Stand BeNe-league Play Offs

1e ronde

Kwartfinale Serie A EindstandGame 1Game 2Stand
AHOUD Devils Nijmegen310
REPLAY HYC Herentals1262

Kwartfinale Serie B EindstandGame 1Game 2Stand
IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963431
Laco Eaters Limburg *361
*) Wint op doelsaldo.

Kwartfinale Serie C EindstandGame 1Game 2Stand
Bulldogs Liege100
UNIS Flyers Heerenveen962

Kwartfinale Serie D EindstandGame 1Game 2Stand
Tilburg Trappers Toekomstteam220
Hijs Hokij Den Haag352

Halve finale

Halve finale Serie A EindstandGame 1Game 2Stand
Hijs Hokij Den Haag220
REPLAY HYC Herentals572

Halve finale Serie B EindstandGame 1Game 2Stand
UNIS Flyers Heerenveen582
Laco Eaters Limburg330

Finale

Finale EindstandGame 1Game 2Game 3Stand
REPLAY HYC Herentals5352
UNIS Flyers Heerenveen4611

 

 

Stand BeNe-league poule A

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1REPLAY HYC Herentals222000260207 - 45
2UNIS Flyers Heerenveen221910259137 - 42
3Hijs Hokij Den Haag221332447111 - 64
4IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963221330645111 - 81
5Hotwings Panters Zoetermeer221221741123 - 83
6Antwerp Phantoms22522132181 - 140
7Turnhout Tigers22701142071 - 129
8ProClass Dordrecht Lions2211119637 - 148

Turnhout Tigers heeft 2 punten in mindering gekregen.

 

Stand BeNe-league poule B

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1Laco Eaters Limburg221600648118 - 70
2Tilburg Trappers Toekomstteam22111283794 - 84
3Bulldogs Liege221011103383 - 88
4AHOUD Devils Nijmegen22830113063 - 83
5IHCL Leuven22810132680 - 96
6Dolphin Kemphanen22606102486 - 117
7Olympia Heist op den Berg22422141880 - 151
8Red Eagles 's-Hertogenbosch22213161161 - 122

 

