | Perioden | OT | Score | ||
20:15 | Den Bosch | Utrecht Dragons | Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 | 0 - 1 | 7 - 1 | 3 - 1 | - | 10 - 3 |
Copyright © 2024 IJshockey Nederland.
...