Wedstrijdprogramma BeNe-league

vrijdag 25 september 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
21:15 Olympia Heist op den Berg Hijs Hokij Den Haag 2 - 3 1 - 1 2 - 5 - 5 - 9
zaterdag 26 september 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Bulldogs Liege AHOUD Devils Nijmegen 1 - 0 3 - 3 2 - 0 - 6 - 3
20:00 IHCL Leuven DESTIL Trappers Tilburg 0 - 1 1 - 0 3 - 0 - 0 - 5 *
20:30 Phantoms Deurne UNIS Flyers Heerenveen 1 - 2 0 - 1 0 - 1 - 1 - 4
21:00 REPLAY HYC Herentals Hotwings Panters Zoetermeer 1 - 0 3 - 0 1 - 0 - 0 - 5 *
*) Reglementair
zondag 27 september 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Dolphin Kemphanen Phantoms Deurne 1 - 2 0 - 2 6 - 1 - 7 - 5
17:00 AHOUD Devils Nijmegen REPLAY HYC Herentals 0 - 3 0 - 2 0 - 1 - 0 - 6
20:00 Turnhout Tigers ProClass Dordrecht Lions 1 - 0 2 - 2 1 - 2 0 - 1 4 - 5
vrijdag 2 oktober 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 AHOUD Devils Nijmegen IHCL Leuven 0 - 2 0 - 3 3 - 2 - 5 - 0 *
20:30 Hijs Hokij Den Haag Turnhout Tigers 1 - 1 3 - 1 0 - 1 - 4 - 3
21:15 Olympia Heist op den Berg Dolphin Kemphanen 1 - 2 2 - 1 3 - 3 1 - 0 7 - 6
*) Reglementair
zaterdag 3 oktober 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Hotwings Panters Zoetermeer IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 2 - 2 3 - 0 2 - 2 - 7 - 4
20:15 Red Eagles 's-Hertogenbosch Tilburg Trappers Toekomstteam 3 - 3 0 - 1 0 - 1 - 3 - 5
20:45 UNIS Flyers Heerenveen Olympia Heist op den Berg 2 - 0 4 - 1 2 - 0 - 8 - 1
21:15 ProClass Dordrecht Lions Antwerp Phantoms 1 - 0 0 - 4 0 - 2 - 1 - 6
zondag 4 oktober 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Dolphin Kemphanen Bulldogs Liege 0 - 1 2 - 1 0 - 5 - 2 - 7
zaterdag 10 oktober 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 2 - 2 2 - 1 - 5 - 4
20:00 Hotwings Panters Zoetermeer Dolphin Kemphanen 3 - 3 2 - 1 0 - 1 1 - 0 6 - 5
20:15 Red Eagles 's-Hertogenbosch Laco Eaters Limburg 0 - 2 0 - 1 1 - 0 - 1 - 3
vrijdag 16 oktober 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 AHOUD Devils Nijmegen Hijs Hokij Den Haag 0 - 1 0 - 2 1 - 2 - 1 - 5
21:15 Olympia Heist op den Berg Antwerp Phantoms 1 - 1 2 - 3 2 - 1 0 - 1 5 - 6
zaterdag 17 oktober 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Olympia Heist op den Berg 4 - 2 1 - 0 2 - 1 - 7 - 3
18:30 Bulldogs Liege REPLAY HYC Herentals 0 - 2 0 - 4 1 - 4 - 1 - 10
20:15 Red Eagles 's-Hertogenbosch Hotwings Panters Zoetermeer 1 - 0 0 - 2 2 - 1 1 - 0 4 - 3
20:15 Dolphin Kemphanen ProClass Dordrecht Lions 2 - 0 1 - 1 3 - 0 - 6 - 1
20:30 Laco Eaters Limburg Turnhout Tigers 6 - 0 0 - 0 0 - 0 - 6 - 0 †)
20:30 Antwerp Phantoms IHCL Leuven 0 - 1 2 - 0 0 - 5 - 2 - 6
†) De wedstrijd is gestaakt.
zondag 18 oktober 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 IHCL Leuven IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 2 - 1 4 - 4 0 - 2 - 6 - 7
19:00 Tilburg Trappers Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen 1 - 2 0 - 1 1 - 3 - 2 - 6
20:00 REPLAY HYC Herentals Laco Eaters Limburg 0 - 0 2 - 0 2 - 0 - 4 - 0
20:15 Turnhout Tigers Bulldogs Liege 2 - 0 1 - 1 2 - 1 - 5 - 2
20:15 ProClass Dordrecht Lions Red Eagles 's-Hertogenbosch 0 - 0 0 - 3 0 - 1 - 0 - 4
vrijdag 23 oktober 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 AHOUD Devils Nijmegen Antwerp Phantoms 1 - 0 1 - 2 0 - 3 - 2 - 5
20:30 Tilburg Trappers Toekomstteam Turnhout Tigers 1 - 3 0 - 3 2 - 2 - 3 - 8
20:45 Hijs Hokij Den Haag Laco Eaters Limburg 1 - 2 5 - 1 1 - 0 - 7 - 3
21:15 Olympia Heist op den Berg ProClass Dordrecht Lions 2 - 1 0 - 2 2 - 2 - 4 - 5
zaterdag 24 oktober 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Dolphin Kemphanen 2 - 2 3 - 1 0 - 2 1 - 0 6 - 5
20:00 UNIS Flyers Heerenveen Bulldogs Liege 3 - 1 3 - 2 0 - 0 - 6 - 3
20:00 Hotwings Panters Zoetermeer Olympia Heist op den Berg 3 - 2 6 - 0 2 - 1 - 11 - 3
21:15 ProClass Dordrecht Lions IHCL Leuven 0 - 3 0 - 1 0 - 4 - 0 - 8
zondag 25 oktober 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Turnhout Tigers AHOUD Devils Nijmegen 0 - 0 0 - 2 1 - 1 - 1 - 3
20:00 REPLAY HYC Herentals Tilburg Trappers Toekomstteam 1 - 0 5 - 1 5 - 1 - 11 - 2
20:30 Antwerp Phantoms Red Eagles 's-Hertogenbosch 3 - 0 0 - 2 1 - 2 1 - 0 5 - 4
vrijdag 30 oktober 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers Toekomstteam 0 - 1 0 - 0 3 - 2 1 - 0 4 - 3
zaterdag 31 oktober 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Red Eagles 's-Hertogenbosch IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 2 - 2 1 - 1 1 - 4 - 4 - 7
zondag 1 november 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Dolphin Kemphanen AHOUD Devils Nijmegen 1 - 0 1 - 1 2 - 3 0 - 1 4 - 5
19:00 Tilburg Trappers Toekomstteam Hotwings Panters Zoetermeer 1 - 0 1 - 0 1 - 1 - 3 - 1
zaterdag 14 november 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 UNIS Flyers Heerenveen IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 2 - 2 3 - 1 1 - 0 - 6 - 3
20:00 Hotwings Panters Zoetermeer Hijs Hokij Den Haag 0 - 1 0 - 3 3 - 1 - 3 - 5
20:15 Dolphin Kemphanen REPLAY HYC Herentals 1 - 3 0 - 1 0 - 5 - 1 - 9
zondag 15 november 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 IHCL Leuven Hotwings Panters Zoetermeer - - - - 3 - 5
20:15 Red Eagles 's-Hertogenbosch UNIS Flyers Heerenveen 1 - 3 3 - 2 0 - 3 - 4 - 8
vrijdag 20 november 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 UNIS Flyers Heerenveen Hotwings Panters Zoetermeer 0 - 0 1 - 1 2 - 1 - 3 - 2
20:30 AHOUD Devils Nijmegen Tilburg Trappers Toekomstteam 0 - 0 1 - 0 - - 1 - 2
20:30 Hijs Hokij Den Haag IHCL Leuven 1 - 0 4 - 0 1 - 3 - 6 - 3
21:15 Olympia Heist op den Berg Laco Eaters Limburg 0 - 1 0 - 6 0 - 4 - 0 - 11
zaterdag 21 november 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 REPLAY HYC Herentals 0 - 2 3 - 4 1 - 1 - 4 - 7
18:30 Bulldogs Liege Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 0 2 - 1 1 - 1 - 5 - 2
20:00 Hotwings Panters Zoetermeer Antwerp Phantoms 3 - 0 4 - 3 4 - 3 - 11 - 6
20:00 IHCL Leuven Dolphin Kemphanen 1 - 3 0 - 2 2 - 4 - 3 - 9
21:15 ProClass Dordrecht Lions UNIS Flyers Heerenveen 0 - 2 0 - 1 - - 0 - 4
zondag 22 november 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Tilburg Trappers Toekomstteam Olympia Heist op den Berg 6 - 0 3 - 1 1 - 1 - 10 - 2
19:00 Laco Eaters Limburg Bulldogs Liege 2 - 0 1 - 2 2 - 1 - 5 - 3
20:00 REPLAY HYC Herentals Turnhout Tigers 2 - 0 4 - 0 2 - 0 - 8 - 0
20:30 Antwerp Phantoms Hijs Hokij Den Haag 1 - 2 0 - 3 0 - 8 - 1 - 13
vrijdag 27 november 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen 0 - 0 3 - 2 1 - 2 0 - 1PS 4 - 5
20:30 AHOUD Devils Nijmegen Red Eagles 's-Hertogenbosch 0 - 0 1 - 1 1 - 1 1 - 0 3 - 2
21:15 Olympia Heist op den Berg IHCL Leuven 0 - 0 0 - 3 1 - 0 - 1 - 3
zaterdag 28 november 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Bulldogs Liege Olympia Heist op den Berg 4 - 1 1 - 3 1 - 1 - 6 - 5
20:00 UNIS Flyers Heerenveen Turnhout Tigers 3 - 0 4 - 0 - - 7 - 0
20:15 Dolphin Kemphanen Tilburg Trappers Toekomstteam 0 - 6 0 - 2 1 - 2 - 1 - 10
20:30 Antwerp Phantoms REPLAY HYC Herentals 1 - 2 1 - 3 0 - 6 - 2 - 11
20:30 Laco Eaters Limburg AHOUD Devils Nijmegen 0 - 0 5 - 1 7 - 0 - 12 - 1
21:15 ProClass Dordrecht Lions Hotwings Panters Zoetermeer 1 - 2 1 - 5 1 - 3 - 3 - 10
zondag 29 november 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 IHCL Leuven Laco Eaters Limburg 2 - 1 2 - 3 1 - 0 - 5 - 4
19:00 Tilburg Trappers Toekomstteam Bulldogs Liege 3 - 0 2 - 0 1 - 1 - 6 - 1
20:00 Turnhout Tigers IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 - - - - 2 - 9
20:00 REPLAY HYC Herentals ProClass Dordrecht Lions 4 - 0 6 - 0 3 - 0 - 13 - 0
dinsdag 1 december 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Laco Eaters Limburg Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 2 2 - 3 2 - 0 - 6 - 5
vrijdag 4 december 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Hijs Hokij Den Haag ProClass Dordrecht Lions 0 - 1 1 - 1 2 - 0 - 3 - 2
zaterdag 5 december 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Hotwings Panters Zoetermeer 4 - 1 0 - 0 1 - 1 - 5 - 2
zondag 6 december 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Red Eagles 's-Hertogenbosch Dolphin Kemphanen 1 - 2 0 - 2 2 - 3 - 3 - 7
vrijdag 11 december 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
21:15 Olympia Heist op den Berg AHOUD Devils Nijmegen 1 - 0 1 - 2 0 - 0 0 - 1PS 2 - 3
zaterdag 12 december 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Bulldogs Liege IHCL Leuven 2 - 2 1 - 0 2 - 0 - 5 - 2
20:00 Hotwings Panters Zoetermeer UNIS Flyers Heerenveen 2 - 0 0 - 1 2 - 2 - 4 - 3
20:15 Dolphin Kemphanen Laco Eaters Limburg 0 - 0 1 - 1 0 - 6 - 1 - 7
21:15 ProClass Dordrecht Lions IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 1 - 2 1 - 0 1 - 2 - 3 - 4
zondag 13 december 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:15 AHOUD Devils Nijmegen Olympia Heist op den Berg 1 - 0 4 - 1 1 - 0 - 6 - 1
18:15 IHCL Leuven Bulldogs Liege 0 - 2 1 - 0 1 - 1 - 2 - 3
19:00 Laco Eaters Limburg Dolphin Kemphanen 2 - 0 2 - 0 1 - 1 - 5 - 1
20:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 ProClass Dordrecht Lions 2 - 0 3 - 0 3 - 0 - 8 - 0
20:00 Turnhout Tigers Antwerp Phantoms 1 - 1 0 - 1 4 - 2 - 5 - 4
20:00 REPLAY HYC Herentals Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 2 - 1 0 - 0 - 3 - 2
zaterdag 19 december 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 AHOUD Devils Nijmegen 1 - 0 2 - 1 1 - 1 - 4 - 2
20:15 Dolphin Kemphanen Hijs Hokij Den Haag 0 - 0 0 - 2 0 - 3 - 0 - 5
zondag 20 december 2015
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Red Eagles 's-Hertogenbosch Olympia Heist op den Berg 1 - 2 2 - 2 1 - 3 - 4 - 7
zaterdag 2 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Bulldogs Liege ProClass Dordrecht Lions 0 - 0 1 - 0 4 - 1 - 5 - 1
20:00 UNIS Flyers Heerenveen REPLAY HYC Herentals 1 - 1 2 - 1 1 - 1 - 4 - 3
20:15 Red Eagles 's-Hertogenbosch IHCL Leuven 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1PS 1 - 2
20:30 Laco Eaters Limburg Hotwings Panters Zoetermeer 1 - 3 3 - 0 0 - 4 - 4 - 7
zondag 3 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 IHCL Leuven UNIS Flyers Heerenveen 0 - 3 1 - 3 2 - 2 - 3 - 8
19:00 Tilburg Trappers Toekomstteam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 0 - 0 0 - 1 2 - 1 0 - 1 2 - 3
20:00 Turnhout Tigers Dolphin Kemphanen 0 - 4 1 - 2 1 - 1 - 2 - 7
20:00 REPLAY HYC Herentals Red Eagles 's-Hertogenbosch 3 - 1 6 - 1 3 - 1 - 12 - 3
20:15 ProClass Dordrecht Lions Laco Eaters Limburg 0 - 4 3 - 2 1 - 5 - 4 - 11
vrijdag 8 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Hijs Hokij Den Haag Red Eagles 's-Hertogenbosch 5 - 0 2 - 1 2 - 0 - 9 - 1
zaterdag 9 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 UNIS Flyers Heerenveen Dolphin Kemphanen 2 - 0 2 - 0 4 - 0 - 8 - 0
20:30 Hotwings Panters Zoetermeer AHOUD Devils Nijmegen 2 - 0 4 - 0 1 - 1 - 7 - 1
20:30 Laco Eaters Limburg IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 0 - 1 1 - 3 1 - 1 - 2 - 5
21:15 ProClass Dordrecht Lions Tilburg Trappers Toekomstteam 0 - 1 1 - 1 1 - 1 - 2 - 3
zondag 10 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Turnhout Tigers Olympia Heist op den Berg 1 - 0 2 - 1 2 - 1 - 5 - 2
vrijdag 15 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Hijs Hokij Den Haag IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 1 - 1 1 - 1 0 - 0 0 - 1 2 - 3
20:30 Tilburg Trappers Toekomstteam Laco Eaters Limburg 1 - 0 1 - 2 1 - 2 - 3 - 4
21:15 Olympia Heist op den Berg Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 0 2 - 2 3 - 0 - 6 - 2
zaterdag 16 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Hotwings Panters Zoetermeer REPLAY HYC Herentals 3 - 0 2 - 4 2 - 6 - 7 - 10
20:00 IHCL Leuven AHOUD Devils Nijmegen 1 - 2 1 - 0 2 - 0 - 4 - 2
20:15 Red Eagles 's-Hertogenbosch Bulldogs Liege 1 - 0 0 - 4 2 - 2 - 3 - 6
20:30 UNIS Flyers Heerenveen Antwerp Phantoms 3 - 1 6 - 0 3 - 0 - 12 - 1
21:15 ProClass Dordrecht Lions Turnhout Tigers 1 - 4 1 - 0 2 - 3 - 4 - 7
zondag 17 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Laco Eaters Limburg Tilburg Trappers Toekomstteam 1 - 1 1 - 0 2 - 0 - 4 - 1
20:00 Turnhout Tigers Hijs Hokij Den Haag 0 - 3 2 - 0 0 - 3 - 2 - 6
20:00 REPLAY HYC Herentals UNIS Flyers Heerenveen 1 - 0 2 - 0 2 - 1 - 5 - 1
20:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Bulldogs Liege 1 - 0 1 - 0 3 - 0 - 5 - 0
20:30 Antwerp Phantoms ProClass Dordrecht Lions 1 - 0 0 - 0 2 - 1 - 3 - 1
vrijdag 22 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Hijs Hokij Den Haag REPLAY HYC Herentals 2 - 0 1 - 4 1 - 3 - 4 - 7
20:30 AHOUD Devils Nijmegen Laco Eaters Limburg 1 - 1 1 - 2 2 - 3 - 4 - 6
zaterdag 23 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Antwerp Phantoms 3 - 1 4 - 0 0 - 2 - 7 - 3
20:00 Hotwings Panters Zoetermeer Bulldogs Liege 0 - 2 5 - 1 1 - 0 - 6 - 3
20:15 Dolphin Kemphanen IHCL Leuven 4 - 1 2 - 0 1 - 0 - 7 - 1
20:15 Red Eagles 's-Hertogenbosch Turnhout Tigers 1 - 2 1 - 5 0 - 2 - 2 - 9
21:15 ProClass Dordrecht Lions Hijs Hokij Den Haag 0 - 1 0 - 2 1 - 2 - 1 - 5
zondag 24 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Tilburg Trappers Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen 1 - 2 3 - 2 0 - 1 - 4 - 5
19:00 Laco Eaters Limburg Olympia Heist op den Berg 2 - 1 2 - 1 2 - 1 - 6 - 3
20:00 Antwerp Phantoms Turnhout Tigers 1 - 0 2 - 2 2 - 1 - 5 - 3
20:00 REPLAY HYC Herentals IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 3 - 3 4 - 0 2 - 2 - 9 - 5
vrijdag 29 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 AHOUD Devils Nijmegen ProClass Dordrecht Lions 2 - 0 2 - 0 0 - 2 - 4 - 2
21:15 Olympia Heist op den Berg REPLAY HYC Herentals 1 - 6 1 - 8 0 - 12 - 2 - 26
zaterdag 30 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Bulldogs Liege Antwerp Phantoms 1 - 2 0 - 2 3 - 0 1 - 0 5 - 4
20:00 IHCL Leuven Turnhout Tigers 1 - 0 3 - 1 4 - 1 - 8 - 2
zondag 31 januari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Dolphin Kemphanen Olympia Heist op den Berg 4 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 1 4 - 5
20:00 REPLAY HYC Herentals IHCL Leuven 1 - 0 3 - 0 4 - 1 - 8 - 1
20:30 Antwerp Phantoms Hotwings Panters Zoetermeer 2 - 1 2 - 2 0 - 3 - 4 - 6
vrijdag 5 februari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 UNIS Flyers Heerenveen ProClass Dordrecht Lions 4 - 0 8 - 0 4 - 0 - 16 - 0
20:30 Hijs Hokij Den Haag Antwerp Phantoms 0 - 1 1 - 2 3 - 1 1 - 0 5 - 4
20:30 AHOUD Devils Nijmegen Dolphin Kemphanen 2 - 1 1 - 1 2 - 2 - 5 - 4
21:15 Olympia Heist op den Berg Tilburg Trappers Toekomstteam 3 - 0 1 - 2 2 - 1 - 6 - 3
zaterdag 6 februari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 UNIS Flyers Heerenveen 0 - 0 0 - 1 0 - 3 - 0 - 4
20:00 Hotwings Panters Zoetermeer Turnhout Tigers 1 - 0 3 - 0 7 - 1 - 11 - 1
zondag 7 februari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Turnhout Tigers REPLAY HYC Herentals 1 - 5 0 - 7 0 - 5 - 1 - 17
18:30 Bulldogs Liege Dolphin Kemphanen 2 - 0 0 - 0 3 - 0 - 5 - 0
19:00 Tilburg Trappers Toekomstteam IHCL Leuven 3 - 2 2 - 3 1 - 0 - 6 - 5
zondag 14 februari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Tilburg Trappers Toekomstteam Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 0 2 - 0 1 - 1 - 4 - 1
maandag 15 februari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Antwerp Phantoms Laco Eaters Limburg 3 - 2 0 - 4 0 - 2 - 3 - 8
vrijdag 19 februari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 UNIS Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag 2 - 0 1 - 1 1 - 0 - 4 - 1
21:15 Olympia Heist op den Berg Bulldogs Liege 2 - 1 2 - 3 3 - 2 - 7 - 6
zaterdag 20 februari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Turnhout Tigers 1 - 0 3 - 1 1 - 1 - 5 - 2
18:30 Bulldogs Liege Laco Eaters Limburg 2 - 1 0 - 1 1 - 2 - 3 - 4
20:00 IHCL Leuven Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 0 5 - 1 2 - 0 - 9 - 1
20:30 Antwerp Phantoms Tilburg Trappers Toekomstteam 1 - 2 1 - 2 3 - 4 - 5 - 8
21:15 ProClass Dordrecht Lions REPLAY HYC Herentals 0 - 4 0 - 7 0 - 6 - 0 - 17
zondag 21 februari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Tilburg Trappers Toekomstteam Dolphin Kemphanen 1 - 2 4 - 2 0 - 1 1 - 0 6 - 5
19:00 Laco Eaters Limburg UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 0 - 5 1 - 1 - 1 - 7
20:00 REPLAY HYC Herentals Antwerp Phantoms 5 - 0 3 - 0 3 - 0 - 11 - 0
20:15 Turnhout Tigers Hotwings Panters Zoetermeer 2 - 2 3 - 1 1 - 0 - 6 - 3
20:15 Red Eagles 's-Hertogenbosch AHOUD Devils Nijmegen 0 - 0 1 - 2 0 - 0 - 1 - 2
vrijdag 26 februari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Hijs Hokij Den Haag Hotwings Panters Zoetermeer 0 - 2 4 - 1 1 - 0 - 5 - 3
21:00 AHOUD Devils Nijmegen Bulldogs Liege 0 - 0 2 - 0 2 - 0 - 4 - 0
zaterdag 27 februari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Hotwings Panters Zoetermeer ProClass Dordrecht Lions 0 - 0 0 - 1 2 - 1 1 - 0 3 - 2
20:00 Bulldogs Liege Tilburg Trappers Toekomstteam 3 - 1 1 - 0 2 - 2 - 6 - 3
20:00 IHCL Leuven Olympia Heist op den Berg 2 - 0 1 - 1 1 - 2 - 4 - 3
20:00 UNIS Flyers Heerenveen AHOUD Devils Nijmegen 3 - 1 1 - 0 1 - 0 - 5 - 1
20:15 Dolphin Kemphanen Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 1 3 - 3 0 - 2 - 4 - 6
zondag 28 februari 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Bulldogs Liege Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 1 2 - 3
19:00 Laco Eaters Limburg IHCL Leuven 3 - 1 2 - 0 1 - 1 - 6 - 2
20:15 Turnhout Tigers UNIS Flyers Heerenveen 1 - 4 1 - 3 1 - 1 - 3 - 8
20:30 Antwerp Phantoms IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 3 - 3 3 - 0 0 - 2 - 6 - 5
vrijdag 4 maart 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 AHOUD Devils Nijmegen REPLAY HYC Herentals 1 - 4 1 - 5 1 - 3 - 3 - 12
zaterdag 5 maart 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Laco Eaters Limburg 1 - 1 2 - 2 1 - 0 - 4 - 3
18:30 Bulldogs Liege UNIS Flyers Heerenveen 0 - 2 0 - 4 1 - 3 - 1 - 9
zondag 6 maart 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 UNIS Flyers Heerenveen Bulldogs Liege 2 - 0 3 - 0 1 - 0 - 6 - 0
19:15 Tilburg Trappers Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 1 - 1 0 - 0 0 - 1 2 - 3
20:00 REPLAY HYC Herentals AHOUD Devils Nijmegen 2 - 1 2 - 0 2 - 0 - 6 - 1
20:30 Laco Eaters Limburg IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 1 - 1 3 - 1 2 - 1 - 6 - 3
dinsdag 8 maart 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers Toekomstteam 2 - 0 2 - 2 1 - 0 - 5 - 2
vrijdag 11 maart 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Hijs Hokij Den Haag REPLAY HYC Herentals 0 - 3 0 - 2 2 - 0 - 2 - 5
zaterdag 12 maart 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 UNIS Flyers Heerenveen Laco Eaters Limburg 1 - 0 3 - 2 1 - 1 - 5 - 3
zondag 13 maart 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:30 Laco Eaters Limburg UNIS Flyers Heerenveen 1 - 3 1 - 2 1 - 3 - 3 - 8
20:00 REPLAY HYC Herentals Hijs Hokij Den Haag 2 - 0 2 - 2 3 - 0 - 7 - 2
zaterdag 19 maart 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
21:00 REPLAY HYC Herentals UNIS Flyers Heerenveen 0 - 3 3 - 0 1 - 1 1 - 0 5 - 4
zondag 20 maart 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 UNIS Flyers Heerenveen REPLAY HYC Herentals 1 - 0 2 - 1 3 - 2 - 6 - 3
woensdag 23 maart 2016
TijdTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 REPLAY HYC Herentals UNIS Flyers Heerenveen 1 - 1 2 - 0 2 - 0 - 5 - 1

Copyright © 2016 Nederlandse IJshockey Bond.

Competitieopzet BeNe-league | 2015-2016

Geplaatst op 08-07-2015

BeNe-league seizoen 2015-2016
Deze zestien teams strijden het eerste jaar in 2 poules om het kampioenschap. Naast dit kampioenschap zal er in beide landen ook een separate bekercompetitie worden gespeeld.

BeNe-league
Poule A bestaat uit Amsterdam, Antwerpen, Den Haag , Dordrecht, Heerenveen, Herentals , Turnhout en Zoetermeer.
In poule B zijn ondergebracht: Den Bosch, Eindhoven, Geleen, Heist op den Berg, Leuven, Luik, Nijmegen en Tilburg.
In beide poules wordt een enkele competitie gespeeld. Alle teams spelen daardoor 14 wedstrijd in hun poule. Ook spelen de team één keer uit of thuis tegen de teams uit de andere poule. De behaalde punten in wedstrijden tegen teams uit de andere poule worden in de eigen poule meegeteld.

Na de reguliere competitie volgt een kwartfinale in een best-of-two serie volgens dit schema: A1-B4, A2-B3, B1-A4 en B2-A3 (A1= eerst geplaatste in poule A, enz.). De winnaars van deze wedstrijden zijn respectievelijk C1, C2, C3 en C4.

De halve finale om de BeNe-league gaat vervolgens in een best-of-three serie tussen C1 en C4.; de tweede halve finale wordt gespeeld tussen C2 en C3. Het thuisvoordeel is daarbij voor de teams met de beste onderlinge resultaten in de poule wedstrijden.

De finale wordt vervolgens gespeeld in een best-of-three serie tussen de winnaars van de halve finales. Het thuisvoordeel in de finale wordt bepaald aan de hand van alle onderlinge poulewedstrijd(en) tussen de finalisten.

Nationale kampioen
De winnaar van de BeNe-league is kampioen van zijn land.

  • Als de verliezend finalist afkomstig is uit het andere land, dan is de verliezend finalist kampioen van dat andere land.
  • Als beide finalisten uit een en hetzelfde land komen en de beide verliezende halve-finalisten uit het andere land afkomstig zijn, dan spelen deze twee teams een finale om het kampioenschap van dat andere land.
  • Als beide finalisten uit een en hetzelfde land komen en de verliezende halve-finalisten zijn uit verschillende landen afkomstig, dan spelen de 2 hoogst geklasseerde teams, afkomstig uit het land dat nog geen kampioen kent op basis van bovenstaande regels, uit elke poule een finale om het kampioenschap van dat land.


Bekercompetitie

Voor de bekercompetitie hebben zich in zowel in België 6 en in Nederland 5 teams aangemeld. In elk van de landen wordt een aparte bekercompetitie gespeeld. De teams spelen elk uit en thuis tegen elkaar. De bovenste vier van deze competitie plaatsen zich voor de halve finale (best-of-three). De winnaars van de halve finale plaatsen zich voor de bekerfinale. Het thuisvoordeel wordt bepaald door de hogere rangschikking in de reguliere bekercompetitie.

De bekerfinale is in Nederland gepland op zaterdag 30 januari; in België staat de finale gepland op zaterdag 13 februari.

Belgische deelnemers aan de bekercompetitie zijn: Antwerpen, Heist, Herentals, Leuven, Luik en Turnhout.
Voor de Nederlandse bekercompetitie hebben ingeschreven: Dordrecht, Geleen, Heerenveen, Nijmegen en Tilburg.

Wedstrijdpunten

  • Tijdens competitiewedstrijden geldt de volgende puntentelling:
    • 3 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd wint na de reguliere speeltijd van 60 minuten;
    • 2 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd wint na een sudden victory overtime of beslissende penaltyshots;
    • 1 wedstrijdpunt voor het team dat gelijk speelt in de reguliere speeltijd van 60 minuten en verliest na sudden victory overtime of beslissende penaltyshots.
  • Bij alle wedstrijden in de BeNe-league en landelijke bekercompetitie, volgt bij een gelijke stand na de reguliere speeltijd, een de sudden victory overtime die maximaal vijf minuten duurt (zie ook spelregel 62 en 115, IIHF spelregelboek).
  • Indien na de sudden victory overtime de stand nog steeds gelijk is, volgen allesbeslissende penalty shots (zie ook spelregel 63, IIHF spelregelboek).
    Indien de resterende ijstijd onvoldoende blijkt te zijn, dan wordt het ijs voorafgaand aan de allesbeslissende penalty shots, niet geschaafd.

BeNe-league seizoen 2016-2017
Onder voorbehoud (en aan de hand van een evaluatie in januari) spelen de nummers 1 tot en met 4 uit elke poule in één poule. De overige teams komen een niveau lager uit in poule B.
Vanaf het seizoen 2016-2017 worden er dan door de onderste twee teams uit poule A en de bovenste twee teams uit poule B promotie/degradatiewedstrijden gespeeld.

Uitwisselen van spelers tussen Oberliga-team en BENE-league team

  • Spelers geboren in 1994 of later mogen onbeperkt switchen tussen Oberliga en BeNe-league
  • Voor het Oberliga-team worden kernspelers (niet zijnde imports) benoemd die geboren zijn in 1993 of eerder.
    • Imports en kernspelers spelers mogen NIET in het BeNe-leagueteam uitkomen met uitzondering van het in dit artikel onder 4. genoemde.
    • De lijst van kernspelers wordt in overleg met het bestuur van de BeNe-league NIJB samengesteld.
    • Spelers van het BeNe-leagueteam die geboren zijn in 93 of eerder mogen onbeperkt hoger spelen
    • Voor de (halve)finale play-offs zijn slechts die spelers gerechtigd in het BeNe-leagueteam uit te komen die in totaal minimaal 5 keer op de sheet in de hebben gestaan voor BeNe-league competitie en/of nationale bekercompetitie.
  • Tegenstanders houden toezicht op vermelding van spelers op de sheet zoals genoemd in 2.4.
    • Bij meer spelers op sheet dan daadwerkelijk in de bank of op het ijs wordt de scheidsrechter geïnformeerd.
    • Als speler bij begin 2e periode niet is gearriveerd, mag deze in de betreffende wedstrijd niet meer spelen en wordt zijn naam van het sheet verwijderd.
    • Achteraf reclameren is niet mogelijk.
  • In het BeNe-leagueteam zijn per wedstrijd twee vrije plaatsen beschikbaar voor kernspelers van het Oberliga-team. Tot 1 december 2015 kunnen maximaal twee veranderingen in de lijst van kernspelers worden doorgevoerd.
  • Deze vrije plaatsen vervallen in de (halve) finales play-offs (BeNe-league en nationale beker).